Kiakadtak a Honvéd legendái

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40720
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Kiakadtak a Honvéd legendái

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.08.20. 09:46

Nem sikerült valami jól a Honvéd rajtja az NB I-ben. A kispestiek eddig három meccset vívtak meg az élvonalban, de a pontszerzés még várat magára. Az előző játéknapon a Kisvárdába tört bele a fővárosiak bicskája.Nagy Antal szerint rengeteg meghatározó játékos távozott egykori klubjától. A négyszeres magyar bajnok futballista szerint Lanzafame visszatérése után sem lehet megnyugodni. "Felhívtam a figyelmet, mivel az utóbbi időszakban nyolc meghatározó játékossal uszkve 80 gól távozott, sürgősen nézzenek erősítés után. De nem hallgattak rám. Azt is
felvetettem, nem az Európa Ligától kell tartani, hanem az élvonaltól. És íme!
HOGY LANZAFAME ÚJRA HONVÉD-SZERELÉST ÖLTÖTT, AZZAL NEM OLDÓDOTT MEG SEMMI. E LANGYMELEG MAGYAR NB I-BEN HÁROM ILYEN MECCSET ELBUKNI, NOS, EZ A KIESÉS RÉMÉT IS ELŐRE VETÍTI..." - FOGALMAZOTT NAGY A BORSNAK, AKI EGYKORON A MAGYAR VÁLOGATOTT SZERELÉSÉT 32 ALKALOMMAL ÖLTHETTE MAGÁRA.
Garaba Imre nem igazán érti, hogy Supka Attilától miért váltak meg a kispestiek. "Hogy Supka Attila edzőt miért nem foglalkoztatták tovább, nem tudom, főleg, hogy csapata a negyedik lett, és ez Európa Liga-rajtot ért. Az olasz trénernek, Giuseppe
Sanninónak időre van szüksége, ráadásul sérülések is közbejöttek" - mondta Garaba.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40720
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kiakadtak a Honvéd legendái

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.08.20. 09:46

Hamarosan lesz csapata Horváth Ferinek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74978
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiakadtak a Honvéd legendái

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.20. 09:55

SuperDepor írta:Hamarosan lesz csapata Horváth Ferinek.

valamint egy reménysugár ZTE-Rákó duónak
50% - ra csökkenő esély a megmaradt egy kieső helyre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 186 vendég