Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Tegnap, 22:19

oké, hogy Svejcet anno négy nép menekültjei keltették életre, de biztos, hogy ez négy néger populáció volt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54299
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Tegnap, 22:38

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:na milyen eddig a bundameccs? bánjam, hogy nem látom?

Söndi talált be éppen.

tőle egy szó szerinti kapás lövést tudnék elképzelni
esetleg kaszást

már tuti valahol szoftert fejleszt a kingszkrosszon, pedig itt volt Imre bátya helye a ̶f̶ö̶l̶d̶h̶i̶v̶a̶t̶a̶l̶b̶a̶n̶ vízügynél
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54299
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Tegnap, 23:07

A bosnyák kapitány nem nagyon csipázhatja Tabakot ha perceket sem ad neki, pedig mink itten viddéken a keleti vármegyék népe - örülnénk a pályára lépésének... nem sok Loki, Diós exspíler fordul meg vb-ken...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 15 perccel ezelőtt

azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 10 perccel ezelőtt

potyognak az NB1-s gólok, Jocó is sarkazott egyet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég