Oldal: 1 / 1

Haladás: ukrán futballistát igazoltak

Elküldve: 2019.01.26. 11:17
Szerző: nb1.hu12
Az U21-es válogatottban is szerepelt korábban.

Haladás: ukrán futballistát igazoltak


A Haladás vezetősége fél plusz egyéves szerződést kötött az ukrán Oleg Golodiukkal. A szombathelyi klub így számolt be az átigazolásról:


 


"Elnyerte a Haladás szakmai stábjának tetszését a korábban a török edzőtáborban próbajátékon szereplő ukrán Oleg Golodiuk játéka, így a szombathelyiek fél plusz egy évre szerződtették az ukrán középpályást. A 31 esztendős labdarúgó korábban szerepelt az UFK Lvivben, a Karpati második csapatában, a Vorskla Poltava együttesében, majd 2017 februárjában igazolt a Karpati Lvivhez. Itt ősszel öt találkozón kapott szerepet. Az ukrán első osztályban összesen 200 tétmérkőzésen szerepelt, 14 gólt szerzett. Korábban az ukrán U21-es válogatottban 15 találkozón játszott, két gólt szerzett.


 


- Roppant labdabiztos játékos, és életveszélyesek a szabadrúgásai, hiszem, hogy erősítés lesz számunkra – mondta Horváth Ferenc, a Haladás vezetőedzője. – Golodiuk mellett még egy támadót szeretnénk igazolni, meglátjuk, ebből mi valósul meg.


 


Golodiuk a vasiak negyedik téli igazolása. Előtte a volt honvédos védekező középpályás, Holdampf Gergő, a legutóbb a szlovák Slovan Bratislavában futballozó belső védő Saláta Kornél, valamint fél évre kölcsönben a Ferencváros futballistája, az irányító középpályás, Rui Pedro érkezett.


 


A próbajátékon szereplő Mohl Dáviddal kapcsolatban még nem született döntés."

Re: Haladás: ukrán futballistát igazoltak

Elküldve: 2019.01.26. 20:20
Szerző: nick2005
Bízunk benn, hogy valóban erősítést jelent!