A Fradi ellen lehet kész a stadion

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.17. 09:54

A pálya talaja hibátlan.

A Fradi ellen lehet kész a stadion


A bajnoki rajt előtti utolsó héten felvette a bajnoki ritmust az NB I-es nyitányra készülő kisvárdai futballcsapat, vagyis Kondás Elemér vezetőedző útmutatása szerint már minden úgy történik, ahogy nagyjából idény közben szokott - jelezte a klub. Bónuszként pedig a hétfő délutáni edzésen a csapat tagjai kipróbálhatták az új stadion hibátlan gyepszőnyegét. Ha minden jól megy, az első hazai mérkőzést augusztus 11-én, a Ferencváros ellen játssza csapatunk az új létesítményben, amely addigra teljesen elkészülhet.


 




A bajnokságot szombaton 20.15-től a bajnok Mol Vidi FC felcsúti otthonában kezdi Kisvárda.

BSTH

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.17. 10:20

Elnézést kérek: ide is csak szarni járnék. Köszönet Viktor a minőségi budit. Az újabbat.
Gyakran látom az épülő-szépülő Vasas-stadiont is. Le a kalappal, nem lesz rossz. Kérdés, mikor jutnak fel ismét az élvonalba. Elképesztő, amiket kihajigálnak ilyen dolgokra.

Sokan leírták már: kellett volna egy nemzeti stadion, egy új Puskás, amit nem nagyon neveztem anno a nevén, mert egy legendáról elneveztek egy romhalmazt és közben a nevét ellopták a felcsútiak. A többinek esetleg valami állami segítség, és kész. Mit várunk, ez az egész nem piaci alapokon működik, hanem központi támogatással, elvárással, zsebmutyival, kamuval és korrupcióval. Soha a büdös életben nem lépünk előre egy radikális gazirtás nélkül.

Valaki írta, hogy mit várjunk attól a 20 éves focistának állt menőcsávótól, aki hazavisz 3 millát és gázt ad a főutcán a terepjáróval. Jogos. Semmit. (Azt hiszem talán Nyúl volt).
Lassan semmi rang és méltóság sem szorul a magyar bajnokságba. Felcsút, Mezőkövesd, Kisvárda. Hirtelen azt se tudom a Vasas mellett ki esett még ki. Érdektelen fos lett itt minden, tele nagyon is érdekemberekkel.

Én személy szerint az első igazi csalódást akkor éltem át (nem eredményekre gondolva, mert azok voltak, mármint csalódás tekintetében), mikor a Honvédtól menesztették Martti Kuusela mestert. Produkált három jó idényt, de a baj az volt, hogy az első három szó megegyezett, amit magyarul megtanult: munka, munka, munka. Az meg errefelé mostanában is büdös.

Valahogy így látok sok dolgot: ha valaki melózni akar, jórészt nincsenek megteremtve a feltételek, plusz sokszor a pénz sem valami fasza. Ha megvannak a feltételek, akkor eleve belesüppednek a kényelembe és a MEGVAN felkiáltással már nem is olyan fontos a meló maga.

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2018.07.17. 12:06

BSTH írta:Elnézést kérek: ide is csak szarni járnék. Köszönet Viktor a minőségi budit. Az újabbat.
Gyakran látom az épülő-szépülő Vasas-stadiont is. Le a kalappal, nem lesz rossz. Kérdés, mikor jutnak fel ismét az élvonalba. Elképesztő, amiket kihajigálnak ilyen dolgokra.

Sokan leírták már: kellett volna egy nemzeti stadion, egy új Puskás, amit nem nagyon neveztem anno a nevén, mert egy legendáról elneveztek egy romhalmazt és közben a nevét ellopták a felcsútiak. A többinek esetleg valami állami segítség, és kész. Mit várunk, ez az egész nem piaci alapokon működik, hanem központi támogatással, elvárással, zsebmutyival, kamuval és korrupcióval. Soha a büdös életben nem lépünk előre egy radikális gazirtás nélkül.

Valaki írta, hogy mit várjunk attól a 20 éves focistának állt menőcsávótól, aki hazavisz 3 millát és gázt ad a főutcán a terepjáróval. Jogos. Semmit. (Azt hiszem talán Nyúl volt).
Lassan semmi rang és méltóság sem szorul a magyar bajnokságba. Felcsút, Mezőkövesd, Kisvárda. Hirtelen azt se tudom a Vasas mellett ki esett még ki. Érdektelen fos lett itt minden, tele nagyon is érdekemberekkel.

Én személy szerint az első igazi csalódást akkor éltem át (nem eredményekre gondolva, mert azok voltak, mármint csalódás tekintetében), mikor a Honvédtól menesztették Martti Kuusela mestert. Produkált három jó idényt, de a baj az volt, hogy az első három szó megegyezett, amit magyarul megtanult: munka, munka, munka. Az meg errefelé mostanában is büdös.

Valahogy így látok sok dolgot: ha valaki melózni akar, jórészt nincsenek megteremtve a feltételek, plusz sokszor a pénz sem valami fasza. Ha megvannak a feltételek, akkor eleve belesüppednek a kényelembe és a MEGVAN felkiáltással már nem is olyan fontos a meló maga.


Balmaz.

BSTH

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.17. 12:08

Kooliver írta:
BSTH írta:Elnézést kérek: ide is csak szarni járnék. Köszönet Viktor a minőségi budit. Az újabbat.
Gyakran látom az épülő-szépülő Vasas-stadiont is. Le a kalappal, nem lesz rossz. Kérdés, mikor jutnak fel ismét az élvonalba. Elképesztő, amiket kihajigálnak ilyen dolgokra.

Sokan leírták már: kellett volna egy nemzeti stadion, egy új Puskás, amit nem nagyon neveztem anno a nevén, mert egy legendáról elneveztek egy romhalmazt és közben a nevét ellopták a felcsútiak. A többinek esetleg valami állami segítség, és kész. Mit várunk, ez az egész nem piaci alapokon működik, hanem központi támogatással, elvárással, zsebmutyival, kamuval és korrupcióval. Soha a büdös életben nem lépünk előre egy radikális gazirtás nélkül.

Valaki írta, hogy mit várjunk attól a 20 éves focistának állt menőcsávótól, aki hazavisz 3 millát és gázt ad a főutcán a terepjáróval. Jogos. Semmit. (Azt hiszem talán Nyúl volt).
Lassan semmi rang és méltóság sem szorul a magyar bajnokságba. Felcsút, Mezőkövesd, Kisvárda. Hirtelen azt se tudom a Vasas mellett ki esett még ki. Érdektelen fos lett itt minden, tele nagyon is érdekemberekkel.

Én személy szerint az első igazi csalódást akkor éltem át (nem eredményekre gondolva, mert azok voltak, mármint csalódás tekintetében), mikor a Honvédtól menesztették Martti Kuusela mestert. Produkált három jó idényt, de a baj az volt, hogy az első három szó megegyezett, amit magyarul megtanult: munka, munka, munka. Az meg errefelé mostanában is büdös.

Valahogy így látok sok dolgot: ha valaki melózni akar, jórészt nincsenek megteremtve a feltételek, plusz sokszor a pénz sem valami fasza. Ha megvannak a feltételek, akkor eleve belesüppednek a kényelembe és a MEGVAN felkiáltással már nem is olyan fontos a meló maga.


Balmaz.

Igen Oli, jogos, azóta meglestem.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.07.17. 16:05

Fasza...akkor ez sanszosan mínusz 3 pont...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.17. 16:18

Kellett, mint tanyára a villany!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.17. 17:38

Maradonapoli írta:Kellett, mint tanyára a villany!

Én nem tartom sokkal visszataszítóbbnak, mint az összes többi állami csecsről életre szoptatott HulladékMagyarFutballista-keltetőt. A csapatok hagyományait, történelmét magasról leszarom, igazából az tenne boldoggá, ha 2018-ban alapítana valaki egy klubot, és nagy 2018-assal a mezen húggyá szopatná az egész magyar labdarúgást végre. Oszt rohanhatna utánuk mindenki. Akkor muszáj lenne tanulni. Bár gyanítom ebben a fostengerben inkább ellehetetlenítenék a hipotetikus klubot, mint hogy tanuljanak tőle. Hogy gyulladna fel ez az egész redvás magyar labdarúgás...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.17. 17:39

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:Kellett, mint tanyára a villany!

Én nem tartom sokkal visszataszítóbbnak, mint az összes többi állami csecsről életre szoptatott HulladékMagyarFutballista-keltetőt. A csapatok hagyományait, történelmét magasról leszarom, igazából az tenne boldoggá, ha 2018-ban alapítana valaki egy klubot, és nagy 2018-assal a mezen húggyá szopatná az egész magyar labdarúgást végre. Oszt rohanhatna utánuk mindenki. Akkor muszáj lenne tanulni. Bár gyanítom ebben a fostengerben inkább ellehetetlenítenék a hipotetikus klubot, mint hogy tanuljanak tőle. Hogy gyulladna fel ez az egész redvás magyar labdarúgás...

puskás akadémia név alatt fut. jó szórakozást :D

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.17. 17:44

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:Kellett, mint tanyára a villany!

Én nem tartom sokkal visszataszítóbbnak, mint az összes többi állami csecsről életre szoptatott HulladékMagyarFutballista-keltetőt. A csapatok hagyományait, történelmét magasról leszarom, igazából az tenne boldoggá, ha 2018-ban alapítana valaki egy klubot, és nagy 2018-assal a mezen húggyá szopatná az egész magyar labdarúgást végre. Oszt rohanhatna utánuk mindenki. Akkor muszáj lenne tanulni. Bár gyanítom ebben a fostengerben inkább ellehetetlenítenék a hipotetikus klubot, mint hogy tanuljanak tőle. Hogy gyulladna fel ez az egész redvás magyar labdarúgás...

puskás akadémia név alatt fut. jó szórakozást :D

Szakmai alapon gondoltam, nem a százmilliárd jogcímén, de amúgy jogos.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2018.07.17. 17:47

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Én nem tartom sokkal visszataszítóbbnak, mint az összes többi állami csecsről életre szoptatott HulladékMagyarFutballista-keltetőt. A csapatok hagyományait, történelmét magasról leszarom, igazából az tenne boldoggá, ha 2018-ban alapítana valaki egy klubot, és nagy 2018-assal a mezen húggyá szopatná az egész magyar labdarúgást végre. Oszt rohanhatna utánuk mindenki. Akkor muszáj lenne tanulni. Bár gyanítom ebben a fostengerben inkább ellehetetlenítenék a hipotetikus klubot, mint hogy tanuljanak tőle. Hogy gyulladna fel ez az egész redvás magyar labdarúgás...

puskás akadémia név alatt fut. jó szórakozást :D

Szakmai alapon gondoltam, nem a százmilliárd jogcímén, de amúgy jogos.

amúgy ti jó úton jártatok szimattal, csak aztán rátok telepedett a fideszmaffia és amihez nyúlnak szarrá válik

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.17. 17:52

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:puskás akadémia név alatt fut. jó szórakozást :D

Szakmai alapon gondoltam, nem a százmilliárd jogcímén, de amúgy jogos.

amúgy ti jó úton jártatok szimattal, csak aztán rátok telepedett a fideszmaffia és amihez nyúlnak szarrá válik

Nyulat azért jó lenne, ha kihagynád belőle.

Volt / van egy olyan utánpótlás Debrecenben, amit komolyabb helyeken azért kábé a mai napig körberöhögnek az egy szem valamire való Dzsudzsák Balázzsal (a többi nemzetközi szinten másodosztályú) ebből az évszázadból, de valóban, ez Magyarországon elég arra, hogy akár a profitábilitás (vagy hogy a faszomba híjják a buzi közgazdászok) határát is nyaldossák.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A Fradi ellen lehet kész a stadion

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.17. 18:57

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Szakmai alapon gondoltam, nem a százmilliárd jogcímén, de amúgy jogos.

amúgy ti jó úton jártatok szimattal, csak aztán rátok telepedett a fideszmaffia és amihez nyúlnak szarrá válik

Nyulat azért jó lenne, ha kihagynád belőle.

Volt / van egy olyan utánpótlás Debrecenben, amit komolyabb helyeken azért kábé a mai napig körberöhögnek az egy szem valamire való Dzsudzsák Balázzsal (a többi nemzetközi szinten másodosztályú) ebből az évszázadból, de valóban, ez Magyarországon elég arra, hogy akár a profitábilitás (vagy hogy a faszomba híjják a buzi közgazdászok) határát is nyaldossák.

Most kínálgatják Varga Kevint, 3M júróért vihető. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 111 vendég