Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80004
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
monortalan egy vendég ez a Gyirmi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4625
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
- Savaria1919
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 18016
- Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
- Tartózkodási hely: Haliwood
- Kapcsolat:
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Nagyatád-Mátészalka 0-4
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Savaria1919 írta:Nagyatád-Mátészalka 0-4
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
- Savaria1919
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 18016
- Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
- Tartózkodási hely: Haliwood
- Kapcsolat:
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Mech írta:Savaria1919 írta:Nagyatád-Mátészalka 0-4
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Javier Arizmendi írta:Két nyugati feljuto végül
Kanizsán is tudathasadásosak? Hogy számolják a 24 év után újra nb2-t?
ez a Kanizsa nem a korábbi Olajbányász nem? tudtommal az jogutód nélkül megszűnt az nb1 után pár évvel a 2000-es évek elején
ez a mostani a korábbi MÁV-os Kanizsa talán, akik sosem voltak nb1-ben de nb2-ben sem sokat
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Savaria1919 írta:Mech írta:Savaria1919 írta:Nagyatád-Mátészalka 0-4
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
Tatabányával, Doroggal fogunk menni az nb2-ért. Dorogtól nem félek, Tatabányán viszont lenyilatkozták, hogy a kormányváltás ellenére marad a Tigáz és cél az nb2
reméljük a Budafos nem hozzánk kerül
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3398
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Mech írta:Savaria1919 írta:Mech írta:Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
Tatabányával, Doroggal fogunk menni az nb2-ért. Dorogtól nem félek, Tatabányán viszont lenyilatkozták, hogy a kormányváltás ellenére marad a Tigáz és cél az nb2
reméljük a Budafos nem hozzánk kerül
kár, h a Mohács belenyúlt ebbe a sorsolásba, kaphattak volna könnyebb ellenfelet..de akkor lesz szhelyi városi derbi, a vidéki városi derbik mindig érdekesek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
- Savaria1919
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 18016
- Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
- Tartózkodási hely: Haliwood
- Kapcsolat:
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
zaggar írta:Mech írta:Savaria1919 írta:Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
Tatabányával, Doroggal fogunk menni az nb2-ért. Dorogtól nem félek, Tatabányán viszont lenyilatkozták, hogy a kormányváltás ellenére marad a Tigáz és cél az nb2
reméljük a Budafos nem hozzánk kerül
kár, h a Mohács belenyúlt ebbe a sorsolásba, kaphattak volna könnyebb ellenfelet..de akkor lesz szhelyi városi derbi, a vidéki városi derbik mindig érdekesek.
A kilencvenes évek elején volt legutóbb szombathelyi városi rangadó NB-s osztályban, a néhai Sabaria-TIPO ellen (akik a hetvenes évek végén és a nyolcvanas években masszív NB II-es csapat voltak). Előtte meg a negyvenes évek közepén, a profi Sabaria FC romjain létrejött Szombathelyi FC ellen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80004
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Mech írta:Javier Arizmendi írta:Két nyugati feljuto végül
Kanizsán is tudathasadásosak? Hogy számolják a 24 év után újra nb2-t?
ez a Kanizsa nem a korábbi Olajbányász nem? tudtommal az jogutód nélkül megszűnt az nb1 után pár évvel a 2000-es évek elején
ez a mostani a korábbi MÁV-os Kanizsa talán, akik sosem voltak nb1-ben de nb2-ben sem sokat
nevetségesek ezek a kamu klubörökösök mindenhol
amúgy nem olvastam a szöveget, nem lehet, hogy a városra értik? 24 év után van a városnak újra NB2-s csapata?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Adamek írta:Mech írta:Javier Arizmendi írta:Két nyugati feljuto végül
Kanizsán is tudathasadásosak? Hogy számolják a 24 év után újra nb2-t?
ez a Kanizsa nem a korábbi Olajbányász nem? tudtommal az jogutód nélkül megszűnt az nb1 után pár évvel a 2000-es évek elején
ez a mostani a korábbi MÁV-os Kanizsa talán, akik sosem voltak nb1-ben de nb2-ben sem sokat
nevetségesek ezek a kamu klubörökösök mindenhol
amúgy nem olvastam a szöveget, nem lehet, hogy a városra értik? 24 év után van a városnak újra NB2-s csapata?
ennyit láttam FB-on:

- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80004
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Mech írta:Adamek írta:Mech írta:Kanizsán is tudathasadásosak? Hogy számolják a 24 év után újra nb2-t?
ez a Kanizsa nem a korábbi Olajbányász nem? tudtommal az jogutód nélkül megszűnt az nb1 után pár évvel a 2000-es évek elején
ez a mostani a korábbi MÁV-os Kanizsa talán, akik sosem voltak nb1-ben de nb2-ben sem sokat
nevetségesek ezek a kamu klubörökösök mindenhol
amúgy nem olvastam a szöveget, nem lehet, hogy a városra értik? 24 év után van a városnak újra NB2-s csapata?
ennyit láttam FB-on:
ebből nem igazán derül ki semmi, hogy mire gondolhatott a szerző
igazán vicces akkor lenne a szitu, ha valami sokszoros bajnok nevében térne vissza valami lokális vadhajtás
mondjuk a Csepel SC nevében a jelenlegi csepeli brigád, az ex-CsepGól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Adamek írta:Mech írta:Adamek írta:nevetségesek ezek a kamu klubörökösök mindenhol
amúgy nem olvastam a szöveget, nem lehet, hogy a városra értik? 24 év után van a városnak újra NB2-s csapata?
ennyit láttam FB-on:
ebből nem igazán derül ki semmi, hogy mire gondolhatott a szerző
igazán vicces akkor lenne a szitu, ha valami sokszoros bajnok nevében térne vissza valami lokális vadhajtás
mondjuk a Csepel SC nevében a jelenlegi csepeli brigád, az ex-CsepGól
a győri futsal kft is az első bajnoki címét szerezte májusban, de mindenki valahogy az ötödiknek számolja
ahogy az Újpest 368 éves zsinórban nb1-es tagságát is továbbra is érvényesnek tekintik annak ellenére hogy egy pár éves csapatról van szó papíron
de ebbe már sokszor belementünk itt
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80004
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Mech írta:Adamek írta:Mech írta:ennyit láttam FB-on:
ebből nem igazán derül ki semmi, hogy mire gondolhatott a szerző
igazán vicces akkor lenne a szitu, ha valami sokszoros bajnok nevében térne vissza valami lokális vadhajtás
mondjuk a Csepel SC nevében a jelenlegi csepeli brigád, az ex-CsepGól
a győri futsal kft is az első bajnoki címét szerezte májusban, de mindenki valahogy az ötödiknek számolja
ahogy az Újpest 368 éves zsinórban nb1-es tagságát is továbbra is érvényesnek tekintik annak ellenére hogy egy pár éves csapatról van szó papíron
de ebbe már sokszor belementünk itt
naja
bár szerintem az is gáz, hogy vannak vélemények, miszerint Oroszország és Csehország már nyert EB-t és utóbbi kétszeres VB ezüstérmes is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4625
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Savaria1919 írta:Mech írta:Savaria1919 írta:Nagyatád-Mátészalka 0-4
Hajdúnánás-Balatonalmádi 2-2
Mohács-Király SE 0-2
Sárisáp-ZTE II. 1-3
Sárbogárd-Dunavarsány 3-1
Szarvas-Sándorfalva 1-3
KTE II.-Szolnok 1-1
Salgótarján-Emőd 4-0
Folytatás vasárnap.
Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
En is voltam az ETOval Csepelen, Erzsébeten, BKVnal. Idén otthon se mentem ki.
ETO
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98394
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Javier Arizmendi írta:Savaria1919 írta:Mech írta:Király-Haladás jövőre, pikáns
reméljük a Zete II. is é-ny-ra kerül akkor már
Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
En is voltam az ETOval Csepelen, Erzsébeten, BKVnal. Idén otthon se mentem ki.
Miért?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4625
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Cselszky írta:Javier Arizmendi írta:Savaria1919 írta:Ebben bízom én is, különben nem rossz mezőny ez, Doroggal, Tatabányával, Sopronnal. 12-13 éve az NB I-es pesti meccseinken nem volt annyi vendégszurkoló, mint amennyien mostanában kísérik el idegenbe a csapatot.
En is voltam az ETOval Csepelen, Erzsébeten, BKVnal. Idén otthon se mentem ki.
Miért?
Kiöregedtem :)
ETO
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3398
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Savaria1919 írta:zaggar írta:Mech írta:Tatabányával, Doroggal fogunk menni az nb2-ért. Dorogtól nem félek, Tatabányán viszont lenyilatkozták, hogy a kormányváltás ellenére marad a Tigáz és cél az nb2
reméljük a Budafos nem hozzánk kerül
kár, h a Mohács belenyúlt ebbe a sorsolásba, kaphattak volna könnyebb ellenfelet..de akkor lesz szhelyi városi derbi, a vidéki városi derbik mindig érdekesek.
A kilencvenes évek elején volt legutóbb szombathelyi városi rangadó NB-s osztályban, a néhai Sabaria-TIPO ellen (akik a hetvenes évek végén és a nyolcvanas években masszív NB II-es csapat voltak). Előtte meg a negyvenes évek közepén, a profi Sabaria FC romjain létrejött Szombathelyi FC ellen.
legutóbb meg talán a Loki-Deac volt ilyen, pár éve az nb2-ben.
azért ezek mindig érdekes dolgok.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
- Savaria1919
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 18016
- Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
- Tartózkodási hely: Haliwood
- Kapcsolat:
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
zaggar írta:Savaria1919 írta:zaggar írta:
kár, h a Mohács belenyúlt ebbe a sorsolásba, kaphattak volna könnyebb ellenfelet..de akkor lesz szhelyi városi derbi, a vidéki városi derbik mindig érdekesek.
A kilencvenes évek elején volt legutóbb szombathelyi városi rangadó NB-s osztályban, a néhai Sabaria-TIPO ellen (akik a hetvenes évek végén és a nyolcvanas években masszív NB II-es csapat voltak). Előtte meg a negyvenes évek közepén, a profi Sabaria FC romjain létrejött Szombathelyi FC ellen.
legutóbb meg talán a Loki-Deac volt ilyen, pár éve az nb2-ben.
azért ezek mindig érdekes dolgok.
Persze.
Múltkorában kicsit jobban beleástam magam a pécsi fociba, ott egy városi amatőrcsapat okozta a Pécs-Baranya FC vesztét. Pedig amúgy két év alatt a harmadosztályból az élvonalba jutott az együttes.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3398
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad
Savaria1919 írta:zaggar írta:Savaria1919 írta:A kilencvenes évek elején volt legutóbb szombathelyi városi rangadó NB-s osztályban, a néhai Sabaria-TIPO ellen (akik a hetvenes évek végén és a nyolcvanas években masszív NB II-es csapat voltak). Előtte meg a negyvenes évek közepén, a profi Sabaria FC romjain létrejött Szombathelyi FC ellen.
legutóbb meg talán a Loki-Deac volt ilyen, pár éve az nb2-ben.
azért ezek mindig érdekes dolgok.
Persze.
Múltkorában kicsit jobban beleástam magam a pécsi fociba, ott egy városi amatőrcsapat okozta a Pécs-Baranya FC vesztét. Pedig amúgy két év alatt a harmadosztályból az élvonalba jutott az együttes.
Megjelent már az a cikked, amit a baranyai fociról terveztél írni?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég