Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Lokar
Tartalék
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2011.06.06. 16:59
Tartózkodási hely: Diósgyõr.

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Lokar » 2021.10.13. 10:07

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Lokar írta:Egy lengyel sracot akartak kivinni , es 99%-ban a lengyelek is mentek ossze a yardal. Nyilvan pontos szamot nem tudok, hogy mennyi magyar volt benne, de ez inkabb lengyel akcio volt.

az tök fasza lesz, ha Zbigniew és Lech miatt San Marino ellen is zártkapusok leszünk

vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Szerintem nem vitte be őket senki, egyszerűen jegyet vettek és bementek a vendégbe.
Sérülten is talpra fel! Majd a sírban pihenünk!
"Ha nyomot hagysz a halál se visz el csak megfigyel" K..

Avatar
Lokar
Tartalék
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2011.06.06. 16:59
Tartózkodási hely: Diósgyõr.

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Lokar » 2021.10.13. 10:07

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Lokar írta:Egy lengyel sracot akartak kivinni , es 99%-ban a lengyelek is mentek ossze a yardal. Nyilvan pontos szamot nem tudok, hogy mennyi magyar volt benne, de ez inkabb lengyel akcio volt.

az tök fasza lesz, ha Zbigniew és Lech miatt San Marino ellen is zártkapusok leszünk

vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Szerintem nem vitte be őket senki, egyszerűen jegyet vettek és bementek a vendégbe.
Sérülten is talpra fel! Majd a sírban pihenünk!
"Ha nyomot hagysz a halál se visz el csak megfigyel" K..

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.10.13. 10:24

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Lokar írta:Egy lengyel sracot akartak kivinni , es 99%-ban a lengyelek is mentek ossze a yardal. Nyilvan pontos szamot nem tudok, hogy mennyi magyar volt benne, de ez inkabb lengyel akcio volt.

az tök fasza lesz, ha Zbigniew és Lech miatt San Marino ellen is zártkapusok leszünk

vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Bevitte...
HAJRÁ HALI!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.13. 10:27

kristof98.haladas írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:az tök fasza lesz, ha Zbigniew és Lech miatt San Marino ellen is zártkapusok leszünk

vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Bevitte...

:) Che Guevara
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.13. 11:30

A dánok elképesztő sorozatot produkálnak, 8 mérkőzés 8 győzelem, 27 rúgott gól és 0 kapott gól.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.13. 11:34

SuperDepor írta:A dánok elképesztő sorozatot produkálnak, 8 mérkőzés 8 győzelem, 27 rúgott gól és 0 kapott gól.

aztán majd a tornát megint elosztrákozzák vagy kizúgnak ez első alkalommal egy tizipárbajban egy agyonnyert de leadott meccs után
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.10.13. 14:06

SuperDepor írta:
kristof98.haladas írta:
Javier Arizmendi írta:vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Bevitte...

:) Che Guevara

óóóó, ja hogy ez így megy a nagy magyar táboroknál? az áll be, aki csak akar? ez jó, hogy időben kiderült, szólok is a srácoknak a Biris Nortéban, hogy keveredjenek nyugodtan a fradisták közé a Betis meccsen, mi toleráns népség vagyunk, nem térdelünk, de full respect. a lőtéri kutyát nem érdekli egy magyar táborban, hogy ki mit akciózik a yardokkal, a hazaiakkal, hadd szóljon. ami még fontos, hogy a büntit mi álljuk.
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.13. 14:29

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:
kristof98.haladas írta:Bevitte...

:) Che Guevara

óóóó, ja hogy ez így megy a nagy magyar táboroknál? az áll be, aki csak akar? ez jó, hogy időben kiderült, szólok is a srácoknak a Biris Nortéban, hogy keveredjenek nyugodtan a fradisták közé a Betis meccsen, mi toleráns népség vagyunk, nem térdelünk, de full respect. a lőtéri kutyát nem érdekli egy magyar táborban, hogy ki mit akciózik a yardokkal, a hazaiakkal, hadd szóljon. ami még fontos, hogy a büntit mi álljuk.

Ez a felvállalás a mániád. Gyakorolhatnád te is. Például amikor hülyeséget írsz.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.10.16. 11:11

Lokar írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:az tök fasza lesz, ha Zbigniew és Lech miatt San Marino ellen is zártkapusok leszünk

vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Szerintem nem vitte be őket senki, egyszerűen jegyet vettek és bementek a vendégbe.
Amúgy ez lehetséges? Nem csak az adott vendégcsapat szurkolói vehetnek jegyet a vendégbe?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.10.16. 11:27

MindigÚjpest írta:
Lokar írta:
Javier Arizmendi írta:vagyha addig nem születik határozat, akkor 3-4 év múlva egy (pár) fontos vb selejtezőn, mert esetleg beugrik a plusz egy feltételes is. madarat tolláról embert barátjáról. nagy kérés megint, hogy aki bevitte a polák csürhét (ha ugyan), az vállalja már fel magát és ne sunnyogjon?

Szerintem nem vitte be őket senki, egyszerűen jegyet vettek és bementek a vendégbe.
Amúgy ez lehetséges? Nem csak az adott vendégcsapat szurkolói vehetnek jegyet a vendégbe?

szerintem ha odament valaki tört angollal, kelet-európai akcentussal, akkor pont nem nézték, hogy Krzysztof vagy Kristóf
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.10.16. 12:02

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
Lokar írta:Szerintem nem vitte be őket senki, egyszerűen jegyet vettek és bementek a vendégbe.
Amúgy ez lehetséges? Nem csak az adott vendégcsapat szurkolói vehetnek jegyet a vendégbe?

szerintem ha odament valaki tört angollal, kelet-európai akcentussal, akkor pont nem nézték, hogy Krzysztof vagy Kristóf
Erre a verzióra nem is gondoltam,csak az onlinera. Legalább is én,ha idegenbe megyek meccsre,nem hagyatkozok arra,hogy nyitva lesz a pénztár vagy nem.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.17. 03:06

https://telex.hu/sport/2021/10/16/marco ... at-eb-utan

Minden tiszteletem mellett kezd zavarni ez a helyzet. Lebegteti a témát már hosszú hetek óta, ami nem túl egészséges. Ha felsőbb körök nyomást gyakorolnak rá - ahogy mondja, és elment a kedve, jobb azonnal távoznia. Vagy marad az eb-selejtezők végéig, vagy távozik, de akkor most menjen, nem kell megvárni a november végét sem, a maradék két meccsnek már nincs különösebb tétje, ezt a visszatetsző játékot meg nem kellene folytatni a válogatott élén.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.10.17. 10:06

Cselszky írta:https://telex.hu/sport/2021/10/16/marco-rossi-premier-league-ajanlat-eb-utan

Minden tiszteletem mellett kezd zavarni ez a helyzet. Lebegteti a témát már hosszú hetek óta, ami nem túl egészséges. Ha felsőbb körök nyomást gyakorolnak rá - ahogy mondja, és elment a kedve, jobb azonnal távoznia. Vagy marad az eb-selejtezők végéig, vagy távozik, de akkor most menjen, nem kell megvárni a november végét sem, a maradék két meccsnek már nincs különösebb tétje, ezt a visszatetsző játékot meg nem kellene folytatni a válogatott élén.

Túl sokat szövegel a faszi. Tudtommal az MLSZ nem jelezte neki, hogy ki akarnák baszni. A közvélemény részéről főleg töretlen a bizalom.
DEBRECENI VSC

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.18. 14:28

Olvasom több oldalon, hogy Novothny végre debütált a Bundesligaban, ráadásul győztes meccsen. Rákattintottam, hát a 93. percben küldték be :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.10.18. 17:34

nekünk a teljesen rendben lement portugál-francia meccsekért 2+1 zártkapu, a minden létező szempontból anarchikus EB-döntőért az angol kutyáknak 1+1
uefa maffia
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.10.18. 17:47

SuperDepor írta:Olvasom több oldalon, hogy Novothny végre debütált a Bundesligaban, ráadásul győztes meccsen. Rákattintottam, hát a 93. percben küldték be :)

Tényszerűen igaz :) Mint amikor legutóbb "Szoboszlai gólpassz!!4“, ott is az elsö gondolat om az volt, hogy tuti szögletet rúgott

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.18. 19:45

Cselszky írta:https://telex.hu/sport/2021/10/16/marco-rossi-premier-league-ajanlat-eb-utan

Minden tiszteletem mellett kezd zavarni ez a helyzet. Lebegteti a témát már hosszú hetek óta, ami nem túl egészséges. Ha felsőbb körök nyomást gyakorolnak rá - ahogy mondja, és elment a kedve, jobb azonnal távoznia. Vagy marad az eb-selejtezők végéig, vagy távozik, de akkor most menjen, nem kell megvárni a november végét sem, a maradék két meccsnek már nincs különösebb tétje, ezt a visszatetsző játékot meg nem kellene folytatni a válogatott élén.

Kezd olyan lenni, mint egy fürdős kurva, ha valami nem tetszik neki kezdi a hisztit. Ez mekkora marhaság :
".... de úgy érzi, egyre nagyobb terhet pakolnak rá felsőbb körök, és túlzott az elvárás a válogatottal szemben."
Egy nemzeti válogatottnál mindig nagy az elvárás.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.10.18. 20:02

SuperDepor írta:
Cselszky írta:https://telex.hu/sport/2021/10/16/marco-rossi-premier-league-ajanlat-eb-utan

Minden tiszteletem mellett kezd zavarni ez a helyzet. Lebegteti a témát már hosszú hetek óta, ami nem túl egészséges. Ha felsőbb körök nyomást gyakorolnak rá - ahogy mondja, és elment a kedve, jobb azonnal távoznia. Vagy marad az eb-selejtezők végéig, vagy távozik, de akkor most menjen, nem kell megvárni a november végét sem, a maradék két meccsnek már nincs különösebb tétje, ezt a visszatetsző játékot meg nem kellene folytatni a válogatott élén.

Kezd olyan lenni, mint egy fürdős kurva, ha valami nem tetszik neki kezdi a hisztit. Ez mekkora marhaság :
".... de úgy érzi, egyre nagyobb terhet pakolnak rá felsőbb körök, és túlzott az elvárás a válogatottal szemben."
Egy nemzeti válogatottnál mindig nagy az elvárás.

Mi lehetett az a túlzó elvárás? Legyőzni Albániát?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.10.19. 21:24

SuperDepor írta:
Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta::) Che Guevara

óóóó, ja hogy ez így megy a nagy magyar táboroknál? az áll be, aki csak akar? ez jó, hogy időben kiderült, szólok is a srácoknak a Biris Nortéban, hogy keveredjenek nyugodtan a fradisták közé a Betis meccsen, mi toleráns népség vagyunk, nem térdelünk, de full respect. a lőtéri kutyát nem érdekli egy magyar táborban, hogy ki mit akciózik a yardokkal, a hazaiakkal, hadd szóljon. ami még fontos, hogy a büntit mi álljuk.

Ez a felvállalás a mániád. Gyakorolhatnád te is. Például amikor hülyeséget írsz.

én szivesen felvállalom, ha hülyeség, hát hülyeség. asszittem ez úgy működik, hogy szólunk a lengyel haveroknak, mint Nagyszombatban a tótocskák, hogy van esély egy jófajta szurkolásra/kiadós balhéra, lesz, ahogy lesz, gyertek. nem pedig, úgy, hogy a magyar Capo mit sem tud róla, hogy olyan lengyel harcosok érkeznek közéjük, akik a Yarddal (itt szó szerint) is megütköznek egy "nem térdelünk" zászlóért. lássuk be, nem túl életszerű, de ha ez az igazság, az az én szememben rosszabb. felszólításodra ez esetben felvállom, hogy túlgondoltam a Carpathian Brigade szervezettségét, a Caponak fogalma sincs mi folyik a szektorban, amit elvileg uralnia kéne, és én vagyok a hülye.
ETO

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.10.19. 21:33

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:
Javier Arizmendi írta:óóóó, ja hogy ez így megy a nagy magyar táboroknál? az áll be, aki csak akar? ez jó, hogy időben kiderült, szólok is a srácoknak a Biris Nortéban, hogy keveredjenek nyugodtan a fradisták közé a Betis meccsen, mi toleráns népség vagyunk, nem térdelünk, de full respect. a lőtéri kutyát nem érdekli egy magyar táborban, hogy ki mit akciózik a yardokkal, a hazaiakkal, hadd szóljon. ami még fontos, hogy a büntit mi álljuk.

Ez a felvállalás a mániád. Gyakorolhatnád te is. Például amikor hülyeséget írsz.

én szivesen felvállalom, ha hülyeség, hát hülyeség. asszittem ez úgy működik, hogy szólunk a lengyel haveroknak, mint Nagyszombatban a tótocskák, hogy van esély egy jófajta szurkolásra/kiadós balhéra, lesz, ahogy lesz, gyertek. nem pedig, úgy, hogy a magyar Capo mit sem tud róla, hogy olyan lengyel harcosok érkeznek közéjük, akik a Yarddal (itt szó szerint) is megütköznek egy "nem térdelünk" zászlóért. lássuk be, nem túl életszerű, de ha ez az igazság, az az én szememben rosszabb. felszólításodra ez esetben felvállom, hogy túlgondoltam a Carpathian Brigade szervezettségét, a Caponak fogalma sincs mi folyik a szektorban, amit elvileg uralnia kéne, és én vagyok a hülye.

A bátyám is ott volt a meccsen. Hétvégén itthon lesz, majd megkérdezem egyeztetett e a CB- vel hogy mehet- e a meccsre a kinti magyar barátaival
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 136 vendég