Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.02. 23:09

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:ez a Gyimesi ugyanaz aki Újpesten is szekufőnök volt?

Ezt nem tudom. Illésék cimborája, 2007-ben a Halmill Kft-ben lett 5%-os tulajdonrésze. 2013-ban kapott látványosabb pozíciót a klubnál, ő lett a stadionbiztonsági projekt vezetője, aztán biztonsági főnökké avanzsált. Bizonság kedvéért a külföldi edzőtáborba is a csapattal tartott, onnan küldött jó minőségű mobilos fotókat a hivatalos oldalnak.
Velem egyszer rendes volt, segített bejutni a Groupamába (miután egy órát harcoltam a pénztárossal, hogy adjon már egy vendégjegyet). A Fradival is korrekt volt, megengedte, hogy a mozgó shopjuk a Hali-stadion bejáratánál áruljon relikviákat.

és miért nem méltó a halis kitűzőre?

Mert tagja és kiszolgálója ennek a mostani vezetőségnek. Van pár nehezen tolerálható tett a számláján, pl mikor Artner visszatért a Dunaújvárossal a Rohoncira, a meccs végén a tábor őt éltette, erre Gyimesi szólt a hangtechnikusnak, hangosítsa már fel a muzsikát
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.02. 23:13

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Meccs után volt egy öltözői látogatás, ahol a szurkolók tájékoztatták a csapatot, hogy végsőkig ki fognak tartani és szurkolni fognak a Haladás mellett. A mérkőzésre egyetlen vezetőnk sem utazott el, biztosan babonából (Halmai G indokolta ezzel, hogy kihagyta a tavasz legfontosabb meccsét, mikor Mezőkövesden eldőlt a sorsunk). A biztonsági főnök Gyimesi volt csak ott, őt megkérték a szurkolók, hogy vegye le a zakójáról a Hali-címeres kitűzőt, mert nem méltó annak viselésére.

ez a Gyimesi ugyanaz aki Újpesten is szekufőnök volt?

Közben utánanéztem, az újpesti Kende, a szombathelyi meg Csaba.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.03. 07:46

ManBat írta:
Norby írta:
ManBat írta:na meg versenyen kívül hozzácsapnám a komcsi időkhöz a '86-os Steaua, és a '91-es Crvena zvezda BEK-győzelmet, a Steaua akkoriban klubszintű román válogatottként működött, de a Zvezda is hazai termékből dobta össze a kupát


A komcsi kirakatcsapatok. Az összes válogatottak berakták egy csapatba. Nyugaton nem volt ilyen összerakott csapat. És akkor még nem igazolták le a fél világot.

Steaua kapcsán jogos, de a jugóknál azért akkoriban sem volt ennyire fekete-fehér a helyzet, ott akkoriban a négy nagy volt felpumpálva, annyi csapat közt meg nyugaton is leosztódott már akkor is az összes kaviár
a nyolcvanas években emellett otthon egyeduralkodó és igencsak felhízlalt volt a Juventus (csak éppen a Steauával ellentétben nem Ducadamokat, hanem Platiniket olvasztott magába), a nyolcvanas évekre lett _a_ (nyugat)német topcsapat a Bayern, az angoloknál pedig a Nottingham elhalványulásával a Liverpool maradt szinte kihívó nélkül odahaza
A Bayern a 70-es években zsinórban 3 BEK-et nyert. A 80-as éveknél korábban is topcsapat volt. A 74-es vb aranyérmes válogatott szinte komplett védelmét és gerincét adta: Maier, Schwarzenbeck, Beckenbauer, Breitner, Hoeness, Müller.
A 80-as években nem volt egyeduralkodó a Juventus. Nyert bajnokságot a Róma, a Verona, az Inter, a Milan és kettőt a Napoli.
A Liverpoolnak is akadt kihívója: bajnok és BEK-győztes volt az Aston Villa, bajnok volt az Everton.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.03. 07:56

Norby írta:
Adamek írta:
Norby írta:
Ebből 3 60-ban, 2 64-ben. Amíg a nyugatiak nem vették komolyan az egészet. Aztán szépen visszaestek. Meg "88 óta" nincs bronzmeccs. Így nehéz bronzérmet szerezni.

igen, pont ezt írtam, hogy régen sűrűbben jöttek az érmek a nevezett blokknak, aztán ritkult a bugi és végül elhalt


Hát igen. Úgy könnyebb volt ha nem indultak az olaszok, németek, angolok. A spanyolok visszaléptek. A franciák meg B csapattal álltak ki. Lásd 1960.

A franciákat a 70-es évek elején még gálajátékkal vertük tétmeccsen. A 60-as években Farkas János egymaga rúgott nekik négyet. Az 58-as vb csapatuk után 20 évig válságban voltak.

Könnyebb volt vagy sem (relatív), tény, hogy a keleti blokk sikeresebb volt régebben. A számháborúban esett el a térség.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.03. 08:06

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Meccs után volt egy öltözői látogatás, ahol a szurkolók tájékoztatták a csapatot, hogy végsőkig ki fognak tartani és szurkolni fognak a Haladás mellett. A mérkőzésre egyetlen vezetőnk sem utazott el, biztosan babonából (Halmai G indokolta ezzel, hogy kihagyta a tavasz legfontosabb meccsét, mikor Mezőkövesden eldőlt a sorsunk). A biztonsági főnök Gyimesi volt csak ott, őt megkérték a szurkolók, hogy vegye le a zakójáról a Hali-címeres kitűzőt, mert nem méltó annak viselésére.

ez a Gyimesi ugyanaz aki Újpesten is szekufőnök volt?

Közben utánanéztem, az újpesti Kende, a szombathelyi meg Csaba.

akkor értem, Kende a lakótelepen lakik és minden nap reggel-este látom itt, nem vágtam a szitut, annyira nem gyakori vezetéknév pedig, hogy egy szűk szakmában így összejöjjön
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.03. 08:33

kisebb szívrohamot tegnap este kihordtam a Cagliari-Sampon, de zseniális volt 1-3-ról visszajönni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.03. 10:44

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Ezt nem tudom. Illésék cimborája, 2007-ben a Halmill Kft-ben lett 5%-os tulajdonrésze. 2013-ban kapott látványosabb pozíciót a klubnál, ő lett a stadionbiztonsági projekt vezetője, aztán biztonsági főnökké avanzsált. Bizonság kedvéért a külföldi edzőtáborba is a csapattal tartott, onnan küldött jó minőségű mobilos fotókat a hivatalos oldalnak.
Velem egyszer rendes volt, segített bejutni a Groupamába (miután egy órát harcoltam a pénztárossal, hogy adjon már egy vendégjegyet). A Fradival is korrekt volt, megengedte, hogy a mozgó shopjuk a Hali-stadion bejáratánál áruljon relikviákat.

és miért nem méltó a halis kitűzőre?

Mert tagja és kiszolgálója ennek a mostani vezetőségnek. Van pár nehezen tolerálható tett a számláján, pl mikor Artner visszatért a Dunaújvárossal a Rohoncira, a meccs végén a tábor őt éltette, erre Gyimesi szólt a hangtechnikusnak, hangosítsa már fel a muzsikát
Ez tényleg szörnyű. Artner az ikon. Szombathely történelmének legjobb edzője.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.03. 11:05

MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:és miért nem méltó a halis kitűzőre?

Mert tagja és kiszolgálója ennek a mostani vezetőségnek. Van pár nehezen tolerálható tett a számláján, pl mikor Artner visszatért a Dunaújvárossal a Rohoncira, a meccs végén a tábor őt éltette, erre Gyimesi szólt a hangtechnikusnak, hangosítsa már fel a muzsikát
Ez tényleg szörnyű. Artner az ikon. Szombathely történelmének legjobb edzője.

Nem őt tartom a Haladás legjobb edzőjének, de sokat tett a klubért, és szerintem ez a húzás nem volt tisztességes vele, illetve a szurkolókkal szemben sem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.03. 11:11

Na lehet tippelni, Kondinho melyik csapatot veszi át?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: moti77 » 2019.12.03. 11:45

Savaria1919 írta:Na lehet tippelni, Kondinho melyik csapatot veszi át?

ETO, már hivatalos

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.03. 11:52

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:ez a Gyimesi ugyanaz aki Újpesten is szekufőnök volt?

Közben utánanéztem, az újpesti Kende, a szombathelyi meg Csaba.

akkor értem, Kende a lakótelepen lakik és minden nap reggel-este látom itt, nem vágtam a szitut, annyira nem gyakori vezetéknév pedig, hogy egy szűk szakmában így összejöjjön

S akkor még nem beszéltünk a Honvédos Lászlóról, aki egy időben a semmitmondó blogjával is örvendeztetett minket.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.03. 12:46

nyúl írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Közben utánanéztem, az újpesti Kende, a szombathelyi meg Csaba.

akkor értem, Kende a lakótelepen lakik és minden nap reggel-este látom itt, nem vágtam a szitut, annyira nem gyakori vezetéknév pedig, hogy egy szűk szakmában így összejöjjön

S akkor még nem beszéltünk a Honvédos Lászlóról, aki egy időben a semmitmondó blogjával is örvendeztetett minket.

szakma alatt a klub szekuricsi vezetést értettem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.03. 12:47

Savaria1919 írta:Na lehet tippelni, Kondinho melyik csapatot veszi át?


Békésrekettyési MGTSZ-FC?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.03. 13:31

moti77 írta:
Savaria1919 írta:Na lehet tippelni, Kondinho melyik csapatot veszi át?

ETO, már hivatalos
Komoly?
Azt hittem, Bandit fogja váltani télen.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.03. 18:05

Savaria1919 írta:
MindigÚjpest írta:
Savaria1919 írta:Mert tagja és kiszolgálója ennek a mostani vezetőségnek. Van pár nehezen tolerálható tett a számláján, pl mikor Artner visszatért a Dunaújvárossal a Rohoncira, a meccs végén a tábor őt éltette, erre Gyimesi szólt a hangtechnikusnak, hangosítsa már fel a muzsikát
Ez tényleg szörnyű. Artner az ikon. Szombathely történelmének legjobb edzője.

Nem őt tartom a Haladás legjobb edzőjének, de sokat tett a klubért, és szerintem ez a húzás nem volt tisztességes vele, illetve a szurkolókkal szemben sem.
Gyökér biztonságiak már csak ilyenek,szeretik elrontani a szurkolók örömét. Amúgy,ha már szóba jött,kit tartasz a legjobb szombathelyi edzőnek?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.03. 18:27

kibaszott gáz ez a kupameccs, Márkvárt nélkül senki nem tud támadni a csapatban, eközben egy alsóbb osztályú csapat úgy rohan át rajtunk, ahogy akar
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.03. 18:38

amíg az apakicsifiacskája-Schön-Lencse trió olyan összjátékot tol a védelmünkben amilyet csak szeretne, addig Polgár és Ivanovszki is csak annyira képes, hogy befejezhetetlen cselekbe vágjon, aztán feldobja magát amikor látja hogy nem lesz belőle semmi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.03. 19:02

szégyen baszdmeg, egy alsóbb osztályú csapat ellen gálázni kellene, erre ők vezetnek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.03. 19:02

Schön volt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.03. 19:04

ManBat írta:szégyen baszdmeg, egy alsóbb osztályú csapat ellen gálázni kellene, erre ők vezetnek

Ezzel az "alsóbb osztályúzással" rendesen jégre viszed magad.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 92 vendég