Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97079
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: krisztian » 2016.10.28. 15:25

Győr – Az ETO támadója utolérte magát, négy meccsen hat gólt lőtt.

A Magyar Kupa 7. fordulójában az ETO FC Győr magabiztos 7-1-s győzelmet aratott a Komárom ellen. A találkozón mesterhármast jegyzett Kabát Péter, aki az utóbbi hetekben ismét csúcsformában futballozik. A rutinos támadó az nb1.hu-nak nyilatkozott a beilleszkedésről, a Magyar Kupa-sorsolásról és az angyalföldi emlékekről.

– A Komárom elleni Magyar Kupa-meccsen mesterhármast rúgtál és volt egy kihagyott tizenegyesed is, így aktív részt vállaltál a sikerből…

– Magabiztosan nyertünk, hiszen már a hatodik percben kettő nullára vezettünk. Úgy érzem a csapat nagyon jó úton jár, a legutóbbi bajnokinkon is hét nullára nyertünk. A szeptembert és az októbert végigedzettem, mert az alapozást a tévés szereplés miatt kihagytam. Utol kellett érnem magam, de most érzem magam olyan állapotban, hogy már simán végig tudok játszani egy mérkőzést. Az elmúlt négy meccsen hat gólt szereztem, kezdek belelendülni.

– Eddig jobbára csereként kaptál lehetőséget, de mostanában egyre többet játszol…

– Nyáron abbahagytam a játékot, és hároméves szerződést kötöttem az Újpesttel, mint sportkoordinátor. Így kimaradt másfél hónap, de éreztem, hogy tudok még játszani. Az Újpest nagyon korrekt volt, hiszen elengedett. A tulajdonos úr és dr. Gyarmati Eszter is mondta, hogy várnak vissza. Volt két-három elsőosztályú lehetőségem, de nem akartam másik NB I-es csapatban játszani. Szerencsére a győri megkeresés a legjobbkor jött. Nagyon jó helyre kerültem, és végig korrektek voltak velem, mert tudtak a tévés szereplésről, mégis leszerződtettek. Ennek következtében sokat kihagytam, így érthető hogy eddig keveset játszottam. Most azonban nagyon jó erőben vagyok.

– A Komárom ellen a csapatkapitányai karszalagot is megkaptad…

– A srácok elfogadtak az öltözőben, és úgy érzem, hallgatnak is rám. Rangidős vagyok, de nem én vagyok a csapatkapitány, hanem Nagy Ádám. Őt a szünetben lecserélték, mert fontos meccsünk lesz hétvégén, így én kaptam meg a kapitányi szalagot. Nagyon jó érzés volt, hiszen ezt nem mindenkinek adják csak úgy oda.

Kép

– Bekő Balázsról mi a véleményed?

– Ambiciózus fiatal edző. Remek szakember, aki kiváló edzéseket tart. Korábban együtt játszottunk a Vasasban, úgyhogy már a pályán is megértettük egymást. Nagyon jó a viszonyunk. Mindig megbeszéli velem, hogy mennyit fogok játszani, és nekem fontos, hogy egy hullámhosszon legyünk.



– Ha már szóba hoztad a Vasast, péntek reggel sorsoltak a Magyar Kupában…

– Magyarországon az egyik kedvenc csapatom. Az Újpest az első, de utána jön a Vasas és a Honvéd. Pikáns meccs lesz, hiszen két évig voltam Angyalföldön. Ott lettem gólkirály, magyar válogatott, nagyon jól éreztem magam. A mai napig jó viszonyt ápolok a Vasas-szurkolókkal. Reggel már írtak is páran, hogy „találkozunk novemberben”. Nyilván ők az esélyesek, de egy mérkőzésen, főleg hazai közönség előtt bármi megtörténhet. Ezt már a Debrecen ellen is bebizonyítottuk. Mindent meg fogunk tenni a továbbjutásért, mert jó lenne még tavasszal is játszani a Magyar Kupában.



– A Vasas NB I-es szerepléséről mi a véleményed?

– Nagy örülök neki, le a kalappal előttük. Fiatalok, akik a kilencvenedik percig hajtanak, és nem ismernek elveszett labdát. Úgy látom remek az erőnlétük, de ez nem is lehet kérdés mivel német edzőjük van. Ahogy jöttek az eredmények, egyre nagyobb lett az önbizalmuk. Lehet, hogy néha még szerencséjük is van, de a jó eredményhez arra is szükség van. Úgy tűnik megjött az étvágyuk. Nagyon egyben vannak.



– Az Újpestről mit gondolsz? Komoly hátrány, hogy Kecskeméten fognak játszani?

– Napi kapcsolatban vagyok a srácokkal, a vezetőkkel is. Sajnos nem látok bele az okokba, ez a döntés született. Biztos vagyok benne, hogy a fanatikus Újpest-szurkolók Kecskeméten is buzdítani fogják a csapatot, nagy szükség van rájuk. Szerencsére nem sok meccset kell ott játszani, biztos vagyok benne, hogy eredményes lesz a csapat. Jól játszanak, sok gólt rúgnak, már csak a küszöböt kéne átlépni, hogy még jobb eredmények legyen. De szerintem hétvégén a Paks ellen meglesz a győzelem.



– Lesznek a jövőben is tévés szerepléseid?

– Vannak megkeresések, voltunk már forgatáson is, úgyhogy lesznek. Nagyon jól éreztem magam a Nyerő párosban, elképzelhető, hogy a jövőben is feltűnök majd a képernyőn. Most nagyon boldog vagyok, mert minden oldalról jó dolgok vesznek körül. Az ETO-val az NB II-be való feljutásért harcolunk, ugyanakkor az Újpest is visszavár. Mellette itt van a televíziózás is.

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2016.10.29. 08:03

" Az Újpest az első, de utána jön a Vasas és a Honvéd."
Te buzi.
A Kanyar kerítésén lógva teli torokból szidtad a Vasast és az Újpestet is anno. Micsoda hernyó vagy te.
Puskás-Kispest-Hungary

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: RC » 2016.11.16. 14:48

Dr Herbert West írta:" Az Újpest az első, de utána jön a Vasas és a Honvéd."
Te buzi.
A Kanyar kerítésén lógva teli torokból szidtad a Vasast és az Újpestet is anno. Micsoda hernyó vagy te.

A Fradi lesz a végállomás.
SABARIA 1926

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Wegry » 2016.11.16. 19:46

Dr Herbert West írta:" Az Újpest az első, de utána jön a Vasas és a Honvéd."
Te buzi.
A Kanyar kerítésén lógva teli torokból szidtad a Vasast és az Újpestet is anno. Micsoda hernyó vagy te.

ezek szerint szivárványszínű a vére a vén buzinak :D
micsoda egy csicska ez a kabát :lol:
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: John McClane » 2016.11.17. 12:08

H2O?
Ez egy sportszer marka?
Lehet csak nekem uj.Ez a mezuk vagy csak edzocucc?
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2016.11.17. 12:12

John McClane írta:H2O?
Ez egy sportszer marka?
Lehet csak nekem uj.Ez a mezuk vagy csak edzocucc?

Ez a mezük, és igen ez egy sportszermárka

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: John McClane » 2016.11.17. 12:21

Kooliver írta:
John McClane írta:H2O?
Ez egy sportszer marka?
Lehet csak nekem uj.Ez a mezuk vagy csak edzocucc?

Ez a mezük, és igen ez egy sportszermárka

Nem nez ki rossznak.
Mondjuk en az erimara emlekeztem,ok szerintem kifejezetten jo cuccokat csinalnak.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.17. 12:25

Bekő remek szakember... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2016.11.17. 13:24

John McClane írta:
Kooliver írta:
John McClane írta:H2O?
Ez egy sportszer marka?
Lehet csak nekem uj.Ez a mezuk vagy csak edzocucc?

Ez a mezük, és igen ez egy sportszermárka

Nem nez ki rossznak.
Mondjuk en az erimara emlekeztem,ok szerintem kifejezetten jo cuccokat csinalnak.

Tavaly az volt, idén váltottak.
A bérlet mellé meg pólót osztogattak, én csináltam társadalmi munkában, hogy szakadna rájuk az ég.

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2016.11.17. 13:26

DVTKfan írta:Bekő remek szakember... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Egy kókler. Ha nem pocakos, amatőr gárda az ellenfél, akkor már megáll a tudomány: szoptunk a Kaposvártól, Érdtől, a visszajátszós Gyirmót II és Vidi II-től a szakértelme miatt...

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.11.17. 15:45

DVTKfan írta:Bekő remek szakember... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Valamire biztos, hogy jó... :D :D

Vezetőedzőnek nem, az fix.
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.11.17. 16:03

Kooliver írta:
John McClane írta:
Kooliver írta:Ez a mezük, és igen ez egy sportszermárka

Nem nez ki rossznak.
Mondjuk en az erimara emlekeztem,ok szerintem kifejezetten jo cuccokat csinalnak.

Tavaly az volt, idén váltottak.
A bérlet mellé meg pólót osztogattak, én csináltam társadalmi munkában, hogy szakadna rájuk az ég.


A Drucskó féle bagázs?
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2016.11.17. 20:12

A Fröccsös írta:
Kooliver írta:
John McClane írta:Nem nez ki rossznak.
Mondjuk en az erimara emlekeztem,ok szerintem kifejezetten jo cuccokat csinalnak.

Tavaly az volt, idén váltottak.
A bérlet mellé meg pólót osztogattak, én csináltam társadalmi munkában, hogy szakadna rájuk az ég.


A Drucskó féle bagázs?

Az hát.

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.11.17. 22:03

Kooliver írta:
A Fröccsös írta:
Kooliver írta:Tavaly az volt, idén váltottak.
A bérlet mellé meg pólót osztogattak, én csináltam társadalmi munkában, hogy szakadna rájuk az ég.


A Drucskó féle bagázs?

Az hát.


Ezektől sok jót nem várok a jövőre nézve...

Nem vagyok győri, de szerintem a helyi "nagyok" sem teszik oda magukat rendesen. A politika valamiért nem akarja az NB.1-et.
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....

Avatar
A Fröccsös
Légiós
Hozzászólások: 5249
Csatlakozott: 2014.01.03. 19:33

Re: Kabátnak üzentek a Vasas-szurkolók az MK-sorsolás után

HozzászólásSzerző: A Fröccsös » 2016.11.17. 22:03

Kooliver írta:
A Fröccsös írta:
Kooliver írta:Tavaly az volt, idén váltottak.
A bérlet mellé meg pólót osztogattak, én csináltam társadalmi munkában, hogy szakadna rájuk az ég.


A Drucskó féle bagázs?

Az hát.


Ezektől sok jót nem várok a jövőre nézve...

Nem vagyok győri, de szerintem a helyi "nagyok" sem teszik oda magukat rendesen. A politika valamiért nem akarja az NB.1-et.
Vasas FC - Gyõri ETO FC

Nem ülnénk most a gép előtt, ha nem lett volna eléggé körültekintő 1983-ban Sztanyiszlav Petrov....


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 125 vendég