Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.30. 19:26

Az egyik gólnál nagyot hibázott a játékvezető.

Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó


A héten elég rossz hírek láttak napvilágot a Haladásról, a szombathelyi csapat komoly anyagi nehézségekkel küzd. A probléma nem nyomta rá a bélyegét a Hali teljesítményére, hiszen Horváth Ferenc csapata nagyon magabiztosan szerezte meg a három pontot a Puskás Akadémia ellen. A 3-0-s győzelemből két találattal vette ki a részét Rui Pedro, bár a második gólja lesről született, de Berke Balázs és csapata ezt nem vette észre. Íme az ominózus jelenet:



 




Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.30. 19:31

Még a végén kifejezetten bosszantó is lehet... de az is lehet, hogy jövőre az új tulaj elsőosztályú klubot szeretne, és inkább a Diók meg a Várda megy a lecsóba...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.30. 19:33

Reginald McFreez írta:Még a végén kifejezetten bosszantó is lehet... de az is lehet, hogy jövőre az új tulaj elsőosztályú klubot szeretne, és inkább a Diók meg a Várda megy a lecsóba...

8 pont azért még így is rengeteg, ha jövő héten nyerünk ellenük itthon akkor a matekon kívül minden mérce szerint eldől a sorsuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.30. 19:34

ManBat írta:
Reginald McFreez írta:Még a végén kifejezetten bosszantó is lehet... de az is lehet, hogy jövőre az új tulaj elsőosztályú klubot szeretne, és inkább a Diók meg a Várda megy a lecsóba...

8 pont azért még így is rengeteg, ha jövő héten nyerünk ellenük itthon akkor a matekon kívül minden mérce szerint eldől a sorsuk

De szopni fogtok.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2019.03.30. 19:57

Reginald McFreez írta:
ManBat írta:
Reginald McFreez írta:Még a végén kifejezetten bosszantó is lehet... de az is lehet, hogy jövőre az új tulaj elsőosztályú klubot szeretne, és inkább a Diók meg a Várda megy a lecsóba...

8 pont azért még így is rengeteg, ha jövő héten nyerünk ellenük itthon akkor a matekon kívül minden mérce szerint eldől a sorsuk

De szopni fogtok.

lófaszt. szerintem még én is kinézek. a puskás ellen is ott voltam.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.30. 20:08

aszurkolo írta:
Reginald McFreez írta:
ManBat írta:8 pont azért még így is rengeteg, ha jövő héten nyerünk ellenük itthon akkor a matekon kívül minden mérce szerint eldől a sorsuk

De szopni fogtok.

lófaszt. szerintem még én is kinézek. a puskás ellen is ott voltam.

Kitartok a konteóm mellett. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.30. 20:27

Komoly bírói hiba volt az is, amikor Poór első kezezése után elmaradt a büntető
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.03.31. 11:01

Ez valóban les volt, teljesen egyértelmű. Ennek ellenére szép gól volt, és sokat nem számított tegnap. Ezen kívül volt még egy lesgól és egy kimaradt 11-es is. A Halinak még annyi szerencséje sincs idén, hogy egy ilyen szituációt egy 1-0-ás meccsen nézzenek el a sporik, ennek is egy 3-0-ás meccsen kell megtörténnie :)
A jövő heti DVTK elleni meccs sorsdöntő lehet, bár ha ott nyerünk, akkor is szerencsés csillagzat kellene egy bennmaradáshoz. Kicsit tartok tőle, hogy a DVTK majd éppen ellenünk támad fel, de most nagyon egyben van a Hali. Meglátjuk …… menni kell tovább, és valamire vagy elég lesz, vagy nem.
########################
HAJRÁ HALI!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.03.31. 12:16

A footballmatek szerint a halinak max 40 pontja lehet az evad vegen. Annyinak elegnek kene lenni. Mas kerdes, hogy eddig a sokat szidott Ferivel elkezdtek jonni a gyozelmek.
kubatov takarodj!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.03.31. 12:37

nick2005 írta:Ez valóban les volt, teljesen egyértelmű. Ennek ellenére szép gól volt, és sokat nem számított tegnap. Ezen kívül volt még egy lesgól és egy kimaradt 11-es is. A Halinak még annyi szerencséje sincs idén, hogy egy ilyen szituációt egy 1-0-ás meccsen nézzenek el a sporik, ennek is egy 3-0-ás meccsen kell megtörténnie :)
A jövő heti DVTK elleni meccs sorsdöntő lehet, bár ha ott nyerünk, akkor is szerencsés csillagzat kellene egy bennmaradáshoz. Kicsit tartok tőle, hogy a DVTK majd éppen ellenünk támad fel, de most nagyon egyben van a Hali. Meglátjuk …… menni kell tovább, és valamire vagy elég lesz, vagy nem.

Ez az utolsó mondat gyönyörű lett :D

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Hali-Puskás Akadémia: komoly bírói hiba - videó

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2019.03.31. 22:42

PTi írta:
nick2005 írta:Ez valóban les volt, teljesen egyértelmű. Ennek ellenére szép gól volt, és sokat nem számított tegnap. Ezen kívül volt még egy lesgól és egy kimaradt 11-es is. A Halinak még annyi szerencséje sincs idén, hogy egy ilyen szituációt egy 1-0-ás meccsen nézzenek el a sporik, ennek is egy 3-0-ás meccsen kell megtörténnie :)
A jövő heti DVTK elleni meccs sorsdöntő lehet, bár ha ott nyerünk, akkor is szerencsés csillagzat kellene egy bennmaradáshoz. Kicsit tartok tőle, hogy a DVTK majd éppen ellenünk támad fel, de most nagyon egyben van a Hali. Meglátjuk …… menni kell tovább, és valamire vagy elég lesz, vagy nem.

Ez az utolsó mondat gyönyörű lett :D


Az a helyzet, hogy most már nem - csak - a Halin múlik a dolog. Hiába nyerne meg minden meccset a csapat, közben az ellenfeleknek bukni kellene a saját meccseiket. Szóval ….. nyerni kell, plusz várni a csodát.
########################
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 181 vendég