Wales-Magyarország kezdőcsapatok

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.11.20. 07:35

RAUL7 írta:
SuperDepor írta:Nemzetek ligajabol kiket kaphatunk?

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... nk-2731979

Ne akard tudni, durvább mint egy emelt szintű matek érettségi. Pénteken megtudjuk.

lehet jobban járunk az A-liga három bukott C-csoportosával és az egyszem Izlanddal, a C-ből nem hiányzik egy 7:1-ismétlés a szerbek ellen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.11.20. 07:57

RAUL7 írta:
Savaria1919 írta:Volt két jól kinéző meccsünk, a többi felejthető kategória. Ősszel is kiderült, hogy nem bírunk el ennyi hiányzót.

Az NL-ből kijutás lehetőségét nem vetném el véglegesen, hátha akkora kevesebb lesz a sérültünk és sikerül kifogni két olyan ellenfelet, amelyik lenéz minket vagy épp rossz formában van.

Kik hianyoztak? Megneztem a korabbi keretet, Orban, Kadar, esetleg Fiola Lovre helyett. Vagy Nemeth Krisz, esetleg Kleinheisler?
Vegigmehetunk a listan, de ezek kozul Willy er egyedul valamit, a tobbi egy fabatkat sem.
Csoportnegyedik hely, mint altalaban. Es a Nemzetek Ligaja miatt johet a szokasos matek es remenykedes.
Egyre inkabb azt erzem, hogy a 16os Eb egy kifutott eredmeny volt egy, az atlagnal (ertsd kozepszar) valamivel jobb garniturae. Mondjuk azt a nyarat nem tudjak elvenni tolunk.
Kb 25 eve kovetem a valogatottat, de nem latok semmifele elorelepest, sot, pedig a reformnak is volt reformja a futballunkban.
Na de majd tavasszal!!444

A hiányzókat az egész őszre értettem, nem volt olyan meccsünk, ahol ne kellett volna nélkülözni legalább 1-2 kulcsjátékosunkat. Plusz ide lehetne venni azokat, akikről azt gondoltam, hogy az EB után is fontos lánccszemei lesznek a csapatnak: például Stieber vagy Guzmics, de az ő karrierjük nem így alakult az elmúlt időszakban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 08:01

RAUL7 írta:
SuperDepor írta:Nemzetek ligajabol kiket kaphatunk?

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... nk-2731979

Ne akard tudni, durvább mint egy emelt szintű matek érettségi. Pénteken megtudjuk.

megoldottam a Fibonacci spirált egy Laplace transzformációval és az jött ki, hogy a sorsolásunk jó, ha mindenkit megverünk kijutunk
mármint hazaérünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 08:04

Savaria1919 írta:
RAUL7 írta:
Savaria1919 írta:Volt két jól kinéző meccsünk, a többi felejthető kategória. Ősszel is kiderült, hogy nem bírunk el ennyi hiányzót.

Az NL-ből kijutás lehetőségét nem vetném el véglegesen, hátha akkora kevesebb lesz a sérültünk és sikerül kifogni két olyan ellenfelet, amelyik lenéz minket vagy épp rossz formában van.

Kik hianyoztak? Megneztem a korabbi keretet, Orban, Kadar, esetleg Fiola Lovre helyett. Vagy Nemeth Krisz, esetleg Kleinheisler?
Vegigmehetunk a listan, de ezek kozul Willy er egyedul valamit, a tobbi egy fabatkat sem.
Csoportnegyedik hely, mint altalaban. Es a Nemzetek Ligaja miatt johet a szokasos matek es remenykedes.
Egyre inkabb azt erzem, hogy a 16os Eb egy kifutott eredmeny volt egy, az atlagnal (ertsd kozepszar) valamivel jobb garniturae. Mondjuk azt a nyarat nem tudjak elvenni tolunk.
Kb 25 eve kovetem a valogatottat, de nem latok semmifele elorelepest, sot, pedig a reformnak is volt reformja a futballunkban.
Na de majd tavasszal!!444

A hiányzókat az egész őszre értettem, nem volt olyan meccsünk, ahol ne kellett volna nélkülözni legalább 1-2 kulcsjátékosunkat. Plusz ide lehetne venni azokat, akikről azt gondoltam, hogy az EB után is fontos lánccszemei lesznek a csapatnak: például Stieber vagy Guzmics, de az ő karrierjük nem így alakult az elmúlt időszakban.

hanyagolja kend már ezeket a neveket mert befosok itt a metrón a röhögéstől és az nagyon nem vetne jó fényt rám
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 08:11

nyúl írta:Ha balfasz milliomosokat akarok sajnálni, előbb jut eszembe Kedves Ferenc, aki pár sajtófotóért kurváknak vesz luxuslakást.

Könnyebben menne a kéztördelős sopánkodás, ha a második félidőben lőttünk volna kapura. De semmit nem találok ebben a válogatottban, még Egerváris "szerethetőséget", vagy Várhidis "voltak passzainkat" sem. Ez a Tunya olyan jellegtelen, hogy a walesi sajtóhiba a legérdekesebb, amit valaha megtudtam róla.

Izráelt szeretném. Ha lúd, legyen kóser.

én eddig viszonylag mérsékelt gyászmadár voltam (ha nem haragszol úgy értem pl. hozzád képest) mindig elővakartam meccsnapokra valami félkamu reménykedést, de ha most elbasszuk a hazai torna esélyét a valaha volt legfosabb csoportból is én kimondom, hogy számomra elég vót srácok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.11.20. 08:12

Ez a magyar foci úgy szar, ahogy van. Ráfogjuk a hiányzókra, hogy nem tudtuk megfelelően pótolni, hát bazmeg milyen válogatott az, ahol nincsen minden posztra legalább 2 hasonló játékos?
Orbán az egyetlen értékelhető mezőnyjátékosunk, és ő is a német iskola neveltje.
És már megint megy a reménykedés. Nem gondoltam volna, hogy a harmadikhelyes kijutásnál van szánalmasabb, de ez is bekövetkezett. Csoport negyedikként (a nagyondurva 1 pontos Azerbajdzsánt megelőzve) is pótselejtezünk, hát ez már mindennek a legalja. Én bírtam Rossit, iszonyatos ingoványos talajra lépett ahonnan csak bukni lehet, de bevállalta. De a kispesti varázs és szimpátia ide már kevés, ha tényleg menni akar akkor menjen.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.11.20. 08:19

_carlos_ írta:Hát ez nem sikerült, finoman szólva. Legalább láttuk közelről Ramseyt focizni, biztos nagy élmény lehetett. Nagy Zsolt kíváncsi vagyok hányas osztályzatot kap a sportban. Rossival szemben elfogult vagyok, de ezt nagyon elszúrta ma.
Meg mind a két szlovák meccset,bár a hazai x sem lett volna elég a továbbjutáshoz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.11.20. 08:31

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
RAUL7 írta:Kik hianyoztak? Megneztem a korabbi keretet, Orban, Kadar, esetleg Fiola Lovre helyett. Vagy Nemeth Krisz, esetleg Kleinheisler?
Vegigmehetunk a listan, de ezek kozul Willy er egyedul valamit, a tobbi egy fabatkat sem.
Csoportnegyedik hely, mint altalaban. Es a Nemzetek Ligaja miatt johet a szokasos matek es remenykedes.
Egyre inkabb azt erzem, hogy a 16os Eb egy kifutott eredmeny volt egy, az atlagnal (ertsd kozepszar) valamivel jobb garniturae. Mondjuk azt a nyarat nem tudjak elvenni tolunk.
Kb 25 eve kovetem a valogatottat, de nem latok semmifele elorelepest, sot, pedig a reformnak is volt reformja a futballunkban.
Na de majd tavasszal!!444

A hiányzókat az egész őszre értettem, nem volt olyan meccsünk, ahol ne kellett volna nélkülözni legalább 1-2 kulcsjátékosunkat. Plusz ide lehetne venni azokat, akikről azt gondoltam, hogy az EB után is fontos lánccszemei lesznek a csapatnak: például Stieber vagy Guzmics, de az ő karrierjük nem így alakult az elmúlt időszakban.

hanyagolja kend már ezeket a neveket mert befosok itt a metrón a röhögéstől és az nagyon nem vetne jó fényt rám

Klíma veszhelyzet, autó helyett metróval.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 08:59

SuperDepor írta:
Adamek írta:
MindigÚjpest írta:Hasonló volt a szlovákok elleni idegenbeli meccshez.

az nagyon nagy szakmai bukta volt Tunyától, amit ott felrakott a pályára az nálam örökre betette a kaput, hogy megbízzak a döntéseibe

Nagyobb baj a játékosok technikai és taktikai kvalitasa, mint a szövetségi kapitány hozzáértése jobban mondva hozzá nem értése.

mindkettő gyászos
két mini-manóval a középpálya ütköző szekciójában, egy zöldfülű fogja a világklasszis szélsőt, rekordernehezék meg cipeli a karszalagot
aztán a csigasebességgel betekert beadásra felugrik blokknak a majd' 160 centis madár, belül meg a két torony végig talpon nézi ahogy köztük bólint egy kicsit sem fejkirály walesi (egy halál szar helyezetlen fejessel ami természetesen véletlen sem találkozik a bundesliga legjobb kapusával, ellenben az ő cserekapusukat egy ziccerből kétszer lőjük tüdőn), 14 perc után vége is a dalnak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.11.20. 09:00

Adamek írta:
nyúl írta:Ha balfasz milliomosokat akarok sajnálni, előbb jut eszembe Kedves Ferenc, aki pár sajtófotóért kurváknak vesz luxuslakást.

Könnyebben menne a kéztördelős sopánkodás, ha a második félidőben lőttünk volna kapura. De semmit nem találok ebben a válogatottban, még Egerváris "szerethetőséget", vagy Várhidis "voltak passzainkat" sem. Ez a Tunya olyan jellegtelen, hogy a walesi sajtóhiba a legérdekesebb, amit valaha megtudtam róla.

Izráelt szeretném. Ha lúd, legyen kóser.

én eddig viszonylag mérsékelt gyászmadár voltam (ha nem haragszol úgy értem pl. hozzád képest) mindig elővakartam meccsnapokra valami félkamu reménykedést, de ha most elbasszuk a hazai torna esélyét a valaha volt legfosabb csoportból is én kimondom, hogy számomra elég vót srácok
Nem haragszom.
Amikor tavaly azt írtam, 4. hely lesz, a többség elküldött a francba. Igaz, úgy gondoltam, hogy a baltások ellen sem hozzuk a 2 kötelezőt. Ezt a jóslatomat a holland bíró felülírta.

Nem tartom ezt vészmadárkodásnak, csupán keserű realizmusnak.
Szerintem az előző EB-selejtezőcsoport gyengébb volt, amit meg tudtak nyerni az észak-írek. Horvátország és Wales nem rosszak (egy vb-ezüstérmes és egy EB-elődöntős), sajnos a szlovákok is egyértelműen jobbak nálunk. Ezért nem érzem, hogy valami tragikus történt. Helyünkön vagyunk. Sőt várakozásomon felüli a horvátok és a walesiek elleni hazai győzelem.

A keret rendkívül gyenge, különösen a középpálya. Európai középszert 3 poszton tudunk kiállítani: Gulácsi, Orban, Szalai.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.11.20. 09:21

RAUL7 írta:
SuperDepor írta:Nemzetek ligajabol kiket kaphatunk?

http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... nk-2731979

Ne akard tudni, durvább mint egy emelt szintű matek érettségi. Pénteken megtudjuk.

https://trollfoci.blogstar.hu/2019/11/2 ... lek/86283/
Utolsó bekezdés a legjobb :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2019.11.20. 09:23

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:az nagyon nagy szakmai bukta volt Tunyától, amit ott felrakott a pályára az nálam örökre betette a kaput, hogy megbízzak a döntéseibe

Nagyobb baj a játékosok technikai és taktikai kvalitasa, mint a szövetségi kapitány hozzáértése jobban mondva hozzá nem értése.

mindkettő gyászos
két mini-manóval a középpálya ütköző szekciójában, egy zöldfülű fogja a világklasszis szélsőt, rekordernehezék meg cipeli a karszalagot
aztán a csigasebességgel betekert beadásra felugrik blokknak a majd' 160 centis madár, belül meg a két torony végig talpon nézi ahogy köztük bólint egy kicsit sem fejkirály walesi (egy halál szar helyezetlen fejessel ami természetesen véletlen sem találkozik a bundesliga legjobb kapusával, ellenben az ő cserekapusukat egy ziccerből kétszer lőjük tüdőn), 14 perc után vége is a dalnak

röviden, tömören

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 09:37

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Ha balfasz milliomosokat akarok sajnálni, előbb jut eszembe Kedves Ferenc, aki pár sajtófotóért kurváknak vesz luxuslakást.

Könnyebben menne a kéztördelős sopánkodás, ha a második félidőben lőttünk volna kapura. De semmit nem találok ebben a válogatottban, még Egerváris "szerethetőséget", vagy Várhidis "voltak passzainkat" sem. Ez a Tunya olyan jellegtelen, hogy a walesi sajtóhiba a legérdekesebb, amit valaha megtudtam róla.

Izráelt szeretném. Ha lúd, legyen kóser.

én eddig viszonylag mérsékelt gyászmadár voltam (ha nem haragszol úgy értem pl. hozzád képest) mindig elővakartam meccsnapokra valami félkamu reménykedést, de ha most elbasszuk a hazai torna esélyét a valaha volt legfosabb csoportból is én kimondom, hogy számomra elég vót srácok
Nem haragszom.
Amikor tavaly azt írtam, 4. hely lesz, a többség elküldött a francba. Igaz, úgy gondoltam, hogy a baltások ellen sem hozzuk a 2 kötelezőt. Ezt a jóslatomat a holland bíró felülírta.

Nem tartom ezt vészmadárkodásnak, csupán keserű realizmusnak.
Szerintem az előző EB-selejtezőcsoport gyengébb volt, amit meg tudtak nyerni az észak-írek. Horvátország és Wales nem rosszak (egy vb-ezüstérmes és egy EB-elődöntős), sajnos a szlovákok is egyértelműen jobbak nálunk. Ezért nem érzem, hogy valami tragikus történt. Helyünkön vagyunk. Sőt várakozásomon felüli a horvátok és a walesiek elleni hazai győzelem.

A keret rendkívül gyenge, különösen a középpálya. Európai középszert 3 poszton tudunk kiállítani: Gulácsi, Orban, Szalai.

ez a walesi gárda szerintem fényévekre van az eb-elődöntőstől, ha most nem velünk találkoznak ki-ki meccsen az oroszlánbarlangjukba hanem egy valóban EB-re érett csapattal (nem kell digó vagy spanyol szintre gondolni, elég egy ukrán szint) nem hiszem, hogy a darálós angol hármas átlaguk így parádézott volna
a horvátok szintén messze vannak a mázlista VB-s önmaguktól, Szlotákia meg bátran kijelentjető, hogy csak hozzánk képest számít valakinek, a két továbbjutótól egy egész pontra voltak jók
mondjuk úgy egálban volt a 4 évvel korábbi csoporttal ez, ott a balkáni élgárda nagyon elbalkánozta, a darálós angol kettes nagyon meghúzta, a csoporthülye sokkal keményebb dió volt és még ketten is voltak (viszont a szomszéd köcsög nem simázott le minket úgy mint most oda-vissza ez viszont a mostani felé hajlik erőben)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.11.20. 09:39

RAUL7 írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Nagyobb baj a játékosok technikai és taktikai kvalitasa, mint a szövetségi kapitány hozzáértése jobban mondva hozzá nem értése.

mindkettő gyászos
két mini-manóval a középpálya ütköző szekciójában, egy zöldfülű fogja a világklasszis szélsőt, rekordernehezék meg cipeli a karszalagot
aztán a csigasebességgel betekert beadásra felugrik blokknak a majd' 160 centis madár, belül meg a két torony végig talpon nézi ahogy köztük bólint egy kicsit sem fejkirály walesi (egy halál szar helyezetlen fejessel ami természetesen véletlen sem találkozik a bundesliga legjobb kapusával, ellenben az ő cserekapusukat egy ziccerből kétszer lőjük tüdőn), 14 perc után vége is a dalnak

röviden, tömören

S hogy adta be Bale... Visszavehette a bal lábára zavartalanul, Lang, aki kiváltott rá, csak kísérte tisztes távolból. Baráth belül 4 méterről lemozizta. Már széttárta a karját, amikor a labda a levegőben volt. Nagy szinte fel sem ugrott.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.11.20. 09:45

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:az nagyon nagy szakmai bukta volt Tunyától, amit ott felrakott a pályára az nálam örökre betette a kaput, hogy megbízzak a döntéseibe

Nagyobb baj a játékosok technikai és taktikai kvalitasa, mint a szövetségi kapitány hozzáértése jobban mondva hozzá nem értése.

mindkettő gyászos
két mini-manóval a középpálya ütköző szekciójában, egy zöldfülű fogja a világklasszis szélsőt, rekordernehezék meg cipeli a karszalagot
aztán a csigasebességgel betekert beadásra felugrik blokknak a majd' 160 centis madár, belül meg a két torony végig talpon nézi ahogy köztük bólint egy kicsit sem fejkirály walesi (egy halál szar helyezetlen fejessel ami természetesen véletlen sem találkozik a bundesliga legjobb kapusával, ellenben az ő cserekapusukat egy ziccerből kétszer lőjük tüdőn), 14 perc után vége is a dalnak

Azért mondtam, hogy nagyobb baj a játékosok nivója, mint a szövetségi kapitányé, mert utóbbit lehet cserélni (bár értelme nincs), előbbit nem.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.11.20. 09:59

nyúl írta:
RAUL7 írta:
Adamek írta:mindkettő gyászos
két mini-manóval a középpálya ütköző szekciójában, egy zöldfülű fogja a világklasszis szélsőt, rekordernehezék meg cipeli a karszalagot
aztán a csigasebességgel betekert beadásra felugrik blokknak a majd' 160 centis madár, belül meg a két torony végig talpon nézi ahogy köztük bólint egy kicsit sem fejkirály walesi (egy halál szar helyezetlen fejessel ami természetesen véletlen sem találkozik a bundesliga legjobb kapusával, ellenben az ő cserekapusukat egy ziccerből kétszer lőjük tüdőn), 14 perc után vége is a dalnak

röviden, tömören

S hogy adta be Bale... Visszavehette a bal lábára zavartalanul, Lang, aki kiváltott rá, csak kísérte tisztes távolból. Baráth belül 4 méterről lemozizta. Már széttárta a karját, amikor a labda a levegőben volt. Nagy szinte fel sem ugrott.

zavartalanul? megállt akció közben, ilyet a játszótereken lehet csak megcsinálni
labdavesztés mutogatással, a szélső bekk baszik a passz sávra, a belső védő kirongyol de csak nézi a cselnek nem nevezhető tologatást de a beadást is csak szemmel veri, belül érkezik a visszazáró liliputi ütközőember aki felugorva is kevés lenne de ő inkább meg se próbálja, a másik középső és a jobb bekk ahogy kell mozizik, a kapus kamuhomorít
csapatmunka
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.11.20. 13:50

RAUL7 írta:
Savaria1919 írta:Volt két jól kinéző meccsünk, a többi felejthető kategória. Ősszel is kiderült, hogy nem bírunk el ennyi hiányzót.

Az NL-ből kijutás lehetőségét nem vetném el véglegesen, hátha akkora kevesebb lesz a sérültünk és sikerül kifogni két olyan ellenfelet, amelyik lenéz minket vagy épp rossz formában van.

Kik hianyoztak? Megneztem a korabbi keretet, Orban, Kadar, esetleg Fiola Lovre helyett. Vagy Nemeth Krisz, esetleg Kleinheisler?
Vegigmehetunk a listan, de ezek kozul Willy er egyedul valamit, a tobbi egy fabatkat sem.
Csoportnegyedik hely, mint altalaban. Es a Nemzetek Ligaja miatt johet a szokasos matek es remenykedes.
Egyre inkabb azt erzem, hogy a 16os Eb egy kifutott eredmeny volt egy, az atlagnal (ertsd kozepszar) valamivel jobb garniturae. Mondjuk azt a nyarat nem tudjak elvenni tolunk.
Kb 25 eve kovetem a valogatottat, de nem latok semmifele elorelepest, sot, pedig a reformnak is volt reformja a futballunkban.
Na de majd tavasszal!!444

Kissé késve jött el nálad ez az érzés. Ha máshogy nem, a lelke mélyén ezzel akkor is tisztában volt a többség. Aki kiment Franciaországba, nemcsak azért tette, mert 44 éve nem jártunk eb-n (és 30 éve semmilyen nagy tornán), hanem azzal a tudattal is, hogy az ő életében többször talán nem is fogunk (bár a létszám bővítése, a mezőny hígulása lehetővé teheti, hogy 10-15 évente egyszer valahogy kivergődjünk), hacsak nem történik meg, amit x éve vizionálnak, magyarán, hogy a beleöntött pénz nyomán előbb-utóbb ontani fogjuk a klasszisokat (aminek láthatóan semmi nyoma).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.11.20. 15:47

En egy vegtelenul lelkes, amator falusi csapatot lattam, aki ment ameddig engedtek, es az orrara koppintottak, amikor mar zavaro volt. Ha jobban belegondolok, meg ahogy masok is elemezgettek, nem is nagyon lehetett mas csapatot a palyara kuldeni. Minosegi veszteseg csak Orban volt, mellole valoszinuleg nem nyeste volna be Bale a lasztit kozepre. Mondjuk ennyi epp eleg lett volna, hogy pislakoljon a remeny a kovetkezo golig. En nem is ezt serelmezem. 10-bol 9 ember tuti ugyanezeket kuldte volna ki a palyara, ugyanezzel az eredmennyel. Engem az zavar, hogy nem latom a hozzaadott erteket, amit az edzo tesz hozza. Mert az alnemzetieskedesen kivul valojaban Rossi tevekenysegebol semmi sem latszik. A szlotakok oda vissza vertek minket.

Magyarorszagon sokan es sokszor, a legtobbszor jogosan kikezdik az edzoket. Rossinak meddig tart meg a palyafutasa nalunk? Mert szerintem hosszabb lett, mint kellett volna. Csak megemlitem, hogy a sokat szidott Storckkal, a norvegokat oda vissza, a gorog 4:3-as vereseg is vallalhato volt, az EB meccseink mindegyike, az osztrakok ellen 2:0, a lesajnalt izlandiak elleni 1:1, (az is hogyan mar?), a kesobbi bajnok portugalokkal a 3:3, de meg joval acelosabb belgak elleni 4:0 is nezheto volt, annak ellenere, hogy mar kipukkadt a csapat. Az utana valo torturak is fiaskok pedig az eroltetett fiatalitas miatt kovetkezett be. Eltelt 3 ev, es senki nem mutat tobbet annal az edzoi poszton. Szerintem jo ideig nem is fog. Esszel kene elzavarni az edzoket, ennyit akartam mondani. Giggs is pozicion maradt 1-2 gyengebb meccs miatt. Nem a szar meccsei alapjan kell megitelni az edzot, hanem a jo meccsei alapjan. (Rebrovra is all az analogia, ot is ekezzek rendesen, szerintem boven tobbet tett le az asztalra, mint az elodei, es az utodai fognak.)
kubatov takarodj!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.11.20. 22:17

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
RAUL7 írta:Kik hianyoztak? Megneztem a korabbi keretet, Orban, Kadar, esetleg Fiola Lovre helyett. Vagy Nemeth Krisz, esetleg Kleinheisler?
Vegigmehetunk a listan, de ezek kozul Willy er egyedul valamit, a tobbi egy fabatkat sem.
Csoportnegyedik hely, mint altalaban. Es a Nemzetek Ligaja miatt johet a szokasos matek es remenykedes.
Egyre inkabb azt erzem, hogy a 16os Eb egy kifutott eredmeny volt egy, az atlagnal (ertsd kozepszar) valamivel jobb garniturae. Mondjuk azt a nyarat nem tudjak elvenni tolunk.
Kb 25 eve kovetem a valogatottat, de nem latok semmifele elorelepest, sot, pedig a reformnak is volt reformja a futballunkban.
Na de majd tavasszal!!444

A hiányzókat az egész őszre értettem, nem volt olyan meccsünk, ahol ne kellett volna nélkülözni legalább 1-2 kulcsjátékosunkat. Plusz ide lehetne venni azokat, akikről azt gondoltam, hogy az EB után is fontos lánccszemei lesznek a csapatnak: például Stieber vagy Guzmics, de az ő karrierjük nem így alakult az elmúlt időszakban.

hanyagolja kend már ezeket a neveket mert befosok itt a metrón a röhögéstől és az nagyon nem vetne jó fényt rám

Benéztem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Wales-Magyarország kezdőcsapatok

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.11.21. 05:59

inreallife írta:En egy vegtelenul lelkes, amator falusi csapatot lattam, aki ment ameddig engedtek, es az orrara koppintottak, amikor mar zavaro volt. Ha jobban belegondolok, meg ahogy masok is elemezgettek, nem is nagyon lehetett mas csapatot a palyara kuldeni. Minosegi veszteseg csak Orban volt, mellole valoszinuleg nem nyeste volna be Bale a lasztit kozepre. Mondjuk ennyi epp eleg lett volna, hogy pislakoljon a remeny a kovetkezo golig. En nem is ezt serelmezem. 10-bol 9 ember tuti ugyanezeket kuldte volna ki a palyara, ugyanezzel az eredmennyel. Engem az zavar, hogy nem latom a hozzaadott erteket, amit az edzo tesz hozza. Mert az alnemzetieskedesen kivul valojaban Rossi tevekenysegebol semmi sem latszik. A szlotakok oda vissza vertek minket.

Magyarorszagon sokan es sokszor, a legtobbszor jogosan kikezdik az edzoket. Rossinak meddig tart meg a palyafutasa nalunk? Mert szerintem hosszabb lett, mint kellett volna. Csak megemlitem, hogy a sokat szidott Storckkal, a norvegokat oda vissza, a gorog 4:3-as vereseg is vallalhato volt, az EB meccseink mindegyike, az osztrakok ellen 2:0, a lesajnalt izlandiak elleni 1:1, (az is hogyan mar?), a kesobbi bajnok portugalokkal a 3:3, de meg joval acelosabb belgak elleni 4:0 is nezheto volt, annak ellenere, hogy mar kipukkadt a csapat. Az utana valo torturak is fiaskok pedig az eroltetett fiatalitas miatt kovetkezett be. Eltelt 3 ev, es senki nem mutat tobbet annal az edzoi poszton. Szerintem jo ideig nem is fog. Esszel kene elzavarni az edzoket, ennyit akartam mondani. Giggs is pozicion maradt 1-2 gyengebb meccs miatt. Nem a szar meccsei alapjan kell megitelni az edzot, hanem a jo meccsei alapjan. (Rebrovra is all az analogia, ot is ekezzek rendesen, szerintem boven tobbet tett le az asztalra, mint az elodei, es az utodai fognak.)
A "végtelenül lelkes"-t nem láttam bennük.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 137 vendég