Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80011
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
oké, hogy Svejcet anno négy nép menekültjei keltették életre, de biztos, hogy ez négy néger populáció volt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54299
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Maradonapoli írta:Adamek írta:na milyen eddig a bundameccs? bánjam, hogy nem látom?
Söndi talált be éppen.
tőle egy szó szerinti kapás lövést tudnék elképzelni
esetleg kaszást
már tuti valahol szoftert fejleszt a kingszkrosszon, pedig itt volt Imre bátya helye a ̶f̶ö̶l̶d̶h̶i̶v̶a̶t̶a̶l̶b̶a̶n̶ vízügynél
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54299
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
A bosnyák kapitány nem nagyon csipázhatja Tabakot ha perceket sem ad neki, pedig mink itten viddéken a keleti vármegyék népe - örülnénk a pályára lépésének... nem sok Loki, Diós exspíler fordul meg vb-ken...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80011
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép
a skótok tuti finn tesónép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80011
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
potyognak az NB1-s gólok, Jocó is sarkazott egyet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég