Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: John McClane » 2017.03.19. 12:57

Deep Purple írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

Szóval az ellenfél szimulált. :D

Lehetett latni a tvs kozvetitesben is,hogy probaltak beleugralni a csulajaba,Burmesiternek sikerult.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.19. 13:12

Deep Purple írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

Szóval az ellenfél szimulált. :D

Rosszkor volt rossz helyen.
SABARIA 1926

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.03.19. 13:12

Szpari4Life írta:
nick2005 írta:Mészöly Géza az alábbiakat mondta egy interjúban a meccs után az esettel kapcsolatosan:

"Burmeister végig provokálta, lökte neki a szöveget. Utána összeugrottak, állítólag köpés is volt, ami az eltiltás szempontjából nem mindegy. Remélem, az illetékesek figyelembe veszi, hogy provokálták a csapatkapitányomat."

Nyilván Halmosi büntetést fog kapni, de érthetetlen, hogy Burmeister viselkedése egy nyomorult sárga lapra sem adott alapot. Amikor alacsonyabb szinten fociztam én is játszottam ilyen alattomos sunyi játékos ellen, mint ez a Burmeister, elég nehéz tűrni, nálunk is volt, hogy a csapat amúgy legvisszafogottabb játékosát állították ki ellene. Mindegy is, Halmosi megkapja a büntetését, utána reméljük visszatér, mert fontos része a csapatnak a pályán is és az öltözőben is. 38 évesen valamennyi meccset végigrobotol a középpályán példaértékű munkát végez. Amit ugyan néha kicsit beárnyékolnak a kiállítások, de egy halvérű anyámasszony katonája típusú játékossal nem sokra mennénk.

Figyelj, szerintem Halmosival kapcsolatban ne reklamáljon Mészöly, hogy ki alattomos és sunyi vele szemben, mert Halmosinál jobban senkire sem illenek eme jelzők. Talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult.
Ha az én játékosom tenne ilyet, az lenne a minimum, hogy a szalagot még aznap este levenném róla és leültetném vagy öt meccsre, nem pedig a seggét védném. Pláne nem ilyen múlttal. Mondjuk nálam Petike alapból repülne.

Szeretem a Haladást, szimpatikus csapat, klub. Sok dologban példa lehet a magyar futball számára, de amikor Halmosi kerül szóba, akkor mindig balhé van.
Beleszaladt az ellenfél. Persze.



Nyilván Halmosi nem egy szent, ezt minden Hali szurkoló tudja. Nagyon sok sárga lapot kap és sokszor kiállítják. Korábban amikor ez sorozatban történt, akkor Artner el is vette tőle a csapatkapitányi karszalagot egy időre. Sőt pénzbüntetést is kapott a klubtól.
Amit te rosszul értessz, azok a fogalmak. Aki sunyi módon alattomos, annak az a lényege, hogy a bíró ne vegye észre. Na Halmosi pont nem ez a kategória, mert simán beleszáll bárkibe, vagy felrúgja, ha azzal állíthat meg egy támadást. Nyíltan támadja a játékvezetőt és hangosan reklamál, kiabál, ha úgy érzi azzal védi csapatát. Na ez minden, csak nem sunyi. Sunyi az, amikor hátulról ököllel vesénütnek, amikor épp felugrassz fejelni, úgy, hogy senki nem látja (sajnos ilyenben volt részem), vagy ha állandóan beszól az ellenfél, úgy, hogy csak ti ketten halljátok, stb.
Továbbra is azt mondom, hogy Halmosi mindezek mellett is a csapat lelke, motorja. Sokszor volt, hogy nélküle a csapat bátortalan, gyámoltalan volt a pályán.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.03.19. 14:13

Szóval csak a szokásos...
Érted élek én!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.19. 14:38

RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

nekem erről a kedvenc filmem - Ádám almái - egyik kedvenc jelenete jutott eszembe, amikor Kalid lelőtte a macskát, Iván pedig magyarázza a helyzetet
https://www.youtube.com/watch?v=2462VguDJuI
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.03.19. 14:41

Nesi írta:hülye cigánygyerek


Ez enyhén szólva is elég buta hozzászólás volt.

Egyrészt Halmosi nem "cigánygyerek". Mindenki ismeri az egész családját, legalábbis Szombathelyen és környékén. Másrészt, ha éppen az lenne, azzal vajon mi lenne a probléma?
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.19. 14:53

nick2005 írta:
Szpari4Life írta:
nick2005 írta:Mészöly Géza az alábbiakat mondta egy interjúban a meccs után az esettel kapcsolatosan:

"Burmeister végig provokálta, lökte neki a szöveget. Utána összeugrottak, állítólag köpés is volt, ami az eltiltás szempontjából nem mindegy. Remélem, az illetékesek figyelembe veszi, hogy provokálták a csapatkapitányomat."

Nyilván Halmosi büntetést fog kapni, de érthetetlen, hogy Burmeister viselkedése egy nyomorult sárga lapra sem adott alapot. Amikor alacsonyabb szinten fociztam én is játszottam ilyen alattomos sunyi játékos ellen, mint ez a Burmeister, elég nehéz tűrni, nálunk is volt, hogy a csapat amúgy legvisszafogottabb játékosát állították ki ellene. Mindegy is, Halmosi megkapja a büntetését, utána reméljük visszatér, mert fontos része a csapatnak a pályán is és az öltözőben is. 38 évesen valamennyi meccset végigrobotol a középpályán példaértékű munkát végez. Amit ugyan néha kicsit beárnyékolnak a kiállítások, de egy halvérű anyámasszony katonája típusú játékossal nem sokra mennénk.

Figyelj, szerintem Halmosival kapcsolatban ne reklamáljon Mészöly, hogy ki alattomos és sunyi vele szemben, mert Halmosinál jobban senkire sem illenek eme jelzők. Talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult.
Ha az én játékosom tenne ilyet, az lenne a minimum, hogy a szalagot még aznap este levenném róla és leültetném vagy öt meccsre, nem pedig a seggét védném. Pláne nem ilyen múlttal. Mondjuk nálam Petike alapból repülne.

Szeretem a Haladást, szimpatikus csapat, klub. Sok dologban példa lehet a magyar futball számára, de amikor Halmosi kerül szóba, akkor mindig balhé van.
Beleszaladt az ellenfél. Persze.



Nyilván Halmosi nem egy szent, ezt minden Hali szurkoló tudja. Nagyon sok sárga lapot kap és sokszor kiállítják. Korábban amikor ez sorozatban történt, akkor Artner el is vette tőle a csapatkapitányi karszalagot egy időre. Sőt pénzbüntetést is kapott a klubtól.
Amit te rosszul értessz, azok a fogalmak. Aki sunyi módon alattomos, annak az a lényege, hogy a bíró ne vegye észre. Na Halmosi pont nem ez a kategória, mert simán beleszáll bárkibe, vagy felrúgja, ha azzal állíthat meg egy támadást. Nyíltan támadja a játékvezetőt és hangosan reklamál, kiabál, ha úgy érzi azzal védi csapatát. Na ez minden, csak nem sunyi. Sunyi az, amikor hátulról ököllel vesénütnek, amikor épp felugrassz fejelni, úgy, hogy senki nem látja (sajnos ilyenben volt részem), vagy ha állandóan beszól az ellenfél, úgy, hogy csak ti ketten halljátok, stb.
Továbbra is azt mondom, hogy Halmosi mindezek mellett is a csapat lelke, motorja. Sokszor volt, hogy nélküle a csapat bátortalan, gyámoltalan volt a pályán.

Ugyan. Nem a lapok számáról és színéről van szó, de ezt te is tudod. Engem nem érdekel, hogy hány lapot kap, felőlem kaphatna kétszer ennyit is, szeretem a kemény játékosokat. Viszont Halmosi lapjainak egy jó részét nem azért kapja, mert odacsúszik, elkaszál pár lábat, hanem mert keménykedik, mutogat, pofázik ellenfélnek, partjelzőnek, játékvezetőnek, szurkolónak. Lehet rosszul értem a fogalmakat, de nálam az aki visszanéz a játékvezetőre, hogy az elfordult-e már, majd fél centiről Pekár arcába ordít, vagy ugyanezt eljátszva a szurkolóknak kiabálja ki, hogy "mind parasztok vagytok" csak mert frusztrált amiatt, hogy csapata két góllal ég és egy büntetőt is kihagyott, ő meg egy nagy nulla. Márpedig ezt eljátszotta pár éve Nyíregyházán. Gondolom azóta már benőtt a feje lágya, merthogy fiatalabb korában mindig ezzel védekezett egy-egy suttyó megnyilvánulása után. Azon a meccsen egyébként Mátyust is megtalálta, a szombathelyi találkozón meg hátulról beleszállt Zofcákba, de nyilván nem volt alattomos, hogy merészelte elvenni a labdát tőle a srác? Valamint Nyíregyházán sem volt sunyi a parasztságai előtt, hisz ő csak a levegőnek ordított, rossz helyen volt Pekár, illetve a beszólás sem a szurkolónak szólt, csak rossz helyre rakták a lelátót. Ahogyan most is az ellenfél futott bele a köpetébe. Ez csak két találkozó volt, de nagy pénzzel mernék fogadni rá, hogy nem ezek voltak a legrosszabb meccsei.
A többihez annyit fűznék hozzá, hogy senki sem a képességeit, vagy a pályán nyújtott teljesítményét kérdőjelezi meg. Nagyon szép amit a Haladásért tett, tesz, de most nem ez a téma.
Én csak a véleményemet írtam le ezzel kapcsolatban, nem most csalódtam benne, a két évvel ezelőtti mérkőzés előtt is unszimpatikus volt, nálam elvből nem lenne ilyen ember a kapitány. Mint írtam, talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult, de a legsuttyóbb kategóriában is jó eséllyel indulna - persze vannak kihívói. Nem jó képet fest a klubról a semleges szurkolók előtt, hogy egy ilyen senki a vezér(mint pl. én, aki amúgy kedveli a szombathelyi csapatot), de ez a kisebbik probléma, hisz a fiatalok előtt ő a példa.
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.19. 15:09

nick2005 írta:
Nesi írta:hülye cigánygyerek


Ez enyhén szólva is elég buta hozzászólás volt.

Egyrészt Halmosi nem "cigánygyerek". Mindenki ismeri az egész családját, legalábbis Szombathelyen és környékén. Másrészt, ha éppen az lenne, azzal vajon mi lenne a probléma?

Nesitől jött. :D Imádom ezt kis fickót.

Ha meg köpött, bűnhődjön!

BlancoAgilon38

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.19. 15:16

SuperDepor írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

nekem erről a kedvenc filmem - Ádám almái - egyik kedvenc jelenete jutott eszembe, amikor Kalid lelőtte a macskát, Iván pedig magyarázza a helyzetet
https://www.youtube.com/watch?v=2462VguDJuI


Jajbazmeg.

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.03.19. 15:50

RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

Ez most vicc? Legalább ne próbálnák védeni a védhetetlent..

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.03.19. 16:24

Szpari4Life írta:
nick2005 írta:
Szpari4Life írta:Figyelj, szerintem Halmosival kapcsolatban ne reklamáljon Mészöly, hogy ki alattomos és sunyi vele szemben, mert Halmosinál jobban senkire sem illenek eme jelzők. Talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult.
Ha az én játékosom tenne ilyet, az lenne a minimum, hogy a szalagot még aznap este levenném róla és leültetném vagy öt meccsre, nem pedig a seggét védném. Pláne nem ilyen múlttal. Mondjuk nálam Petike alapból repülne.

Szeretem a Haladást, szimpatikus csapat, klub. Sok dologban példa lehet a magyar futball számára, de amikor Halmosi kerül szóba, akkor mindig balhé van.
Beleszaladt az ellenfél. Persze.



Nyilván Halmosi nem egy szent, ezt minden Hali szurkoló tudja. Nagyon sok sárga lapot kap és sokszor kiállítják. Korábban amikor ez sorozatban történt, akkor Artner el is vette tőle a csapatkapitányi karszalagot egy időre. Sőt pénzbüntetést is kapott a klubtól.
Amit te rosszul értessz, azok a fogalmak. Aki sunyi módon alattomos, annak az a lényege, hogy a bíró ne vegye észre. Na Halmosi pont nem ez a kategória, mert simán beleszáll bárkibe, vagy felrúgja, ha azzal állíthat meg egy támadást. Nyíltan támadja a játékvezetőt és hangosan reklamál, kiabál, ha úgy érzi azzal védi csapatát. Na ez minden, csak nem sunyi. Sunyi az, amikor hátulról ököllel vesénütnek, amikor épp felugrassz fejelni, úgy, hogy senki nem látja (sajnos ilyenben volt részem), vagy ha állandóan beszól az ellenfél, úgy, hogy csak ti ketten halljátok, stb.
Továbbra is azt mondom, hogy Halmosi mindezek mellett is a csapat lelke, motorja. Sokszor volt, hogy nélküle a csapat bátortalan, gyámoltalan volt a pályán.

Ugyan. Nem a lapok számáról és színéről van szó, de ezt te is tudod. Engem nem érdekel, hogy hány lapot kap, felőlem kaphatna kétszer ennyit is, szeretem a kemény játékosokat. Viszont Halmosi lapjainak egy jó részét nem azért kapja, mert odacsúszik, elkaszál pár lábat, hanem mert keménykedik, mutogat, pofázik ellenfélnek, partjelzőnek, játékvezetőnek, szurkolónak. Lehet rosszul értem a fogalmakat, de nálam az aki visszanéz a játékvezetőre, hogy az elfordult-e már, majd fél centiről Pekár arcába ordít, vagy ugyanezt eljátszva a szurkolóknak kiabálja ki, hogy "mind parasztok vagytok" csak mert frusztrált amiatt, hogy csapata két góllal ég és egy büntetőt is kihagyott, ő meg egy nagy nulla. Márpedig ezt eljátszotta pár éve Nyíregyházán. Gondolom azóta már benőtt a feje lágya, merthogy fiatalabb korában mindig ezzel védekezett egy-egy suttyó megnyilvánulása után. Azon a meccsen egyébként Mátyust is megtalálta, a szombathelyi találkozón meg hátulról beleszállt Zofcákba, de nyilván nem volt alattomos, hogy merészelte elvenni a labdát tőle a srác? Valamint Nyíregyházán sem volt sunyi a parasztságai előtt, hisz ő csak a levegőnek ordított, rossz helyen volt Pekár, illetve a beszólás sem a szurkolónak szólt, csak rossz helyre rakták a lelátót. Ahogyan most is az ellenfél futott bele a köpetébe. Ez csak két találkozó volt, de nagy pénzzel mernék fogadni rá, hogy nem ezek voltak a legrosszabb meccsei.
A többihez annyit fűznék hozzá, hogy senki sem a képességeit, vagy a pályán nyújtott teljesítményét kérdőjelezi meg. Nagyon szép amit a Haladásért tett, tesz, de most nem ez a téma.
Én csak a véleményemet írtam le ezzel kapcsolatban, nem most csalódtam benne, a két évvel ezelőtti mérkőzés előtt is unszimpatikus volt, nálam elvből nem lenne ilyen ember a kapitány. Mint írtam, talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult, de a legsuttyóbb kategóriában is jó eséllyel indulna - persze vannak kihívói. Nem jó képet fest a klubról a semleges szurkolók előtt, hogy egy ilyen senki a vezér(mint pl. én, aki amúgy kedveli a szombathelyi csapatot), de ez a kisebbik probléma, hisz a fiatalok előtt ő a példa.


Az nem vitás, hogy sok szabálytalanságot elkövet, vitázik bíróval, partjelzővel, stb. Amúgy ez egyrészt mint csapatkapitánynak "dolga is", igaz nem pont abban a stílusban, ahogy ő teszi. Azt továbbra is cáfolom, hogy sunyi lenne, nyiltan csinálja ő ezt, nem sunyiban.
Mészöly Géza folyamatosan mondja, hogy Halmosi az öltözőben az ő jobb keze és, hogy mennyire fontos, hogy legyen egy ilyen játékosa. Igaz, most már két jobb keze is van Gézának, Király a másik. Egyébként a válogatottban is nyilatkozták róla többen, amikor az utlsó válogatott meccsei voltak, hogy ő az egyik legnagyobb mókamester a csapatban, az öltözőben nagyon kedvelte a csapat. Vagy pl. az is sokat elmond, hogy ha Debrecenben gólt szerez, vagy nyer a Hali sosem ünnepel, nem felejti el az ott töltött éveket.
Nyilván Halmosi 38 évesen már nem fog megváltozni, így fejezi be a pályáját sárga és piros lapok mellett.
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2017.03.19. 17:20

Remélem edző lesz belőle.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.03.19. 17:39

Az ellenfél köpödése tróger dolog, és elítélendő. Még akkor is, ha Burmeister pont ezt akarta elérni. Kapják meg mindketten a nekik járó büntetést. Mészölyt kedvelem, ez a "mosdatás" azonban felesleges. Maguk között rendezzék el, vonja vissza a szezon végéig a csapatkapitányi karszalagot, és adja oda Királynak, ő nyugodtabb természetű.
Halmosi meg ilyen. Őt is kedvelem, azért mert mégis inkább ide jött haza, egy éppen a kiesés elől menekülő csapathoz, és lett vezér, alázatával és akaraterejével még 37 évesen is példát mutat a fiataloknak. Csak kár ezekért a felesleges kirohanásaiért. Amúgy a szintén Hali-ikonnak számító édesapjával is megesett hasonló, ő kezet emelt a partjelzőre, ezért hosszú időre eltiltották.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Dzsotti
Aranylabdás
Hozzászólások: 24626
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:19
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Dzsotti » 2017.03.19. 17:54

nick2005 írta:
Nesi írta:hülye cigánygyerek


Ez enyhén szólva is elég buta hozzászólás volt.

Egyrészt Halmosi nem "cigánygyerek". Mindenki ismeri az egész családját, legalábbis Szombathelyen és környékén. Másrészt, ha éppen az lenne, azzal vajon mi lenne a probléma?

A gyökér talán jobban ideillik, valóban.
Érted élek én!

Avatar
freezespider
Világsztár
Hozzászólások: 11940
Csatlakozott: 2007.04.21. 08:06
Tartózkodási hely: Diósgyõr

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: freezespider » 2017.03.19. 18:03

Halmosi te büdös paraszt!
De szép volt azokban az idõkben meccsekre járni amikor a Bakternál állt a sor vége a jegypénztáraktól. A szomszédos tíz emeletesek teteje pedig tele volt nézõkkel !!! REMÉLEM MEGÉRJÜK MÉG EZEKET A SZÉP NAPOKAT !!! Ja, és a kezdés elõtt min. 1 órával mentünk be a stadionba, hogy legyen helyünk.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nyúl » 2017.03.19. 18:05

Cucu mindig forrófejű volt. Őrzök róla jó emlékeket is a Lokiban töltött éveiről, talán pont az volt a fénykora, de 37 évesen nem itt kellene tartania. A fiának adott Maddox utónév is elég beszédes az értelmét és ízlését illetően. Nem tud uralkodni magán és ez csapatkapitányhoz nem illik.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.03.19. 18:11

freezespider írta:Halmosi te büdös paraszt!

Respect.
Gondolom ettől szebb lett vasárnap estéd.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

k11zoltan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2007.09.10. 18:00
Tartózkodási hely: Pápa/Budapest

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: k11zoltan » 2017.03.19. 18:38

nick2005 írta:
Nesi írta:hülye cigánygyerek


Ez enyhén szólva is elég buta hozzászólás volt.

Egyrészt Halmosi nem "cigánygyerek". Mindenki ismeri az egész családját, legalábbis Szombathelyen és környékén. Másrészt, ha éppen az lenne, azzal vajon mi lenne a probléma?

Ha az lenne, az megmagyarázná amit csinált.
A cigány nem feltétlenül bőrszín, viselkedéssel is cigánykodhat.
R.I.P. Lombard Pápa
Élt 11 évet. :)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.19. 18:46

Kár érte. A Lokiban közönségkedvenc volt és normálisan viselkedett.
Méltatlan.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.03.20. 07:07

Cselszky írta:Kár érte. A Lokiban közönségkedvenc volt és normálisan viselkedett.
Méltatlan.

Ezen agyaltam is egyébként, hogy most csak nekem ködösek az emlékeim a Lokis időszakáról vagy ott valóban nem volt ilyen tapló?
De a választ akkor meg is kaptam.
Puskás-Kispest-Hungary


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 190 vendég