Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.16. 21:17

Európa - Ma délben sorsolják a következő kör párosításait.

Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában


A legjobb nyolc között öt ország csapatai képviseltetik magukat a labdarúgó Bajnokok Ligájában: három spanyol és két német mellett egy-egy angol, olasz és francia együttes jutott be a negyeddöntőbe. Itt - a nyolcaddöntővel ellentétben - már azonos nemzetbeliek és korábbi csoportellenfelek is összekerülhetnek a párosítások sorsolásánál, amelyet pénteken délben rendeznek Nyonban.


BL: Guardiola a legnagyobb sztárok nyakába varrta a kudarcot - NB1.hu



A negyeddöntőbe jutott csapatok a labdarúgó Bajnokok Ligájában:


Real Madrid (címvédő, spanyol)


Atlético Madrid (spanyol)


FC Barcelona (spanyol)


Bayern München (német)


Borussia Dortmund (német)


AS Monaco (francia)


Juventus (olasz)


Leicester City (angol)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.16. 21:46

már várom a delet ma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Gunners » 2017.03.16. 21:47

Tico,Dortmund,Leicester,Monaco a négy között :D
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.16. 21:58

Asztem az, hogy Leszter-féle csapatok nem indulhatnak csak minimum 5 bajnokcímesek. Jaj nem. A Cicinek még csak 4 van. Akkor minimum 4.

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 03:26

Minden gazdag országból tíz csapat indulhat. Csinálják már meg azt a kurva szuperligát, amit akarnak, és legyen vége ennek a szarnak! Induljanak az aljadékban tényleg a bajnokok, kupagyőztesek, és a harmadikok!

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.17. 07:46

Valószínűleg itt a végállomás a Dortmund számára. Talán a Leicester lenne a "legkönnyebb", de csak azért, mert náluk a legnagyobb az esély arra, hogy összeomolnak. Nálam a nyolc volt az elvárás, innentől minden meccs csak bónusz. Ha választhatnék és nem a Leicestert, akkor a Barcát mondanám. A Bayernnel sokat játszik a csapat, de a Real is lassan tiszteletbeli német csapat, míg a Juvéról nincsenek jó emlékeim, kellemetlen ellenfél. A Monaco erős csapat és szerintem esélyes a továbbjutásra (bárkit is kap), de ha már szenvedni kell, akkor jöjjenek Messiék.
kanoczrobert.hu

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: manderel » 2017.03.17. 08:14

Szpari4Life írta:Valószínűleg itt a végállomás a Dortmund számára. Talán a Leicester lenne a "legkönnyebb", de csak azért, mert náluk a legnagyobb az esély arra, hogy összeomolnak. Nálam a nyolc volt az elvárás, innentől minden meccs csak bónusz. Ha választhatnék és nem a Leicestert, akkor a Barcát mondanám. A Bayernnel sokat játszik a csapat, de a Real is lassan tiszteletbeli német csapat, míg a Juvéról nincsenek jó emlékeim, kellemetlen ellenfél. A Monaco erős csapat és szerintem esélyes a továbbjutásra (bárkit is kap), de ha már szenvedni kell, akkor jöjjenek Messiék.

A Leicesternek szerintem feküdne a Dortmund játéka. Ellenük csinálhatnák azt amiben a legjobbak. Mondjuk ez majdnem minden lehetséges ellenfelükre igaz, talán a Ticot kivéve.
GYIRMÓT

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.17. 08:22

manderel írta:
Szpari4Life írta:Valószínűleg itt a végállomás a Dortmund számára. Talán a Leicester lenne a "legkönnyebb", de csak azért, mert náluk a legnagyobb az esély arra, hogy összeomolnak. Nálam a nyolc volt az elvárás, innentől minden meccs csak bónusz. Ha választhatnék és nem a Leicestert, akkor a Barcát mondanám. A Bayernnel sokat játszik a csapat, de a Real is lassan tiszteletbeli német csapat, míg a Juvéról nincsenek jó emlékeim, kellemetlen ellenfél. A Monaco erős csapat és szerintem esélyes a továbbjutásra (bárkit is kap), de ha már szenvedni kell, akkor jöjjenek Messiék.

A Leicesternek szerintem feküdne a Dortmund játéka. Ellenük csinálhatnák azt amiben a legjobbak. Mondjuk ez majdnem minden lehetséges ellenfelükre igaz, talán a Ticot kivéve.

Tuchel mindig az adott ellenfélre szabja a taktikát és a felállást. Szinte nincs is két egymást követő meccs, amikor ugyanaz a tizenegy, pláne nem ugyanazon alakzatban lép pályára. Ha valamiben, akkor ebben nagy mester a bolond - a végletekig kielemzi az ellenfelet és általában sikerül elfojtani az ellenfél megszokott játékát, csak annyi a probléma, hogy nagy százalékban ezzel egyetemben a Dortmund játéka is megy a levesbe.
Nem lenne szégyen kiesni a Leicesterrel szemben, de akkor már megnézném inkább a csapatot a Barca ellen.
kanoczrobert.hu

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 08:26

Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.17. 08:32

BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Én meg akkor nem nézném. :)
kanoczrobert.hu

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.03.17. 08:33

BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Hát..., kb.
Nagyon adnám.
Puskás-Kispest-Hungary

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 08:35

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Én meg akkor nem nézném. :)

Te egy modern kor szülöttje vagy. Mi meg nem.

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 08:37

Sub Pop írta:
BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Hát..., kb.
Nagyon adnám.


De amit szeretnének, Misi, a Barca, Juve, Liverpool (jajj), Manchester, Real...stb, hadd történjen meg! Legyen meg az akaratuk, jöjjön létre a Szuper Liga itt a kontinensen, és hadd legyen egy normális versenysorozat, ami tényleg versenyeztet csapatokat.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.03.17. 08:39

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Én meg akkor nem nézném. :)

az is szar lenne egy idő után nekik :D

Avatar
Sub Pop
Moderátor
Hozzászólások: 27958
Csatlakozott: 2006.07.29. 17:15

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Sub Pop » 2017.03.17. 08:51

csecsko5 írta:
Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Én meg akkor nem nézném. :)

az is szar lenne egy idő után nekik :D

Miért lenne szar? Ha akkor megfelelt most is megfelelne.
Amúgy mi a vigyor tárgya? Vagy csak a szokásos tolok egy vigyort, hogy nyomatékosabbá tegyek valami olyat, amit ki szeretnék fejezni, de egyébként kurvára nem sikerül?
Puskás-Kispest-Hungary

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.17. 08:54

BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:Vissza kell hozni a BEK, KEK, UEFA cuccot. Akkor talán nézném ezt a szart.

Én meg akkor nem nézném. :)

Te egy modern kor szülöttje vagy. Mi meg nem.

Semmivel sem lenne jobb, mint a mostani formáció. Akkora a szakadék a topligák és a többi bajnokság között, hogy lenne három, jó esetben négy csapat, akik szétvernék az egész mezőnyt az elődöntőkig, rémunalmas 7-0-ás meccsekkel. Így is szar, de nem a BL szerkezete, hanem az óriási gazdasági különbségek miatt.
BEK: Leicester, Barcelona, Bayern, Juventus
KEK: United, Sevilla, Dortmund, Milan
UEFA: mini FA-kupa, vendégcsapatokkal
kanoczrobert.hu

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.03.17. 08:57

Sub Pop írta:
csecsko5 írta:
Szpari4Life írta:Én meg akkor nem nézném. :)

az is szar lenne egy idő után nekik :D

Miért lenne szar? Ha akkor megfelelt most is megfelelne.
Amúgy mi a vigyor tárgya? Vagy csak a szokásos tolok egy vigyort, hogy nyomatékosabbá tegyek valami olyat, amit ki szeretnék fejezni, de egyébként kurvára nem sikerül?

semmi értelme nem lenne. ugyanezek a párok alakulnának ki a végére, csak az elején sokkal több érdektelen meccs lenne. ezért lenne szar. nincs vigyor most jobb?

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 09:04

Szpari4Life írta:
BlancoAgilon38 írta:
Szpari4Life írta:Én meg akkor nem nézném. :)

Te egy modern kor szülöttje vagy. Mi meg nem.

Semmivel sem lenne jobb, mint a mostani formáció. Akkora a szakadék a topligák és a többi bajnokság között, hogy lenne három, jó esetben négy csapat, akik szétvernék az egész mezőnyt az elődöntőkig, rémunalmas 7-0-ás meccsekkel. Így is szar, de nem a BL szerkezete, hanem az óriási gazdasági különbségek miatt.
BEK: Leicester, Barcelona, Bayern, Juventus
KEK: United, Sevilla, Dortmund, Milan
UEFA: mini FA-kupa, vendégcsapatokkal

Ezért írtam, hogy legyen már egy csodaszép elit liga, ami pár embert érdekel, és jöjjön vissza a BAK,KEK, UEFA. Én még emlékszem, mikor egy Göteborg tudott kupát nyerni, vagy egy Vidi verte a Madridot idegenben, a Tatabánya itthon, és alig estek ki, vagy egy Honvédnak volt esélye, esetleg az Újpest kis híján BEK-döntőzött. (Azóta szakállas Zámbó).
Azt a Vidi-féle menetelést sosem felejtem el, valami gyönyörű volt, a PSG elleni meccset idegenben pl. szerintem rajzolták, itt is vannak a gólok, felejthetetlen volt az a sorozat.

http://www.vidi.hu/video-galeria/msvid-2274.html

BlancoAgilon38

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.17. 09:04

csecsko5 írta:
Sub Pop írta:
csecsko5 írta:az is szar lenne egy idő után nekik :D

Miért lenne szar? Ha akkor megfelelt most is megfelelne.
Amúgy mi a vigyor tárgya? Vagy csak a szokásos tolok egy vigyort, hogy nyomatékosabbá tegyek valami olyat, amit ki szeretnék fejezni, de egyébként kurvára nem sikerül?

semmi értelme nem lenne. ugyanezek a párok alakulnának ki a végére, csak az elején sokkal több érdektelen meccs lenne. ezért lenne szar. nincs vigyor most jobb?

Az megvan, hogy a nagy klubok alakítsanak új ligát? Ami terveznek is? Szóval nem ezek a szar nagyok lennének.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nagyon fontos változások lesznek mostantól a Bajnokok Ligájában

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2017.03.17. 09:09

BlancoAgilon38 írta:
csecsko5 írta:
Sub Pop írta:Miért lenne szar? Ha akkor megfelelt most is megfelelne.
Amúgy mi a vigyor tárgya? Vagy csak a szokásos tolok egy vigyort, hogy nyomatékosabbá tegyek valami olyat, amit ki szeretnék fejezni, de egyébként kurvára nem sikerül?

semmi értelme nem lenne. ugyanezek a párok alakulnának ki a végére, csak az elején sokkal több érdektelen meccs lenne. ezért lenne szar. nincs vigyor most jobb?

Az megvan, hogy a nagy klubok alakítsanak új ligát? Ami terveznek is? Szóval nem ezek a szar nagyok lennének.

és azokat a nagy klubokat hogy választanád ki?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 173 vendég