Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.11.02. 13:26

Magyarország - Az új kapitányról is véleményt formált.

Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t


Mint köztudott, Georges Leekens váltotta a magyar válogatott kispadján Bernd Storckot. A belga szakemberről Fazekas László is véleményt formált. Az Újpesttel kilenc bajnoki címet szerző Fazekas hosszú ideje él Belgiumban, így jól ismerheti nemzeti együttesünk új "vezérét".


 


"Csányi Sándor MLSZ-elnököt nem ismerem, de a jelek szerint a külföldi edzőket kedveli, és nem tudom, miért. A magyar fociszövetség döntéshozóinak gondolkodása számomra kiismerhetetlen, és komorrá tesz. Tudják, hogy ott van kéznél Dunai Antal, aki egykoron spanyol földön ért el kiemelkedő sikereket, és aki az 1996-os olimpiára is kijuttatta az U21-es válogatottat, máig ért a szakmához, de nekik nem kell a jó hazai tréner" fogalmazott Fazekas a Borsnak, majd rátért Leekensre. "ó pár hete elmegy majd azzal, hogy felméri a honi futballviszonyokat. Nem zárom ki, hogy sikeres lesz, de ehhez kiemelkedően jó pszichológusnak kell lennie. De jó tudni, csakis magyar kapitány talál utat a magyar futballista lelkéhez" - jelentette ki az egykori klasszis.



Bernd Storck így nyilatkozott a magyar válogatottról - NB1.hu



Nemzeti együttesünk exkapitánya a céljairól is beszélt.




Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: Apuka » 2017.11.02. 22:28

Kapa, Te nagyon hülye vagy!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: zaggar » 2017.11.03. 06:54

Apuka írta:Kapa, Te nagyon hülye vagy!


Lehet h nem értesz vele egyet (speciel én sem), de ő azért nem a bognárgyuri szintje, uh fogalmazhatnál egy fokkal normálisabban is.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.11.03. 07:14

zaggar írta:
Apuka írta:Kapa, Te nagyon hülye vagy!


Lehet h nem értesz vele egyet (speciel én sem), de ő azért nem a bognárgyuri szintje, uh fogalmazhatnál egy fokkal normálisabban is.


Ne sértegesd Bognár Györgyöt, ő azért nem nemecsekernő szintje, fogalmazz finomabban! ;)
Lassú, de pontatlan!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.03. 07:52

érdekes
és most az érdekes alatt azt értem, hogy mi a fasz van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.11.03. 07:53

zaggar írta:
Apuka írta:Kapa, Te nagyon hülye vagy!


Lehet h nem értesz vele egyet (speciel én sem), de ő azért nem a bognárgyuri szintje, uh fogalmazhatnál egy fokkal normálisabban is.

érdekes a Kaszinós párhuzam, nagyjából pont ezekkel az értelmes gondolatokkal szokott ő is kampányolni maguk mellett
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BlancoAgilon38

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.11.03. 16:43

Nagyon kedveltem Fazék játékát. De a szitu az, hogy Dunai Antalt javasolni, aki húsz éve nem ült kispadon, csak fotó kedvéért, tényleg kapitális hülyeség. Kiemelkedő sikereket emlegetni vele kapcsolatban Spanyolországban, szintén az.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: zaggar » 2017.11.03. 17:43

Adamek írta:
zaggar írta:
Apuka írta:Kapa, Te nagyon hülye vagy!


Lehet h nem értesz vele egyet (speciel én sem), de ő azért nem a bognárgyuri szintje, uh fogalmazhatnál egy fokkal normálisabban is.

érdekes a Kaszinós párhuzam, nagyjából pont ezekkel az értelmes gondolatokkal szokott ő is kampányolni maguk mellett


Észrevételed jogossága tagadhatatlan. De bognárgyurkával ellentétben nem hiszem, h őt a langymelegben való kényelmes megélhetés lehetősége vonzza. Gondolom, hisz abban, amit mondd. Neki legalábbis el tudom hinni, h tényleg hisz abban, amit mondd, nem csak pénzt akar szerezni. Az más kérdés, h amit mondd, azzal nem kerülünk előrébb.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.11.03. 19:38

Fazekas Kapa igazgyöngy a magyar labdarúgás trágyadombján.
De - ha pontosan idézték egyáltalán - amit most mondott, azzal nem tudok egyetérteni. Dujmov Tóni bácsit nem predesztinálják 20-30-40 évvel ezelőtt érvényes eredményei, valamikori képességei arra, hogy 2017-ben magyar szövetségi kapitány legyen.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Érdekes: klasszis labdarúgónk élesen bírálta az MLSZ-t

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.11.04. 06:36

A magyar seggbe magyar lófaszt n+1. variánsa.
Szép dolog a barátság, ezt elismerem. Inkább szidolozzák együtt azokat az ezüstcipőket!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 165 vendég