Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.28. 20:13

SuperDepor írta:
Adamek írta:na szarfaszúak, ha ezt a szarkupacot képesek vagytok megünnepelni, akkor igazi senkiháziak vagytok

Jól összerakta ezt a csapatot a szovjet. Szerencsétek, hogy csak háromszor kell játszani egymással nem 3,5szer mert valaki megelőzne.

sajnos azt kell mondanom, hogy valaki szívességet tenne már nekünk azzal ha megelőzne mert most éppen fosalapra építjük a szarvárat
teljesen szar ez a szakmai irány és besülni látszik az igazolási stratégia is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16418
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.05.28. 20:36

Most, hogy véget ért a szezon és itt a szünidő, hagyományomhoz híven kinyitom az osztályozókönyvet:
1. Ferencvárosi TC négyes alá
Az őszi szezon és az El-csoportkör jeles, a tavasz még az elégségest is neccesen súrolja. A Fradi szerencséje, hogy saját magukon kívül ezúttal sem akadt egyetlen olyan kihívó, aki az egész szezonban tudta volna tartani velük a lépést. A kopasz oszét szakival hosszabbítottak, de egy kudarcos nemzetközi szereplés után aligha köszönt rá Budapesten az ősz.

2. Kecskeméti TE jeles
Biztos kiesőnek könyveltem el őket az idény előtt, de az előzetes várakozásaimra (ezúttal is) rácáfoltak. Szabó mesternek és legénységének jár az elismerés az egész éves teljesítményért. A neheze most jön, nyilván lesznek ajánlatok, egyfrontos helyett immáron (eleinte biztosan) két sorozatban is érdekelt lesz az együttes, remélem nem omlanak össze.

3. Debreceni VSC négyötöd
Bizonytalanság, új tulaj, kudarcos rajt jellemezte a Lokit, Janiero gyors búcsúja után a szerb szakival összeállt a Loki, még úgy is, hogy kulcsemberüket vesztették a télen. Sikeres átigazolási időszak után akár még nagyobbat is álmodhatnak jövőre.

4. Felcsút háromnegyed
Szokáshoz híven rövid nemzetközi túra, végig a dobogó környékén mozogtak, de lemaradtak róla, ahogyan a kupadöntőről is. Pedig a beleöntött della, a külföldi igazolások alapján elvárás lett volna az érem és/vagy a finálé, de a fontosabb meccseken megremegtek a lábak.

5. Paksi FC háromnegyed
Azt jól tippeltem, hogy Varga Barnából gólkirály lesz, azt már kevésbé, hogy bronzot akasztanak a nyakukba. Pedig lehetett volna, de a végére leeresztettek. Gyuri jókor jött, az neki ideális közeg, kíváncsi vagyok, a kövi szezonban kiből farag gólvágót.

6. Kisvárda FC hármas
Révész csak nem bírta ki a háttérben. Első nemzetközi szereplésük alkalmával nem égtek meg, és a bajnokságban is ott mozogtak a dobogó környékén a vébé előtt. Tavaszra visszaestek, ezen érdemben egyelőre Kruscsics sem tudott segíteni. Nyilván hoznak majd megint egy csomag légióst és ellesznek ott a középmezőnyben, Révész meg döngetheti a mellét/beszólhat valakiknek, ahogy épp kedve tartja.

7. Mezőkövesd Zsóry hármas
Kutyaúrék télen a világ minden tájáról erősítettek, ez eddig sehol sem jött be, de a rajtot elkapták és a végén megnyerték A fontos meccset, közte meg szerencséjükre a riválisok nem gyűjtöttek elég pontot. Magyar futballt igazán nem fejlesztó projekt ez is, de mivel nem akkora balfaszok a górék, mint mondjuk Kispesten, Angyalföldön vagy valamelyik döglődő fellegvárnál, készülhetnek az újabb NB I-es szezonra. (Tóth Laci fixen hoz majd bélawoodi kölyköt)

8. Újpest FC hármas alá
Tulaj maradt, 22 tavaszi húzóemberek (meg a tavaszi rajt után a Csongvai&Katona duó) mentek, legalább a címer visszakerült. Háromperhárom esetén sikeresebb idényük lehetett volna a liláknak, mindenesetre Vignjevics és Csoboth hosszabbítása - főleg, hogy előbbi a maradását ahhoz kötötte, ha érdemben erősítenek - talán némi bizakodásra adhat okot, még ha a nyolcadik hely az újpesti (rég)múlthoz méltatlan.

9. Zalaegerszegi TE hármas fölé, de csak a kupagyőzelem miatt
Már eleve meglepett Moniz kinevezése, a Milan-verés után kezdték elhinni, hogy ezúttal majd nem a kiesés ellen harcolnak. A rasszista-balhé után jókor jött nekik a vébészünet, a tavaszt szarul indították, de pont az utolsó pillanatban váltottak, Boérral a benntartás mellett még egy kupát is sikerült nyerni.

10. MOL Fehérvár FC elégtelen
A kölni győzelem után aligha gondolták a fehérváriak, hogy tavaszra ennyire szétesnek. Papíron erős keret, papíron kiváló anyagi lehetőségek, remek infrastruktúra... és ha Felcsúton nyer a Honvéd, mehettek volna a másodosztályba. Valami nagyon nem működik Székesfehérváron, óriási szerencséjük, hogy akadt náluk két még gyengébb/bénább gárda, egyben kaptak egy hatalmas esélyt a megújulásra anélkül, hogy osztályt kelljen váltani.

11. Budapest Honvéd FC elégtelen
Aki a tűzzel játszik, ne csodálkozzon, ha előbb-utóbb megégeti magát. '21-ben és '22-ben is kieshettek volna, de a legbalfaszabbak szerintem most voltak, mindenféle szinten (nyilván kivéve a szurkereket). Tulajok, Kunok, horvát meg skót szakmai tanácsadók, semmit sem mutatató, de sokat kereső légiósok hozták ezt össze. Mentségük, hogy van egy akadémiájuk, arra tudnak majd támaszkodni.

12. Vasas FC elégtelen
33 meccsből 4 győzelem, mindez brutál jól fizetett, korábbi gólkirályokkal, válogatott spílerekkel, bő kerettel. Az angyalföldi Nagy-projekt három éve alatt egyetlen NB II-es bajnoki címet tud felmutatni, miközben Kecskeméten sokadannyiból ezüsteső hullott. Indulhat az újratervezés, még van pár napja Nagy Miklósnak, hogy meg tudjon egyezni a bércsökkentésről.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.28. 21:17

A 3. körben 6 vereséget gyűjtött be a Fradi, az uccsó három meccs zsinórban bukó. Értem én, hogy az NB1 így is sima volt, de a faxomnak se lenne kedve az MVM Dome-ban veretni e szarkupac láttán. Mindegy, ahogy látom, a népeket ott ez a legkevésbé sem zavarja, az újabb szopó után örömmmámorban várják haza a fiúkat, Kubi meg zengheti a dicshimnuszokat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16418
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.05.28. 21:28

Cselszky írta:A 3. körben 6 vereséget gyűjtött be a Fradi, az uccsó három meccs zsinórban bukó. Értem én, hogy az NB1 így is sima volt, de a faxomnak se lenne kedve az MVM Dome-ban veretni e szarkupac láttán. Mindegy, ahogy látom, a népeket ott ez a legkevésbé sem zavarja, az újabb szopó után örömmmámorban várják haza a fiúkat, Kubi meg zengheti a dicshimnuszokat.

Egy fradista haver kiment, pusztán érdeklődésből. Épp a Fradi album dalszerzői lépnek fel, előtte szólt a Nélküled, a nóták között egy Szilárd nevű szpíker szórakoztatja a publikumot.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.28. 21:39

Savaria1919 írta:3. Debreceni VSC négyötöd
Bizonytalanság, új tulaj, kudarcos rajt jellemezte a Lokit, Janiero gyors búcsúja után a szerb szakival összeállt a Loki, még úgy is, hogy kulcsemberüket vesztették a télen. Sikeres átigazolási időszak után akár még nagyobbat is álmodhatnak jövőre.

Ha Baráthra gondolsz kulcsember alatt, árnyalnám. Szubjektív persze, de szerintem ő nem volt kulcsemberünk. Az lehetett volna, 1-2 év múlva, ha fejlődik.
Kulcsember nálam DzsB, Babunski, Blago érkezése óta Ferenczi, tavaszra Dreskovic, valamint Loncar.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.28. 21:44

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:na szarfaszúak, ha ezt a szarkupacot képesek vagytok megünnepelni, akkor igazi senkiháziak vagytok

Jól összerakta ezt a csapatot a szovjet. Szerencsétek, hogy csak háromszor kell játszani egymással nem 3,5szer mert valaki megelőzne.

sajnos azt kell mondanom, hogy valaki szívességet tenne már nekünk azzal ha megelőzne mert most éppen fosalapra építjük a szarvárat
teljesen szar ez a szakmai irány és besülni látszik az igazolási stratégia is

https://www.youtube.com/watch?v=m9ia1xM ... nnel=c5upe

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16418
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.05.28. 21:46

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:3. Debreceni VSC négyötöd
Bizonytalanság, új tulaj, kudarcos rajt jellemezte a Lokit, Janiero gyors búcsúja után a szerb szakival összeállt a Loki, még úgy is, hogy kulcsemberüket vesztették a télen. Sikeres átigazolási időszak után akár még nagyobbat is álmodhatnak jövőre.

Ha Baráthra gondolsz kulcsember alatt, árnyalnám. Szubjektív persze, de szerintem ő nem volt kulcsemberünk. Az lehetett volna, 1-2 év múlva, ha fejlődik.
Kulcsember nálam DzsB, Babunski, Blago érkezése óta Ferenczi, tavaszra Dreskovic, valamint Loncar.

Rá gondoltam, viszont elfogadom az árnyalást. Ettől függetlenül tartom a négyötödöt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.05.29. 00:25

Cselszky írta:A 3. körben 6 vereséget gyűjtött be a Fradi, az uccsó három meccs zsinórban bukó. Értem én, hogy az NB1 így is sima volt, de a faxomnak se lenne kedve az MVM Dome-ban veretni e szarkupac láttán. Mindegy, ahogy látom, a népeket ott ez a legkevésbé sem zavarja, az újabb szopó után örömmmámorban várják haza a fiúkat, Kubi meg zengheti a dicshimnuszokat.

Az elnök szerint hat igazolás kell, Hajnal azt mondta, hogy több is lesz. Szilárd meggyőződésük az átalakult szurkolótáborral - jórészük turistaszurkoló -, hogy valami nagy dolgot visznek véghez.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2023.05.29. 08:34

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Két éves szerződést között Blagojeviccsel a Loki

Bódi és Bárány nem lájkolja.
Amúgy jó hír. Van ebben a projektben még kakaó; hogy 2 évig kitart-e, az azért kérdéses.
Jó bizony! A legjobb hír.
Véleményem szerint a Loki történetének legjobb edzője. Nem feledve Garát és Bandit, ez a manus épített a legrosszabb alapokról házat. S futballistát csinált Ferencziből (na ezt hogy?).

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.05.29. 09:16

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 09:28

SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.05.29. 09:45

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 09:55

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A viharsarki Genoa. :)

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.05.29. 09:56

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A viharsarki Genoa. :)

Igen :D Bár azért ahhoz kellett volna még legalább 180 igazolt játékos, de az irány arra mutat :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 10:01

SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

bírom Józsibát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 10:09

SuperDepor írta:
Cselszky írta:A 3. körben 6 vereséget gyűjtött be a Fradi, az uccsó három meccs zsinórban bukó. Értem én, hogy az NB1 így is sima volt, de a faxomnak se lenne kedve az MVM Dome-ban veretni e szarkupac láttán. Mindegy, ahogy látom, a népeket ott ez a legkevésbé sem zavarja, az újabb szopó után örömmmámorban várják haza a fiúkat, Kubi meg zengheti a dicshimnuszokat.

Az elnök szerint hat igazolás kell, Hajnal azt mondta, hogy több is lesz. Szilárd meggyőződésük az átalakult szurkolótáborral - jórészük turistaszurkoló -, hogy valami nagy dolgot visznek véghez.

üdv az átalakult közönségnek, elnökúrnak és klubmenedzserúrnak

a hat amúgy kevésnek tűnik, szerintem 10 felett lesz az elküldöttek/kölcsönadottak száma (közte lesz olyan bőven aki érthetetlen miért nem maradhat) a kölcsönökből úgy néz ki senkit nem várunk vissza, szóval tuti lesz egy valag új arc
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51169
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.05.29. 10:12

Adamek írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

bírom Józsibát

hány kiló az öreg?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.05.29. 10:18

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

bírom Józsibát

hány kiló az öreg?

0,0018km
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.05.29. 10:21

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

Régi idők focija:

""A soroksári bajnoki után tutyimutyinak nevezte a játékosait, kiemelve, hogy „mi abban az időben összeverekedtünk, amikor valaki hibázott, és elküldtük a másikat az édesanyjába, hiszen nyerni akartunk, benn akartunk maradni”.""

A zseléshajú suhancok zsoldossá avanzsálása közben sincs már ilyenre mód, főleg kishazánkban. De hogy ne csak a hazaiakat fikázzam, külföldön is ez van, csak annyi, hogy ott nagyobb pénzek működnek és céges tökönfogás alapján tapossák ki a zsoldosokból a teljesítményt, több lehetőség van szankcionálásra.


Sajnálom ezt a palit, nekem mindig szimpatikus volt, de úgy tűnik, h ő se ebbe a miliőbe való már.
35 játékossal tényleg fene tudja, h mit akartak kezdeni, de az interjú többi része is érdekes.

A 20+2 kapus azért nekem neccesnek tűnik egy 38 körös (+MK, +esetleg osztályozók) idényhez. Sérülések, eltiltások, stb. Az kb. azt jelenti, hogy nincs olyan játékosod, aki a csapattal edz, és végszükség (pl. adott poszton dupla sérülés, vagy sérült+eltiltott) esetén, illetve egy fiatal kirobbanó fejlődést mutatva az évad során esetleg esélyt kaphat.
Amúgy mi is belefutottunk ebbe, kapusokkal kb. 33 körüli játékossal toltuk az őszt, ami teljes agyrém volt, ezt levitték télen nagyjából 28-ra. Így is volt persze mondjuk 6 olyan player, aki szinte egy percet sem játszott, de a felük a 17-20 év közöttiekből állt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2023.05.29. 10:27

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:https://nb1.hu/sztori/beulnek-meginni-ket-sort-es-furjak-a-masikat-tucatnyi-focistat-elzavarhatnak-a-kieso-csapattol/

bírom Józsibát

hány kiló az öreg?
Fiatalon 60-nál nem lehetett sokkal több. Az ország egyik legjobb közeppályása volt.
Hát némi pocak befigyel, Mracskó biztos nem rajta csal a mérlegen, amikor méri a húst, de sacc per kábé 75 lehet.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 159 vendég