Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Tegnap, 22:19

oké, hogy Svejcet anno négy nép menekültjei keltették életre, de biztos, hogy ez négy néger populáció volt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Tegnap, 22:38

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:na milyen eddig a bundameccs? bánjam, hogy nem látom?

Söndi talált be éppen.

tőle egy szó szerinti kapás lövést tudnék elképzelni
esetleg kaszást

már tuti valahol szoftert fejleszt a kingszkrosszon, pedig itt volt Imre bátya helye a ̶f̶ö̶l̶d̶h̶i̶v̶a̶t̶a̶l̶b̶a̶n̶ vízügynél
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Tegnap, 23:07

A bosnyák kapitány nem nagyon csipázhatja Tabakot ha perceket sem ad neki, pedig mink itten viddéken a keleti vármegyék népe - örülnénk a pályára lépésének... nem sok Loki, Diós exspíler fordul meg vb-ken...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Ma, 00:11

azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Ma, 00:16

potyognak az NB1-s gólok, Jocó is sarkazott egyet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Ma, 00:29

Adamek írta:potyognak az NB1-s gólok, Jocó is sarkazott egyet

Józsi a mocsárból, marokkóiakat eszik...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » Ma, 08:26

Adamek írta:azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép

a brazilok se egy világverő alakulat manapság, de ez könnyen lehetett volna 0-6 is ha kicsit komolyabban veszik
még arra is volt lehetőség hogy Nejmár beálljon járókerettel

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Ma, 08:39

Mech írta:
Adamek írta:azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép

a brazilok se egy világverő alakulat manapság, de ez könnyen lehetett volna 0-6 is ha kicsit komolyabban veszik
még arra is volt lehetőség hogy Nejmár beálljon járókerettel

amióta tudatomra eszméltem nevetséges volt mindig is a skót futball, a kreativitás teljes hiányát burleszk elemekkel próbálják kompenzálni, a valamiért cukinak tartott fogatlan ámde totál alkoholista szurkereiket szintén nem tudtam megvenni soha, írek é-írek dettó
érthetetlen, hogy hogyan tudnak ciklusról ciklusra kijutni valamelyik nagy tornára csak azért, hogy ott hülyét csináljanak magukból
szerencsére úgy néz ki, hogy talán a 3 pont és -3 góldifi kevés lesz a továbbiakra, de azért a brazilok tehettek volna egy nagyobb szívességet a világnak a jó ízlés nevében
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » Ma, 08:39

mehikó végső győzelmére 40,00 az odds, pár eurót megér
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » Ma, 08:42

Adamek írta:
Mech írta:
Adamek írta:azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép

a brazilok se egy világverő alakulat manapság, de ez könnyen lehetett volna 0-6 is ha kicsit komolyabban veszik
még arra is volt lehetőség hogy Nejmár beálljon járókerettel

amióta tudatomra eszméltem nevetséges volt mindig is a skót futball, a kreativitás teljes hiányát burleszk elemekkel próbálják kompenzálni, a valamiért cukinak tartott fogatlan ámde totál alkoholista szurkereiket szintén nem tudtam megvenni soha, írek é-írek dettó
érthetetlen, hogy hogyan tudnak ciklusról ciklusra kijutni valamelyik nagy tornára csak azért, hogy ott hülyét csináljanak magukból
szerencsére úgy néz ki, hogy talán a 3 pont és -3 góldifi kevés lesz a továbbiakra, de azért a brazilok tehettek volna egy nagyobb szívességet a világnak a jó ízlés nevében

maximális az egyetértésem, a futball átalakulása - védekezés, fizikai erő dominanciája stb - ráadásul az ilyen gnómokat támogatja
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Ma, 08:42

Maradonapoli írta:
Adamek írta:potyognak az NB1-s gólok, Jocó is sarkazott egyet

Józsi a mocsárból, marokkóiakat eszik...

látom reggelre, hogy átírták minden felületen és a U2 trubadúrja a hivatalos öngólszerző
hát ez tök faszság és jellemző a FIFA-ra, megpattan a tehetetlen kapus hátán egy laza sarkazós gól és inkább megaláznak egy játékost egy öngóllal és elveszik egy kis nímand élete pillanatát
de legalább a szorzó elég combos az öngólokra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 37357
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: RC » Ma, 09:31

Adamek írta:
Mech írta:
Adamek írta:azta kurva, ilyet egy Devecseritől se várnék
a skótok tuti finn tesónép

a brazilok se egy világverő alakulat manapság, de ez könnyen lehetett volna 0-6 is ha kicsit komolyabban veszik
még arra is volt lehetőség hogy Nejmár beálljon járókerettel

amióta tudatomra eszméltem nevetséges volt mindig is a skót futball, a kreativitás teljes hiányát burleszk elemekkel próbálják kompenzálni, a valamiért cukinak tartott fogatlan ámde totál alkoholista szurkereiket szintén nem tudtam megvenni soha, írek é-írek dettó
érthetetlen, hogy hogyan tudnak ciklusról ciklusra kijutni valamelyik nagy tornára csak azért, hogy ott hülyét csináljanak magukból
szerencsére úgy néz ki, hogy talán a 3 pont és -3 góldifi kevés lesz a továbbiakra, de azért a brazilok tehettek volna egy nagyobb szívességet a világnak a jó ízlés nevében

Az biztos, hogy a múlt sűrű ködébe vész, amikor erő helyett ésszel akartak játszani, de aztán idomultak az angol focihoz.
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Ma, 10:30

Utólag visszatekintve elég gyenge ágra kerültük vb-selejtezőn, az íreket nem kell magyarázni - amit egyértelműen Tunya baszott el - utána ezek az írek tizikkel taknyoltak el a csehek ellen, akik a dánok ellen is csak tiizkkel mentek tovább, most pedig estek ki, mint sz*r a vonatból.
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » Ma, 12:58

zaggar írta:
Adamek írta:
A Vaskezű írta:Mit jelent a dőlt és aláhúzott?

az aláhúzott kidobott pénz, a normál viccnek is rossz
a dőlt nyeri

Így is lehet értelmezni, ámbár én csak az érdekesebbnek tűnőket próbáltam a tömegből kicsit kiemelni.

Kösz!
Keveset láttam ebből, de az eddigiek alapján az argentinokra tennék.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » Ma, 13:58

SuperDepor írta:mehikó végső győzelmére 40,00 az odds, pár eurót megér

Az is jól nézne ki, ahogy Trump kényszeredett mosollyal pózol a mexikóiakkal :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Ma, 14:05

Szarka írta:
SuperDepor írta:mehikó végső győzelmére 40,00 az odds, pár eurót megér

Az is jól nézne ki, ahogy Trump kényszeredett mosollyal pózol a mexikóiakkal :)

épp nem érne rá, egyéb halaszthatatlan ügyei miatt
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3403
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » Ma, 15:53

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:mehikó végső győzelmére 40,00 az odds, pár eurót megér

Az is jól nézne ki, ahogy Trump kényszeredett mosollyal pózol a mexikóiakkal :)

épp nem érne rá, egyéb halaszthatatlan ügyei miatt


hát akkor már legyen egy mexikó-irán döntő
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3403
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » Ma, 16:22

A mai napon legyőzött a vb-re telepedett fogyasztói globalista láz... A kisboltban vettem egy szerencsi csokit, mert rá volt írva, h GÓL! és a tornán résztvevő országok szerepelnek a csomagolásán. Felfaltam Uruguayt. Egyébként nem volt túl jó, és a méretéhez képest kissé sokallottam a negyedezer forintos árat. Láttam még Elefántcsontpartost és franciát is, de azok nem kellenek.
Amúgy sose költöttem ilyesmikre pénzt a tornákkal kapcsolatban, csak a könyvformátumú kiadványokat vettem meg egy időben (Dénes Tamás-Rochi Zoltán szerzőpárostól, ha jól emlékszem), de már arra sem, azt se tudom, h vannak-e még ilyenek, meg a kölyök szokott hozni a gyűjteményembe baseballsapkákat az aktuális torna feliratával.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54303
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » Ma, 17:56

zaggar írta:A mai napon legyőzött a vb-re telepedett fogyasztói globalista láz... A kisboltban vettem egy szerencsi csokit, mert rá volt írva, h GÓL! és a tornán résztvevő országok szerepelnek a csomagolásán. Felfaltam Uruguayt. Egyébként nem volt túl jó, és a méretéhez képest kissé sokallottam a negyedezer forintos árat. Láttam még Elefántcsontpartost és franciát is, de azok nem kellenek.
Amúgy sose költöttem ilyesmikre pénzt a tornákkal kapcsolatban, csak a könyvformátumú kiadványokat vettem meg egy időben (Dénes Tamás-Rochi Zoltán szerzőpárostól, ha jól emlékszem), de már arra sem, azt se tudom, h vannak-e még ilyenek, meg a kölyök szokott hozni a gyűjteményembe baseballsapkákat az aktuális torna feliratával.

szerencsi csokiék eleve lehúzós, túlárazó gecik, haver mesélte - aki szerencsi ügyekben igenncsak otthon van - hogy a jelenlegi tulaj rendszeráltáskor (vagy amikor az eredeti "állami" cég lehúzta a rolót)- konkrétan kilopta a gyárból a recepteket, meg lenyúlta a márkajogokat stb. Amióta retroként árulja durván lerabolja a nosztalgiára hajló népeket
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80017
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Ma, 18:06

zaggar írta:A mai napon legyőzött a vb-re telepedett fogyasztói globalista láz... A kisboltban vettem egy szerencsi csokit, mert rá volt írva, h GÓL! és a tornán résztvevő országok szerepelnek a csomagolásán. Felfaltam Uruguayt. Egyébként nem volt túl jó, és a méretéhez képest kissé sokallottam a negyedezer forintos árat. Láttam még Elefántcsontpartost és franciát is, de azok nem kellenek.
Amúgy sose költöttem ilyesmikre pénzt a tornákkal kapcsolatban, csak a könyvformátumú kiadványokat vettem meg egy időben (Dénes Tamás-Rochi Zoltán szerzőpárostól, ha jól emlékszem), de már arra sem, azt se tudom, h vannak-e még ilyenek, meg a kölyök szokott hozni a gyűjteményembe baseballsapkákat az aktuális torna feliratával.

nekem a Randevú Focitáliában c. könyv volt meg egyedül csak a 90-s VB előtt, a Mesterrel a címlapon, de az nem volt egy nagy eresztés
nem is az említett duó írta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég