Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.12.07. 20:16

Párizs - A top háromban Neymar, Cristiano Ronaldo és Messi végzett.

Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát


Ma este Párizsban átadták az Aranylabdát. A versenyfutást Cristiano Ronaldo nyerte meg. A Real Madrid portugál klasszisának győzelme nem jelentett szenzációt, hiszen ma már a Marca is megírta ezt.


 


A portugál világsztár pályafutása során ötödik alkalommal szerezte meg a díszes trófeát.


 


Érdekesség, hogy a legjobb kapus Gianluigi Buffon lett, a Juventus játékosa a negyedik helyen zárt. 


 



Sztáredző érkezhet a PSG kispadjára, íme a jelöltek! - NB1.hu



Sztáredző érkezhet a PSG kispadjára, íme a jelöltek!




Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.07. 20:50

azta, kiderült? de hát hogyan? ezt nem titokban szokták átadni egy antarktiszi betonbunker pincéjében?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.12.07. 20:59

Hát most meglepődtem.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.12.08. 08:55

Egy kicsit zavarban vagyok. Ez a cikk az Aranylabdáról? Régebben mekkora esemény volt, közvetítéssel, meg minden, most meg egy háromsoros cikk két hozzászólással... és az a vicc, hogy kábé ennyit is ér már...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kiderült, ki kapta meg az Aranylabdát

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.12.08. 09:00

Reginald McFreez írta:Egy kicsit zavarban vagyok. Ez a cikk az Aranylabdáról? Régebben mekkora esemény volt, közvetítéssel, meg minden, most meg egy háromsoros cikk két hozzászólással... és az a vicc, hogy kábé ennyit is ér már...

szerintem nincs messze az, hogy a spílerek el se mennek az átadóra, elküldik a managerüket vagy a törvényes gyámot, a trófeát meg vagy kirakják a polcra vagy megy a pinyóba a tévéshopos edénykészlet és a soha nem használt kondigép mellé
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég