BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.09.14. 07:30

München - Eléggé keményen fogalmazott a francia.

BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához


Mint arról korábban beszámoltunk, a Bayern München 34 éves francia sztárját a 78. percben cserélték le, mire ő letépte magáról a mezét, majd mérgesen a kispadra hajította. A hisztire magyarázatot várt Ribérytől Hasan Salihamidzic sportigazgató és Carlo Ancelotti vezetőedző is.



 


„Én mindig is őszinte és lojális játékos voltam, tisztelem a drukkereket és a klubot, melyet szeretek. A mezem elhajításának semmi köze nincs a tiszteletlenséghez, vagy bármi máshoz, amivel azok az emberek vádolnak, akik azt hiszik, hogy ismernek – írta Ribéry a közösségi oldalon. – Néhányan soha nem fogják megérteni, hogy mit jelent mindent beleadni a klubért, és ezért sajnálom őket. Amíg a pályán vagyok, én, Franck Ribéry meg fogom védeni a színeinket és minden meccsen teljes szenvedéllyel fogok harcolni. A hihetetlen drukkereink támogatásával, a klub iránti szeretetük és a szenvedélyük által a jövőben is szép történetet fogunk írni együtt.”



BL: Sallai kezdett a Real ellen, Gulácsi érdekes gólt kapott - NB1.hu



Bajnokok Ligája eredmények




Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.09.14. 08:07

Ebben csak az is nincs benne,hogy miért tépte le.Mindenesetre akármit is mond ez tiszteletlenség .
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.09.14. 08:24

Ha valakinek megbocsájtják a szurkolók, vezetők ezt a hisztit, akkor az Ribéry. Tett már annyit a klubbért, s fontos számára annyira a Bayern, hogy fel sem merül senkiben a tiszteletlenség, hajt, odateszi magát minden meccsen már 10 éve. Mindenesetre az öltözőben valami nincs rendben. Robben nem érzi magát jól a pályán, Lewandowski a vezetőséget kritizálja az igazolások miatt. Közben Nagelsmann nyilatkozta, hogy álmai között szerepel a Bayern és épp házat építenek Münchenben. Ha Carlo nem alkot valamit idén, akkor nyáron érkezni fog a német a padra.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.09.14. 08:24

Mrs.Dolcetti írta:Ebben csak az is nincs benne,hogy miért tépte le.Mindenesetre akármit is mond ez tiszteletlenség .
Ja,mint Balotelli és az Inter mez esete.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BlancoAgilon38

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.14. 10:21

MindigÚjpest írta:
Mrs.Dolcetti írta:Ebben csak az is nincs benne,hogy miért tépte le.Mindenesetre akármit is mond ez tiszteletlenség .
Ja,mint Balotelli és az Inter mez esete.

Igaz, de Balotellit Materrazzi és bandája kétszer is rongyosra pofozta már az öltözőfolyosón.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.09.15. 05:43

Mrs.Dolcetti írta:Ebben csak az is nincs benne,hogy miért tépte le.Mindenesetre akármit is mond ez tiszteletlenség .

Kivéve ha kigyulladt, vagy ha megtámadták a húsevő midikloriánok.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BlancoAgilon38

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.09.15. 09:15

Egyébként faszán megindokolta. Csak azt nem mondta, hogy miért. Nyilván azért, mert le merészelték cserélni. A lojalitásba, a klub szeretetébe az is beletartozik szerintem, hogy emelt fővel viseled a cserét. Nyilván az edző nem akart rosszat a csapatnak. Tehát közösen tolódik az a szekér. Vagy nem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL: Ribéry elmondta, miért tépte le a saját mezét és vágta a Bayern kispadjához

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.09.15. 09:22

Reginald McFreez írta:
Mrs.Dolcetti írta:Ebben csak az is nincs benne,hogy miért tépte le.Mindenesetre akármit is mond ez tiszteletlenség .

Kivéve ha kigyulladt, vagy ha megtámadták a húsevő midikloriánok.

vagy ha csak be akarta gerjeszteni a vetkőző show-val Carlót
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég