Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.26. 20:44

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Belenéztem a ZTE-Diósgyőr meccs második félidejébe, Feczkó jól összerakta ezt a DVTK-t, több góllal is nyerhettek volna, ha Hasani vagy Riki eltalálja ziccerben a kaput, vagy Lesjak fejesénél a zalai kapus nincs a helyén. Szerintem idén nem lesznek kiesési gondjaik.

egy valamennyire kompetens edző és egy bomlasztók nélküli keret csont nélkül képes a középmezőnyre itthon, feljebb nézni sajnos ez még szegényes

Mondanám, hogy az Újpest 2018-as és a Loki 2019-es példája is mutatja, hogy még 2-3 jobb igazolással a Diósgyőr is odaérhet a dobogó környékére '21-ben, de jövőre szerintem még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert a kimagasló Vidi és Fradi mellett lesz egy erős Felcsút (most talán sikerült egy jobb edzőt is kifogni), és a Honvéd-tulajok is mondták, hogy élcsapatot szándékoznak építeni.

a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.01.26. 21:06

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:egy valamennyire kompetens edző és egy bomlasztók nélküli keret csont nélkül képes a középmezőnyre itthon, feljebb nézni sajnos ez még szegényes

Mondanám, hogy az Újpest 2018-as és a Loki 2019-es példája is mutatja, hogy még 2-3 jobb igazolással a Diósgyőr is odaérhet a dobogó környékére '21-ben, de jövőre szerintem még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert a kimagasló Vidi és Fradi mellett lesz egy erős Felcsút (most talán sikerült egy jobb edzőt is kifogni), és a Honvéd-tulajok is mondták, hogy élcsapatot szándékoznak építeni.

a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp

Hidi vagy Lanza szerinem nem rossz igazolás, a nyáron várok még 3-4 hasonló kaliberűt, meg ugye elkészül a Bozsik is. Meglátjuk.
A csúti projectnek szerintem ilyen spílerekkel, mint a cseh liga egyik legjobbja, nem hiszem, hogy az örök középmezőny a célja, azt hozhatnák a saját nevelésű játékosaikkal meg néhány idősebb mentorral.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.26. 21:14

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Mondanám, hogy az Újpest 2018-as és a Loki 2019-es példája is mutatja, hogy még 2-3 jobb igazolással a Diósgyőr is odaérhet a dobogó környékére '21-ben, de jövőre szerintem még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert a kimagasló Vidi és Fradi mellett lesz egy erős Felcsút (most talán sikerült egy jobb edzőt is kifogni), és a Honvéd-tulajok is mondták, hogy élcsapatot szándékoznak építeni.

a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp

Hidi vagy Lanza szerinem nem rossz igazolás, a nyáron várok még 3-4 hasonló kaliberűt, meg ugye elkészül a Bozsik is. Meglátjuk.
A csúti projectnek szerintem ilyen spílerekkel, mint a cseh liga egyik legjobbja, nem hiszem, hogy az örök középmezőny a célja, azt hozhatnák a saját nevelésű játékosaikkal meg néhány idősebb mentorral.

Hidi és Lanza visszatérők, nekik pont olyan dokkolóállomás a XIX. kerület, mint Vadócznak: ha nincs ló, jó a szamár is
persze hogy nem a középmezőny a céljuk, de látványosan nem jutnak feljebb a liga talán legjobb keretével sem
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.01.27. 16:53

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:egy valamennyire kompetens edző és egy bomlasztók nélküli keret csont nélkül képes a középmezőnyre itthon, feljebb nézni sajnos ez még szegényes

Mondanám, hogy az Újpest 2018-as és a Loki 2019-es példája is mutatja, hogy még 2-3 jobb igazolással a Diósgyőr is odaérhet a dobogó környékére '21-ben, de jövőre szerintem még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert a kimagasló Vidi és Fradi mellett lesz egy erős Felcsút (most talán sikerült egy jobb edzőt is kifogni), és a Honvéd-tulajok is mondták, hogy élcsapatot szándékoznak építeni.

a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp

Sannino max olaszban számít sokad rangúnak, de 66 meccsen csak ült Serie A-s csapat padján vezetőedzőként, egy ilyen bohócligában, mint az mb1 nagy fogásnak számít.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.27. 17:33

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Mondanám, hogy az Újpest 2018-as és a Loki 2019-es példája is mutatja, hogy még 2-3 jobb igazolással a Diósgyőr is odaérhet a dobogó környékére '21-ben, de jövőre szerintem még jobban szét fog szakadni a mezőny, mert a kimagasló Vidi és Fradi mellett lesz egy erős Felcsút (most talán sikerült egy jobb edzőt is kifogni), és a Honvéd-tulajok is mondták, hogy élcsapatot szándékoznak építeni.

a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp

Sannino max olaszban számít sokad rangúnak, de 66 meccsen csak ült Serie A-s csapat padján vezetőedzőként, egy ilyen bohócligában, mint az mb1 nagy fogásnak számít.

Tengeri Erik is lehúzott 3+1 évet Ukrajnában, aztán elég gyorsan vehette a kalapját
az idejövő nyugat-európai edzők kurva nagy zsákbamacskák, Rossi telitalálat volt, de tízből kilenccel befürdés a vége, lásd még a lilák belga próbálkozásait vagy Fákjú Bobit
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.01.27. 18:08

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:a Honvédnál szimbolikus volt, hogy egy sokadrangú digót találtak edzőnek és nem igazán történtek komoly erősítések sem, szerintem ott leginkább egy felfújt buborék a tulajváltás
Felcsúton minden évben tönkreteszi a szezonjukat, hogy előbb vagy utóbb beüt a céltalanság és a motiválatlanság, szerintem ez most és a jövőben se lesz másképp

Sannino max olaszban számít sokad rangúnak, de 66 meccsen csak ült Serie A-s csapat padján vezetőedzőként, egy ilyen bohócligában, mint az mb1 nagy fogásnak számít.

Tengeri Erik is lehúzott 3+1 évet Ukrajnában, aztán elég gyorsan vehette a kalapját
az idejövő nyugat-európai edzők kurva nagy zsákbamacskák, Rossi telitalálat volt, de tízből kilenccel befürdés a vége, lásd még a lilák belga próbálkozásait vagy Fákjú Bobit

hazaiaknál ugyanekkora az arány, csak ők mogyorók és keringőzhetnek tovább

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.01.28. 18:39

Az első félidő gyakorlatilag értékelhetetlen volt, két, NB2 alsóházi szinten focizó gárda vergődött, némi akarati fölénnyel a mi oldalunkon. A második felesben mi súroltuk azt, ami az NB1-hez kell, az Újpest viszont alászállt az NB3 nívójára. Vignjevicsnek igaza volt abban, hogy az égvilágon semmi extrát nem csináltunk. Kétszer megkontráztuk őket, berúgtunk egy tizenegyest, és bepofoztuk Ristevski gólpasszát.

Érződött, hogy az Újpestnél súlyos történések lehetnek a háttérben. A teljesítményük az előző fordulóbeli, kaposvári produkciónkat idézte: motiválatlan, lézengő, dekoncentrált játékosok, nevetséges hibák tömkelege, teljes szétesés. Méltatlan és sajnálatos.

Annak örülök, hogy Vitelki végül is jól mutatkozott be, de - bántó szándék nélkül - ebből a meccsből kb. annyira lehet kiindulni, mintha mondjuk az ESMTK-val játszottunk volna egy felkészülési találkozót. Ezzel együtt pozitívum, hogy kis lélegzetvételhez jutottunk. Az őszi utolsó 2 fordulóban a Paks és a ZTE is váratlanul 6/6 pontot hozott, és pillanatok alatt csokissá tette az előttük állók alsóját. Nem kívánom a bukásukat, de nekünk (is) jól jött, hogy ezúttal nem szereztek pontot, és kétségtelenül lendítene rajtunk, ha legalább valamelyikük tartósabban beragadna, mivel a következő pár fordulóban a papírforma szerint nem sok pontot fogunk szerezni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.01.29. 14:34

A Debrecen leigazolta Habovdát. A nálunk töltött másfél éve alatt engem nem győzött meg arról, hogy megérte miatta jegelni Schimmert, illetve elengedni Polgárt.
De hátha a Lokinál beválik.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.29. 20:45

Adamek írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:valaki próbálta már értelmezni, mint akar az öreg és az ifjabb belga Magyarországon? amúgy továbbra is tartom, címer ide vagy oda, de legalább nem vagytok pártállami csapat. a Ferencváros (és a szurkolótábora) örökre elvesztette az ellenzéki jellegét.

gondolom leginkább pénzt mosni
ezerszer inkább az állami pénz, mint hogy egy csapat történelméből kiharapjon, megrágjon, és valamit a helyére szarjon egy senkiházi, száz év múlva meg úgyis csak arra fog az utókor emlékezni, hogy a Fradi és a Vidi nyert X és Y bajnoki címet, az Újpest egyet sem

egyik se jó
ami biztos, ide az NB1-be eddig még csak pénz mosni jártak a befektetők és szerencselovag volt az összes egyszemélyes tulaj, az állami beavatkozás meg nyilván sportszerűtlen egy harmadik fél szemszögéből
az egyesületi forma meghalt, az önkormányzati út ami az állami lóvék talán legkevésbé ciki módja nálunk nem járható mert az önkorik nem elég combosak, a direkt állami és az irányított szponzoros állami meg látjuk milyen, lassan felvehetnék a kiemelt csapatok a klubnevek elé a Köztársasági előnevet mint a spanyoloknál a királyi gárdák

Így van: egyik se jó.

Az irgalmatlan mennyiségű betett pénzből régóta önfenntartó modellt kellett volna létrehozni, elsősorban az utánpótlásban, modern, kész játékosok kinevelésére alkalmas rendszer kiépítésével.
De látjuk hogyan megy ez, elég megnézni a korona - egyik - ékkövét a Felcsútot.
Olyan igazi fideszes látványberuházás az egész, minden sokkal többe kerül, mint amennyit ér és púposra vannak rakva a kifelé tartó talicskák.

Egyébként én inkább a "Nemzeti" előtagot alkalmaznám, az már bevált.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.29. 20:54

Cselszky írta:Az első félidő gyakorlatilag értékelhetetlen volt, két, NB2 alsóházi szinten focizó gárda vergődött, némi akarati fölénnyel a mi oldalunkon. A második felesben mi súroltuk azt, ami az NB1-hez kell, az Újpest viszont alászállt az NB3 nívójára. Vignjevicsnek igaza volt abban, hogy az égvilágon semmi extrát nem csináltunk. Kétszer megkontráztuk őket, berúgtunk egy tizenegyest, és bepofoztuk Ristevski gólpasszát.

Érződött, hogy az Újpestnél súlyos történések lehetnek a háttérben. A teljesítményük az előző fordulóbeli, kaposvári produkciónkat idézte: motiválatlan, lézengő, dekoncentrált játékosok, nevetséges hibák tömkelege, teljes szétesés. Méltatlan és sajnálatos.

Annak örülök, hogy Vitelki végül is jól mutatkozott be, de - bántó szándék nélkül - ebből a meccsből kb. annyira lehet kiindulni, mintha mondjuk az ESMTK-val játszottunk volna egy felkészülési találkozót. Ezzel együtt pozitívum, hogy kis lélegzetvételhez jutottunk. Az őszi utolsó 2 fordulóban a Paks és a ZTE is váratlanul 6/6 pontot hozott, és pillanatok alatt csokissá tette az előttük állók alsóját. Nem kívánom a bukásukat, de nekünk (is) jól jött, hogy ezúttal nem szereztek pontot, és kétségtelenül lendítene rajtunk, ha legalább valamelyikük tartósabban beragadna, mivel a következő pár fordulóban a papírforma szerint nem sok pontot fogunk szerezni.

Bizony, súlyos történések vannak.
A magyar játékosaink szerződése lejár nyáron és senki sem kereste őket, ellenben finom gesztusokat kaptak, hogy el lehet ballagni, mert se a tulaj, se az edző nem kedveli igazán őket.
A modellbe jobban passzolnak a valahonnan fellelhető valakik (ld. utolsó igazolásunkat a svéd harmadosztályból) akik ingyen vannak, keveset kérnek és soha nem emelik fel a szavuk semmiért.
Mert félreértés ne essék, Feczének azért kellett menni, mert a magyar játékosok vezért láttak benne, szólt is olykor.
Természetesen nem a játékos uralom híve vagyok, de, ez nem egy egészséges helyzet ebből a szempontból, csak az olcsó legyen és kuss legyen politikája.

Most tényleg ütős tüntetés szerveződik a derbire a stadion mellé, régiek, újak, eddig meccsre járók, régóta bojkottálók, mindenki benne van a szurkolók részéről.
És a szotyisok is vették a lapot, szinte egyáltalán nem adtak el jegyet a derbire.
Azt nem tudom, hogy lesz-e a klubra valamilyen hatása mindennek, de hírértéke lesz.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.01.29. 21:46

SAW írta:
Cselszky írta:Az első félidő gyakorlatilag értékelhetetlen volt, két, NB2 alsóházi szinten focizó gárda vergődött, némi akarati fölénnyel a mi oldalunkon. A második felesben mi súroltuk azt, ami az NB1-hez kell, az Újpest viszont alászállt az NB3 nívójára. Vignjevicsnek igaza volt abban, hogy az égvilágon semmi extrát nem csináltunk. Kétszer megkontráztuk őket, berúgtunk egy tizenegyest, és bepofoztuk Ristevski gólpasszát.

Érződött, hogy az Újpestnél súlyos történések lehetnek a háttérben. A teljesítményük az előző fordulóbeli, kaposvári produkciónkat idézte: motiválatlan, lézengő, dekoncentrált játékosok, nevetséges hibák tömkelege, teljes szétesés. Méltatlan és sajnálatos.

Annak örülök, hogy Vitelki végül is jól mutatkozott be, de - bántó szándék nélkül - ebből a meccsből kb. annyira lehet kiindulni, mintha mondjuk az ESMTK-val játszottunk volna egy felkészülési találkozót. Ezzel együtt pozitívum, hogy kis lélegzetvételhez jutottunk. Az őszi utolsó 2 fordulóban a Paks és a ZTE is váratlanul 6/6 pontot hozott, és pillanatok alatt csokissá tette az előttük állók alsóját. Nem kívánom a bukásukat, de nekünk (is) jól jött, hogy ezúttal nem szereztek pontot, és kétségtelenül lendítene rajtunk, ha legalább valamelyikük tartósabban beragadna, mivel a következő pár fordulóban a papírforma szerint nem sok pontot fogunk szerezni.

Bizony, súlyos történések vannak.
A magyar játékosaink szerződése lejár nyáron és senki sem kereste őket, ellenben finom gesztusokat kaptak, hogy el lehet ballagni, mert se a tulaj, se az edző nem kedveli igazán őket.
A modellbe jobban passzolnak a valahonnan fellelhető valakik (ld. utolsó igazolásunkat a svéd harmadosztályból) akik ingyen vannak, keveset kérnek és soha nem emelik fel a szavuk semmiért.
Mert félreértés ne essék, Feczének azért kellett menni, mert a magyar játékosok vezért láttak benne, szólt is olykor.
Természetesen nem a játékos uralom híve vagyok, de, ez nem egy egészséges helyzet ebből a szempontból, csak az olcsó legyen és kuss legyen politikája.

Most tényleg ütős tüntetés szerveződik a derbire a stadion mellé, régiek, újak, eddig meccsre járók, régóta bojkottálók, mindenki benne van a szurkolók részéről.
És a szotyisok is vették a lapot, szinte egyáltalán nem adtak el jegyet a derbire.
Azt nem tudom, hogy lesz-e a klubra valamilyen hatása mindennek, de hírértéke lesz.

azért ez a belga tényleg nagy f*sz, lefogadom, hogy a fidesznyik funkcik már tuti megpróbálták kicsavarni a kezéből a klubot, de ezek szerint nem jött össze és esély sincs rá úgy tűnik, ha nem megy magától, akkor semmitől...

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.29. 22:19

Maradonapoli írta:
SAW írta:
Cselszky írta:Az első félidő gyakorlatilag értékelhetetlen volt, két, NB2 alsóházi szinten focizó gárda vergődött, némi akarati fölénnyel a mi oldalunkon. A második felesben mi súroltuk azt, ami az NB1-hez kell, az Újpest viszont alászállt az NB3 nívójára. Vignjevicsnek igaza volt abban, hogy az égvilágon semmi extrát nem csináltunk. Kétszer megkontráztuk őket, berúgtunk egy tizenegyest, és bepofoztuk Ristevski gólpasszát.

Érződött, hogy az Újpestnél súlyos történések lehetnek a háttérben. A teljesítményük az előző fordulóbeli, kaposvári produkciónkat idézte: motiválatlan, lézengő, dekoncentrált játékosok, nevetséges hibák tömkelege, teljes szétesés. Méltatlan és sajnálatos.

Annak örülök, hogy Vitelki végül is jól mutatkozott be, de - bántó szándék nélkül - ebből a meccsből kb. annyira lehet kiindulni, mintha mondjuk az ESMTK-val játszottunk volna egy felkészülési találkozót. Ezzel együtt pozitívum, hogy kis lélegzetvételhez jutottunk. Az őszi utolsó 2 fordulóban a Paks és a ZTE is váratlanul 6/6 pontot hozott, és pillanatok alatt csokissá tette az előttük állók alsóját. Nem kívánom a bukásukat, de nekünk (is) jól jött, hogy ezúttal nem szereztek pontot, és kétségtelenül lendítene rajtunk, ha legalább valamelyikük tartósabban beragadna, mivel a következő pár fordulóban a papírforma szerint nem sok pontot fogunk szerezni.

Bizony, súlyos történések vannak.
A magyar játékosaink szerződése lejár nyáron és senki sem kereste őket, ellenben finom gesztusokat kaptak, hogy el lehet ballagni, mert se a tulaj, se az edző nem kedveli igazán őket.
A modellbe jobban passzolnak a valahonnan fellelhető valakik (ld. utolsó igazolásunkat a svéd harmadosztályból) akik ingyen vannak, keveset kérnek és soha nem emelik fel a szavuk semmiért.
Mert félreértés ne essék, Feczének azért kellett menni, mert a magyar játékosok vezért láttak benne, szólt is olykor.
Természetesen nem a játékos uralom híve vagyok, de, ez nem egy egészséges helyzet ebből a szempontból, csak az olcsó legyen és kuss legyen politikája.

Most tényleg ütős tüntetés szerveződik a derbire a stadion mellé, régiek, újak, eddig meccsre járók, régóta bojkottálók, mindenki benne van a szurkolók részéről.
És a szotyisok is vették a lapot, szinte egyáltalán nem adtak el jegyet a derbire.
Azt nem tudom, hogy lesz-e a klubra valamilyen hatása mindennek, de hírértéke lesz.

azért ez a belga tényleg nagy f*sz, lefogadom, hogy a fidesznyik funkcik már tuti megpróbálták kicsavarni a kezéből a klubot, de ezek szerint nem jött össze és esély sincs rá úgy tűnik, ha nem megy magától, akkor semmitől...

A Fidesz hozta létre a TAO-rendszert, amit ő vígan használ.
A Fidesz seggében levő UTE épp azért alkalmatlan a megoldásra, mert Őzéék is a TAO haszonlesői és nem akartak osztozkodni.
A Fidesz már küldte Garancsit, de az általa létrehozott rendszer annyira bejön a belga fasznak, hogy a 6-7 milliárdos vételárat is visszautasította.

Az meg már régóta tudott, hogy a Fradiba, a Felcsútba önteni kell a pénzt, a Vidibe is, ez meg egyfajta befizető, persze más csatornákon meg kihúzza amit kell, így valahogy megéri neki a végén.

Orbánnak ez nem jelent akkora bázist, mint a Fradi csicskáztatása, így nem is fektet bele annyi energiát.
Mert, ne legyünk naivak, ha igazán akarná, már rég NER csapat lennénk.
Szerintem leszünk is, csak idő kérdése.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.29. 22:20

http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/ ... lgokat-hoz
Ugrainak már a görög tengerpart se volt elég jó a 0 teljesítmény mellé, dehát a vér nem válik vízzé
felkészül az Újpest/Debrecen/Vasas tengely
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.29. 22:33

ManBat írta:http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/vilag-foci/masfel-ev-utan-tavozik-a-magyar-valogatott-tamado-az-elet-neha-furcsa-dolgokat-hoz
Ugrainak már a görög tengerpart se volt elég jó a 0 teljesítmény mellé, dehát a vér nem válik vízzé
felkészül az Újpest/Debrecen/Vasas tengely

Ha ott a Vasas is, már buktuk ezt a "nemes" versengést.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.29. 23:04

SAW írta:
ManBat írta:http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/vilag-foci/masfel-ev-utan-tavozik-a-magyar-valogatott-tamado-az-elet-neha-furcsa-dolgokat-hoz
Ugrainak már a görög tengerpart se volt elég jó a 0 teljesítmény mellé, dehát a vér nem válik vízzé
felkészül az Újpest/Debrecen/Vasas tengely

Ha ott a Vasas is, már buktuk ezt a "nemes" versengést.

Ugrainál az egyetlen szempont a tárgyalásnál úgyis az, hogy minél kevesebb munka legyen a fizetésében, ha megígéritek neki hogy nyáron eladjátok Novothnyt akkor tuti befutók vagytok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.30. 20:48

ManBat írta:
SAW írta:
ManBat írta:http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/vilag-foci/masfel-ev-utan-tavozik-a-magyar-valogatott-tamado-az-elet-neha-furcsa-dolgokat-hoz
Ugrainak már a görög tengerpart se volt elég jó a 0 teljesítmény mellé, dehát a vér nem válik vízzé
felkészül az Újpest/Debrecen/Vasas tengely

Ha ott a Vasas is, már buktuk ezt a "nemes" versengést.

Ugrainál az egyetlen szempont a tárgyalásnál úgyis az, hogy minél kevesebb munka legyen a fizetésében, ha megígéritek neki hogy nyáron eladjátok Novothnyt akkor tuti befutók vagytok

A magyar játékosokat nem kedveli a Rodi-Vig tandem, úgyhogy máshol kell kapirgálnia Ugrainak.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.30. 20:54

SAW írta:
ManBat írta:
SAW írta:Ha ott a Vasas is, már buktuk ezt a "nemes" versengést.

Ugrainál az egyetlen szempont a tárgyalásnál úgyis az, hogy minél kevesebb munka legyen a fizetésében, ha megígéritek neki hogy nyáron eladjátok Novothnyt akkor tuti befutók vagytok

A magyar játékosokat nem kedveli a Rodi-Vig tandem, úgyhogy máshol kell kapirgálnia Ugrainak.

Feczét is hazahozta amikor még nem tudta hogy ennyi idősen is van még spiritusz a lábában, Ugrómókusnál ettől nem kell tartania
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.01.30. 20:58

újabb változások jövő szezontól, a kupa végig egyfordulós, a keretek pedig maximalizálva 25 főben + magyar U19-esek ha kevés

előbbivel garantált a kivételezetteknek elcsalt sorsolás gyenge ellenfelek vagy hazai pálya tekintetében, utóbbival pedig gondolom lesz egy olyan kitétel, hogy kivéve európai kupaindulók és kész is a még mélyebb szakadék
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SAW » 2020.01.30. 21:03

ManBat írta:
SAW írta:
ManBat írta:Ugrainál az egyetlen szempont a tárgyalásnál úgyis az, hogy minél kevesebb munka legyen a fizetésében, ha megígéritek neki hogy nyáron eladjátok Novothnyt akkor tuti befutók vagytok

A magyar játékosokat nem kedveli a Rodi-Vig tandem, úgyhogy máshol kell kapirgálnia Ugrainak.

Feczét is hazahozta amikor még nem tudta hogy ennyi idősen is van még spiritusz a lábában, Ugrómókusnál ettől nem kell tartania

Azért hozta, mert apró pénzért írt alá és az éves szerződésben kitétel volt, hogy a felénél újra tárgyalandó.
Vitte is a Vasas.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.01.30. 23:26

ManBat írta:újabb változások jövő szezontól, a kupa végig egyfordulós, a keretek pedig maximalizálva 25 főben + magyar U19-esek ha kevés

előbbivel garantált a kivételezetteknek elcsalt sorsolás gyenge ellenfelek vagy hazai pálya tekintetében, utóbbival pedig gondolom lesz egy olyan kitétel, hogy kivéve európai kupaindulók és kész is a még mélyebb szakadék

Az elfogadhatatlan hazai viszonyok mellett engem nem annyira zavar, hogy nem kell dupla meccseken szenvedni. Az MK rangja továbbra is elég mélyen van. Amúgy az alsóbb osztályú csapatoknak ez kedvező, azonos osztálybeliek esetén már felemás a szitu.

Mi a helyzet a VAR-ral? Csányi úgy május körül nyilatkozta, hogy némi felkészülés után bevezetik, talán már 20/21-től, ehhez képest nagy a csend. Gondolom, egyelőre nem lesz belőle semmi.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 124 vendég