Szombati foci: Fradi-Vidi!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2023.03.21. 11:33

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
Savaria1919 írta:Elvileg Csizmadia Csaba lehet a Vasas új edzője. Benéztem a drukkerkocsmájukba, ott írták ezt.

A Vasas FC sportigazgatója, Nagy Miklós a Nemzet Sportnak elmondta, a legutóbbi három fordulóban elszenvedett három vereség ellenére a vezetőség kitart Kondás Elemér vezetőedző mellett, aki folytathatja a munkáját a csapat élén.

Jövő héten jönnek hozzánk. Elnézve a hazai formánkat (utolsó 3 meccs bukó) sajnos van esélyük. Csak remélni tudom, hogy a hetek óta maródi egyetlen jobbhátvédünket (Kusnyír) addig összedrótozzák; hogy a játékstílushoz kevéssé passzoló, labdaügyetlen Deslandes-ot Lagatorra cserélik; hogy sikerül frissíteni a Kecsó ellen szinte egyöntetűen enervált, tompa játékot mutató csapaton. A Vasas ellen kötelező lenne begyűjteni a 3 pontot, hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken.


"hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken." - mert mitől tartotok?
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.03.21. 11:42

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:A Vasas FC sportigazgatója, Nagy Miklós a Nemzet Sportnak elmondta, a legutóbbi három fordulóban elszenvedett három vereség ellenére a vezetőség kitart Kondás Elemér vezetőedző mellett, aki folytathatja a munkáját a csapat élén.

olcsóbb megoldás és valszeg belenyugodtak a liftezésbe, az meg jó hír, hogy nincs még B-tervük az azonnali visszajutásra

Ha lesz szándék a visszajutásra, aligha hiszem, hogy abban bármelyik másodosztályú brigád meg tudná őket állítani.

Háát....a pénz 60-70%-ot jelent, hogy feljuss az nb2ből. Abból még nem lesz nb1.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.21. 11:53

sznot írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:A Vasas FC sportigazgatója, Nagy Miklós a Nemzet Sportnak elmondta, a legutóbbi három fordulóban elszenvedett három vereség ellenére a vezetőség kitart Kondás Elemér vezetőedző mellett, aki folytathatja a munkáját a csapat élén.

Jövő héten jönnek hozzánk. Elnézve a hazai formánkat (utolsó 3 meccs bukó) sajnos van esélyük. Csak remélni tudom, hogy a hetek óta maródi egyetlen jobbhátvédünket (Kusnyír) addig összedrótozzák; hogy a játékstílushoz kevéssé passzoló, labdaügyetlen Deslandes-ot Lagatorra cserélik; hogy sikerül frissíteni a Kecsó ellen szinte egyöntetűen enervált, tompa játékot mutató csapaton. A Vasas ellen kötelező lenne begyűjteni a 3 pontot, hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken.


"hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken." - mert mitől tartotok?

gondolom attól, hogy idén kivételesen 10 kieső lesz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.21. 11:54

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:olcsóbb megoldás és valszeg belenyugodtak a liftezésbe, az meg jó hír, hogy nincs még B-tervük az azonnali visszajutásra

Ha lesz szándék a visszajutásra, aligha hiszem, hogy abban bármelyik másodosztályú brigád meg tudná őket állítani.

Háát....a pénz 60-70%-ot jelent, hogy feljuss az nb2ből. Abból még nem lesz nb1.

szerintem még annyit se jelent, ők rá a legjobb bizonyíték, hogy kevés csak a lóvéra támaszkodni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.21. 12:02

sznot írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:A Vasas FC sportigazgatója, Nagy Miklós a Nemzet Sportnak elmondta, a legutóbbi három fordulóban elszenvedett három vereség ellenére a vezetőség kitart Kondás Elemér vezetőedző mellett, aki folytathatja a munkáját a csapat élén.

Jövő héten jönnek hozzánk. Elnézve a hazai formánkat (utolsó 3 meccs bukó) sajnos van esélyük. Csak remélni tudom, hogy a hetek óta maródi egyetlen jobbhátvédünket (Kusnyír) addig összedrótozzák; hogy a játékstílushoz kevéssé passzoló, labdaügyetlen Deslandes-ot Lagatorra cserélik; hogy sikerül frissíteni a Kecsó ellen szinte egyöntetűen enervált, tompa játékot mutató csapaton. A Vasas ellen kötelező lenne begyűjteni a 3 pontot, hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken.


"hogy teljes nyugiban lehessünk a hátralévő meccseken." - mert mitől tartotok?

Bizonytalankodó védelmünk és hullámzóan teljesítő csapatunk van. Tartani nem tartok, de legyünk mielőbb 40 pont felett, ennyiről van szó. A Vasas-meccs nekem fontosabb, mint mondjuk az ellenetek játszott, mert várhatóan már csak nehezebb bajnokik lesznek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.21. 21:42

Cselszky írta:Bizonytalankodó védelmünk és hullámzóan teljesítő csapatunk van. Tartani nem tartok, de legyünk mielőbb 40 pont felett, ennyiről van szó. A Vasas-meccs nekem fontosabb, mint mondjuk az ellenetek játszott, mert várhatóan már csak nehezebb bajnokik lesznek.

normális körülmények között fordulónként 1 pont, plusz kettő-három pont elég kéne legyen. jelenleg is ez a helyzet, az Újpest 24 meccsen szerzett 27 pontjával benntmaradó. tavaly 39 ponttal 7-ikek voltatok. 40 ponttal 6-ikok lesztek
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.21. 22:31

Javier Arizmendi írta:
Cselszky írta:Bizonytalankodó védelmünk és hullámzóan teljesítő csapatunk van. Tartani nem tartok, de legyünk mielőbb 40 pont felett, ennyiről van szó. A Vasas-meccs nekem fontosabb, mint mondjuk az ellenetek játszott, mert várhatóan már csak nehezebb bajnokik lesznek.

normális körülmények között fordulónként 1 pont, plusz kettő-három pont elég kéne legyen. jelenleg is ez a helyzet, az Újpest 24 meccsen szerzett 27 pontjával benntmaradó. tavaly 39 ponttal 7-ikek voltatok. 40 ponttal 6-ikok lesztek

hullámzó ez, pont ők estek már ki 3 éve 39 ponttal
idén olyan 33-36 között lesz a jobbik kieső szerintem, ahogy mondtad is
arra elég kicsi az esély még matematikailag is, hogy hatan előzzék őket 1-9 pont hátrányból, ehhez az kellene, hogy a top ötös kb. csak egymás ellen szerezzen pontokat ők meg nagyjából semmit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.22. 01:10

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Cselszky írta:Bizonytalankodó védelmünk és hullámzóan teljesítő csapatunk van. Tartani nem tartok, de legyünk mielőbb 40 pont felett, ennyiről van szó. A Vasas-meccs nekem fontosabb, mint mondjuk az ellenetek játszott, mert várhatóan már csak nehezebb bajnokik lesznek.

normális körülmények között fordulónként 1 pont, plusz kettő-három pont elég kéne legyen. jelenleg is ez a helyzet, az Újpest 24 meccsen szerzett 27 pontjával benntmaradó. tavaly 39 ponttal 7-ikek voltatok. 40 ponttal 6-ikok lesztek

hullámzó ez, pont ők estek már ki 3 éve 39 ponttal
idén olyan 33-36 között lesz a jobbik kieső szerintem, ahogy mondtad is arra elég kicsi az esély még matematikailag is, hogy hatan előzzék őket 1-9 pont hátrányból, ehhez az kellene, hogy a top ötös kb. csak egymás ellen szerezzen pontokat ők meg nagyjából semmit

2020-ban a bajnokság 2. köre után 6 ponttal mentünk a jobbik kieső ZTE előtt, de még pár körrel később is volt 5 pont előnyünk, csakhogy az addig totál homály zegiek nyomtak egy 9 meccsen 21 (vagy 7 meccsen 17) pontos sorozatot, és kb. 2-3 fordulóval a vége előtt már bentmaradtak.
Jó, most nem 5-6, hanem 9 a fórunk, meg Blago sem olyan fogalmatlan, mint Vitelki.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.22. 06:53

Cselszky írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:normális körülmények között fordulónként 1 pont, plusz kettő-három pont elég kéne legyen. jelenleg is ez a helyzet, az Újpest 24 meccsen szerzett 27 pontjával benntmaradó. tavaly 39 ponttal 7-ikek voltatok. 40 ponttal 6-ikok lesztek

hullámzó ez, pont ők estek már ki 3 éve 39 ponttal
idén olyan 33-36 között lesz a jobbik kieső szerintem, ahogy mondtad is arra elég kicsi az esély még matematikailag is, hogy hatan előzzék őket 1-9 pont hátrányból, ehhez az kellene, hogy a top ötös kb. csak egymás ellen szerezzen pontokat ők meg nagyjából semmit

2020-ban a bajnokság 2. köre után 6 ponttal mentünk a jobbik kieső ZTE előtt, de még pár körrel később is volt 5 pont előnyünk, csakhogy az addig totál homály zegiek nyomtak egy 9 meccsen 21 (vagy 7 meccsen 17) pontos sorozatot, és kb. 2-3 fordulóval a vége előtt már bentmaradtak.
Jó, most nem 5-6, hanem 9 a fórunk, meg Blago sem olyan fogalmatlan, mint Vitelki.

de akkor csak 4 csapatnak kellett előzni titeket és ebből 3 egy győzelmen belül volt, most csak egy ilyen csapat van a többi 2-3 győzelemre
plusz a hátsó régió majdnem minden "rangadója" hátra van még, ezeken becsúszik pár X és már nem tudnak együtt előzni, csak valami nagyon pontos körbeveréssel tudnának mind feljönni, persze az is lehet, hogy az első négyes nem nyer már több meccset ellenük, de ez is elég valószínűtlen
meg aztán ti is játszotok még mindegyikkel, szerintem a nagyobb melótok az lesz, hogy elkerüljétek a nemzetközi pozit nem még 3 pont összedarálása
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.22. 07:57

Adamek írta:hullámzó ez, pont ők estek már ki 3 éve 39 ponttal
idén olyan 33-36 között lesz a jobbik kieső szerintem, ahogy mondtad is
arra elég kicsi az esély még matematikailag is, hogy hatan előzzék őket 1-9 pont hátrányból, ehhez az kellene, hogy a top ötös kb. csak egymás ellen szerezzen pontokat ők meg nagyjából semmit

amúgy átérzem Cselszky kolléga félelmeit, spanyolban a Deporban tartja a rekordot, 38 meccsen 43 ponttal estünk ki 12 éve. de ezek irreális számok. próbáltam tompítani a stresszt. pont per meccs plussz pár pont elég szokott lenni.
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.22. 10:15

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:hullámzó ez, pont ők estek már ki 3 éve 39 ponttal
idén olyan 33-36 között lesz a jobbik kieső szerintem, ahogy mondtad is arra elég kicsi az esély még matematikailag is, hogy hatan előzzék őket 1-9 pont hátrányból, ehhez az kellene, hogy a top ötös kb. csak egymás ellen szerezzen pontokat ők meg nagyjából semmit

2020-ban a bajnokság 2. köre után 6 ponttal mentünk a jobbik kieső ZTE előtt, de még pár körrel később is volt 5 pont előnyünk, csakhogy az addig totál homály zegiek nyomtak egy 9 meccsen 21 (vagy 7 meccsen 17) pontos sorozatot, és kb. 2-3 fordulóval a vége előtt már bentmaradtak.
Jó, most nem 5-6, hanem 9 a fórunk, meg Blago sem olyan fogalmatlan, mint Vitelki.

de akkor csak 4 csapatnak kellett előzni titeket és ebből 3 egy győzelmen belül volt, most csak egy ilyen csapat van a többi 2-3 győzelemre
plusz a hátsó régió majdnem minden "rangadója" hátra van még, ezeken becsúszik pár X és már nem tudnak együtt előzni, csak valami nagyon pontos körbeveréssel tudnának mind feljönni, persze az is lehet, hogy az első négyes nem nyer már több meccset ellenük, de ez is elég valószínűtlen
meg aztán ti is játszotok még mindegyikkel, szerintem a nagyobb melótok az lesz, hogy elkerüljétek a nemzetközi pozit nem még 3 pont összedarálása

Világos. Nem cidrizek, csak annyit írtam, legyen teljes nyugi. Lesz itt még Honvéd-Újpest, Vasas-Honvéd, Kövesd-ZTE, Honvéd-Kövesd, stb. Üssük meg Eli bácsiékat, 5-6 pontot meg biztosan összegereblyézünk a maradék meccseken.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.22. 12:35

https://ujszo.com/sport/eltiltas-es-lef ... atekvezeto

na még, hogy hagyják a DAC-ot szlovák ligát nyerni amit korábban már kitárgyaltunk

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.22. 13:45

Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.03.22. 14:21

Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

Hát nem tudom, a hétvégi zakó csúnya volt ugyan, de összességében nem érzem ezt most indokoltnak (télen sokkal inkább az lett volna), nehogy rácsesszenek, és kiesés legyen a vége.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.03.22. 14:44

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

Hát nem tudom, a hétvégi zakó csúnya volt ugyan, de összességében nem érzem ezt most indokoltnak (télen sokkal inkább az lett volna), nehogy rácsesszenek, és kiesés legyen a vége.

a legszimpibb edző volt a cirkuszból
örülnék ha ilyen edzőnk lenne a zsírfejű helyett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.22. 15:56

Adamek írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

Hát nem tudom, a hétvégi zakó csúnya volt ugyan, de összességében nem érzem ezt most indokoltnak (télen sokkal inkább az lett volna), nehogy rácsesszenek, és kiesés legyen a vége.

a legszimpibb edző volt a cirkuszból
örülnék ha ilyen edzőnk lenne a zsírfejű helyett

A tolmács hölgy is szimpatikus
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.03.22. 16:02

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

Hát nem tudom, a hétvégi zakó csúnya volt ugyan, de összességében nem érzem ezt most indokoltnak (télen sokkal inkább az lett volna), nehogy rácsesszenek, és kiesés legyen a vége.

Elmaradtak az erősítések a télen, sőt szerintem gyengültek is. Vignjevics visszahozatalát nem érzem indokoltnak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.03.22. 16:49

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

Hát nem tudom, a hétvégi zakó csúnya volt ugyan, de összességében nem érzem ezt most indokoltnak (télen sokkal inkább az lett volna), nehogy rácsesszenek, és kiesés legyen a vége.

Elmaradtak az erősítések a télen, sőt szerintem gyengültek is. Vignjevics visszahozatalát nem érzem indokoltnak.


Teljesen feleslegesnek tűnik ez az edzőcsere, ettől a kerettől sokkal többet nem lehet várni. Bár gondolom a vezetés nem is vár el többet.
Mindenestre most Csoboth rúgdosson pár gólt a válogatottban, mert az újpesti magyar játékosok zöme már nemigen fog tétmeccset játszani a szezonban..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.03.22. 20:17

Mech írta:https://ujszo.com/sport/eltiltas-es-lefokozas-sulyos-buntetest-kapott-a-dac-javara-tevedo-jatekvezeto

na még, hogy hagyják a DAC-ot szlovák ligát nyerni amit korábban már kitárgyaltunk

egy csaló tót bírót eltiltottak. nem értem mi a gond? ettől még simán lehetnek bajnokok az ETO-gyűlölők.
ETO

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.03.23. 07:19

Savaria1919 írta:Kruscsics távozik Újpestről, Vignjevics lehet az utódja, legalábbis az nb1.hu és a Nemzeti Sport szerint.

szóval a hazai 0-6-ot megúszta a Fradi meccs után, de egy idegenbeli 5-1 a PAFC ellen már elegendő, hogy kirúgják

egyébként meg Kruscsics is bennmaradna velük, ahogy nyilván Vignjevics is bent fog, úgyhogy teljesen felesleges a váltás

gyakorlatilag elment a fél kezdőcsapatuk (Zivzivadze, Beridze, Csongvai, Katona), Croizet sérült egész szezonban és a szokásos kukázás is szarul sikerült, talán Mudriski az egyetlen értékelhető igazolásuk ebben a szezonban meg Csoboth


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Szarka valamint 137 vendég