3 az orosz bajnoktól - reagált a Honvéd olasz edzője

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

3 az orosz bajnoktól - reagált a Honvéd olasz edzője

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.29. 19:01

Az Európa-liga-selejtező jegyében.



Noha 3–0-ás vereséget szenvedett az orosz Zenit elleni felkészülési mérkőzésen a Budapest Honvéd Ausztriában edzőtáborozó együttese, Giuseppe Sannino vezetőedző bőven látott pozitívumokat a találkozón.


„Elégedett vagyok, sőt azt kell mondanom, hogy elégedettebb vagyok, mint az első meccset követően, mert azt láttam a csapatomon, hogy egy BL-szereplő rivális ellen is futballozott, s egyenrangú ellenfelei voltunk a Zenitnek. Az első félidőben mindenképp és a második elején is – kezdte értékelését Giuseppe Sannino. – Ahogy azt az előző, győztes mérkőzésünk után is jeleztem, ezeken a találkozókon nem az eredmény a fontos, sokkal inkább az, hogy milyen munkát végeznek a játékosok, s milyen teljesítményt nyújtanak. Ebből kiindulva pedig nem vagyok elégedetlen. Persze tudom, hogy aki nem látta a mérkőzést, az nem fogja érteni, miért nyilatkozom ennyire pozitívan, én azonban láttam, hogy egy papíron sokkal erősebb riválissal szemben meccseltünk, a pályán viszont a mérkőzés nagy részében sikerült eltüntetni ezt a különbség, s ez nagyon nagy dolog.”

A szakvezető hozzátette, nehéz helyzetben vannak, hiszen nagy hangsúlyt kell fektetni a fizikai felkészülésre, ilyenkor kell megadni a terhelést a játékosoknak, hogy megfelelő állapotban kerüljenek a bajnoki rajtra, közben viszont a közelgő Európa-liga-selejtezőre is figyelni kell már.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 163 vendég