Storck: ennyit tudunk!

Avatar
Johnnie Walker
Keep Walking
Hozzászólások: 46004
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:45

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Johnnie Walker » 2017.10.09. 10:27

Javier Arizmendi írta:
absinthe írta:Amíg nincs egy olyan tökös ember, aki nem a külföldön padozókat részesíti előnyben, hanem azokat a játékosokat akik a klubjukban kiemelkedőt alakítanak, addig szart se ér semmi. Mindegyik csak egy báb lesz és csak a pénz számít.

Varga Roland 11 gólos vagy mennyi a mennyeiben. tegnap játszott. te észrevetted? a feka csávó, aki fogta, a kiesőjelölt Toulouseban tolja... arról amúgy nem Storck tehet, hogy Lipcse hőse elcsúszik, meg egy hazaadást beszed.

Nem Storckon múlik. Elég visszamenni a magyar-olasz U21 barátságos meccsig. Gyakorlatilag felborult a pálya, kicsit sarkosan nézve még 5 évig biztosan semmi esélyünk bekerülni a legnagyobbak közé... Érdemes lenne az akadémiáknál körülnézni...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.09. 10:31

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:és ahogy már mondtam, ne herdáljuk a köz javát menő kamunémet kamuszakemberekre, ehhez a tánchoz elég a teszkógazdaságos megoldás is
nem lehet mindenkinek top válogatottja, ez van

annyit ehhez hozzátennék, hogy 10 milliárdokért stadionokat építeni mindenhova az országba sokkal nagyobb veszteség, mint néhány tizmilliót elbaszarintani egy-két emberre, akiknek hat havonta van egy jó és előrevívő meglátásuk.

az nem számít jó meglátásnak, ha most véletlen pont sikerült 11 embert kiküldenie a gyepre
a stadion se kell (ennyi), de az legalább ittmarad ha lejár az újabb vesztes sorozat és lehet használni Modern Talking megakoncertre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.10.09. 10:34

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:és ahogy már mondtam, ne herdáljuk a köz javát menő kamunémet kamuszakemberekre, ehhez a tánchoz elég a teszkógazdaságos megoldás is
nem lehet mindenkinek top válogatottja, ez van

annyit ehhez hozzátennék, hogy 10 milliárdokért stadionokat építeni mindenhova az országba sokkal nagyobb veszteség, mint néhány tizmilliót elbaszarintani egy-két emberre, akiknek hat havonta van egy jó és előrevívő meglátásuk.

az nem számít jó meglátásnak, ha most véletlen pont sikerült 11 embert kiküldenie a gyepre
a stadion se kell (ennyi), de az legalább ittmarad ha lejár az újabb vesztes sorozat és lehet használni Modern Talking megakoncertre

nálatok a Robbie Williams-en kivül volt már valami? nem igazán követem, de szerintem az új stadikban még annyi koncert sincs, mint a régi MTK-ban volt...

a Kleinheislerbe, meg a Priskinbe beletalált a norgék ellen. azt az eb-n is volt valami tuti. ez ilyen munkaidő per hat havi átlagnak minősíthető.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Javier Arizmendi 2017.10.09. 10:35-kor.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.09. 10:35

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:annyit ehhez hozzátennék, hogy 10 milliárdokért stadionokat építeni mindenhova az országba sokkal nagyobb veszteség, mint néhány tizmilliót elbaszarintani egy-két emberre, akiknek hat havonta van egy jó és előrevívő meglátásuk.

az nem számít jó meglátásnak, ha most véletlen pont sikerült 11 embert kiküldenie a gyepre
a stadion se kell (ennyi), de az legalább ittmarad ha lejár az újabb vesztes sorozat és lehet használni Modern Talking megakoncertre

nálatok a Robbie Williams-en volt már valami. nem igazán követem, de szerintem az új stadikban még annyi koncert sincs, mint a régi MTK-ban volt...

megöregedett az összes nagy metálguru
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.10.09. 10:37

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:az nem számít jó meglátásnak, ha most véletlen pont sikerült 11 embert kiküldenie a gyepre
a stadion se kell (ennyi), de az legalább ittmarad ha lejár az újabb vesztes sorozat és lehet használni Modern Talking megakoncertre

nálatok a Robbie Williams-en volt már valami. nem igazán követem, de szerintem az új stadikban még annyi koncert sincs, mint a régi MTK-ban volt...

megöregedett az összes nagy metálguru

akkor marad a Modern Talking. erre alapozva kissé keveslem is a kisvárdai, meg a szegedi stadion méretét. jó lenne egy új videó végre a hali stadijáról már.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.10.09. 10:39

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:nálatok a Robbie Williams-en volt már valami. nem igazán követem, de szerintem az új stadikban még annyi koncert sincs, mint a régi MTK-ban volt...

megöregedett az összes nagy metálguru

akkor marad a Modern Talking. erre alapozva kissé keveslem is a kisvárdai, meg a szegedi stadion méretét. jó lenne egy új videó végre a hali stadijáról már.

egy elképesztő drónfelvétel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: SAW » 2017.10.09. 11:03

Johnnie Walker írta:
Javier Arizmendi írta:
absinthe írta:Amíg nincs egy olyan tökös ember, aki nem a külföldön padozókat részesíti előnyben, hanem azokat a játékosokat akik a klubjukban kiemelkedőt alakítanak, addig szart se ér semmi. Mindegyik csak egy báb lesz és csak a pénz számít.

Varga Roland 11 gólos vagy mennyi a mennyeiben. tegnap játszott. te észrevetted? a feka csávó, aki fogta, a kiesőjelölt Toulouseban tolja... arról amúgy nem Storck tehet, hogy Lipcse hőse elcsúszik, meg egy hazaadást beszed.

Nem Storckon múlik. Elég visszamenni a magyar-olasz U21 barátságos meccsig. Gyakorlatilag felborult a pálya, kicsit sarkosan nézve még 5 évig biztosan semmi esélyünk bekerülni a legnagyobbak közé... Érdemes lenne az akadémiáknál körülnézni...

Vettek rájuk lakatot a TAO-ból.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: cain » 2017.10.09. 11:12

absinthe írta:Amíg nincs egy olyan tökös ember, aki nem a külföldön padozókat részesíti előnyben, hanem azokat a játékosokat akik a klubjukban kiemelkedőt alakítanak, addig szart se ér semmi. Mindegyik csak egy báb lesz és csak a pénz számít.

volt már ilyen kapitány, aki az itthon játszókat favorizálta, és nem váltotta meg a világot ő sem. már előnye és hátránya van annak, aki egy erősebb bajnokságban padozik, mint annak aki egy gyengébb bajnokságban játszik kezdőként. mert az is szar, csak máshogy. szóval ez nem az ultimate megoldás, amivel jól megmondtad a tutit, hanem csak kicseréltük az ujjat, amire keményen ráharapunk.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.10.09. 12:38

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:megöregedett az összes nagy metálguru

akkor marad a Modern Talking. erre alapozva kissé keveslem is a kisvárdai, meg a szegedi stadion méretét. jó lenne egy új videó végre a hali stadijáról már.

egy elképesztő drónfelvétel

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.10.09. 15:30

Ennyit hát, ki kell tolni a válogatott szünetet legalább egy hónaposra.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.10.09. 16:18

Ha jól tudom BS nemcsak szövetségi kapitány, hanem sportigazgató - vagy mi a fene -, azaz ő felel azért, h ne ennyit tudjunk. Ebből következik, h a magyar futballban dolgozók közül egyetlen ember nem jelentheti ki ezt. Ő. Mert, ha szerinte ennyit tudunk, akkor nincs értelme annak a munkának amit végez.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.10.09. 16:30

SuperDepor írta:Ha jól tudom BS nemcsak szövetségi kapitány, hanem sportigazgató - vagy mi a fene -, azaz ő felel azért, h ne ennyit tudjunk. Ebből következik, h a magyar futballban dolgozók közül egyetlen ember nem jelentheti ki ezt. Ő. Mert, ha szerinte ennyit tudunk, akkor nincs értelme annak a munkának amit végez.

Elküldték ezt a fazont Kazahsztánból is a picsába, pedig ott aztán tényleg nem várnak nagy eredményeket. Vicc hogy az Andorra elleni szégyen után is helyén maradhatott.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.10.09. 17:59

Szarka írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:viszont ő tette az inkriminált felvetést, akkor elvárható, hogy tudja is, hogy kikről van szó, ha nem a levegőbe beszélt

Téves megközelítés. Ennyi erővel minden problémafelvetés hiábavaló, ha nem tudjuk rá azonnal a megoldást.

Ez elég konkrét felvetés volt, amit pont azzal cáfolnak, hogy példákat kérnek. Nem megoldást kértek, csak felsorolást, hogy kire gondolt. Más hozzátette, hogy egy ember volt tegnap a pályán, aki padozik a külföldi csapatában ( Nagy Ádám ). Talán nincs is már 11 légiósunk.

Szerintem azzal semmiképp sem cáfoltak, hogy példát kértek, legfeljebb költői, csőbe húzó szinten. Nem azt mondom, hogy igaza van, sőt akár lehetett volna reszelni a fingot két oldalon keresztül (ő feldob egy nevet, ti szétcincáljátok), de attól még nem az ő feladata az alkalmas játékosok felkutatása, hanem a szövetségi kapitányé.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.10.09. 18:15

Gunners írta:
SuperDepor írta:Ha jól tudom BS nemcsak szövetségi kapitány, hanem sportigazgató - vagy mi a fene -, azaz ő felel azért, h ne ennyit tudjunk. Ebből következik, h a magyar futballban dolgozók közül egyetlen ember nem jelentheti ki ezt. Ő. Mert, ha szerinte ennyit tudunk, akkor nincs értelme annak a munkának amit végez.

Elküldték ezt a fazont Kazahsztánból is a picsába, pedig ott aztán tényleg nem várnak nagy eredményeket. Vicc hogy az Andorra elleni szégyen után is helyén maradhatott.

Így bizony!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35065
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2017.10.09. 18:16

Reginald McFreez írta:
Szarka írta:
Reginald McFreez írta:Téves megközelítés. Ennyi erővel minden problémafelvetés hiábavaló, ha nem tudjuk rá azonnal a megoldást.

Ez elég konkrét felvetés volt, amit pont azzal cáfolnak, hogy példákat kérnek. Nem megoldást kértek, csak felsorolást, hogy kire gondolt. Más hozzátette, hogy egy ember volt tegnap a pályán, aki padozik a külföldi csapatában ( Nagy Ádám ). Talán nincs is már 11 légiósunk.

Szerintem azzal semmiképp sem cáfoltak, hogy példát kértek, legfeljebb költői, csőbe húzó szinten. Nem azt mondom, hogy igaza van, sőt akár lehetett volna reszelni a fingot két oldalon keresztül (ő feldob egy nevet, ti szétcincáljátok), de attól még nem az ő feladata az alkalmas játékosok felkutatása, hanem a szövetségi kapitányé.

Ne már, két csoportot emleget fel, de fel se tudja sorolni , kik azok. Igen is, ha ő úgy látja, hogy csak mellőzött külföldiek fociznak a válogatottban, sorolja őket! Nem az új Dalai láma felkutatását kérjük tőle, csak azt, hogy szerinte kik azok, akikről beszél. Ő állította, hogy létezik ez a két csoport, akkor sorolja. Mert még a tág keretbe összeszedhetünk 4-5 mellőzöttet külföldről, igazából a kezdőbe már 11 légiós se fér be, mert nincsenek annyian. Az NB1-ből pedig már lassan mindenki volt válogatott, akinek volt 5-6 jó meccse. Szóval az általa sorolt két csoport nincs, vagy igen szűk létszámú. Most hirtelen ki az, aki padozik külföldön, és válogatott? Mert még a tág keretbe összeszedhetünk 4-5 mellőzöttet külföldről, igazából a kezdőbe már 11 légiós se fér be, mert nincsenek annyian. Dzsu , Szalai, Gula, Korhut játszik, egyedül Ádi aki most padozik. De ne nekem kelljen már kikeresgélni, hogy kikről beszél, vagy Librinek.

Összeségében ne tegyünk már úgy, mintha otthon maradna egy kezdőre való jóval jobb játékos. Kipróbáltuk már az összes légiósunk, és az NB1 középmezőnyéből halászgatunk már, aki ezeknél jobb és hiányzik, az vagy sérült, vagy maga mondta vissza a válogatottságot.

Többet is beszéltem erről, mint érdemes.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.10.09. 18:31

SuperDepor írta:Ha jól tudom BS nemcsak szövetségi kapitány, hanem sportigazgató - vagy mi a fene -, azaz ő felel azért, h ne ennyit tudjunk. Ebből következik, h a magyar futballban dolgozók közül egyetlen ember nem jelentheti ki ezt. Ő. Mert, ha szerinte ennyit tudunk, akkor nincs értelme annak a munkának amit végez.

Ennyi.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.10.09. 18:35

Szarka írta:
Reginald McFreez írta:
Szarka írta:Ez elég konkrét felvetés volt, amit pont azzal cáfolnak, hogy példákat kérnek. Nem megoldást kértek, csak felsorolást, hogy kire gondolt. Más hozzátette, hogy egy ember volt tegnap a pályán, aki padozik a külföldi csapatában ( Nagy Ádám ). Talán nincs is már 11 légiósunk.

Szerintem azzal semmiképp sem cáfoltak, hogy példát kértek, legfeljebb költői, csőbe húzó szinten. Nem azt mondom, hogy igaza van, sőt akár lehetett volna reszelni a fingot két oldalon keresztül (ő feldob egy nevet, ti szétcincáljátok), de attól még nem az ő feladata az alkalmas játékosok felkutatása, hanem a szövetségi kapitányé.


Többet is beszéltem erről, mint érdemes.

Szerintem is :D

Instant szinten nincsenek megfelelő szakemberek, de ha még lennének is, nincsenek megfelelő játékosok. Se külföldön, se idehaza. Oszt pont. Ettől függetlenül igazold hitelt érdemlően, hogy nincs igaza abszintnak, azaz lehetetlen úgy felállni, motivált, fegyelmezett NB1-es játékosokkal, hogy eredményt érjünk el! Igazold azt, hogy nincs az NB1-ben tizenegy játékos, akik képesek lennének arra, hogy egy végletekig leegyszerűsített, célorientált, hozzáértő szaki által kidolgozott taktikát végrehajtsanak.:)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.10.09. 20:17

Reginald McFreez írta:
Szarka írta:
Reginald McFreez írta:Szerintem azzal semmiképp sem cáfoltak, hogy példát kértek, legfeljebb költői, csőbe húzó szinten. Nem azt mondom, hogy igaza van, sőt akár lehetett volna reszelni a fingot két oldalon keresztül (ő feldob egy nevet, ti szétcincáljátok), de attól még nem az ő feladata az alkalmas játékosok felkutatása, hanem a szövetségi kapitányé.


Többet is beszéltem erről, mint érdemes.

Szerintem is :D

Instant szinten nincsenek megfelelő szakemberek, de ha még lennének is, nincsenek megfelelő játékosok. Se külföldön, se idehaza. Oszt pont. Ettől függetlenül igazold hitelt érdemlően, hogy nincs igaza abszintnak, azaz lehetetlen úgy felállni, motivált, fegyelmezett NB1-es játékosokkal, hogy eredményt érjünk el! Igazold azt, hogy nincs az NB1-ben tizenegy játékos, akik képesek lennének arra, hogy egy végletekig leegyszerűsített, célorientált, hozzáértő szaki által kidolgozott taktikát végrehajtsanak.:)
Valami olyanra, amit Izland csinál, elvileg be lehet idomítani 20 favágót. De ahhoz iszonyatos fizikum és erős idegrendszer kell. A magyar átlagfutballista kudarckerülő típus és jellemzően fizikailag elnyomható. Sok köztük testileg is nincstelen féltörpe. Mintha egy gondosan végigvitt kontraszelekció befutói lennének.

EB
Aranylabdás
Hozzászólások: 19028
Csatlakozott: 2005.05.07. 11:37
Tartózkodási hely: Általában Reykjavík
Kapcsolat:

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: EB » 2017.10.09. 21:28

nyúl írta:
Reginald McFreez írta:
Szarka írta:
Többet is beszéltem erről, mint érdemes.

Szerintem is :D

Instant szinten nincsenek megfelelő szakemberek, de ha még lennének is, nincsenek megfelelő játékosok. Se külföldön, se idehaza. Oszt pont. Ettől függetlenül igazold hitelt érdemlően, hogy nincs igaza abszintnak, azaz lehetetlen úgy felállni, motivált, fegyelmezett NB1-es játékosokkal, hogy eredményt érjünk el! Igazold azt, hogy nincs az NB1-ben tizenegy játékos, akik képesek lennének arra, hogy egy végletekig leegyszerűsített, célorientált, hozzáértő szaki által kidolgozott taktikát végrehajtsanak.:)
Valami olyanra, amit Izland csinál, elvileg be lehet idomítani 20 favágót. De ahhoz iszonyatos fizikum és erős idegrendszer kell. A magyar átlagfutballista kudarckerülő típus és jellemzően fizikailag elnyomható. Sok köztük testileg is nincstelen féltörpe. Mintha egy gondosan végigvitt kontraszelekció befutói lennének.

Nemcsak a fizikummal van gond. Szerintem a magyar néplélek miatt ez nehezen működhet otthon.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Storck: ennyit tudunk!

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.10.09. 21:33

EB írta:
nyúl írta:
Reginald McFreez írta:Szerintem is :D

Instant szinten nincsenek megfelelő szakemberek, de ha még lennének is, nincsenek megfelelő játékosok. Se külföldön, se idehaza. Oszt pont. Ettől függetlenül igazold hitelt érdemlően, hogy nincs igaza abszintnak, azaz lehetetlen úgy felállni, motivált, fegyelmezett NB1-es játékosokkal, hogy eredményt érjünk el! Igazold azt, hogy nincs az NB1-ben tizenegy játékos, akik képesek lennének arra, hogy egy végletekig leegyszerűsített, célorientált, hozzáértő szaki által kidolgozott taktikát végrehajtsanak.:)
Valami olyanra, amit Izland csinál, elvileg be lehet idomítani 20 favágót. De ahhoz iszonyatos fizikum és erős idegrendszer kell. A magyar átlagfutballista kudarckerülő típus és jellemzően fizikailag elnyomható. Sok köztük testileg is nincstelen féltörpe. Mintha egy gondosan végigvitt kontraszelekció befutói lennének.

Nemcsak a fizikummal van gond. Szerintem a magyar néplélek miatt ez nehezen működhet otthon.

Balsors akit régen tép
Balfaszokká váltunk rég
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 191 vendég