Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74812
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.25. 16:36

Döglégy írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:Szerintem Wales is ugyanolyan fos, mint a szlovák-magyar duó, igazából a szlovákoknál gyengébbek is papíron, a horvátok meg a vb ezüst utáni pofonokból felébredve háromnegyed gőzön is hoznak egy 16-18 pontot. Eddig én voltam, aki a horvátoktól kevésbé volt beszarva az ismeretségi körömben, mondván h jóllaktak a vb-n, most én vagyok, aki szerint össze fogják kapni magukat.

én inkább pont azt érzem, hogy az van most a horvátokkal, mint velünk '16 őszén: kiszállt 3-4 ember, és teljesen megbomlott a szerkezet, a pótlás pedig tökéletesen sikertelen lett
szerintem a horvátok lesznek a csoport nagy bukói, Ryan papának meg abban igaza lesz, hogy a szlovákok ellen mennek majd, csak nem a második hanem az első helyért, ha a gyalázatos idegenbeli teljesítményünket rendberakjuk, és a bakui kötelező mellett a Maksimirben/Poljudban és Walesben is szerzünk pontot/pontokat, akkor mi is ott lehetünk a második helyért, de az itthon begyűjthető 12 pont (Bakuval együtt 15 is) kevés hozzá

Ne viccelj már, 15 pont bőven elég lenne a második helyhez, ebben a pillanatban azonnal aláírnám. A 13 határeset.

szerintem is elég lehet, nem hiszem, hogy a másik kettő oda-vissza lesimázná a horvátokat
még ha össze is zuhannak akkor is jók lesznek ikszekre, főleg otthon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.25. 16:52

Döglégy írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:Szerintem Wales is ugyanolyan fos, mint a szlovák-magyar duó, igazából a szlovákoknál gyengébbek is papíron, a horvátok meg a vb ezüst utáni pofonokból felébredve háromnegyed gőzön is hoznak egy 16-18 pontot. Eddig én voltam, aki a horvátoktól kevésbé volt beszarva az ismeretségi körömben, mondván h jóllaktak a vb-n, most én vagyok, aki szerint össze fogják kapni magukat.

én inkább pont azt érzem, hogy az van most a horvátokkal, mint velünk '16 őszén: kiszállt 3-4 ember, és teljesen megbomlott a szerkezet, a pótlás pedig tökéletesen sikertelen lett
szerintem a horvátok lesznek a csoport nagy bukói, Ryan papának meg abban igaza lesz, hogy a szlovákok ellen mennek majd, csak nem a második hanem az első helyért, ha a gyalázatos idegenbeli teljesítményünket rendberakjuk, és a bakui kötelező mellett a Maksimirben/Poljudban és Walesben is szerzünk pontot/pontokat, akkor mi is ott lehetünk a második helyért, de az itthon begyűjthető 12 pont (Bakuval együtt 15 is) kevés hozzá

Ne viccelj már, 15 pont bőven elég lenne a második helyhez, ebben a pillanatban azonnal aláírnám. A 13 határeset.

legyen igazatok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.25. 16:54

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Döglégy írta:Szerintem Wales is ugyanolyan fos, mint a szlovák-magyar duó, igazából a szlovákoknál gyengébbek is papíron, a horvátok meg a vb ezüst utáni pofonokból felébredve háromnegyed gőzön is hoznak egy 16-18 pontot. Eddig én voltam, aki a horvátoktól kevésbé volt beszarva az ismeretségi körömben, mondván h jóllaktak a vb-n, most én vagyok, aki szerint össze fogják kapni magukat.

én inkább pont azt érzem, hogy az van most a horvátokkal, mint velünk '16 őszén: kiszállt 3-4 ember, és teljesen megbomlott a szerkezet, a pótlás pedig tökéletesen sikertelen lett
szerintem a horvátok lesznek a csoport nagy bukói, Ryan papának meg abban igaza lesz, hogy a szlovákok ellen mennek majd, csak nem a második hanem az első helyért, ha a gyalázatos idegenbeli teljesítményünket rendberakjuk, és a bakui kötelező mellett a Maksimirben/Poljudban és Walesben is szerzünk pontot/pontokat, akkor mi is ott lehetünk a második helyért, de az itthon begyűjthető 12 pont (Bakuval együtt 15 is) kevés hozzá

mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

pont annyira kapják majd össze magukat, mint mi Storcky papával, ahogy mi sem tanultunk Feröerből úgy nekik is csak egy fing a gatyában lesz a magyar meccs, hogy aztán azzal a lendülettel beszarjanak Bakuban, mint mi Andorrában
ilyen gyenge horvát válogatottat, ami a nemzetek ligája-kiesés óta játszik, igen rég láthatott a nagyérdemű
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.25. 17:11

Maradonapoli írta:mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

Hőzöngősebb brigádjaik (zágrábi BBB, Torcida, Armada) nem járnak válogatott meccsekre, elég rossz a viszonyuk a szövetséggel. A többiektől nem kell megijedni, éltetik egy kicsit Jelačićot, más komolyabb atrocitás nem várható a részükről.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.25. 17:48

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

Hőzöngősebb brigádjaik (zágrábi BBB, Torcida, Armada) nem járnak válogatott meccsekre, elég rossz a viszonyuk a szövetséggel. A többiektől nem kell megijedni, éltetik egy kicsit Jelačićot, más komolyabb atrocitás nem várható a részükről.

nyilván nem a hőzöngés a döntő szagmailag, de a sportbeli visszavágás vágya erősen túl fog tengeni bennük, még a mezei szurkereik biztatása mellett is

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.25. 17:56

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

Hőzöngősebb brigádjaik (zágrábi BBB, Torcida, Armada) nem járnak válogatott meccsekre, elég rossz a viszonyuk a szövetséggel. A többiektől nem kell megijedni, éltetik egy kicsit Jelačićot, más komolyabb atrocitás nem várható a részükről.

nyilván nem a hőzöngés a döntő szagmailag, de a sportbeli visszavágás vágya erősen túl fog tengeni bennük, még a mezei szurkereik biztatása mellett is

Minimális elvárás az hogy két góllal megverjük őket. Is! Vagy inter.
Izé nálás.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.25. 18:07

imici írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Hőzöngősebb brigádjaik (zágrábi BBB, Torcida, Armada) nem járnak válogatott meccsekre, elég rossz a viszonyuk a szövetséggel. A többiektől nem kell megijedni, éltetik egy kicsit Jelačićot, más komolyabb atrocitás nem várható a részükről.

nyilván nem a hőzöngés a döntő szagmailag, de a sportbeli visszavágás vágya erősen túl fog tengeni bennük, még a mezei szurkereik biztatása mellett is

Minimális elvárás az hogy két góllal megverjük őket. Is! Vagy inter.
Izé nálás.

pontosan!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.25. 18:22

Maradonapoli írta:
imici írta:
Maradonapoli írta:nyilván nem a hőzöngés a döntő szagmailag, de a sportbeli visszavágás vágya erősen túl fog tengeni bennük, még a mezei szurkereik biztatása mellett is

Minimális elvárás az hogy két góllal megverjük őket. Is! Vagy inter.
Izé nálás.

pontosan!

Druszám, elvtársam, parancsnokom! Köszönöm!
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51158
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.25. 18:30

imici írta:
Maradonapoli írta:
imici írta:Minimális elvárás az hogy két góllal megverjük őket. Is! Vagy inter.
Izé nálás.

pontosan!

Druszám, elvtársam, parancsnokom! Köszönöm!

megbízható káderként mindig számítok magára!

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2019.03.25. 18:33

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:én inkább pont azt érzem, hogy az van most a horvátokkal, mint velünk '16 őszén: kiszállt 3-4 ember, és teljesen megbomlott a szerkezet, a pótlás pedig tökéletesen sikertelen lett
szerintem a horvátok lesznek a csoport nagy bukói, Ryan papának meg abban igaza lesz, hogy a szlovákok ellen mennek majd, csak nem a második hanem az első helyért, ha a gyalázatos idegenbeli teljesítményünket rendberakjuk, és a bakui kötelező mellett a Maksimirben/Poljudban és Walesben is szerzünk pontot/pontokat, akkor mi is ott lehetünk a második helyért, de az itthon begyűjthető 12 pont (Bakuval együtt 15 is) kevés hozzá

mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

pont annyira kapják majd össze magukat, mint mi Storcky papával, ahogy mi sem tanultunk Feröerből úgy nekik is csak egy fing a gatyában lesz a magyar meccs, hogy aztán azzal a lendülettel beszarjanak Bakuban, mint mi Andorrában
ilyen gyenge horvát válogatottat, ami a nemzetek ligája-kiesés óta játszik, igen rég láthatott a nagyérdemű

Összességében én azért szeretnék egy ilyen gyenge magyar válogatottat, mint amilyennek a horvátot hiszed. Motivációs problémáik vannak, de az alapvető képességeik, tudásuk nem olyan dolgok, hogy csak úgy hipp-hopp elmúlnak. A vb döntőben játszott brigádból tegnap heten kezdtek ellenünk. Azt gondolom, hogy a tegnapi pofon felébresztette őket, és innentől kezdve erőből lenyomnak mindenkit. Minket is, de remélhetőleg nem fog az a 3 pont hiányozni a végén.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.25. 18:40

HattoriHanzo írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:mire jön a visszavágó összekapják magukat a kroátok és az égés miatti bosszú miatt kitömnek majd minket, mint a Dinamo szokta a magyar klubcsapatokat, ha összeakadnak velük + a szokásos nemzetiségi hőzöngés is húzza majd a mészárlást, most a kissé lenéző vb-ezüstös kimosolygós szint miatt voltak az átlagtól barátságosabbak a szurkereik, azt hitték sima karnevál lesz

pont annyira kapják majd össze magukat, mint mi Storcky papával, ahogy mi sem tanultunk Feröerből úgy nekik is csak egy fing a gatyában lesz a magyar meccs, hogy aztán azzal a lendülettel beszarjanak Bakuban, mint mi Andorrában
ilyen gyenge horvát válogatottat, ami a nemzetek ligája-kiesés óta játszik, igen rég láthatott a nagyérdemű

Összességében én azért szeretnék egy ilyen gyenge magyar válogatottat, mint amilyennek a horvátot hiszed. Motivációs problémáik vannak, de az alapvető képességeik, tudásuk nem olyan dolog, hogy csak úgy hipp-hopp elmúlik. A vb döntőben játszott brigádból tegnap heten kezdtek ellenünk. Azt gondolom, hogy a tegnapi pofon felébresztette őket, és inenntől kezdve erőből lenyomnak mindenkit. Minket is, de remélhetőleg nem fog az a 3 pont hiányozni a végén.

nem ők az elsők, és nem is az utolsók, akiknél nem működne az egyéni képességek egybegyúrt összessége
a VB-döntő óta lejátszottak 6 tétmeccset, ebből megnyertek egy utolsó fordulós ulibuli spanyolok elleni, meg egy nem épp acélos Azerbajdzsán elleni meccset, mindkettőt egy gólos diffivel, ilyen időtávban ezt már nem lehet pillanatnyi rossz formával vagy VB-álomkórral elhessegetni
ahogy nálunk az EB után Király, Gera és Juhász, úgy a kroátoknál Subašić, Mandžukić és Ćorluka hiánya törte meg a kelleténél jobban a csapatot, amire Dalić nem igazán tudott választ adni, ahogy az állójátékuk is kiismerésre és semlegesítésre került
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.25. 19:00

ManBat írta:
HattoriHanzo írta:
ManBat írta:pont annyira kapják majd össze magukat, mint mi Storcky papával, ahogy mi sem tanultunk Feröerből úgy nekik is csak egy fing a gatyában lesz a magyar meccs, hogy aztán azzal a lendülettel beszarjanak Bakuban, mint mi Andorrában
ilyen gyenge horvát válogatottat, ami a nemzetek ligája-kiesés óta játszik, igen rég láthatott a nagyérdemű

Összességében én azért szeretnék egy ilyen gyenge magyar válogatottat, mint amilyennek a horvátot hiszed. Motivációs problémáik vannak, de az alapvető képességeik, tudásuk nem olyan dolog, hogy csak úgy hipp-hopp elmúlik. A vb döntőben játszott brigádból tegnap heten kezdtek ellenünk. Azt gondolom, hogy a tegnapi pofon felébresztette őket, és inenntől kezdve erőből lenyomnak mindenkit. Minket is, de remélhetőleg nem fog az a 3 pont hiányozni a végén.

nem ők az elsők, és nem is az utolsók, akiknél nem működne az egyéni képességek egybegyúrt összessége
a VB-döntő óta lejátszottak 6 tétmeccset, ebből megnyertek egy utolsó fordulós ulibuli spanyolok elleni, meg egy nem épp acélos Azerbajdzsán elleni meccset, mindkettőt egy gólos diffivel, ilyen időtávban ezt már nem lehet pillanatnyi rossz formával vagy VB-álomkórral elhessegetni
ahogy nálunk az EB után Király, Gera és Juhász, úgy a kroátoknál Subašić, Mandžukić és Ćorluka hiánya törte meg a kelleténél jobban a csapatot, amire Dalić nem igazán tudott választ adni, ahogy az állójátékuk is kiismerésre és semlegesítésre került

Ćorluka az utóbbi években nem volt alapember, a VB-n is csak az Izland elleni meccset játszotta végig, a többin összesen volt 29 perce. Vrsaljko és Strinić hiányzott nekik igazán tegnap. Meg egy jobb kapus.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.25. 19:05

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
HattoriHanzo írta:Összességében én azért szeretnék egy ilyen gyenge magyar válogatottat, mint amilyennek a horvátot hiszed. Motivációs problémáik vannak, de az alapvető képességeik, tudásuk nem olyan dolog, hogy csak úgy hipp-hopp elmúlik. A vb döntőben játszott brigádból tegnap heten kezdtek ellenünk. Azt gondolom, hogy a tegnapi pofon felébresztette őket, és inenntől kezdve erőből lenyomnak mindenkit. Minket is, de remélhetőleg nem fog az a 3 pont hiányozni a végén.

nem ők az elsők, és nem is az utolsók, akiknél nem működne az egyéni képességek egybegyúrt összessége
a VB-döntő óta lejátszottak 6 tétmeccset, ebből megnyertek egy utolsó fordulós ulibuli spanyolok elleni, meg egy nem épp acélos Azerbajdzsán elleni meccset, mindkettőt egy gólos diffivel, ilyen időtávban ezt már nem lehet pillanatnyi rossz formával vagy VB-álomkórral elhessegetni
ahogy nálunk az EB után Király, Gera és Juhász, úgy a kroátoknál Subašić, Mandžukić és Ćorluka hiánya törte meg a kelleténél jobban a csapatot, amire Dalić nem igazán tudott választ adni, ahogy az állójátékuk is kiismerésre és semlegesítésre került

Ćorluka az utóbbi években nem volt alapember, a VB-n is csak az Izland elleni meccset játszotta végig, a többin összesen volt 29 perce. Vrsaljko és Strinić hiányzott nekik igazán tegnap. Meg egy jobb kapus.

és a kapuskérdésben máris előkerül Subašić, de elöl is mi kellettünk az egy szem góljukhoz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.03.25. 19:05

A horvát válogatottból nagyon hiányzik egy kapus - Kalinic az európai harmadik vonalat képviseli -, illetve a sérült jobbhátvéd Vrsaljko - aki szerintem az egyik legjobb játékosa a horvát csapatnak -, az ő helyén játszó Jedvajt többször, látványosan sikerült zavarba hozni. Érdekes csoport, hiába kaptunk ki a szlovákoktól és verték őket Bale-ék, a legnagyobb skalpot eddig mi gyűjtöttük be. Ha azt veszem alapul, h a a Wales - Szlovákia meccs végeredménye - a játék képe alapján - lehetett volna fordított is, és nagyszombaton Rossi elhibázott taktikája és kezdőcsapata miatt lett ami lett, akkor azt kell mondanom,h nem reménytelen a helyzet. A következő forduló után tisztább lesz a kép.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Horvátország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2019.03.25. 19:08

SuperDepor írta:A horvát válogatottból nagyon hiányzik egy kapus - Kalinic az európai harmadik vonalat képviseli -, illetve a sérült jobbhátvéd Vrsaljko - aki szerintem az egyik legjobb játékosa a horvát csapatnak -, az ő helyén játszó Jedvajt többször, látványosan sikerült zavarba hozni. Érdekes csoport, hiába kaptunk ki a szlovákoktól és verték őket Bale-ék, a legnagyobb skalpot eddig mi gyűjtöttük be. Ha azt veszem alapul, h a a Wales - Szlovákia meccs végeredménye - a játék képe alapján - lehetett volna fordított is, és nagyszombaton Rossi elhibázott taktikája és kezdőcsapata miatt lett ami lett, akkor azt kell mondanom,h nem reménytelen a helyzet. A következő forduló után tisztább lesz a kép.

Igen, a nagyszombati pontok fognak nagyon hiányozni.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég