Mech írta:Leni Józsi góllal debütált a Haiti válogatottban, viszik is a vb-re.
Benbuali (ETO) és Duarte (PAFC) megy még az nb1-ből.
Jocó elvileg a VB után tiplizik Líg1-be haza
ő lesz az idei topligás eladásunk
Mech írta:Leni Józsi góllal debütált a Haiti válogatottban, viszik is a vb-re.
Benbuali (ETO) és Duarte (PAFC) megy még az nb1-ből.
Adamek írta:zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:
Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00
szerintem Curacao erősebb mint Haiti
Adamek írta:az olyan edzőmeccseknek mi értelme lehet a VB előtt pár nappal, ahol a 11- ből heten nincsenek egyáltalán benne a VB keretben
Adamek írta:zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:
Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00
szerintem Curacao erősebb mint Haiti
Mech írta:Adamek írta:az olyan edzőmeccseknek mi értelme lehet a VB előtt pár nappal, ahol a 11- ből heten nincsenek egyáltalán benne a VB keretben
kikről van szó?
volt pár érdekes eredmény tegnap is:
a franciák a fényessel felállva otthon kikaptak az elefántoktól (Doué bátyja zseniálisat játszott a vendégeknél)
mehikó - szerb 5-1
spanyol-irak 1-1
nyilván sokat ezek nem számítanak, de az európaiak borzalmas formában várják a vbt
SuperDepor írta:Adamek írta:zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:
Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00
szerintem Curacao erősebb mint Haiti
A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t
Adamek írta:SuperDepor írta:Adamek írta:szerintem Curacao erősebb mint Haiti
A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t
amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
zaggar írta:Adamek írta:SuperDepor írta:A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t
amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
Ecuador
Adamek írta:zaggar írta:Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
Ecuador
az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Adamek írta:zaggar írta:Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
Ecuador
az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Adamek írta:azért ez a Szappanos búcsú is kemény, összesen van a srácnak kb 35 perccel több játékideje a válogatottban mint Maradonapolinak vagy nekem, de úgy búcsúzkodik mint aki végigvédett 5 VB-t
Adamek írta:zaggar írta:Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
Ecuador
az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Javier Arizmendi írta:Adamek írta:zaggar írta:
Ecuador
az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Kis csapat/ország nem nyerhet. Ha az usarq vagy mexikora gondolsz, talán. Ez üzlet, nem hagynak valami hülyét nyerni.
zaggar írta:Javier Arizmendi írta:Adamek írta:az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Kis csapat/ország nem nyerhet. Ha az usarq vagy mexikora gondolsz, talán. Ez üzlet, nem hagynak valami hülyét nyerni.
Irán? :D
SuperDepor írta:finneknél 2 fekete
Mech írta:Adamek írta:zaggar írta:
Ecuador
az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
azért a torna első 3 hetét masszívan lepihenhetik a nagycsapatok, hetente 1-et kell játszani a csoportban, utána pörög fel jobban a sztori
ráadásul minden csoportban egy normális ellenfél van nekik kb, a 3-4. kalapos csapatot azért még a B-vel is pofozni fogják a nagyok
lehet itt dark horse-okban reménykedni, hogy japán, ausztria, szenegál, norvég, stb de ők is full topligás sorral jönnek, semmivel sem lesznek pihentebbek mint egy francia/angol/spanyol stb csapat szerintem
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég