Szombati foci: Fradi-Vidi!
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Borbély Balázs -> FTC
Hornyák Zsolt -> ETO
Hornyák Zsolt -> ETO
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
-
SuperDepor
- Moderátor
- Hozzászólások: 42727
- Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
- Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Maradonapoli írta:Borbély Balázs -> FTC
Hornyák Zsolt -> ETO
Ez még mindig olyan, mintha le lenne osztva.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Mech írta:házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video
erősen visszaeshetett a költségvetésük
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Maradonapoli írta:Mech írta:házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video
erősen visszaeshetett a költségvetésük
egyelőre a mostani állapotok szerint meglepődnék, ha nem esnének ki
kérdés ki tudja még őket is alulmúlni (Vasas, Várda, Kispest?)
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője
btw a Sepsi visszajutott az élvonalba

btw a Sepsi visszajutott az élvonalba

- Savaria1919
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 18019
- Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
- Tartózkodási hely: Haliwood
- Kapcsolat:
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Mech írta:Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője
btw a Sepsi visszajutott az élvonalba
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/713923916_18272734942293426_1368281545137707455_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=l5cJQHlYd-gQ7kNvwFqVChg&_nc_oc=Adon_CjEfCG8BTa0VRDyayahJbNq8K8nkFqdO_SKYaejSbr3ocUG-onh7jzubXpGIm8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_gid=pZTPteuqGWxHCjugeFElTQ&_nc_ss=7a2a8&oh=00_Af9h0MBaDcaX_Nw-lBPKdMpX9663g_qZqlbOqXdSgWSPvw&oe=6A25B14C[img]
Fodreket (emlékszel, mekkorát játszott a Loki ellen 2010 novemberében?) meg elküldték Dunaszerdahelyről. A határon túli körképbe a Topolya kiesése rondít bele, a Komárom, az Eszék és a Csíkszereda bennmaradt, a Sepsi mellett a Lendva is feljutott.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben. - Képes Sport 1940.
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Savaria1919 írta:Mech írta:Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője
btw a Sepsi visszajutott az élvonalba
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/713923916_18272734942293426_1368281545137707455_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=l5cJQHlYd-gQ7kNvwFqVChg&_nc_oc=Adon_CjEfCG8BTa0VRDyayahJbNq8K8nkFqdO_SKYaejSbr3ocUG-onh7jzubXpGIm8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_gid=pZTPteuqGWxHCjugeFElTQ&_nc_ss=7a2a8&oh=00_Af9h0MBaDcaX_Nw-lBPKdMpX9663g_qZqlbOqXdSgWSPvw&oe=6A25B14C[img]
Fodreket (emlékszel, mekkorát játszott a Loki ellen 2010 novemberében?) meg elküldték Dunaszerdahelyről. A határon túli körképbe a Topolya kiesése rondít bele, a Komárom, az Eszék és a Csíkszereda bennmaradt, a Sepsi mellett a Lendva is feljutott.
ja láttam ki vannak akadva a szurkolók, ezüst után kibaszni kemény
gondolom a DAC-ba megy a felcsúti zsírdisznó, Fodrek így meg ETO
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Cselszky írta:Állítólag a Motor Lublin két segédedzőjét, egy észt és egy finn csókát hozzák Navarroék helyére. Szóval gyakorlatilag ismeretlenek, komolyabb vezetőedzői múltjuk sincs.
hivatalos

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
csakfoci azért ellőtte a clickbait címet: https://www.csakfoci.hu/atigazolasok/ko ... -hivatalos
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98396
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz
Jó kis összefoglaló.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz
tehát az MTVA-nak többe került egy Paks-Kisvárda meccs, mint az RTL-nek egy PSG-Bayern?
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)
fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Mech írta:Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz
tehát az MTVA-nak többe került egy Paks-Kisvárda meccs, mint az RTL-nek egy PSG-Bayern?
Neked is
ETO
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98396
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Adamek írta:Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)
fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Így van. A bennmaradásban voltak érdemei. Most mehet tippmixelni 60 néző előtt. Ő tudja.Cselszky írta:Adamek írta:Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)
fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Cselszky írta:Adamek írta:Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)
fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
nem ez volt az a tag, aki már akkor sem érezte jól magát, amikor a szerződtetése után, felkészülés előtt Debrecenbe költözött?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98396
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!
Maradonapoli írta:Cselszky írta:Adamek írta:fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
nem ez volt az a tag, aki már akkor sem érezte jól magát, amikor a szerződtetése után, felkészülés előtt Debrecenbe költözött?
De. Előtte volt is egy félévnyi hercehurca, már hoztuk volna, állítólag ő nem akart, aztán némi késéssel csak befutott. Már akkor olyan képet vágott, mint akinek a fogát húzzák. Mondjuk alapból egy savanyújóska, mosolyogni sem nagyon láttam.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég