Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.08.10. 16:19

Székesfehérvár - Ehhez azonban nívós meccseket kell nyernie.

Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton


Egy lépés választja el a Vidit attól, hogy bekerüljön az EL csoportkörébe. Ehhez Marko Nikolics volt vezetőedző csapatát, a Partizan Beogradot kell kivernie. A Videoton a 2012/13-as kiírásban már bejutott egyszer az Európa Liga csoportkörébe, ám azóta már jóval nívósabb a kupasorozat. Akkor harmadik lett a csoportjában a Vidi, a főtáblára jutásért és az ottani teljesítményért összesen 580 millió forintot kapott a klub.



Most azonban már a csoportkörbe kerülés is nagyobb összeget hozna. Ha kiejti a Partizant, a Videotonnak 2,6 millió euró (767 millió forint) üti a markát. És ez még semmi: minden győztes meccsért további 360 ezer euró (110 millió forint) jár, míg egy döntetlen 120 ezer eurót (36,5 millió forintot) ér.



Csak azok mehetnek a Vidi-meccsre, akik voltak idegenben EL-meccsen - NB1.hu


BlancoAgilon38

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.10. 18:12

"Ehhez Marko Nikolics volt vezetőedző csapatát, a Partizan Beogradot kell kivernie."

Leváltották? Bmeg...

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.08.10. 18:15

Kívánom sikerüljön nekik,megérdemlik illetve megérdemelnék. Van némi sansz ugyanis a kinti stadionban nem lesz "pokoli hangulat" a szurkolók hiánya miatt,az itteni edző ismeri az ottani csapat jó részét ez mindenképpen pozitív dolog.Meglátjuk,nálam zúgni fog a hajrá Vidi,mint 84-85-ben is!!!

BlancoAgilon38

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.10. 18:18

Westman írta:Kívánom sikerüljön nekik,megérdemlik illetve megérdemelnék. Van némi sansz ugyanis a kinti stadionban nem lesz "pokoli hangulat" a szurkolók hiánya miatt,az itteni edző ismeri az ottani csapat jó részét ez mindenképpen pozitív dolog.Meglátjuk,nálam zúgni fog a hajrá Vidi,mint 84-85-ben is!!!

Jó lenne a csoportkör, én is szorítok nekik. Az a nyolcvanas évek közepén látott Vidi de szép volt. Az én kedvencem az idegenbeli PSG elleni meccs. Szinte rajzolták az akciókat, gyönyörű volt.

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: P22 » 2017.08.10. 20:06

BlancoAgilon38 írta:
Westman írta:Kívánom sikerüljön nekik,megérdemlik illetve megérdemelnék. Van némi sansz ugyanis a kinti stadionban nem lesz "pokoli hangulat" a szurkolók hiánya miatt,az itteni edző ismeri az ottani csapat jó részét ez mindenképpen pozitív dolog.Meglátjuk,nálam zúgni fog a hajrá Vidi,mint 84-85-ben is!!!

Jó lenne a csoportkör, én is szorítok nekik. Az a nyolcvanas évek közepén látott Vidi de szép volt. Az én kedvencem az idegenbeli PSG elleni meccs. Szinte rajzolták az akciókat, gyönyörű volt.


Nekem a Zseljezsnicsár elleni visszavágó maradt meg, amikor a vége felé Csuhay begyötörte, szinte felrobbant a nappali, az egész család ugrált és üvöltött, pedig nincs köztünk egy vidi drukker sem. Ki is tagadnánk :D
Lassú, de pontatlan!

BlancoAgilon38

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.08.10. 20:14

P22 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Westman írta:Kívánom sikerüljön nekik,megérdemlik illetve megérdemelnék. Van némi sansz ugyanis a kinti stadionban nem lesz "pokoli hangulat" a szurkolók hiánya miatt,az itteni edző ismeri az ottani csapat jó részét ez mindenképpen pozitív dolog.Meglátjuk,nálam zúgni fog a hajrá Vidi,mint 84-85-ben is!!!

Jó lenne a csoportkör, én is szorítok nekik. Az a nyolcvanas évek közepén látott Vidi de szép volt. Az én kedvencem az idegenbeli PSG elleni meccs. Szinte rajzolták az akciókat, gyönyörű volt.


Nekem a Zseljezsnicsár elleni visszavágó maradt meg, amikor a vége felé Csuhay begyötörte, szinte felrobbant a nappali, az egész család ugrált és üvöltött, pedig nincs köztünk egy vidi drukker sem. Ki is tagadnánk :D

Én se vagyok az, de apukám nyakában kötöttem ki. :D
Vass Pista:

-Most lőj, most lőj!....GÓÓÓÓÓL! És ugye ez volt a Poptarisznya egyik kezdő szegmense. :D :D Csuhay.

Zseljo:

http://www.vidi.hu/video-galeria/msvid-2453.html

PSG idegenben (a negyedik Vidi-gól hatalmas volt):

http://www.vidi.hu/video-galeria/msvid-2274.html

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.08.10. 21:56

BlancoAgilon38 írta:"Ehhez Marko Nikolics volt vezetőedző csapatát, a Partizan Beogradot kell kivernie."

Leváltották? Bmeg...
És ráadásul pont most,mikor ekkora siker kapujában állnak. Érthetetlen.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Milliárdnál is többet kaszálhat a Videoton

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.08.10. 22:13

MindigÚjpest írta:
BlancoAgilon38 írta:"Ehhez Marko Nikolics volt vezetőedző csapatát, a Partizan Beogradot kell kivernie."

Leváltották? Bmeg...
És ráadásul pont most,mikor ekkora siker kapujában állnak. Érthetetlen.

Nem bocsátották meg neki a bordeaux-i vereséget.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 88 vendég