Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 13:49

nyúl írta:
Maradonapoli írta:álom
Ha elkéred a Centrumos szatyrot a mestertől, azzal már disszidálhattál volna. Ja várj nem! Ott figyelt volna a sok zöld Bartók, amit rég kivontak a forgalomból.

pl. vaterán vagy máshol eladható darabonként (de akár csomagban is), a legolcsóbbak árban 1100-1200-nál kezdődnek - mondhatni szinte árban
a régebbiek drágábban is 3-4-5 ezer forintokért
de van olyan, aki 9000-ért kínál - persze kérni nyilván lehet érte ennyit, kapni nem bizti
és lefogadom még a centrumos zacsira is lenne fizetőképes kereslet!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 14:44

Adamek írta:na jó, ez így szar
valaki dobjon fel egy témát
Pityu, mennyit buktál eddig a VB-n?

Még csak az kéne, hogy összeszámoljam. Sírba akarsz tenni?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 14:46

Maradonapoli írta:Volt ma egy különös álmom. Azt álmodtam, hogy olyan kurva sz*r lett a helyzet az országban, hogy disszidálok. A disszidálást meglepő módon egy kemping biciklivel kezdtem meg, mivel épp az volt alattam, amivel a coopos boltba mentem, ugyanis ott értek a végső ingerek a télakra. Megjegyzem sosem volt ilyen típusú cangám, gyerekeknek még elment, de amúgy vidéken is inkább csajosnak számított, már az átkosban is - legalábbis a környékünkön.
A helyszín: valahol Gödöllő környéke lehetett, nem tudom miért. Szóval elhatároztam, hogy én és a kemping bicajom megpattanunk és elkezdtem tekerni az úton, de hamar rájöttem, hogy kurva nehéz a pedál valamiért, amivel mondjuk el lehetett evickélni a boltig, de Hegyeshalomig kurvaélet, hogy nem fogok kitartani. Pár tíz méter után feladtam a tervem és elhatároztam, hogy inkább haza ugrok a montenbájkomér és azzal könnyebb lesz a tervet abszolválni. Nem világos csóri kempinggel mi lett, de valszeg bebasztam az árokba és elkezdtem gyalog felbandukolni az M3-as autópálya egyik le(!)hajtójánál. Hegyes-völgyes, füves, zöldes, fás. Hogy miért pont itt? Fingom sincs. Egy tuti, hasonló környezet Miskolc közelében sehol sincs, ilyennel is csak az említett gödöllői környéken találkoztam eddig. Szóval nagy nehezen felkaptatok a szembe jövő autók dudálnak - hiába mentem az út szélén, hogy "mit csinálsz te f*sz!" Aztán szépen felkaptatok és haladok tovább szembe a forgalommal. Kis idő elteltével érkezik egy totál retro csuklós Ikarus busz, de pirosra festve, mint a trolik és nagyon különleges fényezése volt, mint a classic autómodelleknek. Megáll mellettem. Harmónika-ajtó kinyit - felszállok. Benn a klasszikus elrendezés, városi kivitel, kevés üléssel és nincs tele a busz, vannak szabad helyek, 15-20 ember van fenn mindössze, mindegyik egy volt labdarúgó, de a legfiatalabbak is minimum 50. Igazi old boys csapat. Sporttáskák, labdák stb. az üléseken. Egyszer csak meglátom Mészöly Kálmi bácsit, akit egyedül felismerek a társaságból és csodák csodájára ő is valamiért felismer! Oda jön hozzám, hellyel kínál plusz! Megkérdezi mit keresek én itt egyedül az autópálya szélén, hová bóklászok? Aztán választ sem vár, elkezdi magyarázni, hogy számít rám a "torna megszervezésében, ahogy eddig is" így-úgy meg amúgy. Barátian, korrektül, de kurva határozottan beszélt az öreg én meg magamban azon sunnyogtam, hogy nem merem neki elmondani, hogy épp megpattanni akartam kishazánkból. Aztán inkább szótlanul kissé szomorúan elbizonytalanodva, de igazából a lelépést nem feladva (mert már azon gondolkodtam ott, hogy hogy tudok a buszról megpattanni és hazamenni a bicóért) leültem picit hátrébb a felkínált helyre. Nagyjából ezután ébredtem fel. Isten veled Kálmi bá'! Sosem gondoltam volna, hogy egyszer - ha csak álmomban is - de meglátogatsz!

Ne nézzél több vb meccset
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 14:49

Csak lebontja lassan azt amit felépített
https://index.hu/sport/futball/2022/vb/ ... noksagot-/
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:25

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:

Ne nézzél több vb meccset

eddig se néztem egyet se, csak az eredményeket követtem

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:26

SuperDepor írta:Csak lebontja lassan azt amit felépített
https://index.hu/sport/futball/2022/vb/ ... noksagot-/

cáfolták
bár nem zörög a paraszt...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 15:33

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Csak lebontja lassan azt amit felépített
https://index.hu/sport/futball/2022/vb/ ... noksagot-/

cáfolták
bár nem zörög a paraszt...

100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35090
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.08. 15:34

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én ennyire sajnos még nem tudok előre gondolkodni, de már kinéztem a legközelebbi szloták tescot és benzinkutat árubeszerzésre, ha itt bekövetkezik az összeomlás és beváltottam a megtakarításaim harmadát juróra - pár napja azon gondolkodám, hogy a második harmadát is be kellene...

én sajnos elégettem a teljes megtakarításom a ház tuningjára, hiba volt

pont hogy nem volt hiba - az egyik legjobb helyre fektetted:
- növeled az ingatlanotok értékét /visszafogja hozni az árát vagy így vagy úgy/
- élvezitek az előnyeit
- nem a bankszámládon rohad - vagy minimális, inflációt sem meghaladó értékpapírokban
- vagyis kimenekítettétek egy ésszerű befektetésbe

Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35090
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.08. 15:35

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Csak lebontja lassan azt amit felépített
https://index.hu/sport/futball/2022/vb/ ... noksagot-/

cáfolták
bár nem zörög a paraszt...

100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.

Lehet látja, csak nem tudja belátni. Azért kell a hiszti is, hogy műsorra kerüljön. Így legalább naponta foglalkoznak vele, miközben mindenki más inkább elfelejtené, de legalábbis hetekig nem akarna róla hallani, amíg valami értelmeset nem csinál a pályán is.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:38

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Csak lebontja lassan azt amit felépített
https://index.hu/sport/futball/2022/vb/ ... noksagot-/

cáfolták
bár nem zörög a paraszt...

100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.

nyilván hisztizik, de nem annyira hülye, hogy hazamenjen, kurva nagy sanszuk van minimum egy éremszerzésre

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40734
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 15:48

Louis de Funès lett a spanyol szöv kap, vagy vótmán?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:49

SuperDepor írta:Louis de Funès lett a spanyol szöv kap, vagy vótmán?

Egy újabb Lütyő...? Jó lesz az nekik...

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21415
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.12.08. 15:52

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:cáfolták
bár nem zörög a paraszt...

100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.

nyilván hisztizik, de nem annyira hülye, hogy hazamenjen, kurva nagy sanszuk van minimum egy éremszerzésre

az érmet már így is megkapná, mert pályára lépett
akkor tenné a legjobbat a csapattal, ha még ma hazautazna, de nyilván ezt soha nem tenné meg
ő fogja nekik elszarni az egész vbt a fontoskodásával, pedig most rohadt jó csapatuk van, talán a legjobb a 2000-es évek eleje/közepe óta

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:57

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:én sajnos elégettem a teljes megtakarításom a ház tuningjára, hiba volt

pont hogy nem volt hiba - az egyik legjobb helyre fektetted:
- növeled az ingatlanotok értékét /visszafogja hozni az árát vagy így vagy úgy/
- élvezitek az előnyeit
- nem a bankszámládon rohad - vagy minimális, inflációt sem meghaladó értékpapírokban
- vagyis kimenekítettétek egy ésszerű befektetésbe

Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 15:59

Mech írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.

nyilván hisztizik, de nem annyira hülye, hogy hazamenjen, kurva nagy sanszuk van minimum egy éremszerzésre

az érmet már így is megkapná, mert pályára lépett
akkor tenné a legjobbat a csapattal, ha még ma hazautazna, de nyilván ezt soha nem tenné meg
ő fogja nekik elszarni az egész vbt a fontoskodásával, pedig most rohadt jó csapatuk van, talán a legjobb a 2000-es évek eleje/közepe óta

hattyúdal már ez, utolsó tornán rontja a levegőt
ezt a pár meccset már kibírják

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.08. 16:03

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:pont hogy nem volt hiba - az egyik legjobb helyre fektetted:
- növeled az ingatlanotok értékét /visszafogja hozni az árát vagy így vagy úgy/
- élvezitek az előnyeit
- nem a bankszámládon rohad - vagy minimális, inflációt sem meghaladó értékpapírokban
- vagyis kimenekítettétek egy ésszerű befektetésbe

Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

gondolod van 25-30 misi megtakarítása?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.08. 16:05

Mech írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:100 %, hogy cirkuszol, hisztériázik. Évtizeden át csodáltam, egyedülálló amit alkotott a futballban. Csak arra tudok gondolni, hogy ennyire buta, mert nem látja azt, hogy itt a vége.

nyilván hisztizik, de nem annyira hülye, hogy hazamenjen, kurva nagy sanszuk van minimum egy éremszerzésre

az érmet már így is megkapná, mert pályára lépett
akkor tenné a legjobbat a csapattal, ha még ma hazautazna, de nyilván ezt soha nem tenné meg
ő fogja nekik elszarni az egész vbt a fontoskodásával, pedig most rohadt jó csapatuk van, talán a legjobb a 2000-es évek eleje/közepe óta

nem feltétele az éremnek a pályára lépés
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 16:06

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

gondolod van 25-30 misi megtakarítása?

az általam javasolt helyekre lehet már annyi kevés is lenne, 25-30 között már Miskolcon kerülnek az átlagtól valamivel jobb vagy jobb helyen levő panelek

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74990
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.08. 16:08

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

gondolod van 25-30 misi megtakarítása?

az általam javasolt helyekre lehet már annyi kevés is lenne, 25-30 között már Miskolcon kerülnek az átlagtól valamivel jobb vagy jobb helyen levő panelek

na akkor gondolod van 30-35 misi megtakarítása?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51408
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 16:09

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:gondolod van 25-30 misi megtakarítása?

az általam javasolt helyekre lehet már annyi kevés is lenne, 25-30 között már Miskolcon kerülnek az átlagtól valamivel jobb vagy jobb helyen levő panelek

na akkor gondolod van 30-35 misi megtakarítása?

én Szarkából 40-50 millát nézek ki alsó hangon - ha közben dorbézolt is
ha józan életet élt, 60-70 millát
értelmes srác


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7, RC valamint 126 vendég