BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.03.15. 22:49

Európa – Az Atlético rutinból hozta a továbbjutást.

BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ


 



AS Monaco–Manchester City 3–1



 



A franciák már az első perctől kezdve világossá tették, hogy komolyan gondolják a kétgólos hátrány ledolgozását. A Radamel Falcao nélkül rohamozó franciák a kezdő sípszó után egyből rohamra indultak. A 7. percben Willy Caballero még óriási bravúrral hárította Kylian Mbappé ziccerét, egy perccel később viszont már tehetetlen volt, amikor egy szélről belőtt labdát belsőzött a kapuba a 18 éves támadó (1-0). A 29. perce ledolgozta a hátrányát és már továbbjutásra állt a Monaco. Mbappé tartotta meg a labdát egy 40 méteres sprint után, majd az akciót követő Mendy centerezett középre balról, és a második hullámban érkező Fabinho magabiztosan a kapuba belsőzött (2-0).





A második félidőt, ahogyan az várható volt a City kezdte aktívabban. Az első komoly helyzetre az 57. percig kellett várni: De Bruyne remek kiugratása után Sterling került ziccerbe, viszont éles szögből nem vállalta a befejezést, inkább Agüerónak passzolt, azonban az utolsó pillanatban mentettek az argentin csatár elől. A 62. percben Leroy Sané húzott el a baloldalon, betört a büntetőterületre, majd a középen érkező Agüeróhoz centerezett, azonban a City támadója hat méterről jócskán fölé pörgetett. A 65. percben David Silva átadása után került ziccerbe Agüero, de a Monaco kapusa, Subasic lábbal hárítani tudott.





A 71. percben góllá érlett a City fölé: Sterling húzott befelé jobb oldalról, majd ballal a hosszú alsóba tekert, Subasic védeni tudott, de az érkező Sané közelről a léc alá belsőzött (2-1). A 77. percben ismét továbbjutást érő gólt szerzett a Monaco: Lemar jobbról elvégzett szabadrúgására Bakayoko robbant be és védhetetlenül fejelt a kapu bal oldalába (3-1). Az utolsó húsz percben a Manchester City becsülettel hajtott a továbbjutásért, de Pep Guardiola tanítványai már nem tudtak komoly helyzetet kialakítani. Ezzel megszületett a Bajnokok Ligája nyolcaddöntők legnagyobb meglepetése: a világ egyik leggazdagabb csapata, a tavalyi elődöntős Manchester City búcsúzott a sorozattól.



 



AS Monaco–Manchester City 3–1 (Továbbjutott a Monaco 6-6-os összesítéssel, idegenben rúgott góllal)



G.: Mbappé (8.), Fabinho (29.), Bakayoko (77.) ill. Sané (71.)



 



Monaco: Subasic - Sidibé, Jemerson, Raggi (Touré, 70.), Mendy - Silva, Bakayoko, Fabinho, Lemar – Germain (Dirar, 90.), Mbappé (Moutinho, 81.).



Manchester City: Caballero - Sagna, Stones, Kolarov, Clichy (Iheanacho, 84.) - Fernandinho, Sterling, Silva, De Bruyne, Sané - Agüero.



Sárga lap: Bakayoko (59.), Germain (89.), Lemar (90+2.), ill. Sagna (11.), De Bruyne (58.), Sterling (75.)



 




Kína helyett Dárdait választotta a BL-győztes támadó




A szerdai nap másik nyolcaddöntőjén az Atlético Madrid 0-0-s döntetlent játszott a Leverkusennel a Vicente Calderón Stadionban, így 4-2-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé.



 



Atlético Madrid–Bayer Leverkusen 0–0 (Továbbjutott az Atlético 4-2-es összesítéssel)



 



Atlético: Oblak - Vrsaljko, Godín, Giménez, Lucas - Saúl, Thomas, Koke, Carrasco (Savic, 71.) – Griezmann, Correa (Gaintan, 65.).



Leverkusen: Leno - Hilbert, Jedvaj, Dragovic, Wendell - Baumgartlinger, Kampl - Bellarabi, Volland (Aranguiz, 88.), Brandt (Bailey, 78.) – Chicharito (Mehmedi, 81.).



Sárga lap: Gimenez (66.), Gaitan (89.), ill. Jedvaj (64.), Baumgartlinger (71.)


BlancoAgilon38

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.16. 01:50

Királyság, hogy kiesett a City. A Leverkusent sajnálom, de a Madrid jobb csapat.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.16. 07:34

Kár, hogy kiesett a City, jobb lett volna ha továbbmennek, mert lényegesen gyengébb csapat, mint a Monaco :(
Bayern München
DVTK
Depower

BlancoAgilon38

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.16. 07:35

Pető írta:Kár, hogy kiesett a City, jobb lett volna ha továbbmennek, mert lényegesen gyengébb csapat, mint a Monaco :(

Lóóóó-faszt Pisti!

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.16. 07:44

BlancoAgilon38 írta:
Pető írta:Kár, hogy kiesett a City, jobb lett volna ha továbbmennek, mert lényegesen gyengébb csapat, mint a Monaco :(

Lóóóó-faszt Pisti!


Hát nekem úgy tűnt. Már az első meccsen is, ha Falcao belövi a büntetőt 1-3, lehet ott eldőlt volna. A második meccsen a Citynek 3 értelmes passza nem volt egymás után az első félidőben. Másodikban feljavultak, jöttek a helyzetek is, de a 3. gól után megint nem tudtak 1 támadást sem kialakítani. Számomra a két meccs alapján jobb csapat a Monaco! ;)
Bayern München
DVTK
Depower

BlancoAgilon38

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2017.03.16. 07:47

Pető írta:
BlancoAgilon38 írta:
Pető írta:Kár, hogy kiesett a City, jobb lett volna ha továbbmennek, mert lényegesen gyengébb csapat, mint a Monaco :(

Lóóóó-faszt Pisti!


Hát nekem úgy tűnt. Már az első meccsen is, ha Falcao belövi a büntetőt 1-3, lehet ott eldőlt volna. A második meccsen a Citynek 3 értelmes passza nem volt egymás után az első félidőben. Másodikban feljavultak, jöttek a helyzetek is, de a 3. gól után megint nem tudtak 1 támadást sem kialakítani. Számomra a két meccs alapján jobb csapat a Monaco! ;)

Ja, jobbak, de én örülök, hogy kiesett a City, erre utaltam. :)

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2017.03.16. 08:44

Ejha, a Leicester menti meg Anglia becsületét.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74923
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.16. 09:28

ez meggyőző foci volt, volt benne valami amiért megszerettem ezt a drogot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.16. 11:28

első percekben egyértelmű volt, hogy fizikálisan semmi esélye a Citynek a középpályán, Yaya-t meg padoztatja. örülök, hogy bukott végre, mindig beleül a tutiba, szánalmas. menjen a Celtichez ott tuti nyer bajnokságot és izgulnia sem kell...
harmadosztály

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Pető » 2017.03.16. 12:45

Nesi írta:első percekben egyértelmű volt, hogy fizikálisan semmi esélye a Citynek a középpályán, Yaya-t meg padoztatja. örülök, hogy bukott végre, mindig beleül a tutiba, szánalmas. menjen a Celtichez ott tuti nyer bajnokságot és izgulnia sem kell...


Azért ezzel lehetne vitatkozni. Ezt mondják rá, hogy beül a tutiba. De hol volt a tuti???

Mikor a Barcat átvette romokban voltak. Majdnem 20 (!!!) pontot vert rájuk a Real a bajnokságban, BL-ben és a kupában sem sikerült a csúcsra érni. Aztán jött Pep és rendet tett, Ronaldinhot, Decot és Zambrottat is leselejtezte, s új csapatot épített. Minden volt ez a Barcelonai kezdés egy 37 éves nulla tapasztalattal rendelkező edző részére csak nem tuti.

Aztán átvette a Bayernt egy triplázó szezon után. Ez miért tuti? Ebből hogy jössz ki jól? Csak akkor érsz el valamit, ha megnyered mind a 3 sorozatot még egyszer, s akkor is "csak" a szintet tartod. 11 trófeára volt lehetősége Münchenben ebből 7-et megnyert, még is bukott edzőnek tartják sokan. Hol van még olyan csapat a világon ahol nyersz 3 év alatt 7 trófeát és megbuksz???

Majd most jött a City. Hát ott is vannak bőven gondok, 0 koncepcióval megáldott zsoldoshadsereg. Ezekből ütőképes csapatot csinálni szintén nem egyszerű feladat, még Anglián belül sem, nem hogy a BL-ben. Ami viszont a szerencséje, hogy ott van pénz, és bárkit megkaphat kb, mert az biztos, hogy nyáron a fél keretet el is fogja zavarni.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 12:55

Ferencváros // Man Utd írta:Ejha, a Leicester menti meg Anglia becsületét.

jövőre egyszeres bajnokok, és kétszeres bl-győztesek lesznek. :D
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.16. 13:04

zseniális a Monaco, ilyen tempbóban fosni a gólokat, még Falcao hiánya sem (nagyon) érződött. kérdés, mennyire kapják szét őket a nyáron, elvileg eddig is jól adtak el horror árakon (James, Martial stb) de ha igazak a hírek akkor a tulaj már nincs akkora bajban, mint amikor a neje vitte a fele vagyonát, ami nagyon nem mindegy, hiszen a projekt nem úgy indult eredetileg, hogy ez egy olyan klub lenne, ami abból élne, hogy évről-évre eladja a legjobbjait.

remélem megkapják a Leicestert, ott nem állnak meg 6 gólnál 2 meccsen. :) a legrosszabb opció az Atletico lenne számukra.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 13:17

Littbarski írta:zseniális a Monaco, ilyen tempbóban fosni a gólokat, még Falcao hiánya sem (nagyon) érződött. kérdés, mennyire kapják szét őket a nyáron, elvileg eddig is jól adtak el horror árakon (James, Martial stb) de ha igazak a hírek akkor a tulaj már nincs akkora bajban, mint amikor a neje vitte a fele vagyonát, ami nagyon nem mindegy, hiszen a projekt nem úgy indult eredetileg, hogy ez egy olyan klub lenne, ami abból élne, hogy évről-évre eladja a legjobbjait.

remélem megkapják a Leicestert, ott nem állnak meg 6 gólnál 2 meccsen. :) a legrosszabb opció az Atletico lenne számukra.

azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

zodd
Légiós
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010.04.16. 19:49

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: zodd » 2017.03.16. 13:47

UCL Quarterfinalists by country over last 5 Seasons: Spain 15, Germany 9, France 6, England 4, Italy 3, Portugal 2, Turkey 1

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.16. 15:39

cain írta:
Littbarski írta:zseniális a Monaco, ilyen tempbóban fosni a gólokat, még Falcao hiánya sem (nagyon) érződött. kérdés, mennyire kapják szét őket a nyáron, elvileg eddig is jól adtak el horror árakon (James, Martial stb) de ha igazak a hírek akkor a tulaj már nincs akkora bajban, mint amikor a neje vitte a fele vagyonát, ami nagyon nem mindegy, hiszen a projekt nem úgy indult eredetileg, hogy ez egy olyan klub lenne, ami abból élne, hogy évről-évre eladja a legjobbjait.

remélem megkapják a Leicestert, ott nem állnak meg 6 gólnál 2 meccsen. :) a legrosszabb opció az Atletico lenne számukra.

azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.


nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74923
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.16. 15:47

Littbarski írta:
cain írta:
Littbarski írta:zseniális a Monaco, ilyen tempbóban fosni a gólokat, még Falcao hiánya sem (nagyon) érződött. kérdés, mennyire kapják szét őket a nyáron, elvileg eddig is jól adtak el horror árakon (James, Martial stb) de ha igazak a hírek akkor a tulaj már nincs akkora bajban, mint amikor a neje vitte a fele vagyonát, ami nagyon nem mindegy, hiszen a projekt nem úgy indult eredetileg, hogy ez egy olyan klub lenne, ami abból élne, hogy évről-évre eladja a legjobbjait.

remélem megkapják a Leicestert, ott nem állnak meg 6 gólnál 2 meccsen. :) a legrosszabb opció az Atletico lenne számukra.

azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.


nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

nem akarok egy szentimentális vén buzinak látszani, mint Maradonapoli, de ezek a kamufranciák tényleg úgy játszottak mint amit anno megszerettem kisklambó korszakomban, komolyan mintha újra focit láttam volna a BL-ben és nem gladiátor parádét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.16. 16:07

Adamek írta:
Littbarski írta:
cain írta:azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.


nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

nem akarok egy szentimentális vén buzinak látszani, mint Maradonapoli, de ezek a kamufranciák tényleg úgy játszottak mint amit anno megszerettem kisklambó korszakomban, komolyan mintha újra focit láttam volna a BL-ben és nem gladiátor parádét


így van és ez idén szinte minden meccsükre igaz, már külön keresem is, mikor játszanak. nagyon szórakoztató idén a Ligue1, a Lyon is parádés... kár azért a PSG blamáért (nekik), Emery bátyó feldugta a hüvelykujját az egész bajnokság megítélésének a seggébe.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: cain » 2017.03.16. 16:17

Littbarski írta:
cain írta:
Littbarski írta:zseniális a Monaco, ilyen tempbóban fosni a gólokat, még Falcao hiánya sem (nagyon) érződött. kérdés, mennyire kapják szét őket a nyáron, elvileg eddig is jól adtak el horror árakon (James, Martial stb) de ha igazak a hírek akkor a tulaj már nincs akkora bajban, mint amikor a neje vitte a fele vagyonát, ami nagyon nem mindegy, hiszen a projekt nem úgy indult eredetileg, hogy ez egy olyan klub lenne, ami abból élne, hogy évről-évre eladja a legjobbjait.

remélem megkapják a Leicestert, ott nem állnak meg 6 gólnál 2 meccsen. :) a legrosszabb opció az Atletico lenne számukra.

azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.


nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

hát a barca legutóbb pont azt bizonyította, hogy még 4 simára kikapva is képes hozni a továbbjutást, még egy Umtiti féle félhülyékkel védekezve is. :]
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2017.03.16. 17:03

cain írta:
Littbarski írta:
cain írta:azért annyira nem kell hasra esni tőlük. idegenben lőtt góllal mentek tovább, nem kettős győzelemmel, meg 10-0ás gólkülönbséggel.
az első meccsen látványosan elfáradtak, és a visszavágón is megvoltak a citynek a helyzetei, hogy behúzza a továbbjutást. egy city képességű, fizikálisan jobban felkészített csapat ellen maccsuk sincs. júve, bvb, real, bayern, barca, tico náluk mind jobbak.


nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

hát a barca legutóbb pont azt bizonyította, hogy még 4 simára kikapva is képes hozni a továbbjutást, még egy Umtiti féle félhülyékkel védekezve is. :]


Monaco jobb csapat sokkal, mint a PSG.

Avatar
Nesi
bulgár
Hozzászólások: 22228
Csatlakozott: 2009.07.04. 23:43

Re: BL: Guardioláék karót kaptak franciából – VIDEÓ

HozzászólásSzerző: Nesi » 2017.03.16. 17:13

Littbarski írta:
Adamek írta:
Littbarski írta:
nem feltétlenül erre a meccsre hegyeztem ki amit írtam, így hasból is kb 120 gólnál járnak ebben az idényben, március idusán, érted... a hatból amit írtál 3 ellen legalább 50%, de egy Umtiti féle félhülyékkel védekező Barcát is simán meg tudnának lepni.

nem akarok egy szentimentális vén buzinak látszani, mint Maradonapoli, de ezek a kamufranciák tényleg úgy játszottak mint amit anno megszerettem kisklambó korszakomban, komolyan mintha újra focit láttam volna a BL-ben és nem gladiátor parádét


így van és ez idén szinte minden meccsükre igaz, már külön keresem is, mikor játszanak. nagyon szórakoztató idén a Ligue1, a Lyon is parádés... kár azért a PSG blamáért (nekik), Emery bátyó feldugta a hüvelykujját az egész bajnokság megítélésének a seggébe.

odament Mario és kész a jó bajnokság
harmadosztály


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 75 vendég