Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.04.21. 09:55

Manchester – Mourinho sem optimista a jövőt illetően.

Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic


 



Mint jeleztük, hosszabbítás után verte ki az Európa Ligából a Manchester United a belga Anderlechtet. A manchesteriek sikere azonban vezéráldozattal járt, mert a mérkőzésen megsérült Zlatan Ibrahimovic. A svéd klasszis a térdét fájlalta, a hosszabbításban már nem tudott a csapata segítségére lenni. Egyelőre még nincsenek hivatalos információk arról, hogy mennyit kell kihagynia.



 




Beszámoló a csütörtöki Európa Liga-meccsekről - NB1.hu




 



José Mourinho két kulcsemberét is elvesztette, mivel az argentin Marcos Rojót a 23. percben, Zlatan Ibrahimovicot pedig a hosszabbítás előtt kellett lecserélni.



 



– Optimistának kellene lennem, de nincsenek jó érzéseim. Nem hiszem, hogy kisebb sérülésekről lenne szó, de inkább megvárom a vizsgálatok végeredményét, és majd akkor nyilatkozom. Ennyit tehetek, edző vagyok, nem orvos – mondta a Manchester United menedzsere a mérkőzés után.



 




Streamable - free video publishing




Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.21. 10:01

Jajj... ez a bicska... lassan újabb legenda távozik. Nem marad már lassan senki a fociban. Hüpp.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BlancoAgilon38

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.21. 10:02

Szenzációs...mitől a horror előtag? Tiszta bulvárcímek. Horrorsérülés, csodagól, csodacsel...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.04.21. 10:21

BlancoAgilon38 írta:Szenzációs...mitől a horror előtag? Tiszta bulvárcímek. Horrorsérülés, csodagól, csodacsel...

szerintem romantikus vígjáték sérülés ez, esetleg erotikus dráma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.21. 10:23

BlancoAgilon38 írta:Szenzációs...mitől a horror előtag? Tiszta bulvárcímek. Horrorsérülés, csodagól, csodacsel...

Azért ha megnézed a videót... nekem is belereccsent a térdem. Jó, nem egy Djibril Cissé féle sípcsonttörés, az tény, de azért...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BlancoAgilon38

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.04.21. 10:41

Reginald McFreez írta:
BlancoAgilon38 írta:Szenzációs...mitől a horror előtag? Tiszta bulvárcímek. Horrorsérülés, csodagól, csodacsel...

Azért ha megnézed a videót... nekem is belereccsent a térdem. Jó, nem egy Djibril Cissé féle sípcsonttörés, az tény, de azért...

Persze, szörnyű dolog. Én egy térdsérülés miatt másfél évet kihagytam, aztán a második meccsen ugyanaz a sérülés, ordítás mindkétszer, gipsz meg ilyenek. És az se volt horror, vagy annyira látványos, csak nálam elszakadt minden szalag, plusz a porc is levált az anyahajóról a Mars fölött.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Így szenvedett horrorsérülést Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.04.21. 10:52

BlancoAgilon38 írta:
Reginald McFreez írta:
BlancoAgilon38 írta:Szenzációs...mitől a horror előtag? Tiszta bulvárcímek. Horrorsérülés, csodagól, csodacsel...

Azért ha megnézed a videót... nekem is belereccsent a térdem. Jó, nem egy Djibril Cissé féle sípcsonttörés, az tény, de azért...

Persze, szörnyű dolog. Én egy térdsérülés miatt másfél évet kihagytam, aztán a második meccsen ugyanaz a sérülés, ordítás mindkétszer, gipsz meg ilyenek. És az se volt horror, vagy annyira látványos, csak nálam elszakadt minden szalag, plusz a porc is levált az anyahajóról a Mars fölött.

Blanco, az is horror volt. Sci-fi horrorabb, mint az Alien sorozat.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 73 vendég