Megvan, mikor térhet vissza a Vasas válogatott játékosa

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Megvan, mikor térhet vissza a Vasas válogatott játékosa

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.10.09. 11:45

Budapest – A hétvégi fordulóban már elképzelhető, hogy játszhat.

Megvan, mikor térhet vissza a Vasas válogatott játékosa


A válogatottak szereplése miatti szünetet megelőző, Budapest Honvéd elleni bajnoki mérkőzés napján megbetegedő Hangya Szilveszter meggyógyult, így várhatóan pályára léphet a Vasas következő, szombati, debreceni, DVTK elleni bajnoki mérkőzésén – adta hírül a klub weblapja.



 



„Nagyon szomorú voltam, hogy éppen a várva-várt rangadó napján dőltem ágynak, ráadásul bár kaptam meghívót a felnőtt válogatottba, de arról is lemaradtam. Nem emlékszem arra, hogy romlott ételt ettem volna, egyszerűen megtámadta a szervezetemet egy erős vírus, ami nagyon magas lázzal és gyomorfertőzéssel járt együtt, annak minden kellemetlen velejárójával. Hiába próbáltam volna játékra jelentkezni a múlt hétvégén, a betegség annyira legyengítette testemet, hogy nem tudtam volna a csapat hasznára lenni” – beszélt a Honvéd otthonában 4-1-re megnyert derbi előzményeiről Hangya Szilveszter. – Szerdán már lassan elkezdtem kocogni, egyre jobban érzem magam, és bízom abban, hogy a jövő hét közepére visszanyerem az erőmet és ott lehetek a pályán a DVTK ellen – nyilatkozta a vasasfc.hu-nak a kétszeres válogatott játékos. 



 



Az angyalföldi együttes pillanatnyilag negyedik a tabellán, de egy mérkőzéssel kevesebbet játszott riválisainál. 



 




Áll a bál: a híres kommentátor keményen beszólt Storcknak - kép - NB1.hu



Horti Gábor szerint el kellene gondolkodni a kapitányváltáson.




Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 124 vendég