BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.30. 11:58

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Felraknád 10 db 1,02 oddszra :)

Ennyiből akár saját fogadóirodát is nyithat. :)

Nevessetek, egyszer úgyis többszörös milliárdos leszek!

havi fix 2,4 mrd-ből vehetnél havonta 100 panellakást, 1-2 év alatt te lehetnél a Panelek Ura az Avason
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 12:05

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Ennyiből akár saját fogadóirodát is nyithat. :)

Nevessetek, egyszer úgyis többszörös milliárdos leszek!

havi fix 2,4 mrd-ből vehetnél havonta 100 panellakást, 1-2 év alatt te lehetnél a Panelek Ura az Avason

+ vennék egy alacsonyabb osztályú digó klubot, ahol mindig olyan eredmények születnek, amilyet én akarok és mindig fogadnék a saját csapatom meccseire, rövidesen gazdagabb lennék, mint Bill Gécc.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.30. 12:08

SuperDepor írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Ez majdnem 2,4 milliárd ft/hó, ennek ugyan mi a fasz értelme van.
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... -jatekosai

Már kinek a részéről? Araboknak van zsé, ők szórják ezerrel. A játékosnak pláne megéri, nincs olyan, hogy elég pénz, főleg egy ilyen cukros bácsival, mint a katariak. El lehet ezt is költeni, főleg ha nem felélni akarod. Vesz belőle ingatlant, üzletrészeket, saját céget alapít, amit akar. Plusz a szokásos faszméregetés, legjobban fizetett játékos a világon.

Arra gondoltam, hogy havi 2,4 milliárd forintnak nincs nagyobb ösztönzőereje a jobb teljesítményre, mint pl a felének, havi 1,2 milliárdnak.

ez nem így megy, Dr. Ambulancia
a havi 2,4 milliárdot még ki kell kerekíteni négyre adóoptimalizálás segítségével, úgy már azért mindjárt barátságosabb a dolog
és ami még nagyon fontos, nőre nem szabad ebből költeni, velük csak klozetekben erőszakosan illik elbánni, máskülönben kiveti a prolit a szakma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.30. 12:13

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Nevessetek, egyszer úgyis többszörös milliárdos leszek!

havi fix 2,4 mrd-ből vehetnél havonta 100 panellakást, 1-2 év alatt te lehetnél a Panelek Ura az Avason

+ vennék egy alacsonyabb osztályú digó klubot, ahol mindig olyan eredmények születnek, amilyet én akarok és mindig fogadnék a saját csapatom meccseire, rövidesen gazdagabb lennék, mint Bill Gécc.

aszittem egy alacsonyabb néger nőt vennél
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35065
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.03.30. 12:19

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Szarka írta:Már kinek a részéről? Araboknak van zsé, ők szórják ezerrel. A játékosnak pláne megéri, nincs olyan, hogy elég pénz, főleg egy ilyen cukros bácsival, mint a katariak. El lehet ezt is költeni, főleg ha nem felélni akarod. Vesz belőle ingatlant, üzletrészeket, saját céget alapít, amit akar. Plusz a szokásos faszméregetés, legjobban fizetett játékos a világon.

Arra gondoltam, hogy havi 2,4 milliárd forintnak nincs nagyobb ösztönzőereje a jobb teljesítményre, mint pl a felének, havi 1,2 milliárdnak.

Ez azér kell Isti, hogy más klub ne tudja elcsábítani. Mert ha az nem tud legalább ennyit ajánlani, akkor az elég demotiváló, még ha a Real is hívja. Vagyis valóban nem motiváció növelő tényező önmagában, hanem inkább csak megőrző.

A Real is meg tudná ezt közelíteni, nyáron 140 milliós aláíráspénzt, és 26 mill/évet kínáltak fel neki. Amit nem adhattsk, az a klub ugyeibe való beleszólás. A PSG ezt is megadta, vetója van arra ki jöhet, ki mehet, sportszakmai ügyekbe van beleszólása.

Amúgy leadózva "csak" 2.7 milliót vihet haza. Szegény :(

www.mirror.co.uk/sport/football/news/ky ... s-28312331

Mbappe is now responsible for a quarter of the club’s entire budget and he holds all the cards. His basic wage is reported to be €6m (£5.21m) per month, which is reduced to a more modest €2.7m (£2.34m) after tax, but does represent a tripling of his previous agreement.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 12:52

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Arra gondoltam, hogy havi 2,4 milliárd forintnak nincs nagyobb ösztönzőereje a jobb teljesítményre, mint pl a felének, havi 1,2 milliárdnak.

Ez azér kell Isti, hogy más klub ne tudja elcsábítani. Mert ha az nem tud legalább ennyit ajánlani, akkor az elég demotiváló, még ha a Real is hívja. Vagyis valóban nem motiváció növelő tényező önmagában, hanem inkább csak megőrző.

A Real is meg tudná ezt közelíteni, nyáron 140 milliós aláíráspénzt, és 26 mill/évet kínáltak fel neki. Amit nem adhattsk, az a klub ugyeibe való beleszólás. A PSG ezt is megadta, vetója van arra ki jöhet, ki mehet, sportszakmai ügyekbe van beleszólása.

Amúgy leadózva "csak" 2.7 milliót vihet haza. Szegény :(

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... s-28312331

Mbappe is now responsible for a quarter of the club’s entire budget and he holds all the cards. His basic wage is reported to be €6m (£5.21m) per month, which is reduced to a more modest €2.7m (£2.34m) after tax, but does represent a tripling of his previous agreement.

Persze, ha akarják, megadják neki azt a pénzt, csak elméleti példának írtam.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 13:51

Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.30. 14:01

Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

Kiskőrösről Orbán pizzát
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 14:05

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

Kiskőrösről Orbán pizzát

Mc-ra nem szállítanak ki.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.30. 14:15

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

Kiskőrösről Orbán pizzát

Mc-ra nem szállítanak ki.

Letelt az idő, hogy döntöttél?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.30. 14:23

Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

ferdetornyosat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.30. 14:34

Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

Rendelj a GoGoHamiból, már van sapkájuk is:
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 14:38

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Kiskőrösről Orbán pizzát

Mc-ra nem szállítanak ki.

Letelt az idő, hogy döntöttél?

végül 2 kicsi mellett döntöttem, az olyan árba is, meg méretre is mint egy másfeles közepes, így estére is marad
egy Piedone (a Mestert természetesen csakis nagybetűvel) és egy tzatzikis lett

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 14:42

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Alkotói válságba kerültem. Javaslatokat várok, hogy milyen pizzát rendeljek és esszében kifejtve, hogy miért.
14.15-ig van rá időtök.

Rendelj a GoGoHamiból, már van sapkájuk is:
Kép

Ha ilyen Verebes Mester satyiban szervírozzák, egyszer kipróbálom őket!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.30. 15:58

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Mc-ra nem szállítanak ki.

Letelt az idő, hogy döntöttél?

végül 2 kicsi mellett döntöttem, az olyan árba is, meg méretre is mint egy másfeles közepes, így estére is marad
egy Piedone (a Mestert természetesen csakis nagybetűvel) és egy tzatzikis lett

Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 19:11

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Letelt az idő, hogy döntöttél?

végül 2 kicsi mellett döntöttem, az olyan árba is, meg méretre is mint egy másfeles közepes, így estére is marad
egy Piedone (a Mestert természetesen csakis nagybetűvel) és egy tzatzikis lett

Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.

csak kussoljanak a digók, életem legszarabb pizzáját velencében ettem, esküszöm anyám paraszt pizzái (jó vastag tészta) ehetőbbek volt

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.30. 19:48

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:végül 2 kicsi mellett döntöttem, az olyan árba is, meg méretre is mint egy másfeles közepes, így estére is marad
egy Piedone (a Mestert természetesen csakis nagybetűvel) és egy tzatzikis lett

Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.

csak kussoljanak a digók, életem legszarabb pizzáját velencében ettem, esküszöm anyám paraszt pizzái (jó vastag tészta) ehetőbbek volt

Ismerős, abban a régi fekete tepsiben, volt vagy 5-6 cm vastag
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.30. 20:11

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:végül 2 kicsi mellett döntöttem, az olyan árba is, meg méretre is mint egy másfeles közepes, így estére is marad
egy Piedone (a Mestert természetesen csakis nagybetűvel) és egy tzatzikis lett

Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.

csak kussoljanak a digók, életem legszarabb pizzáját velencében ettem, esküszöm anyám paraszt pizzái (jó vastag tészta) ehetőbbek volt

Velencében a lángos volt klassz a strandon
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 20:22

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.

csak kussoljanak a digók, életem legszarabb pizzáját velencében ettem, esküszöm anyám paraszt pizzái (jó vastag tészta) ehetőbbek volt

Velencében a lángos volt klassz a strandon

a hángérien Venice-ben?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51358
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.03.30. 20:24

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Barbecue szószost szoktam rendelni füstölt tarjával otthon, az isteni. Tzatziki, Barbecue.... ezeket meglátná egy nápolyi pizzaszakács lehet, hogy agyverzest kapna.

csak kussoljanak a digók, életem legszarabb pizzáját velencében ettem, esküszöm anyám paraszt pizzái (jó vastag tészta) ehetőbbek volt

Ismerős, abban a régi fekete tepsiben, volt vagy 5-6 cm vastag

akkor tudod miről beszélek :)


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 184 vendég