Adamek írta:zaggar írta:ETO-Rejkjavik
FTC-Újvidék
simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
továbbjutökra a BL-ben az izraeli ukrán medve, a Beer Sheva, az EL-ben a Twente vár
muhaha
Adamek írta:zaggar írta:ETO-Rejkjavik
FTC-Újvidék
simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
Adamek írta:Adamek írta:zaggar írta:ETO-Rejkjavik
FTC-Újvidék
simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
továbbjutökra a BL-ben az izraeli ukrán medve, a Beer Sheva, az EL-ben a Twente vár
muhaha
Maradonapoli írta:Adamek írta:Adamek írta:simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
továbbjutökra a BL-ben az izraeli ukrán medve, a Beer Sheva, az EL-ben a Twente vár
muhaha
én meg alig várom, hogy kimehessek Diósgyőrbe a Hapoel Tel-Avivnak szurkolni
Maradonapoli írta:csak úgy feldobta a yt - Puhl Sándor itt amúgy mi a f*szt csinált?
https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8ILsOB_Q
SuperDepor írta:Maradonapoli írta:Adamek írta:továbbjutökra a BL-ben az izraeli ukrán medve, a Beer Sheva, az EL-ben a Twente vár
muhaha
én meg alig várom, hogy kimehessek Diósgyőrbe a Hapoel Tel-Avivnak szurkolni
Jut eszembe Imre, felvetted már valamelyik nb1-es csapatot, hisz kiesett véletlenül a Barcika is
Maradonapoli írta:Adamek írta:Adamek írta:simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
továbbjutökra a BL-ben az izraeli ukrán medve, a Beer Sheva, az EL-ben a Twente vár
muhaha
én meg alig várom, hogy kimehessek Diósgyőrbe a Hapoel Tel-Avivnak szurkolni
zaggar írta:Mindenkit megmérgeztek...
https://index.hu/sport/futball/2026/06/19/gyasz-halalhir-serie-a-bari-igor-protti-golkiraly-1995-1996-livorno-lazio-napoli/
Mech írta:zaggar írta:Mindenkit megmérgeztek...
https://index.hu/sport/futball/2026/06/19/gyasz-halalhir-serie-a-bari-igor-protti-golkiraly-1995-1996-livorno-lazio-napoli/
nagy király volt, fiornak vert gólja: https://www.youtube.com/watch?v=ShTcNiFuUus
Maradonapoli írta:feljutott a Malaga - ha jól számolom - 8 év után
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég