Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.27. 15:06

Németországon belül vált csapatot.


A találgatások ellenére - amelyek arról szóltak, hogy Törökországban vagy Hollandiában folytathatja pályafutását - eldőlt: Szalai Ádám korábbi nyilatkozatának megfelelően marad a Bundesligában, és visszatér korábbi klubjához, a Mainzhoz.


A 31 éves támadóról Marco Rossi hétfőn elárulta, valóban csapatot vált, míg a mainziak kedden közösségi médiás felületeiken közölték, hogy Szalai már az orvosi vizsgálatokat végzi. A magyar játékos három és fél évet játszott korábban a piros-fehéreknél, és a sikeres korszak most tovább folytatódhat.


Szalai öt évet töltött el a Hoffenheimnél, most ingyen vált klubot.
SABARIA 1926

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.27. 21:34

Jó döntés. Talán odaérnek az EL-es helyek valamelyikére.
SABARIA 1926

BSTH

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.27. 21:57

RC írta:Jó döntés. Talán odaérnek az EL-es helyek valamelyikére.

Gyengék hozzá szerintem.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.27. 22:27

BSTH írta:
RC írta:Jó döntés. Talán odaérnek az EL-es helyek valamelyikére.

Gyengék hozzá szerintem.

Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)
SABARIA 1926

BSTH

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.27. 22:58

RC írta:
BSTH írta:
RC írta:Jó döntés. Talán odaérnek az EL-es helyek valamelyikére.

Gyengék hozzá szerintem.

Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.08.28. 09:36

BSTH írta:
RC írta:
BSTH írta:Gyengék hozzá szerintem.

Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.
Majd Ádám vezérletével összeszedik magukat!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.28. 09:40

BSTH írta:
RC írta:
BSTH írta:Gyengék hozzá szerintem.

Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

én is, kivéve az angol bajnokságot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.28. 10:41

Adamek írta:
BSTH írta:
RC írta:Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

én is, kivéve az angol bajnokságot

Ott nem is játszik egy magyar sem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74820
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.28. 10:51

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

én is, kivéve az angol bajnokságot

Ott nem is játszik egy magyar sem.

majd ha felépül követem az enbékettőt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.28. 11:30

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:én is, kivéve az angol bajnokságot

Ott nem is játszik egy magyar sem.

majd ha felépül követem az enbékettőt

Evidens.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.08.28. 12:15

Remélem többet fogják játszatni, mint a Hoffenheimnél.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.28. 15:41

BSTH írta:
RC írta:
BSTH írta:Gyengék hozzá szerintem.

Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

Ki mihez jutott előbb hozzá. Gimis koromban pl rendszeres vasárnapi program volt, hogy tesómmal délelőtt kimentünk a legközelebbi kispályára focizni, majd dél környékén jött a Bundesliga-összefoglaló asszem még a tv2-n, az egész család azt nézte ebédkor :). Akkor szerettem meg a német bajnokságot, aztán ezt csak tetézte az, hogy egyik stuttgarti rokonunkkal kimentünk ilyen szezon előtti családinap-féleségre a VfB-hez, ahol találkozni, dumálni lehetett a játékosokkal, na meg egy másik alkalommal az egyik gondnok jófejségének köszönhetően be is mehettünk a stadionba.
SABARIA 1926

BSTH

Re: Eldőlt: itt folytatja pályafutását Szalai Ádám!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.28. 15:55

RC írta:
BSTH írta:
RC írta:Lehet. Én bírom őket, bár amúgy is sok német csapattal szimpatizálok (Stuttgart egyértelműen, Dortmund, Leverkusen, Frankfurt, Nürnberg, Union Berlin, de még a Schalke is a színük ellenére)

Csak azt "követem" az angol bajnokságon túl, ahol magyarok játszanak. De ez a Mainz elég fosul kezdte.

Ki mihez jutott előbb hozzá. Gimis koromban pl rendszeres vasárnapi program volt, hogy tesómmal délelőtt kimentünk a legközelebbi kispályára focizni, majd dél környékén jött a Bundesliga-összefoglaló asszem még a tv2-n, az egész család azt nézte ebédkor :). Akkor szerettem meg a német bajnokságot, aztán ezt csak tetézte az, hogy egyik stuttgarti rokonunkkal kimentünk ilyen szezon előtti családinap-féleségre a VfB-hez, ahol találkozni, dumálni lehetett a játékosokkal, na meg egy másik alkalommal az egyik gondnok jófejségének köszönhetően be is mehettünk a stadionba.

Attakúva. :)
Persze. Az első érintés fontos. 41 éve vagyok Liverpool-szurkoló.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 96 vendég