Andorráztunk Luxemburgban!

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: daneee » 2017.11.10. 08:47

Azert Luxemburg mar nem olyan gyer, eleg jol szerepeltek. - marmint onamgukhoz kepest a VB selejttezon. Persze ettol meg nem kellett volna kikapni, meg beleszarni.
Régen minden jobb volt.

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2017.11.10. 08:54

Erre már nehéz mit mondani, ráadásul az a nagy baj, hogy még jobban is játszottak. Voltak tudatos passzaik, felépített támadások stb..nálunk semmi ilyen...Volt itt pár nagy játékos aki telesírta a sajtót sérelmeivel, pl. Korcsmár, aztán teljesítmény tegnap se volt semmi. Nikolic is oké gólt lőtt, de azon kívül sokmindent úgyse csinált... Stieber, Priskin beállt, de velük is kevesebben voltunk, Lovrencsics meg beteg ember, hogy ilyen semmi meccsen is ki tudja magát állíttatni...Szegény Szélesi is nagyon szét volt esve a végén, ha a felkészítése is olyan volt mint a nyilatkozata, akkor érthető hogy miért volt ilyen a meccs.
Hajrá Vegyész!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40738
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.11.10. 08:58

Adamek írta:
_carlos_ írta:huhh, részvétem annak, aki élőben nézte. Nekem hazaérve elég volt megtekintenem az első luxi gólt, no comment. Ki volt a két védőmágus az akciónál?

a 45 kilós ütközőnk, Nagy Biztonsági Passz vesztett el egy labdát a kezdőkörben, az indításnál jó 15 métert vert a 10 méter hátrányból induló feka szélső a valamiért befelé induló szélsőbekk fenoménra Kockafej Korhutra, a tizenhatoson belül az eddig sajnos sokáig mellőzött Korcsmárt verte meg az embere egy lefordulással aminek következtében a nagy visszatérő összeesett, majd jött az alázós grundcsel amivel úgy verték meg az ötösön a csupaszív(ás) Skorbutot mint U9-es Csámpás Karcsikát a paraszt tizenöt évesek edzés előtti ráhangolódáson
amióta az első válogatott meccset láttam talán ez volt a legamatőrebb és egyben legmegalázóbb támadás amiből gólt kaptunk, úgy viselkedett a csapat ahogy eddig csak a finnek tudtak

most néztem meg a gólokat, ilyet régen láttam, mint az első, nem is az a futsalos csel volt a legfurcsább az egészben, hanem ahogy írod indították a hosszúhajú négert a baloldalunkon, a derék balhátvédünk Mihály pedig elkezd középre sprintelni ahol legalább már három védő volt, hagy menjen a szélső szabadon, ilyet az sem csinál aki először játszik szélsőhátvédet, kabaré volt
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2017.11.10. 08:58

Ha nem állunk ki Costa Rica ellen, az von maga után valami szankciót?
Vagy legalább legyen zártkapus, vagy áramszünet vagy robbanjon le a közvetítő busza.

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.11.10. 08:58

nyúl írta:
Sub Pop írta:Azt kaptam amit vártam. Valahogy totálisan hidegen hagyott a meccs. Végignéztem, tudomásul vettem és ennyi.
Ugyanígy voltam vele. Illetve annyiban rosszabb az én hozzáállásom, hogy elfogott némi tipikus magyar káröröm.
Egyébként tárgyilagosan nézve egy jobban játszó csapattól kaptunk ki. Nincs ebben semmi szégyen, csak a tudásunk még mindig nincs szinkronban az önképünkkel.

Na itt a lényeg.
Puskás-Kispest-Hungary

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2017.11.10. 09:11

Adamek írta:
_carlos_ írta:huhh, részvétem annak, aki élőben nézte. Nekem hazaérve elég volt megtekintenem az első luxi gólt, no comment. Ki volt a két védőmágus az akciónál?

a 45 kilós ütközőnk, Nagy Biztonsági Passz vesztett el egy labdát a kezdőkörben, az indításnál jó 15 métert vert a 10 méter hátrányból induló feka szélső a valamiért befelé induló szélsőbekk fenoménra Kockafej Korhutra, a tizenhatoson belül az eddig sajnos sokáig mellőzött Korcsmárt verte meg az embere egy lefordulással aminek következtében a nagy visszatérő összeesett, majd jött az alázós grundcsel amivel úgy verték meg az ötösön a csupaszív(ás) Skorbutot mint U9-es Csámpás Karcsikát a paraszt tizenöt évesek edzés előtti ráhangolódáson
amióta az első válogatott meccset láttam talán ez volt a legamatőrebb és egyben legmegalázóbb támadás amiből gólt kaptunk, úgy viselkedett a csapat ahogy eddig csak a finnek tudtak

köszi! :)
Kispest távdrukker

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Milito » 2017.11.10. 09:54

Kooliver írta:Ha nem állunk ki Costa Rica ellen, az von maga után valami szankciót?
Vagy legalább legyen zártkapus, vagy áramszünet vagy robbanjon le a közvetítő busza.

Jobban járunk, ha nem állunk ki. Írják be nekik 3-0-val, aztán hagyjuk
CS.A.K.

Avatar
elguzmicsolta
Toborzórajáró
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2014.10.22. 18:45

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: elguzmicsolta » 2017.11.10. 10:38

Szemét Sorosmédia.

Még fél éve sincsen,mikor asztat terjesztették, h kikaptunk Ándorrától.

Mostan meg asztat híresztelik,h kikaptunk Lugszemburgtól!

Majdpersze,még végén el is higgyem,mi!?? Hanem tudnátok,Mo.-n akadémiai rendszer van és ez legnagyobb értékünk és Lugszembrugban nincsen ilyen,mi sokkal jobbak vagyunk. szarrá fogjuk verni aztat a volt váci kapusról elnevezett válogatottat, a Koszta Rikát is! Hajrá Magyarok!

Habár azis lehet,h Koszta Rika csak a Koszta Jani húga
Él-jen-Ku-ba-tov elnök úr! El-jen-Ku-ba-tov elnökúr! Él-jen-Ku-ba-tov elnök ur!

Avatar
cogito ergo sum
jeti
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2009.08.05. 11:30
Tartózkodási hely: Rémálmaid

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: cogito ergo sum » 2017.11.10. 11:37

Meg kell nézni a horvátokat. Ótvar stadionokban játszanak. Nem is tudtak négynél többet lőni a görögöknek. De nem baj, Lőrinc majd oda is épít szépet, és akkor már kapni is tudnak négyet.
Piaci alapokon nyugvó magyar labdarúgást!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.11.10. 14:34

Nagy meló lesz összerázni annyira ezt a csapatot,hogy versenyben legyünk az EB szereplésért.
HAJRÁ HALI!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2017.11.10. 15:12

kristof98.haladas írta:Nagy meló lesz összerázni annyira ezt a csapatot,hogy versenyben legyünk az EB szereplésért.

Hagyni kellene a faszba már ezt az EB-szereplésért görcsölést. Ez most nem ellened szól ne értsd félre, de mindig ez, hogy ki kell jutni, na most aztán kötelező, mert ha nem... Egy koncepció legyen már végre az MLSZ-nél, és nem 1-2 éves távlatban. Sokkal fontosabb, hogy mi lesz az utánpótlással? Hol vannak a játékosok? Szar minden.
DEBRECENI VSC

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.11.10. 15:14

Sanyeey írta:
kristof98.haladas írta:Nagy meló lesz összerázni annyira ezt a csapatot,hogy versenyben legyünk az EB szereplésért.

Hagyni kellene a faszba már ezt az EB-szereplésért görcsölést. Ez most nem ellened szól ne értsd félre, de mindig ez, hogy ki kell jutni, na most aztán kötelező, mert ha nem... Egy koncepció legyen már végre az MLSZ-nél, és nem 1-2 éves távlatban. Sokkal fontosabb, hogy mi lesz az utánpótlással? Hol vannak a játékosok? Szar minden.

A budapesti meccsek miatt erre ki kéne mindenképp.
HAJRÁ HALI!

Vénaszkenner
Serdülõ
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2015.04.04. 23:51

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Vénaszkenner » 2017.11.13. 14:58

Csütörtök óta csak most kezdek magamhoz térni. Egy történelmi pillanatnak voltunk szemtanúi: a Magyar Labdarúgó Szövetség 112 éves fenállása során soha nem mértek ekkora verést válogatottunkra. Egy “klasszikus” magyaros, hatalmas összeomlást láthattunk. A legszörnyűbb, hogy nekem, és a 15 millió honfitársaimnak, kell szembenézni a világgal, és ezt megvédeni.

Azt hiszem, elértünk egy olyan mélypontot, amire eddig soha nem volt példa. A luxemburgi csapat megalázott bennünket. Meggyalázták Szent István koronáját! Meggyalázták a gúlyáslevest, a disznópörköltöt! Meggyalázták a Lánchídat! Meggyalázták a magyarságot és minden magyart!

Nos, valahol törvényszerű is volt, hogy be fog következni ez a pillanat. 30-40 éve folyamatosan rohad és pusztul belülről a magyar futball. Az igazi szakemberek eltűntek. Maradt egy zárt, arrogáns, tanulóellenes közeg amely minden modernizálást és új impulzust elutasít.

Egy út van előre: ezeket minél messzibre eltávolítani futballunkból. Kinevezni egy külföldi irányvonalat, amit követni fogunk, és onnan hozni utánpótlásvezetőket. Az akadémiákra csak elvétve kapjon szerepet magyar edző; legyenek mindenhol külföldi edzők, akik tisztában vannak a modern futball jeleivel. Az MLSZ-ben tisztességes, szigorú, vezetők dolgozzanak; ott nagytakarítás kell. A válogatott élére a magyar játékosokat és közeget ismerő Paolo Sousa jöjjön.

De a legvalószínűbb az, hogy nem fog történni semmi. Ugyanúgy megyünk tovább ezen a megkezdett úton, ahogy Marseille után tettük, ahogy Irapuato után tettük, ahogy a Jugoszlávia-elleni megszégyenítés után tettük, ahogy Valetta után tettük, ahogy Bukarest után tettük, ahogy Feröer után tettük, ahogy Andorra után tettük. Legfeljebb más viszi el a balhét - de ugyanazok irányítják a történteket a háttérből. Szegény Détári Lajos úgy fog meghalni, hogy ő lőtte az utolsó magyar VB-gólt. Gyerekeink sem fogják látni magyar csapatot nagy tornán. De lehet, hogy az unokáink sem. Pont ma láttam egy videot ahol a vezetőként sehol semmit nem elérő Bognár György elmesélte, gondolt egyet a kapitányi kérdésre, és szerinte nem kell külföldi. Egy embert lát aki alkalmas a feladatra: Mezey György. Közben Berzi Sándor Hollandiában egyeztet a szövetség számára. Itt nem lesz semmi, soha.

Klubjaink az előselejtező első fordulójában kiesnek. Európa a válogatottunkon kap röhögőgörcsöt. Ennél nincs lejebb...

...vagy mégis van?

Tisztelettel,
Ifj. Knézy Jenő
"Ha sétálok a sporttelepen és meglátom a szemetet a földön, akkor nem felhívok valakit, hogy jöjjön oda és szedje fel, hanem lehajolok érte és kidobom." (Kubatov Gábor, 2017)

BlancoAgilon38

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.13. 15:58

kristof98.haladas írta:
Sanyeey írta:
kristof98.haladas írta:Nagy meló lesz összerázni annyira ezt a csapatot,hogy versenyben legyünk az EB szereplésért.

Hagyni kellene a faszba már ezt az EB-szereplésért görcsölést. Ez most nem ellened szól ne értsd félre, de mindig ez, hogy ki kell jutni, na most aztán kötelező, mert ha nem... Egy koncepció legyen már végre az MLSZ-nél, és nem 1-2 éves távlatban. Sokkal fontosabb, hogy mi lesz az utánpótlással? Hol vannak a játékosok? Szar minden.

A budapesti meccsek miatt erre ki kéne mindenképp.

Az lesz a legszebb, ha nem jutunk ki és Budapesten nézők nélkül játszik Hollandia Angliával. :D

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74997
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.13. 15:59

BlancoAgilon38 írta:
kristof98.haladas írta:
Sanyeey írta:Hagyni kellene a faszba már ezt az EB-szereplésért görcsölést. Ez most nem ellened szól ne értsd félre, de mindig ez, hogy ki kell jutni, na most aztán kötelező, mert ha nem... Egy koncepció legyen már végre az MLSZ-nél, és nem 1-2 éves távlatban. Sokkal fontosabb, hogy mi lesz az utánpótlással? Hol vannak a játékosok? Szar minden.

A budapesti meccsek miatt erre ki kéne mindenképp.

Az lesz a legszebb, ha nem jutunk ki és Budapesten nézők nélkül játszik Hollandia Angliával. :D

ehhez a hollandoknak is alaposan fel kell javulniuk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.13. 16:02

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
kristof98.haladas írta:A budapesti meccsek miatt erre ki kéne mindenképp.

Az lesz a legszebb, ha nem jutunk ki és Budapesten nézők nélkül játszik Hollandia Angliával. :D

ehhez a hollandoknak is alaposan fel kell javulniuk

Akkor legyen egy német-belga meccs.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74997
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.13. 16:14

BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:Az lesz a legszebb, ha nem jutunk ki és Budapesten nézők nélkül játszik Hollandia Angliával. :D

ehhez a hollandoknak is alaposan fel kell javulniuk

Akkor legyen egy német-belga meccs.

nem jó, minden pofát egyforma színekre kell mázolni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Andorráztunk Luxemburgban!

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.13. 16:23

Adamek írta:
BlancoAgilon38 írta:
Adamek írta:ehhez a hollandoknak is alaposan fel kell javulniuk

Akkor legyen egy német-belga meccs.

nem jó, minden pofát egyforma színekre kell mázolni

Ha nm jutunk ki, mindegy is lesz. Márpedig ez a csapat e is jusson ki sehova.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 197 vendég