A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.19. 08:50

Debrecen – Az ultimátum és a munkatörvénykönyv is szóba került.

A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére


 



Az elmúlt időszakban több sajtóorgánumban megjelent, hogy a DVSC vezetősége Leonel Pontes számára ultimátumot adott a csapat szereplésével kapcsolatban. Dr. Róka Géza cégvezető cáfolta ezeket a híreszteléseket a klub hivatalos honlapján.



 




Kubatov benne lenne, hogy visszatérjenek a szkennerellenesek 




„Szeretnénk leszögezni, hogy a DVSC az elmúlt 15 esztendőben egyetlen edzőnek, így Leonel Pontesnek sem adott ultimátumot a csapat szereplésével kapcsolatban. Magukat jól értesültnek vélt sajtóorgánumok azt is megírták, hogy a klub vezetése meneszti a portugál szakembert. Amikor pedig a jóslatuk nem vált be, arról kezdtek cikkezni, hogy Leonel Pontes azért van még a kispadon, mert 261 millió forintot kellene fizetni számára, ha leváltják. A vezetőedző szerződésében nem szerepel sem ez, sem más összeg a szerződés felbontása esetén. A munkatörvénykönyv azonban rendelkezik arról, hogy határozott idejű kontraktus felbontása esetén – amennyiben szerződésszegés nem áll fent a munkavállaló részéről - milyen összeget kell fizetni a munkáltatónak, ám ez töredéke a médiában megjelent 261 millió forintnak. A DVSC vezetése a jövőben is minden segítséget megad Leonel Pontes munkájához. Bízunk benne, hogy a következő mérkőzéseken a csapat eredményesebben szerepel” – fogalmazott Dr. Róka Géza.


Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.19. 08:54

Ja értem. Akkor csak szimplán dilettánsok vezetik a Lokit.
Kurvára de félre kéne dobni ilyenkor mindent és megpróbálni menteni a menthetőt, mert ha kiesik a csapat, akkor arra az egész klub rámehet. Ha az első évben nem sikerül visszajutni, akkor egyenes út vezet a pokolba, márpedig erősen benne van, hogy nem sikerülne.
Remélem összeszedik magukat. Vagy ha már a vezetőségnek nem megy, akkor a játékosok legalább gondoljanak bele, hogy mit basznak épp teljesen szét.
kanoczrobert.hu

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.03.19. 12:27

Szpari4Life írta:Ja értem. Akkor csak szimplán dilettánsok vezetik a Lokit.
Kurvára de félre kéne dobni ilyenkor mindent és megpróbálni menteni a menthetőt, mert ha kiesik a csapat, akkor arra az egész klub rámehet. Ha az első évben nem sikerül visszajutni, akkor egyenes út vezet a pokolba, márpedig erősen benne van, hogy nem sikerülne.
Remélem összeszedik magukat. Vagy ha már a vezetőségnek nem megy, akkor a játékosok legalább gondoljanak bele, hogy mit basznak épp teljesen szét.


Szerintem a Diósgyőr fog kiesni, bár most ők is edzőcserével próbálkoznak, ami azért elég erős hazardírozásnak tűnik. Igaz más lehetőségük nincs. Mindezek ellenére Debrecenben is váltani kellett volna. Azzal egyetértek, hogy az NB II-ből rohadt nehéz feljutni. Mondhatjuk, hogy könnyebb az NB I-ben bentmaradni, mint az NB II-ből feljutni. Sok csapat van aki fel akar kerülni, ráadásul jövőre minden bizonnyal már a Győri ETO is az NB II-ben fog küzdeni, tehát előbb-utóbb mégegy NB I-ért harcoló csapat lesz.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.03.19. 14:41

Jó a hajfestéked, Géza, de tudod, van egy olyan választás is, hogy méltósággal megöregedni!
Egyébként kamu, amit előadsz. Szokás szerint 3 nap késéssel cáfoljátok a "rosszhiszemű álhíreket"!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.19. 18:40

A nyilvánvalóan kamu sajtóhíreket órákon belül sértődötten cáfolni szokták, most napokig hallgattak. Gondolom, ment az agyalás, hogy kitaláljanak valami hihetőt.
De legalább annyit valószínűsíthetünk, hogy LP egyelőre marad. Még mindig jobb, mint az egy hete tartó teljes bizonytalanság.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.20. 15:13

GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Loki vezetője reagált Pontes 261 milliós végkielégítésére

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.03.21. 08:30

Cselszky írta:A nyilvánvalóan kamu sajtóhíreket órákon belül sértődötten cáfolni szokták, most napokig hallgattak. Gondolom, ment az agyalás, hogy kitaláljanak valami hihetőt.
De legalább annyit valószínűsíthetünk, hogy LP egyelőre marad. Még mindig jobb, mint az egy hete tartó teljes bizonytalanság.

Annyira nem jó. Épp most szerveztem át az attitűdömet a "Pontes-takarodj"-ra, most kénytelen kelletlen, jobb híján szervezhetem magam vissza bizakodóba. Öreg vagyok én már ehhez...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég