River-Boca: újabb jelentkező a rendezésre

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

River-Boca: újabb jelentkező a rendezésre

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.29. 18:08

A győztes az Arab Emírségekbe utazhat.

River-Boca: újabb jelentkező a rendezésre


Katar is a lehetséges helyszínek között szerepel a labdarúgó Libertadores Kupa szombaton, majd vasárnap is elhalasztott fináléjának második mérkőzésének megrendezésére.


 


"Katar is egy lehetőség" - jelentette ki a Reuters brit hírügynökségnek a dél-amerikai szövetséghez közel álló forrás, aki azt is hozzátette, a találkozó legvalószínűbb megrendezési időpontja jövő szombat. 


 


Korábban Paraguay, Brazília, az Egyesült Államok és Olaszország ajánlotta fel, hogy otthont ad a két argentin ősi rivális, a River Plate és a Boca Juniors visszavágójának, de a Marca szerint a Real Madrid otthona is esélyes.


 


A mérkőzést azért kellett elhalasztani, mert a vendég Boca-futballisták közül többen is megsérültek azt követően, hogy a rivális drukkerei betörték buszuk ablakait, ráadásul a közbelépő rendőrök könnygázt vetettek be, amelynek belégzését követően több futballista is rosszul lett. Többek között a Boca csapatkapitánya, Pablo Perez is kórházba került, a karja és a szeme sérült meg.


 


A legrangosabb dél-amerikai kupasorozat argentin szuperdöntőjének első felvonását két hete rendezték a Boca otthonában, akkor 2-2-es döntetlen született.


 


A Boca hetedik, a River negyedik végső diadalára hajt.


 


A Libertadores Kupa győztese részt vesz a négy nappal később, december 12-én kezdődő klubvilágbajnokságon az Egyesült Arab Emírségekben. A dél-amerikai bajnok december 18-án lép először pályára.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54420
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: River-Boca: újabb jelentkező a rendezésre

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.11.29. 18:55

csútra tippeltem volna
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég