ETO Old Stars, Vasas, Videoton, Dunaszerdahely, Honvéd - 28-án

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

ETO Old Stars, Vasas, Videoton, Dunaszerdahely, Honvéd - 28-án

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.12.26. 09:02

ETO-DAC szurkolói focimeccs is lesz.

ETO Old Stars, Vasas, Videoton, Dunaszerdahely, Honvéd - 28-án


December 28-án már tizedik alkalommal rendezik meg Győrött a Fehér Miklós-emléktornát az egészséges újszülöttekért. Ezúttal sem szednek belépőt, ám a szervezők a bejáratnál a hagyományoknak megfelelően egy inkubátort helyeznek el, s oda dobhatja be mindenki azt az adományt, melyet az Egészséges Újszülöttekért Alapítvány javára ajánl fel - jelentette a Kisalföld.


 


Tavaly a gála tiszta bevétele meghaladta a 600 ezer forintot, ebből csak a gálára kilátogató nézők a helyszínen kihelyezett inkubátorba majdnem 400 ezer forintot adományoztak. Mindez legalább négy koraszülött gyógyítását segítette.


 


Délelőtt 11 órától a küzdőtér egyik térfelén FootDarts játékot, a másikon gyermekfocitornát rendeznek. Egy órától négy csapat – Miki Barátai, Open- house, Győri Közélet, Parlament – küzd majd meg körmérkőzéses rendszerben egymással. Betétprogramként a Szigetköz Hangja közönségdíjasa, Kerekes Enikő előadásában felcsendül majd a Nélküled című nagy sikerű dal és egy gálamérkőzésen a Dunaszerdahelyi AC, valamint az ETO szurkolói mérik össze az erejüket. 


 


Délután négy órától öt profi csapat – ETO Old Stars, Vasas, Videoton, Dunaszerdahely, Honvéd – játszik egymás ellen, szintén körmérkőzéses rendszerben. Az már biztos, hogy idén új győztest avatnak, hiszen a tavalyi első Lázár Lovaspark most nem vesz részt a tornán.

Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég