Oldal: 1 / 1

Harry Kane kimarad a válogatottból

Elküldve: 2018.09.11. 12:16
Szerző: nb1.hu12
A kapitány döntött a sorsáról.

Harry  Kane kimarad a válogatottból


Harry Kane, a Tottenham Hotspur angol válogatott labdarúgója pihenőt kap Gareth Southgate szövetségi kapitánytól, így nem játszik a csapat keddi, svájciak elleni felkészülési mérkőzésén.


 


A nyári világbajnokság 25 éves gólkirálya az előző szezonban 61 találkozón lépett pályára kezdőként, de a kapitány nemcsak emiatt tekint el a szerepeltetésétől, hanem azért is, mert másokat is meg akar nézni a támadók közül.


 


„Ez a mérkőzés jó lehetőség erre” – jelentette ki a vb-negyedik angolok szakvezetője, aki ígérete szerint a szombati, spanyol válogatottal szembeni mérkőzéshez (1-2) képest több helyen is változtatni fog kezdőcsapatán.


 


A mérkőzést a Leicester City stadionjában játsszák, és amennyiben az angol válogatott veszít, történelmi rekordot állít fel: a jelenleg egymás utáni három vereséggel álló együttessel korábban még soha nem fordul elő, hogy sorozatban négyszer kapjon ki.