Végleg megvennék Bódit a Viditől

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.12. 11:33

Székesfehérvár - Visszanyerte a régi formáját.

Végleg megvennék Bódit a Viditől


Bódi Ádám egy kevéssé sikeres Videotonnál töltött szezon után tért vissza egykori sikerei színhelyére a bajnokság elején. A fehérváriak a nyárig adták kölcsön a Lokinak, aki újra visszanyerte régi formáját és jó játékkal hálálta meg a bizalmat. Az nb1.hu úgy tudja, a debreceni vezetők szorgalmazzák a szélső szerződtetését, azaz végleg megvásárolnák a Videotontól.


 



Urbán Flórián vallomása az alkoholról és a kokainról - NB1.hu



Urbén Flórián vallomása az alkoholizmusról és a kokainról




Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.12.12. 11:42

Jól indult, de kissé beleszürkült az ősz végére. Nem is a mutatói (gól, gólpassz) kapcsán van hiányérzetem, hanem a játékában érzek némi döcögést. Persze vegyük meg, ha tudjuk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.12. 11:54

Cselszky írta:Jól indult, de kissé beleszürkült az ősz végére. Nem is a mutatói (gól, gólpassz) kapcsán van hiányérzetem, hanem a játékában érzek némi döcögést. Persze vegyük meg, ha tudjuk.

Ebből elég jól ki lehet jönni, ha ügyesek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.12. 11:59

ő volt az őr Bódí a polák követség előtt akit Ukrajnában lecsapott Kabát?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.12. 12:53

Ez is egy bukó üzlet volt. Fingom nincs mennyiért lett idehozva, de annyit tuti nem kapunk érte.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.12. 13:11

Gunners írta:Ez is egy bukó üzlet volt. Fingom nincs mennyiért lett idehozva, de annyit tuti nem kapunk érte.

Transzfermarkt szerint úgy félmillió fontnak megfelelő pénzért. Vagy megegyezik a Lokival a Vidi egy számára várhatóan meglehetősen előnytelen üzletben, vagy eladja a Fradinak vagy a Felcsútnak, vagy mellékszereplőként kitölteti a szerződését. Egy Felcsút irányába intézett transzferrel járna a Vidi a legjobban, kérdés, hogy Bódi mennyiért adja el magát (mert hogy eladja, az fix), illetve hogy a felcsúti érdekek mit diktálnak - ez utóbbi nyom nagyobb súllyal a latban.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.12. 13:14

Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Ez is egy bukó üzlet volt. Fingom nincs mennyiért lett idehozva, de annyit tuti nem kapunk érte.

Transzfermarkt szerint úgy félmillió fontnak megfelelő pénzért. Vagy megegyezik a Lokival a Vidi egy számára várhatóan meglehetősen előnytelen üzletben, vagy eladja a Fradinak vagy a Felcsútnak, vagy mellékszereplőként kitölteti a szerződését. Egy Felcsút irányába intézett transzferrel járna a Vidi a legjobban, kérdés, hogy Bódi mennyiért adja el magát (mert hogy eladja, az fix), illetve hogy a felcsúti érdekek mit diktálnak - ez utóbbi nyom nagyobb súllyal a latban.

Fene tudja mit akarnak a falusiak. Szerintem komolyabb terveik vannak, és megint valami külföldi végzősöket fognak igazolni.
Go Gunners Hajrá Videoton

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.12.12. 15:17

Jöjjön csak vissza, Szabó Bencék helyett ő tudna is segíteni, még ha csak a padról is.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.12.12. 16:40

Gunners írta:Ez is egy bukó üzlet volt. Fingom nincs mennyiért lett idehozva, de annyit tuti nem kapunk érte.
Nem tökmindegy? Állam fizeti.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.12.12. 17:19

Reginald McFreez írta:
Gunners írta:Ez is egy bukó üzlet volt. Fingom nincs mennyiért lett idehozva, de annyit tuti nem kapunk érte.

Transzfermarkt szerint úgy félmillió fontnak megfelelő pénzért. Vagy megegyezik a Lokival a Vidi egy számára várhatóan meglehetősen előnytelen üzletben, vagy eladja a Fradinak vagy a Felcsútnak, vagy mellékszereplőként kitölteti a szerződését. Egy Felcsút irányába intézett transzferrel járna a Vidi a legjobban, kérdés, hogy Bódi mennyiért adja el magát (mert hogy eladja, az fix), illetve hogy a felcsúti érdekek mit diktálnak - ez utóbbi nyom nagyobb súllyal a latban.

Euro szerintem. 172 millát csengettek.
Nem hiszem, hogy Bódi gyomra bevenné a Csútot, szerintem egy porcikája sem kívánja. Anno a Kondás-féle posvány vette el az életkedvét, amit meg is értek. Ha a felcsúti ívet szánják neki, akkor szvsz szívesebben maradna nálunk. Nem egy Szakályról van szó.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: beroka » 2017.12.12. 19:58

Egy jó Bódira szükség lenne.
De elég szélsőséges volt a formája.
Varga Kevinnel egy poszt az övé vagyis annyira nem létkérdés az ő személye.
Viszont az érkezésével változott meg minden így próbáljuk meg visszatéríteni ha lehetséges.
De csak akkor ha nem viszi el azt a pénzt amit egy baloldali védő és egy csatár megszerzésére tartogat Szimat (álmodozom...).

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.12.12. 20:47

Mantequilla írta:Jöjjön csak vissza, Szabó Bencék helyett ő tudna is segíteni, még ha csak a padról is.


Padra igazolni a Debrecen kezdőjéből egy válogatott játékost? De elszálltatok a sok párt pénztől...
Lassú, de pontatlan!

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2017.12.13. 23:50

P22 írta:
Mantequilla írta:Jöjjön csak vissza, Szabó Bencék helyett ő tudna is segíteni, még ha csak a padról is.


Padra igazolni a Debrecen kezdőjéből egy válogatott játékost? De elszálltatok a sok párt pénztől...

A mi játékosunk, csak kölcsönben van a Lokinál.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

BlancoAgilon38

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.12.14. 00:44

Inkább vegyék meg Vidit a Bóditól! Olcsóbb és tartósabb is.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Végleg megvennék Bódit a Viditől

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.14. 08:55

Mantequilla írta:
P22 írta:
Mantequilla írta:Jöjjön csak vissza, Szabó Bencék helyett ő tudna is segíteni, még ha csak a padról is.


Padra igazolni a Debrecen kezdőjéből egy válogatott játékost? De elszálltatok a sok párt pénztől...

A mi játékosunk, csak kölcsönben van a Lokinál.

Gyakorlatilag ennyi.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Savaria1919 valamint 153 vendég