Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.08.12. 12:21

Chicago - A támadó jelezte, hogy nem jön a válogatotthoz, jött is a válasz.

Nikolics vs. Storck: újabb felvonás


Továbbra sem csillapodnak az indulatok Nikolics Nemanja, a magyar válogatott és a Chocago Fire támadója, valamint Bernd Storck szövetségi kapitány között.



 



„Tisztelt szurkolók! Úgy döntöttem, hogy nem veszek részt a válogatott soronkövetkező két vb-selejtezőjén. Sokan nem vették komolyan, amikor arról beszéltem Amerikába érkezésemkor, hogy történelmet akarok írni a Chicagóval. Veljko Paunovic vezetőedző, vagy éppen Bastian Schweinsteiger is hitt és hisz abban, hogy ez egy különleges szezon lehet a csapat életében. Hét hónap alatt rengeteg mindent elértünk, elértem és úgy gondolom, a jövőben bánnám, ha nem adnám meg magamnak az esélyt, hogy a maximumot hozzam ki ebből az idényből. Szeretnék végig a bajnokságért és a gólkirályi címért harcolni! Amióta válogatott vagyok, mindig rendelkezésre álltam, akkor is első helyre tettem a nemzeti csapatot, amikor nem favorizáltak, de most először a saját karrierem kell, hogy a legfontosabb helyen álljon. Senki ne gondolja, hogy ez egy bosszú a részemről, sőt első dolgom volt tájékoztatni a döntésemről a kapitányt. Bernd Storck korrekt volt, tudomásul vette az érveimet, megérti az elhatározásomat és támogatásáról biztosított. Két MLS-meccset hagynék ki, és ki tudja, hogy viselne meg a sok utazás és az időeltolódás. A klubomban is teljes mellszélességgel mellettem állnak. Értékelik, hogy mindent alárendelek annak érdekében, hogy valami maradandót alkossunk Chicagóban. A válogatottnak természetesen teljes szívből szurkolok majd, ahogy eddig is!”



 



"Nemanja felhívott, ismertette helyzetét és megbeszélte velem a döntését. Teljesen megértettem, mennyire fontos számára, hogy amerikai bajnok legyen csapatával, és hogy mennyire szeretné segíteni klubját ennek elérésében. Vezetőedzője és klubja is a támogatásomat kérte, ami egyértelműen mutatja, mennyire fontos számukra a bajnokság első helyének megszerzése. Bármikor, amikor támogatni tudom a játékosaimat, szívesen teszem, így természetesen ezúttal is támogatom Nemanját abban, hogy valóra váltsa azt az álmát, hogy csapatával megszerezze a Chicago Fire első MLS-bajnoki címét. Ehhez sok sikert kívánok neki, és olyan kirobbanó formát, amilyet az utóbbi időszakban mutatott” – nyilatkozta Bernd Storck szövetségi kapitány.



 





 


BlancoAgilon38

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.12. 12:32

Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: challo » 2017.08.12. 12:45

BlancoAgilon38 írta:Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

a 10-20 percek alatt amiket kapott?

BlancoAgilon38

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.12. 12:51

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

a 10-20 percek alatt amiket kapott?

Nem egyszer volt kezdő is, plusz rövidebb idő alatt is lehet bizonyítani. Nekem ugyan nem hiányzik. Eleve jó ideje erről nyafog: ha csere lesz, ő padra nem szívesen jön. De persze a válogatott az első. Az a francot.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.08.12. 12:52

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

a 10-20 percek alatt amiket kapott?

Az nem számít. :) A nagy egészet nézve már nem lenne rinyagép.
Érted élek én!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2017.08.12. 12:53

BlancoAgilon38 írta:Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

A kapott játékpercek kitesznek jó ha 10 meccset. Úgysem hívná be Sztrók, így legalább mindenkinek könnyebb az élete.

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: challo » 2017.08.12. 12:54

BlancoAgilon38 írta:
challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Rinyagép. 23 meccsen 3 gól egy csatártól marha kevés.

a 10-20 percek alatt amiket kapott?

Nem egyszer volt kezdő is, plusz rövidebb idő alatt is lehet bizonyítani. Nekem ugyan nem hiányzik. Eleve jó ideje erről nyafog: ha csere lesz, ő padra nem szívesen jön. De persze a válogatott az első. Az a francot.

767 perc alatt 4 gól, 3 gólpassz. Egy meccset végig játszott összesen, baromira nem kapta meg a lehetőséget, de még így is eredményesebb mint azok akik előtte vannak a német bohócnál.

BlancoAgilon38

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.12. 13:00

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:
challo írta:a 10-20 percek alatt amiket kapott?

Nem egyszer volt kezdő is, plusz rövidebb idő alatt is lehet bizonyítani. Nekem ugyan nem hiányzik. Eleve jó ideje erről nyafog: ha csere lesz, ő padra nem szívesen jön. De persze a válogatott az első. Az a francot.

767 perc alatt 4 gól, 3 gólpassz. Egy meccset végig játszott összesen, baromira nem kapta meg a lehetőséget, de még így is eredményesebb mint azok akik előtte vannak a német bohócnál.

Nem hasznos játékos szerintem. És a folytonos panaszáradata is unalmas.

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: challo » 2017.08.12. 13:02

BlancoAgilon38 írta:
challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem egyszer volt kezdő is, plusz rövidebb idő alatt is lehet bizonyítani. Nekem ugyan nem hiányzik. Eleve jó ideje erről nyafog: ha csere lesz, ő padra nem szívesen jön. De persze a válogatott az első. Az a francot.

767 perc alatt 4 gól, 3 gólpassz. Egy meccset végig játszott összesen, baromira nem kapta meg a lehetőséget, de még így is eredményesebb mint azok akik előtte vannak a német bohócnál.

Nem hasznos játékos szerintem. És a folytonos panaszáradata is unalmas.

szarul védekezik vagy mi?

BlancoAgilon38

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.12. 13:15

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:
challo írta:767 perc alatt 4 gól, 3 gólpassz. Egy meccset végig játszott összesen, baromira nem kapta meg a lehetőséget, de még így is eredményesebb mint azok akik előtte vannak a német bohócnál.

Nem hasznos játékos szerintem. És a folytonos panaszáradata is unalmas.

szarul védekezik vagy mi?

Nem hatékony. A magyar válogatott nem olyan, mint a lengyel vagy az amcsi csapata. Nem támadunk folyamatosan. Szalai ezerszer hasznosabb, leköt két védőt is.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.08.12. 13:18

Jobb nyarat nem is várhatott Storck, Futács megsérül, Nikolics lemondja...
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: Libritor » 2017.08.12. 13:18

De unalmas vagy, Nikolics...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.08.12. 13:30

SuperDepor írta:Jobb nyarat nem is várhatott Storck, Futács megsérül, Nikolics lemondja...

Kép

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: challo » 2017.08.12. 13:35

BlancoAgilon38 írta:
challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem hasznos játékos szerintem. És a folytonos panaszáradata is unalmas.

szarul védekezik vagy mi?

Nem hatékony. A magyar válogatott nem olyan, mint a lengyel vagy az amcsi csapata. Nem támadunk folyamatosan. Szalai ezerszer hasznosabb, leköt két védőt is.

ez egy sokat hangoztazott butaság, aminek semmi alapja nincs.

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: famate » 2017.08.12. 14:07

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:
challo írta:szarul védekezik vagy mi?

Nem hatékony. A magyar válogatott nem olyan, mint a lengyel vagy az amcsi csapata. Nem támadunk folyamatosan. Szalai ezerszer hasznosabb, leköt két védőt is.

ez egy sokat hangoztazott butaság, aminek semmi alapja nincs.

Tehát Nikolics segít annyit védekezésben mint Szalai, és képes úgy test a test ellen megtartani a labdákat?
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

challo
Tartalék
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2007.08.06. 13:57

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: challo » 2017.08.12. 14:11

famate írta:
challo írta:
BlancoAgilon38 írta:Nem hatékony. A magyar válogatott nem olyan, mint a lengyel vagy az amcsi csapata. Nem támadunk folyamatosan. Szalai ezerszer hasznosabb, leköt két védőt is.

ez egy sokat hangoztazott butaság, aminek semmi alapja nincs.

Tehát Nikolics segít annyit védekezésben mint Szalai, és képes úgy test a test ellen megtartani a labdákat?

nem, csak gólokat rúg.

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2017.08.12. 14:15

Túl van tolva az egész történet. Számomra hihetetlen, hogy egyesek annyira sztárolják, mintha legalább egy top ligás csapatban lődözné a gólokat, de még csak nem is egy jó török, orosz, vagy belga csapatban játszik, hanem amerikában.
Egyértelmű, hogy bőven gyengébb szintű csatár, mint Szalai. Szinte napra pontosan egyidősek, mégis a karrierjük között hát elég nagy rés tátong. Elég egyértelmű, hogy Szalai az első számú csatár. Ha Nikolicsnak derogál 10-15 perceket játszani, akkor ne jöjjön. Különösebben nem fog hiányozni.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: famate » 2017.08.12. 14:19

challo írta:
famate írta:
challo írta:ez egy sokat hangoztazott butaság, aminek semmi alapja nincs.

Tehát Nikolics segít annyit védekezésben mint Szalai, és képes úgy test a test ellen megtartani a labdákat?

nem, csak gólokat rúg.

Kezdene ő, ha rúgna. A válogatott mezőnyben nem Paksokat, Arka Gdyniákat, meg Montreal Impactocat kell megszórni, hanem topligás védők ellen érvényesülni egy gyengébb csapatból. Mind védekezésben, mint támadásban. Egyikben sem tartom jobbnak, mint Szalait.
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

BlancoAgilon38

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.12. 14:23

challo írta:
BlancoAgilon38 írta:
challo írta:szarul védekezik vagy mi?

Nem hatékony. A magyar válogatott nem olyan, mint a lengyel vagy az amcsi csapata. Nem támadunk folyamatosan. Szalai ezerszer hasznosabb, leköt két védőt is.

ez egy sokat hangoztazott butaság, aminek semmi alapja nincs.

Látom szimplán Nikolics védője vagy, így aztán nem látod, ami a pályán zajlik mérkőzések közben.

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Nikolics vs. Storck: újabb felvonás

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2017.08.12. 14:28

Ettől persze, hogy gyengébbnek tartom, mint Szalait, azért egy 24-25 fős magyar keretben simán helye van. Viszont azért elég nagy gondunk lehet csatárposzton. Szalai jelenleg sérült, lemarad a bundesliga rajtról (remélhetőleg a válogatott meccsig felépül), Böde/Priskin teljesen formán kívül, Németh is rettentő magas szinten játszik, Eppelt láttuk. Futács fél évig sérült. Ki van még? Balogh jöhet szóba, de ő Némethtel együtt nem az a klasszikus 9-es, center.
Jó kérdés, hogy kit hív be ezen a poszton, mert ez a korosztály után nem igazán jönnek az új magyar csatárok.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 133 vendég