Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.16. 11:05

Budapest – Keményet mondott a Haladás edzője a meccs után.

Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat


A Mészöly név egybeforrt a Vasassal, Mészöly Kálmán pedig, annak ellenére, hogy bőven tett ám sok jót is a magyar labdarúgásért, támadások, poénok „kereszttüzében áll”. És emiatt a fia is, Mészöly Géza, aki jelenleg a Haladás mestere. A Honvéd elleni mérkőzés utáni sajtótájékoztatón el is mondta a magáét, most éppen a Kispesten átéltek miatt.



 



„Már megszoktam, hogy Kispesten nem vagyok nagy kedvenc, bár igazából nem értem, hogy miért – így Mészöly. – Bosszant, hogy miért foglalkoznak velem, de becsületemre legyen mondva, egyszer sem reagáltam arra, amit mondtak. Pedig néhányat elküldtem volna melegebb éghajlatra, hogy miért foglalkozik velem ennyire teátrálisan. Nagyon csúnyán viselkednek velem mindig, amikor ide jövök. Tűröm, tűröm, csak nehogy egyszer elszakadjon a cérna, remélem, megállom. Egyszerűen nem értem az okát, mert sosem bántottam a Honvédot. Az, hogy végig velem foglalkoznak a mérkőzéseken, nagyon felháborít."




Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Átigazolási hírek




SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.07.16. 11:07

kispestieknek mi bajuk van vele
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Westman
Tartalék
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2014.01.26. 10:19
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Westman » 2017.07.16. 11:23

Ilyen a hülye edző mint Mészöly. TZudja hogy "csesztetik" de van olyan hülye hogy felveszi,sőt még hülyébb annál mert rak is rá egy lapáttal.Ha torony magasról leszarná őket abbahagynák érdektelenség miatt a csesztetést.Van mit a magyar edzőknek pszichológiából tanulni.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.07.16. 11:34

Az apja biztosan el is küldte volna őket ide-oda. Értem ezt a kifakadást, tényleg zavaró, hogy végig szidják alaptalanul meccs közben, de ennyi évnyi edzősködés után talán már lehetne benne annyi rutin, hogy elengedi ezeket a bekiabálásokat a füle mellett. A szurkolók kifizették a belépőt, megittak néhány sört, joguk van azt kiabálni, amit akarnak. Az edző inkább azzal foglalkozzon, miért hozunk le kapuralövés nélkül egy meccset. Nem a beszólások miatt, az fix.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.07.16. 11:50

Ezért kár volt.Innentől csak fokozódni fog,most már tulajdonképpen lesz okuk arra,hogy megtalálják.
HAJRÁ HALI!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.07.16. 12:45

Aki ilyen mimóza lelkű, az ne menjen edzőnek.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Spawn
Légiós
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2009.05.06. 00:00
Tartózkodási hely: London

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Spawn » 2017.07.16. 14:19

Savaria1919 írta:Az apja biztosan el is küldte volna őket ide-oda. Értem ezt a kifakadást, tényleg zavaró, hogy végig szidják alaptalanul meccs közben, de ennyi évnyi edzősködés után talán már lehetne benne annyi rutin, hogy elengedi ezeket a bekiabálásokat a füle mellett. A szurkolók kifizették a belépőt, megittak néhány sört, joguk van azt kiabálni, amit akarnak. Az edző inkább azzal foglalkozzon, miért hozunk le kapuralövés nélkül egy meccset. Nem a beszólások miatt, az fix.


Pontosan. Engem is inkább ilyen dolgok érdekelnének hogy miért lett lecserélve az egyetlen támadónk hátrányban, és hasonlók...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.07.16. 14:24

Már az ókorban is az aréna volt az egyetlen hely, ahol a nép büntetlenül kifejezhette akár a császárok iránt is a negatív érzelmeit. Oké, volt pár kretén, aki ezt is megbosszulta és szembement a néppel, de záros határidőn belül meg is bukott az ilyen. Kapsz annyi pénzt Gézu, hogy az ilyenen túltedd magad! Ha meg nem megy, el kell menni pl. könyvtárosnak közalkalmazotti bérért, ott tuti nem lesz ilyen.

Eastbay
Profi
Hozzászólások: 2395
Csatlakozott: 2005.08.30. 06:43
Tartózkodási hely: KK

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Eastbay » 2017.07.16. 17:24

Maradonapoli írta: Ha meg nem megy, el kell menni pl. könyvtárosnak közalkalmazotti bérért, ott tuti nem lesz ilyen.

Ez nem a pénz miatt elképzelhetetlen:)
CSAK

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.07.16. 18:51

Miért ne tehetné szóvá?
Különben mi a bajuk vele a kispestieknek?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Mészöly melegebb éghajlatra küldené a kispesti szurkolókat

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.07.16. 19:00

ezt a klánt minden valamirevaló szurkertábor elküldi a picsába, nincs ezzel semmi baj
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 261 vendég