Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.03. 06:37

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Most megint a Bőcsben nyomja, azaz összeállt a legendás Irhás-Gaál-Ondó Jani mágikus háromszög, ami helyi fodball aranykorában repítette a zöld-sárgákat! :cool: akkoriban hejj Gatyás Bobby Fradiját is lenyomták egyszer-kétszer Adamek elvtárs nagy bánatára!

mit számítok én ezeknek, a lényeg az, hogy Tipmix Petiék jól jártak anno
de csak egyszer kaptunk ott ki, meg volt két X, pl. egy emlékezetes 3-3, amikor Njodoval nem volt bírás

Amúgy azon az emlékezetes 3:3-n szülőfalum Maradonája is betalált: Török Bandika - sőt! ő mentette a pontot! :cool:

Akkor már azt a meccset is ide:

2007. IX. 30.

Bőcs – Ferencváros: 3-3 (1-1)
Diósgyőr, 1.500 néző, vezette: Sápi Csaba (Albert, Agócs)

Bőcs: Matkó – Almási (Gaál 83.), Martis, Czipó (Varga Z. 64.), Vass L. – Jeney, Török A. – Siróczki (Zsarnai 90.), Irhás, Szakszon – Urbin
kispad: Csák, Lengyel
vezetőedző: Tóth László

Ferencváros: Zarzyczki – Nagy S., (Horváth P. 52.) Dragóner, Mátyus, Vasas – Fitos, Lazic, Lipcsei, Bartha (Zsivoczky 46.) – Deme (Vincze O. 76.) – NdJodo
kispad: Szabó K., Nagy J., Medgyesi, Brettschneider
vezetőedző: Csank János

Gól: Urbin (43., 49.), Török A. (84.) illetve NdJodo (42., 55.), Zsivoczky (61.)
Sárga lap: Jeney (27.), Gaál (90+3.)
Kiállí­tva: NdJodo (90+2.)

talán ez volt az utolsó időszak, hogy voltak még sajátnevelésű játékosaink a keretben
mondjuk azokra se nagyon lehettünk büszkék, de mégsem mind az NB3-ban jutott a csúcsra mint most
ellenben a légióskontingensünk pusztító volt, simán dobogóközeli brigád volt ez a legótvarabb kategóriában, Mongúz álhollandjai, Puki google-válogatása és Gatyás egy évvel későbbi UK-hetedosztályú bányászata a top3
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.03. 06:41

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Az MTK szépen befékezett, az utolsó 2 meccsük 0 pont 1-7-es gólkülönbséggel. Az 1-11. helyek között csak 6 pont a differencia.
A Móvár és a Misleny kapaszkodik, a Hali meg lassan a kieső pozíciókra tekintgethet aggódva. Ők szerezték a legkevesebb gólt a mezőnyben; méltatlan.

Osztályozós helyen állunk.
Ez a keret nincs jól összerakva. A védelmünkből eladták a Mocsi-Kállai duót, őket nem sikerült megfelelő szinten pótolni. A Csató-Németh Milu páros finoman szólva sem életbiztosítás, ugyan Bolla és Hursán tudna azon a poszton is játszani, de aligha lennénk beljebb. Lesújtó képet fest az akadémiáról is, hogy egy stabil NB2-es középhátvédet nem tudnak kinevelni. Tóth Dávid és Debreceni Zalán elengedése súlyos hiba volt, most fizetjük meg az árát.
A gólínség az errefelé gyakori jelenség, de tavaly volt egy Tóth Milánunk, előtte egy Medgyes Zoltánunk, akik a meccsenkénti 1-2 villanásukkal el tudtak dönteni találkozókat. Most ilyen játékosunk nincs, akiben lett volna némi potenciál (Molnár Rajmund), az kidőlt.
Tetézi a bajt a megfelelő kommunikáció hiánya (pedig arra két főállású szakember van...), az önbizalommal is gondok vannak és az sem lepne meg, ha az öltözőben sem lenne minden okés.
Amilyen körbeverések vannak itt, egy kicsit tudatosabb klubmenedzseléssel ott lehetnénk az élmezőny környékén.

Ja igen, osztályozó, el is felejtettem. Zavaró, hogy az MLSZ adatbankos tabella a 18-20. helyet jelzi kiesőnek, mint ahogy eddig volt.

szerintem az osztályozó érdeklődők hiányában elmarad majd
a héten nagy bombát várok, most kapja meg a legtöbb fenntartó az első gyilkos villany/gázszámlát, szerintem a hét közepére összeül pár válságértekezlet az önkoriknál és hullanak majd a csillagok
vagy a bankárék bevezetik a déli meccsek fordulóit, igaz a meleg víz akkor se fog a földalól feltörni, legfeljebb majd otthon tisztálkodnak a spílerek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.10.03. 09:48

Adamek írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Osztályozós helyen állunk.
Ez a keret nincs jól összerakva. A védelmünkből eladták a Mocsi-Kállai duót, őket nem sikerült megfelelő szinten pótolni. A Csató-Németh Milu páros finoman szólva sem életbiztosítás, ugyan Bolla és Hursán tudna azon a poszton is játszani, de aligha lennénk beljebb. Lesújtó képet fest az akadémiáról is, hogy egy stabil NB2-es középhátvédet nem tudnak kinevelni. Tóth Dávid és Debreceni Zalán elengedése súlyos hiba volt, most fizetjük meg az árát.
A gólínség az errefelé gyakori jelenség, de tavaly volt egy Tóth Milánunk, előtte egy Medgyes Zoltánunk, akik a meccsenkénti 1-2 villanásukkal el tudtak dönteni találkozókat. Most ilyen játékosunk nincs, akiben lett volna némi potenciál (Molnár Rajmund), az kidőlt.
Tetézi a bajt a megfelelő kommunikáció hiánya (pedig arra két főállású szakember van...), az önbizalommal is gondok vannak és az sem lepne meg, ha az öltözőben sem lenne minden okés.
Amilyen körbeverések vannak itt, egy kicsit tudatosabb klubmenedzseléssel ott lehetnénk az élmezőny környékén.

Ja igen, osztályozó, el is felejtettem. Zavaró, hogy az MLSZ adatbankos tabella a 18-20. helyet jelzi kiesőnek, mint ahogy eddig volt.

szerintem az osztályozó érdeklődők hiányában elmarad majd
a héten nagy bombát várok, most kapja meg a legtöbb fenntartó az első gyilkos villany/gázszámlát, szerintem a hét közepére összeül pár válságértekezlet az önkoriknál és hullanak majd a csillagok
vagy a bankárék bevezetik a déli meccsek fordulóit, igaz a meleg víz akkor se fog a földalól feltörni, legfeljebb majd otthon tisztálkodnak a spílerek

Alsóbb osztályokból számítok további bedőlésekre.
Ilyen szempontból még jól is jön a rendszernek a katari cucc, a legszarabb időszakot kibekkelik. Ezt a jó 1 hónapot talán már nem variálják, bár a fene tudja, de aztán január végétől simán lehetnek mondjuk 12, 14 órás kezdések.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.03. 11:30

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Ja igen, osztályozó, el is felejtettem. Zavaró, hogy az MLSZ adatbankos tabella a 18-20. helyet jelzi kiesőnek, mint ahogy eddig volt.

szerintem az osztályozó érdeklődők hiányában elmarad majd
a héten nagy bombát várok, most kapja meg a legtöbb fenntartó az első gyilkos villany/gázszámlát, szerintem a hét közepére összeül pár válságértekezlet az önkoriknál és hullanak majd a csillagok
vagy a bankárék bevezetik a déli meccsek fordulóit, igaz a meleg víz akkor se fog a földalól feltörni, legfeljebb majd otthon tisztálkodnak a spílerek

Alsóbb osztályokból számítok további bedőlésekre.
Ilyen szempontból még jól is jön a rendszernek a katari cucc, a legszarabb időszakot kibekkelik. Ezt a jó 1 hónapot talán már nem variálják, bár a fene tudja, de aztán január végétől simán lehetnek mondjuk 12, 14 órás kezdések.

A cseh másodosztályban szokás a 10:15-ös kezdési időpont, hát most majd itt is az lesz. Tavaly novemberben 12:30-kor kezdtünk Angyalföldön, mondjuk az a tévé miatt volt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.03. 11:31

Edzőt váltanak Dorogon. Nem lepne meg, ha Németh Szabolcs ott kapna új munkát. És az se, ha október végén ők nyernének a Rohoncin.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.03. 14:03

Savaria1919 írta:Ebből még akár egy jó 0-0 is lehet.

látom újabb szopó, dobj majd egy pm-et ha már kiesők vagyunk pls, addig jegelem a témát érdeklődés hiányában

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2022.10.03. 14:53

Savaria1919 írta:Edzőt váltanak Dorogon. Nem lepne meg, ha Németh Szabolcs ott kapna új munkát. És az se, ha október végén ők nyernének a Rohoncin.


Ott azért a keret is egy erős NB III-as élcsapathoz hasonlít inkább, láttam pár meccsüket csoda kéne az osztályozós helyhez is.

Szerdai Haladás-Barcikára leszek kiváncsi, ti se remekeltek a gólszerzés terén...mi is most az ETO ellen mindent is kihagytunk. Nem várok sokgólos meccset, de jó lenne nyerni azokután, hogy 2 éve milyen balszerencsével buktuk el ott a sikert Bosnjak gyertás gólja után :D
Hajrá Vegyész!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.03. 16:24

Az első két hely tekintetében érdekes lesz a bajnokság, mert lehet, hogy Bognár támadófutballja jó, ellenben a védelmük - főleg a szőke albínó nélkül - komédia. Ellenünk, két fordulóval korábban már feltűnő volt a szerencsétlenkedésük, de ezt képesek voltak megismételni egy (talán nem túlzok) a DVTK-tól gyengébb csapat ellen is. A Gyirmóton se azt látom, hogy élet halál kérdése a feljutás. Ha pozitívan állok hozzá akkor azt mondom, hogy kiegyenlítettebb lett a mezőny eleje, ha kevésbé pozitívan akkor azt, hogy szarabb.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51161
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.03. 17:37

SuperDepor írta:Az első két hely tekintetében érdekes lesz a bajnokság, mert lehet, hogy Bognár támadófutballja jó, ellenben a védelmük - főleg a szőke albínó nélkül - komédia. Ellenünk, két fordulóval korábban már feltűnő volt a szerencsétlenkedésük, de ezt képesek voltak megismételni egy (talán nem túlzok) a DVTK-tól gyengébb csapat ellen is. A Gyirmóton se azt látom, hogy élet halál kérdése a feljutás. Ha pozitívan állok hozzá akkor azt mondom, hogy kiegyenlítettebb lett a mezőny eleje, ha kevésbé pozitívan akkor azt, hogy szarabb.

Az első 6 végig ott fog kavarni az élen, aki még április elején talpon lesz, aztán pár héttel zárás előtt a nersevik pártfőnökségen eldöntik ki jut fel, meg ki nem és leosztják a szerepeket.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2022.10.03. 17:41

Mech írta:
Savaria1919 írta:Ebből még akár egy jó 0-0 is lehet.

látom újabb szopó, dobj majd egy pm-et ha már kiesők vagyunk pls, addig jegelem a témát érdeklődés hiányában

Az a baj, hogy a vezetőség is jegeli a témát érdeklődés hiányában.
SABARIA 1926

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.10.03. 19:03

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Az első két hely tekintetében érdekes lesz a bajnokság, mert lehet, hogy Bognár támadófutballja jó, ellenben a védelmük - főleg a szőke albínó nélkül - komédia. Ellenünk, két fordulóval korábban már feltűnő volt a szerencsétlenkedésük, de ezt képesek voltak megismételni egy (talán nem túlzok) a DVTK-tól gyengébb csapat ellen is. A Gyirmóton se azt látom, hogy élet halál kérdése a feljutás. Ha pozitívan állok hozzá akkor azt mondom, hogy kiegyenlítettebb lett a mezőny eleje, ha kevésbé pozitívan akkor azt, hogy szarabb.

Az első 6 végig ott fog kavarni az élen, aki még április elején talpon lesz, aztán pár héttel zárás előtt a nersevik pártfőnökségen eldöntik ki jut fel, meg ki nem és leosztják a szerepeket.

Mert ez így szokott lenni? :). Hmmm. Ki lehet a mi rejtőzködő nagy barátunk?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.03. 19:13

ZotyeszKB írta:
Savaria1919 írta:Edzőt váltanak Dorogon. Nem lepne meg, ha Németh Szabolcs ott kapna új munkát. És az se, ha október végén ők nyernének a Rohoncin.


Ott azért a keret is egy erős NB III-as élcsapathoz hasonlít inkább, láttam pár meccsüket csoda kéne az osztályozós helyhez is.

Szerdai Haladás-Barcikára leszek kiváncsi, ti se remekeltek a gólszerzés terén...mi is most az ETO ellen mindent is kihagytunk. Nem várok sokgólos meccset, de jó lenne nyerni azokután, hogy 2 éve milyen balszerencsével buktuk el ott a sikert Bosnjak gyertás gólja után :D

Arra a gólra emlékszem, arra már nem, hogy az bennmaradást ért volna-e nektek.
Legalább egy pontot fogtok szerezni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51161
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.03. 19:29

dingo írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Az első két hely tekintetében érdekes lesz a bajnokság, mert lehet, hogy Bognár támadófutballja jó, ellenben a védelmük - főleg a szőke albínó nélkül - komédia. Ellenünk, két fordulóval korábban már feltűnő volt a szerencsétlenkedésük, de ezt képesek voltak megismételni egy (talán nem túlzok) a DVTK-tól gyengébb csapat ellen is. A Gyirmóton se azt látom, hogy élet halál kérdése a feljutás. Ha pozitívan állok hozzá akkor azt mondom, hogy kiegyenlítettebb lett a mezőny eleje, ha kevésbé pozitívan akkor azt, hogy szarabb.

Az első 6 végig ott fog kavarni az élen, aki még április elején talpon lesz, aztán pár héttel zárás előtt a nersevik pártfőnökségen eldöntik ki jut fel, meg ki nem és leosztják a szerepeket.

Mert ez így szokott lenni? :). Hmmm. Ki lehet a mi rejtőzködő nagy barátunk?

Az idióta DVTK stróman strómanjának strómanja: dr. faszomtudja mingyá megnézem pill! - komolyan nem tudom a nevét...

dr. magyar mátyás - eskü most gugliztam

viccet félretéve, nem megbántva a Kecsót - sőt elismerve érdemeit, de abban igaza volt Kondinhonak, hogy 2 csapatot b*szott tönkre az előbb említett dilettáns és erkölcstelen féreg...

kicsit olyan F1-es versenybaleset, amikor 2 versenyző összeakad és homokágyba végzi... a harmadik meg röhögve célba ér

de ismételten mondom - no offense - nem a Kecsót akarom leszólni, teljes mértékben megérdemelt a feljutás, mint a mellékelt nb1-ábra is bizonyítja! Maximális elismerés! Én személyesen nagyon örültem is, hogy a Kecsó ment fel, mert így még fokozták volna a szégyent, ha így jut fel a DVTK.
Igazság szerint Szegednek szurkoltam, hogy húzzák be - az aljadék edzőrablás miatt -de 2 héten belül egyértelműen bebizonyosodott, hogy képtelenek feljutni - talán tényleg nem is akartak, mert ad hoc embereket neveztek ki az utolsó etapra -, onnantól, örültem, hogy a Kecsó húzza be.

Bónusz: Kinn voltam a szezon eleji augusztusi, nb2-es DVTK-Kecsón, ahol akkor elméletileg tartalékosan álltatok ki no name spílerekkel, nálunk meg elvileg nb2-es szinten szinten nevesebb kezdő volt - "öröm" volt nézni, ahogy felmosta a padlót a B-sorotok a csapatunkkal, eskü a felezővonalon való áthaladás gondot okozott a mieinknek, egy idő után már azzal is csak bátortalanul próbálkoztak - tele lett a gatya - már csak passzívan passzolgattak hátul (gondolták előre menni semmi esély, akkor legalább hátul passzolgatással húzzák hazai pályán az időt hátrányban :D ), ellenben ha a Kecsó eljutott a kapuig instant életveszély volt. A tieiteknek volt játéka, a mienknek totál semmi. Azóta sem voltam meccsen, de már akkor leszűrtem hogy ebből kurvára nem lesz feljutás. Vicces módon utána nem sokkal eredményileg viszont megtáltosodott a csapat, de játéka továbbra sem volt Eli bá gárdájának, ahogy hallottam. A történet további része meg ismert...

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.03. 19:37

RC írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:Ebből még akár egy jó 0-0 is lehet.

látom újabb szopó, dobj majd egy pm-et ha már kiesők vagyunk pls, addig jegelem a témát érdeklődés hiányában

Az a baj, hogy a vezetőség is jegeli a témát érdeklődés hiányában.

Megmondta az egyik ügyvezető: a szurkolók a hibásak, mert a kiesés tavaszán nem álltak kellőképpen a csapat mellé.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.10.03. 22:13

Savaria1919 írta:A cseh másodosztályban szokás a 10:15-ös kezdési időpont, hát most majd itt is az lesz. Tavaly novemberben 12:30-kor kezdtünk Angyalföldön, mondjuk az a tévé miatt volt.

fiatal barátomnak ezúton jelezném, hogy a 80-as években Magyarországon is volt futball matiné, pl. elég korán kellett kelni, hogy egy MTK-ETO meccsen ott legyen valaki a vendégben vasárnap délelőtt 11-kor. most a fordítottja lesz, ha jól láttam vasárnap este 9-kor játszunk ugyanott.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.03. 22:56

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:A cseh másodosztályban szokás a 10:15-ös kezdési időpont, hát most majd itt is az lesz. Tavaly novemberben 12:30-kor kezdtünk Angyalföldön, mondjuk az a tévé miatt volt.

fiatal barátomnak ezúton jelezném, hogy a 80-as években Magyarországon is volt futball matiné, pl. elég korán kellett kelni, hogy egy MTK-ETO meccsen ott legyen valaki a vendégben vasárnap délelőtt 11-kor. most a fordítottja lesz, ha jól láttam vasárnap este 9-kor játszunk ugyanott.

Nekem csak az RTL-es idők korai kezdései jutottak. Este kilenc az igazán szurkolóbarát, pedig az egy kellemes vonatos túra is lehetne.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51161
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.03. 23:51

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:A cseh másodosztályban szokás a 10:15-ös kezdési időpont, hát most majd itt is az lesz. Tavaly novemberben 12:30-kor kezdtünk Angyalföldön, mondjuk az a tévé miatt volt.

fiatal barátomnak ezúton jelezném, hogy a 80-as években Magyarországon is volt futball matiné, pl. elég korán kellett kelni, hogy egy MTK-ETO meccsen ott legyen valaki a vendégben vasárnap délelőtt 11-kor. most a fordítottja lesz, ha jól láttam vasárnap este 9-kor játszunk ugyanott.

Nekem csak az RTL-es idők korai kezdései jutottak. Este kilenc az igazán szurkolóbarát, pedig az egy kellemes vonatos túra is lehetne.

Jó ebédhez b*zi Léderer! classic :cool:

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.10.04. 07:23

Maradonapoli írta:
dingo írta:
Maradonapoli írta:Az első 6 végig ott fog kavarni az élen, aki még április elején talpon lesz, aztán pár héttel zárás előtt a nersevik pártfőnökségen eldöntik ki jut fel, meg ki nem és leosztják a szerepeket.

Mert ez így szokott lenni? :). Hmmm. Ki lehet a mi rejtőzködő nagy barátunk?

Az idióta DVTK stróman strómanjának strómanja: dr. faszomtudja mingyá megnézem pill! - komolyan nem tudom a nevét...

dr. magyar mátyás - eskü most gugliztam

viccet félretéve, nem megbántva a Kecsót - sőt elismerve érdemeit, de abban igaza volt Kondinhonak, hogy 2 csapatot b*szott tönkre az előbb említett dilettáns és erkölcstelen féreg...

kicsit olyan F1-es versenybaleset, amikor 2 versenyző összeakad és homokágyba végzi... a harmadik meg röhögve célba ér

de ismételten mondom - no offense - nem a Kecsót akarom leszólni, teljes mértékben megérdemelt a feljutás, mint a mellékelt nb1-ábra is bizonyítja! Maximális elismerés! Én személyesen nagyon örültem is, hogy a Kecsó ment fel, mert így még fokozták volna a szégyent, ha így jut fel a DVTK.
Igazság szerint Szegednek szurkoltam, hogy húzzák be - az aljadék edzőrablás miatt -de 2 héten belül egyértelműen bebizonyosodott, hogy képtelenek feljutni - talán tényleg nem is akartak, mert ad hoc embereket neveztek ki az utolsó etapra -, onnantól, örültem, hogy a Kecsó húzza be.

Bónusz: Kinn voltam a szezon eleji augusztusi, nb2-es DVTK-Kecsón, ahol akkor elméletileg tartalékosan álltatok ki no name spílerekkel, nálunk meg elvileg nb2-es szinten szinten nevesebb kezdő volt - "öröm" volt nézni, ahogy felmosta a padlót a B-sorotok a csapatunkkal, eskü a felezővonalon való áthaladás gondot okozott a mieinknek, egy idő után már azzal is csak bátortalanul próbálkoztak - tele lett a gatya - már csak passzívan passzolgattak hátul (gondolták előre menni semmi esély, akkor legalább hátul passzolgatással húzzák hazai pályán az időt hátrányban :D ), ellenben ha a Kecsó eljutott a kapuig instant életveszély volt. A tieiteknek volt játéka, a mienknek totál semmi. Azóta sem voltam meccsen, de már akkor leszűrtem hogy ebből kurvára nem lesz feljutás. Vicces módon utána nem sokkal eredményileg viszont megtáltosodott a csapat, de játéka továbbra sem volt Eli bá gárdájának, ahogy hallottam. A történet további része meg ismert...

Azt hittem SzíjjLászló. :)Azzal én is tisztàban vagyok, hogy a DVTK balfaszkodta el, veretlen széria ide vagy oda. A rajtunk kívüli top 3 csapat ellen 6 meccs- 5 pont. Nem a rangadókon dőlt el, hanem hogy a gyegébbek ellen nagykelkűen szórtátok a pontokat, míg nekünk egy meglepetésvereségünk volt a szezonban.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2022.10.04. 11:40

Savaria1919 írta:
ZotyeszKB írta:
Savaria1919 írta:Edzőt váltanak Dorogon. Nem lepne meg, ha Németh Szabolcs ott kapna új munkát. És az se, ha október végén ők nyernének a Rohoncin.


Ott azért a keret is egy erős NB III-as élcsapathoz hasonlít inkább, láttam pár meccsüket csoda kéne az osztályozós helyhez is.

Szerdai Haladás-Barcikára leszek kiváncsi, ti se remekeltek a gólszerzés terén...mi is most az ETO ellen mindent is kihagytunk. Nem várok sokgólos meccset, de jó lenne nyerni azokután, hogy 2 éve milyen balszerencsével buktuk el ott a sikert Bosnjak gyertás gólja után :D

Arra a gólra emlékszem, arra már nem, hogy az bennmaradást ért volna-e nektek.
Legalább egy pontot fogtok szerezni.


Összességében nem ért volna bennmaradást, de lehet a győzelem adott volna egy utolsó lendületet a végére :)

Haladás idegenben, Siófok otthon a heti program...két olyan csapat aki a tabellán kicsit messzebb helyezkedik, de azért nem vagyok benne biztos hogy mi jobbak vagyunk náluk. Kiváncsi leszek az eredményekre.
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51161
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.04. 11:50

dingo írta:
Maradonapoli írta:
dingo írta:Mert ez így szokott lenni? :). Hmmm. Ki lehet a mi rejtőzködő nagy barátunk?

Az idióta DVTK stróman strómanjának strómanja: dr. faszomtudja mingyá megnézem pill! - komolyan nem tudom a nevét...

dr. magyar mátyás - eskü most gugliztam

viccet félretéve, nem megbántva a Kecsót - sőt elismerve érdemeit, de abban igaza volt Kondinhonak, hogy 2 csapatot b*szott tönkre az előbb említett dilettáns és erkölcstelen féreg...

kicsit olyan F1-es versenybaleset, amikor 2 versenyző összeakad és homokágyba végzi... a harmadik meg röhögve célba ér

de ismételten mondom - no offense - nem a Kecsót akarom leszólni, teljes mértékben megérdemelt a feljutás, mint a mellékelt nb1-ábra is bizonyítja! Maximális elismerés! Én személyesen nagyon örültem is, hogy a Kecsó ment fel, mert így még fokozták volna a szégyent, ha így jut fel a DVTK.
Igazság szerint Szegednek szurkoltam, hogy húzzák be - az aljadék edzőrablás miatt -de 2 héten belül egyértelműen bebizonyosodott, hogy képtelenek feljutni - talán tényleg nem is akartak, mert ad hoc embereket neveztek ki az utolsó etapra -, onnantól, örültem, hogy a Kecsó húzza be.

Bónusz: Kinn voltam a szezon eleji augusztusi, nb2-es DVTK-Kecsón, ahol akkor elméletileg tartalékosan álltatok ki no name spílerekkel, nálunk meg elvileg nb2-es szinten szinten nevesebb kezdő volt - "öröm" volt nézni, ahogy felmosta a padlót a B-sorotok a csapatunkkal, eskü a felezővonalon való áthaladás gondot okozott a mieinknek, egy idő után már azzal is csak bátortalanul próbálkoztak - tele lett a gatya - már csak passzívan passzolgattak hátul (gondolták előre menni semmi esély, akkor legalább hátul passzolgatással húzzák hazai pályán az időt hátrányban :D ), ellenben ha a Kecsó eljutott a kapuig instant életveszély volt. A tieiteknek volt játéka, a mienknek totál semmi. Azóta sem voltam meccsen, de már akkor leszűrtem hogy ebből kurvára nem lesz feljutás. Vicces módon utána nem sokkal eredményileg viszont megtáltosodott a csapat, de játéka továbbra sem volt Eli bá gárdájának, ahogy hallottam. A történet további része meg ismert...

Azt hittem SzíjjLászló. :)Azzal én is tisztàban vagyok, hogy a DVTK balfaszkodta el, veretlen széria ide vagy oda. A rajtunk kívüli top 3 csapat ellen 6 meccs- 5 pont. Nem a rangadókon dőlt el, hanem hogy a gyegébbek ellen nagykelkűen szórtátok a pontokat, míg nekünk egy meglepetésvereségünk volt a szezonban.

Elvileg a tápláléklánc a DVTK-esetében így van:

orbán viktor - mert igazából minden narancsos tulajdon az övé az országban és határainkon kívül is, ez tiszta sor, ha akar oligarchává tesz valakit, vagy elveszi a többségi milliárdjait (simicska, spéder)

mészáros lőrinc - a beszélő pénztárcája, a stróman - ő a klub-közeli susmus szerint már elvileg valahol a DVTK rejtett, tényleges végső tulaja is, állítólag vitya irányította ide, de ugye a csút már van nála, így hivatalosan nem lehet góré, így kerítették elő:

szijj lászlót - aki mészáros strómanja, aki viszont a Tiszakécske tulaja - ha jól tudom, ezért kénytelenek voltak tőle is tovább passzolni a klubot - de holdudvarhoz tartozó erős emberként mai napig ráhatása van a klubra, kb. neki jelent az ő strómanja, aki:

a csúti ex-csapatorvos, aki kineveztek Diósgyőrbe tulajnak:
dr. magyar matyikát - akinek a nevét általában 1 hét után elszoktam felejteni, annyira no name szürke figura - na őt szoktam a stróman strómanjának a strómanjának hívni - nem viccből, hanem mert tényleg az, róla egyébként, még a narancsos kánaánt váró, vizionáló (kupagyőzelmek, dobogós helyezések, nemzetközi kupameccsek 3 éven belüli a rózsaszín álom képei), a klub legvérmesebb fideszes szurkolói sem hiszik (mert azért van pár ezer olyan is), hogy valójában ő igazi tulaj lenne...

nersevik gazember bűnöző az összes, a cápától az ebilhalig bezárólag...

Akkor ennek a szíjjnak Kecsón is van befolyása?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég