Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.18. 12:18

Szombathely - A botránynak következménye lesz.

Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya


 



Mint arról beszámoltunk, a Haladás 36-szoros válogatott játékosa, Halmosi Péter a Vasas elleni bajnokin pirosat kapott, mert leköpte Felix Burmeistert. Nos, úgy tűnik a csapatkapitány súlyos eltiltásra számíthat. 



 




Kubatov benne lenne, hogy visszatérjenek a szkennerellenesek - NB1.hu



Az ulloi129.hu írását változtatás nélkül közöljük. "A Fradi elnökével készült interjúnk második részében szóba kerül a Fradi-család megosztottsága, a nemzetközi sikertelenség okai a fociban és az edzőkérdés is. - Tavaly hosszú idő után bajnok lett a focicsapat, ősszel viszont nem sikerült ezt a szintet tartani, a nemzetközi porondon pedig évek óta kudarcos a szereplésünk, az utolsó két év pedig egyszerűen katasztrofális volt, mi ennek az oka?




 



"Botrányos véget ért a Vasas–Haladás 2-3-as bajnoki. Felix Burmeister és Halmosi Péter előbb a meccs hajrájában összeakaszkodott, majd kis híján egymásnak estek. A balhét az váltotta ki, hogy az utolsó percben a szombathelyi csapatkapitány sípszó után elrúgta a labdát, amit nem hagyott szó nélkül az angyalföldiek védője. A szájkarate után Burmeister a mezét mutogatva perlekedett a partjelzővel. A Bors helyszíni forrásból úgy tudja, Halmosi nyálát mutogatta a dresszén, a magyar válogatott leköpte őt. A piros lap csak hosszú másodpercekkel ezután villant, amikor a két focista egymásnak futott. Ezért sem értették sokan, Berke Balázs mire föl emelte magasba a piros lapot. A bíró fülére az alapvonali asszisztens szólhatott rá, hogy Halmosi köpött, és ezt sejteti, hogy a szabadrúgás nem az ütközés, hanem a köpés helyéről járt a Vasasnak. A 37 éves kö­zéppályás a pályáról lesétálva még gúnyosan meg is tapsolta a bírókat. Burmeistert pedig úgy kellett lefogni a meccs után, hogy neki ne menjen Halmosinak" - írja a Bors.



 



"Nem szeretnék beszélni arról, mi történt. Ez már a múlt. Nem foglalkozom az esettel többet" - mond­ta a Bors megkeresésére a játékos, akire súlyos eltiltás várhat, minimum három mérkőzéses kihagyásra számíthat.


Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: PTi » 2017.03.18. 12:24

láma :(

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: alehndr » 2017.03.18. 12:24

egy igazi paraszt, de ez nem új

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.03.18. 12:26

Helyes.
Puskás-Kispest-Hungary

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.18. 12:27

Ja, hát így már mindjárt más. Ez nem látszott a közvetítés alatt. Így jogos.
kanoczrobert.hu

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.18. 13:14

buta vagy és gusztustalan Slájmosi Peti
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Johnnie Walker
Keep Walking
Hozzászólások: 46004
Csatlakozott: 2006.03.29. 17:45

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Johnnie Walker » 2017.03.18. 13:16

Szegény sokadjára bizonyítja, hogy mekkora tahó.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.18. 13:40

Ha így történt, meg is érdemli.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.03.18. 13:46

nemá
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2017.03.18. 14:22

Nem értettem miért állították ki,de így mindjárt más a szitu.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.03.18. 17:29

"kapitány"..

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2017.03.18. 18:27

Hehe
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.18. 18:35

"Nem szeretnék beszélni arról, mi történt. Ez már a múlt. Nem foglalkozom az esettel többet"
Ez aztán a védekezés :) ha ő nem akar vele foglalkozni akkor tessék békén hagyni a picsába, egy turha ide vagy oda mit számít .....
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2017.03.19. 10:45

Gyökér.l

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2017.03.19. 11:28

„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: RC » 2017.03.19. 11:36

Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D
SABARIA 1926

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2017.03.19. 12:16

Mészöly Géza az alábbiakat mondta egy interjúban a meccs után az esettel kapcsolatosan:

"Burmeister végig provokálta, lökte neki a szöveget. Utána összeugrottak, állítólag köpés is volt, ami az eltiltás szempontjából nem mindegy. Remélem, az illetékesek figyelembe veszi, hogy provokálták a csapatkapitányomat."

Nyilván Halmosi büntetést fog kapni, de érthetetlen, hogy Burmeister viselkedése egy nyomorult sárga lapra sem adott alapot. Amikor alacsonyabb szinten fociztam én is játszottam ilyen alattomos sunyi játékos ellen, mint ez a Burmeister, elég nehéz tűrni, nálunk is volt, hogy a csapat amúgy legvisszafogottabb játékosát állították ki ellene. Mindegy is, Halmosi megkapja a büntetését, utána reméljük visszatér, mert fontos része a csapatnak a pályán is és az öltözőben is. 38 évesen valamennyi meccset végigrobotol a középpályán példaértékű munkát végez. Amit ugyan néha kicsit beárnyékolnak a kiállítások, de egy halvérű anyámasszony katonája típusú játékossal nem sokra mennénk.
########################
HAJRÁ HALI!

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35770
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2017.03.19. 12:20

RC írta:
Savaria1919 írta:„A mérkőzést követően az öltözőben a győzelemnek örültünk, nem pedig a kiállítással foglalkoztunk – mondta a Nemzeti Sportnak Mészöly Géza, a Haladás vezetőedzője. – Természetesen megkérdeztem Pétert a történtekről. Azt mondta, hogy a Vasas futballistája provokálta, ő meg köpött egyet, ám nem akarta eltalálni ellenfelét. Ennél többet én sem tudok, hétfőn ülünk össze a vezetőkkel, akkor részletesebben tárgyaljuk meg az esetet. Lehet, hogy Péter maga elé köpött, az ellenfél játékosa pedig belefutott… Még egyszer mondom, a hétfői megbeszélésünk után térjünk vissza az esetre. Péter a Vasas ellen is hasznosan futballozott, ezért különösen sajnálom a kiállítását.”

"...az ellenfél játékosa pedig belefutott..."

:D

Szóval az ellenfél szimulált. :D

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.19. 12:30

nick2005 írta:Mészöly Géza az alábbiakat mondta egy interjúban a meccs után az esettel kapcsolatosan:

"Burmeister végig provokálta, lökte neki a szöveget. Utána összeugrottak, állítólag köpés is volt, ami az eltiltás szempontjából nem mindegy. Remélem, az illetékesek figyelembe veszi, hogy provokálták a csapatkapitányomat."

Nyilván Halmosi büntetést fog kapni, de érthetetlen, hogy Burmeister viselkedése egy nyomorult sárga lapra sem adott alapot. Amikor alacsonyabb szinten fociztam én is játszottam ilyen alattomos sunyi játékos ellen, mint ez a Burmeister, elég nehéz tűrni, nálunk is volt, hogy a csapat amúgy legvisszafogottabb játékosát állították ki ellene. Mindegy is, Halmosi megkapja a büntetését, utána reméljük visszatér, mert fontos része a csapatnak a pályán is és az öltözőben is. 38 évesen valamennyi meccset végigrobotol a középpályán példaértékű munkát végez. Amit ugyan néha kicsit beárnyékolnak a kiállítások, de egy halvérű anyámasszony katonája típusú játékossal nem sokra mennénk.

Figyelj, szerintem Halmosival kapcsolatban ne reklamáljon Mészöly, hogy ki alattomos és sunyi vele szemben, mert Halmosinál jobban senkire sem illenek eme jelzők. Talán a leggerinctelenebb játékos, aki magyar pályán megfordult.
Ha az én játékosom tenne ilyet, az lenne a minimum, hogy a szalagot még aznap este levenném róla és leültetném vagy öt meccsre, nem pedig a seggét védném. Pláne nem ilyen múlttal. Mondjuk nálam Petike alapból repülne.

Szeretem a Haladást, szimpatikus csapat, klub. Sok dologban példa lehet a magyar futball számára, de amikor Halmosi kerül szóba, akkor mindig balhé van.
Beleszaladt az ellenfél. Persze.
kanoczrobert.hu

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: Súlyos büntetésre számíthat a Hali köpködő kapitánya

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.19. 12:37

hülye cigánygyerek
harmadosztály


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 107 vendég