Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.08. 16:13

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:az általam javasolt helyekre lehet már annyi kevés is lenne, 25-30 között már Miskolcon kerülnek az átlagtól valamivel jobb vagy jobb helyen levő panelek

na akkor gondolod van 30-35 misi megtakarítása?

én Szarkából 40-50 millát nézek ki alsó hangon - ha közben dorbézolt is
ha józan életet élt, 60-70 millát
értelmes srác

na azért nem minden szarka tolvaj
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51343
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 16:15

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:na akkor gondolod van 30-35 misi megtakarítása?

én Szarkából 40-50 millát nézek ki alsó hangon - ha közben dorbézolt is
ha józan életet élt, 60-70 millát
értelmes srác

na azért nem minden szarka tolvaj

sosem állítottam ilyet :(

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.12.08. 16:35

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Nagyjából ezután ébredtem fel. Isten veled Kálmi bá'! Sosem gondoltam volna, hogy egyszer - ha csak álmomban is - de meglátogatsz!

nem rossz, kár, hogy nincs már meg az álom szaktopik

erről jut eszembe, sose voltam egy dobbantós beállítottságú, sőt, ellenben simán eljutottam odáig, hogy a kölykeimet addig basztatom ameddig nem lesz egy kiépített menekülőútjuk innen szinte akárhová is, aztán vagy szükség lesz rá vagy nem

Gimis osztályom harmada kiment külföldre egyből a suli után, azóta csak egy-két hetes látogatás erejéig térnek vissza Pestre, kicsit rácsodálkoznak az árakra aztán röpülnek vissza. Általános sulis ismerősök közül az egyik épp most készül belevágni egy új-zélandi kalandba, húgom nagy barátja családostul lécelt le egy stájerországi faluba. Nyilván ezek kiragadott példák, meg a gimi alapból egy újlipótvárosi lipsiképző hírében álló intézmény, annak is a nyelv szakán voltunk, de arra én is hajlok, hogy egy menekülőutat kiépítsek, ha bármi történne.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 16:57

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:pont hogy nem volt hiba - az egyik legjobb helyre fektetted:
- növeled az ingatlanotok értékét /visszafogja hozni az árát vagy így vagy úgy/
- élvezitek az előnyeit
- nem a bankszámládon rohad - vagy minimális, inflációt sem meghaladó értékpapírokban
- vagyis kimenekítettétek egy ésszerű befektetésbe

Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

Pontosítsuk, egyet Ausztriában vagy hármat Szlovákiában.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.08. 17:08

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Nagyjából ezután ébredtem fel. Isten veled Kálmi bá'! Sosem gondoltam volna, hogy egyszer - ha csak álmomban is - de meglátogatsz!

nem rossz, kár, hogy nincs már meg az álom szaktopik

erről jut eszembe, sose voltam egy dobbantós beállítottságú, sőt, ellenben simán eljutottam odáig, hogy a kölykeimet addig basztatom ameddig nem lesz egy kiépített menekülőútjuk innen szinte akárhová is, aztán vagy szükség lesz rá vagy nem

Gimis osztályom harmada kiment külföldre egyből a suli után, azóta csak egy-két hetes látogatás erejéig térnek vissza Pestre, kicsit rácsodálkoznak az árakra aztán röpülnek vissza. Általános sulis ismerősök közül az egyik épp most készül belevágni egy új-zélandi kalandba, húgom nagy barátja családostul lécelt le egy stájerországi faluba. Nyilván ezek kiragadott példák, meg a gimi alapból egy újlipótvárosi lipsiképző hírében álló intézmény, annak is a nyelv szakán voltunk, de arra én is hajlok, hogy egy menekülőutat kiépítsek, ha bármi történne.

Ausztriában - nyilván ez szubjektív vélemény, bár elmúlt évtized felét ott éltem - Steiermark a legjobb hely. Sokkal nyitottabbak, segítőkészebbek az emberek, mint pl Felső-Ausztriában vagy Alsó-Ausztriában. Bécs egy nagy olvasztótégely, ez lenne a legutolsó lenne ahová költöznék, Salzburg pedig Ausztria Budapestje. Ők pont olyan különbnek képzelik magukat, mint itthon a fővárosiak egy része.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.12.08. 17:27

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:nem rossz, kár, hogy nincs már meg az álom szaktopik

erről jut eszembe, sose voltam egy dobbantós beállítottságú, sőt, ellenben simán eljutottam odáig, hogy a kölykeimet addig basztatom ameddig nem lesz egy kiépített menekülőútjuk innen szinte akárhová is, aztán vagy szükség lesz rá vagy nem

Gimis osztályom harmada kiment külföldre egyből a suli után, azóta csak egy-két hetes látogatás erejéig térnek vissza Pestre, kicsit rácsodálkoznak az árakra aztán röpülnek vissza. Általános sulis ismerősök közül az egyik épp most készül belevágni egy új-zélandi kalandba, húgom nagy barátja családostul lécelt le egy stájerországi faluba. Nyilván ezek kiragadott példák, meg a gimi alapból egy újlipótvárosi lipsiképző hírében álló intézmény, annak is a nyelv szakán voltunk, de arra én is hajlok, hogy egy menekülőutat kiépítsek, ha bármi történne.

Ausztriában - nyilván ez szubjektív vélemény, bár elmúlt évtized felét ott éltem - Steiermark a legjobb hely. Sokkal nyitottabbak, segítőkészebbek az emberek, mint pl Felső-Ausztriában vagy Alsó-Ausztriában. Bécs egy nagy olvasztótégely, ez lenne a legutolsó lenne ahová költöznék, Salzburg pedig Ausztria Budapestje. Ők pont olyan különbnek képzelik magukat, mint itthon a fővárosiak egy része.

Hívtak látogatóba engem is, még nem tudtam menni. Viszont küldtek Zotter csokit meg Puntigamer sört, amit a Sturm játékosok arcképe díszített. Salzburg tényleg sznob és giccses, az ottani kirándulás alkalmával a sörgyár tetszett a legjobban, meg a trolihálózat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51343
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 17:50

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

Pontosítsuk, egyet Ausztriában vagy hármat Szlovákiában.

Lehetséges, ezt te tudod jobban elvtárs! De ne becsüljük le Szarkát, lehet tud egyet venni Wienben, hármat meg Bratyiszlavában.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.12.08. 18:09

Adjátok nekem és felteszem a pirosra. Ha bejön, felezünk.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35032
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.08. 18:30

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:pont hogy nem volt hiba - az egyik legjobb helyre fektetted:
- növeled az ingatlanotok értékét /visszafogja hozni az árát vagy így vagy úgy/
- élvezitek az előnyeit
- nem a bankszámládon rohad - vagy minimális, inflációt sem meghaladó értékpapírokban
- vagyis kimenekítettétek egy ésszerű befektetésbe

Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

Azért annyi megtakarításom nincs :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.12.08. 19:06

A pogácsakommandó most sem pihen, kaptunk egy szektorbezàrást a Vidi ellen :D Még nehezebb lesz jegyet szerezni
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.08. 19:26

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Louis de Funès lett a spanyol szöv kap, vagy vótmán?

Egy újabb Lütyő...? Jó lesz az nekik...


én úgy látom, hogy Dr. Zacher Torta lett a spanyol szövkap

Kép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51343
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 19:55

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Pontosan. Nekem itt rohad a számlán, aztán még ha összehozok is 5-10% hozamot befektetési alapokkal, akkor is a hajamra kenhetem :(

simán vennék egy ingatlant a helyedben ausztriában vagy szlotákiában és kiadnám ropogós euróért, minimum egy panelt vagy ha nem, akkor pöstön valamelyik egyetem közelében, az ingatlan értéke önmagában is szépen nőne, meg havonta is dőlne a lé

Azért annyi megtakarításom nincs :)

Majd lesz, sosem feladni!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51343
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.12.08. 19:58

dingo írta:A pogácsakommandó most sem pihen, kaptunk egy szektorbezàrást a Vidi ellen :D Még nehezebb lesz jegyet szerezni

Kérsz egyet a vendégbe és ugrálva kiabálod: aki nem ugrál sz*r junosztyos, hej, hej!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.09. 06:48

remélem a fijuk tudják a dolgukat és nem szeretnének hőn szeretett fórumtársunknak csalódást okozni a születése napjának elő-előestéjén
mondjuk a FIFA is időzíthette volna a gálaelőadást a jeles napra, de mindegy, neki nem szólunk, hogy ma lesz a derbi, megnézzük a meccset nagy titokban, ha az eredmény vagy a játék nem tetszetős akkor megvágjuk, újrakeverjük és leadjuk aznap egy biztos győzelemmel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.12.09. 07:31

Végre vb
Tegnap megjött a karácsonyi jutalom, megcsinalom belőle a nyaralasra valót
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.09. 08:07

SuperDepor írta:Végre vb
Tegnap megjött a karácsonyi jutalom, megcsinalom belőle a nyaralasra valót

hohohó, mi aztat mán októberben megkaptuk, idén céges termosz formájában
ha nyersz végre küldhetsz nekem ambulanciás pólókat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35032
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.12.09. 08:08

SuperDepor írta:Végre vb
Tegnap megjött a karácsonyi jutalom, megcsinalom belőle a nyaralasra valót

Akkor most szólok, hogy nézz végig az eddigi szelvényeiden :)
Jobb lesz ha bejglire költöd :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.12.09. 08:17

Gaál Lajos belerondíthat a ventillátorba a hülye noteszével, de Dél-Amerikának szorítok mindkét meccsen, s szerintem tovább is jutnak az egykori világbajnokok.
Ifj. Neymar befogja Pelét a válogatottbeli gólokban, Messi Batigolt a vb gólokban.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2818
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.12.09. 08:33

egyetértek Nyúl úrral, tippem szerint a kroátok ma állva halnak meg, ez egy olyan meccs, amibe tényleg mindent bele fognak adni (talán), de végül ez is kevés lesz. nem lepne meg, ha Lovren levadászná Neymart. az argenntinok is mennek tovább tippem szerint, ilyen gyenge holland csapatot életemben láttam, ha azt hozzák, mint Ecuador ellen, Messi gála is lehet. a konspirációs teoriám szerint a FIFAnak sincs semmi szüksége a szivárványos a Schengent-gátló one love cuccaikra.
holnapra érzek meglepit, szerintem angol rögbi és talán a mórok mennek tovább, habár ahogy az elején említettem ez a portugál gárda a legerősebb keret, de nem Ronaldoval kéne foglalkozniuk, hanem hogy Leao-t hogyan építik be Ramos mellé. de persze jobban nézne ki az elődöntő telt házzal, így a mórokat, mint kvázi hazai csapat, lehet, hogy továbbtolják.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.12.09. 08:35

nyúl írta:Gaál Lajos belerondíthat a ventillátorba a hülye noteszével, de Dél-Amerikának szorítok mindkét meccsen, s szerintem tovább is jutnak az egykori világbajnokok.
Ifj. Neymar befogja Pelét a válogatottbeli gólokban, Messi Batigolt a vb gólokban.

így legyen
ha DiMariska tudja vállalni a játékot a jelenlétével végig hátul tudja tartani a hollandok balfutóját, Acuna bazi jó formában van, ő megfogja a gólpasszkirályt a másik szélen, ezzel nagyjából le is van maszkolva a holland támadógépezet
támadásban az öreg a két ifjonccal megfirkálja a malmokat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég