Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 22:07

gáz
és még Zsubkov a pályán sincs
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35068
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2020.12.02. 22:27

Gyorsan lerendeztek, most mar csak jatszatjak a B keretet. Az a meglepo hogy nem ilyen lett minden meccse a Fradinak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.12.02. 22:33

Adamek írta:na, ma milyen hamar megkapta Dibusz a bőrt

szájert akkor sem tudta megelőzni

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 22:37

Maradonapoli írta:
Adamek írta:na, ma milyen hamar megkapta Dibusz a bőrt

szájert akkor sem tudta megelőzni

Brüsszelben tuti bőrtelent lehet csak kapni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 22:39

Blazsicsot év végén el kell adni, teljesen leépült
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51360
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.12.02. 22:40

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Bódogról jut eszembe, hogy nekünk milyen fasza edzők jutottak :) Bekő, Horváth F., Bódog, Fernando, Feczkó. És vajon ki fog jönni a matektanár után....

remélem most egy humán tárgyas érkezik

egy igazi Tanárt ismerek a magyar futballban, nyugdíj előtt még lehúzhatna pár idényt nálunk

már befejeztem az edzősködést, a Párt teljesen lefoglalja az energiáimat
a Lumumba-kupa azért mindig szép emlék lesz

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 22:49

ez a Mak is olyan bivaly mint egy ovis
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.02. 22:55

Adamek írta:Blazsicsot év végén el kell adni, teljesen leépült

Szerintem annyi van, hogy mentálisan baromira elfáradt, most nézem, az MK-t leszámítva augusztus közepétől ez a 20. meccsetek, ebből összesen hármat hagyott ki, a másik 17 szinte mindegyikét végigtolta, plusz még játszott 6 válogatott meccsen is. Az utolsó pár hétre láthatóan kifingott, nem hiszem, hogy az NB1-ben ne lehetett volna pihentetni, de még félidei 3-0-s meccsen (Kövesd) is végig játszania kellett. Diósgyőrbe is nyilván lerángatják, ahelyett, hogy kapna 1-2 nap szusszanást, hogy Kijevben (addig csak 6 nap) fittebb legyen.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 22:56

hát a Dinamitnak és nekünk ez a szint nem való, meg még persze sokan másoknak sem, nem véletlen vagyunk ilyen ritkán itt és igazából semmi nem is indokolja, hogy ilyen szintű csapatok itt legyenek
jó lesz az a harmadik, retard kupa nekünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.02. 23:01

Cselszky írta:
Adamek írta:Blazsicsot év végén el kell adni, teljesen leépült

Szerintem annyi van, hogy mentálisan baromira elfáradt, most nézem, az MK-t leszámítva augusztus közepétől ez a 20. meccsetek, ebből összesen hármat hagyott ki, a másik 17 szinte mindegyikét végigtolta, plusz még játszott 6 válogatott meccsen is. Az utolsó pár hétre láthatóan kifingott, nem hiszem, hogy az NB1-ben ne lehetett volna pihentetni, de még félidei 3-0-s meccsen (Kövesd) is végig játszania kellett. Diósgyőrbe is nyilván lerángatják, ahelyett, hogy kapna 1-2 nap szusszanást, hogy Kijevben (addig csak 6 nap) fittebb legyen.

szezon elején is marha szar volt már, egész idényben alig volt pár jó meccse vagy pontos passza
kevés a bekkünk (nem is darabra, de használható kevés van, mert Dvali vagy Heister vicc kategória), talán a védelembe is igazolhatnánk néha, nem kell minden évben új cserekapus és pár új csereszélső meg butacenter csak azért, hogy legyen kit kölcsönadni félév után
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.02. 23:12

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:Blazsicsot év végén el kell adni, teljesen leépült

Szerintem annyi van, hogy mentálisan baromira elfáradt, most nézem, az MK-t leszámítva augusztus közepétől ez a 20. meccsetek, ebből összesen hármat hagyott ki, a másik 17 szinte mindegyikét végigtolta, plusz még játszott 6 válogatott meccsen is. Az utolsó pár hétre láthatóan kifingott, nem hiszem, hogy az NB1-ben ne lehetett volna pihentetni, de még félidei 3-0-s meccsen (Kövesd) is végig játszania kellett. Diósgyőrbe is nyilván lerángatják, ahelyett, hogy kapna 1-2 nap szusszanást, hogy Kijevben (addig csak 6 nap) fittebb legyen.

szezon elején is marha szar volt már, egész idényben alig volt pár jó meccse vagy pontos passza
kevés a bekkünk (nem is darabra, de használható kevés van, mert Dvali vagy Heister vicc kategória), talán a védelembe is igazolhatnánk néha, nem kell minden évben új cserekapus és pár új csereszélső meg butacenter csak azért, hogy legyen kit kölcsönadni félév után

Biztos igazad van, nem látok annyi Fradi-meccset. Nekem az utóbbi hetekben tűnt fel, hogy olyan elemi hibái vannak, amilyenek korábbról nem rémlettek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.12.02. 23:16

Adamek írta:hát a Dinamitnak és nekünk ez a szint nem való, meg még persze sokan másoknak sem, nem véletlen vagyunk ilyen ritkán itt és igazából semmi nem is indokolja, hogy ilyen szintű csapatok itt legyenek
jó lesz az a harmadik, retard kupa nekünk

korrekt, de jövő héten szerintem kiderül, hogy az eredeti Dinamo mennyivel jobb, mint a pesti hamisítvány
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.03. 06:44

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:hát a Dinamitnak és nekünk ez a szint nem való, meg még persze sokan másoknak sem, nem véletlen vagyunk ilyen ritkán itt és igazából semmi nem is indokolja, hogy ilyen szintű csapatok itt legyenek
jó lesz az a harmadik, retard kupa nekünk

korrekt, de jövő héten szerintem kiderül, hogy az eredeti Dinamo mennyivel jobb, mint a pesti hamisítvány

fene tudja, a számok alapján nem sokkal, de bármi megtörténhet abban a zergebaszó hidegben, ottani idő szerint bekarcolva az éjfélt
nem is a félelmetes ukránok sugárzó erejétől fosok, hanem a mieink tompaságától, tegnap úgy mozogtak a srácok ahogy egy Kövesd elleni beleszarós meccsen se kellene 10 fordulóval az eldőlt bajnoki cím után, tényleg csak azon múlt a gólcsúcs megdöntése, hogy az ellenség szeretett volna a 20. perctől valahol egészen máshol lenni már, talán tényleg Bukarestbe vágytak
nálunk Dibusz, Sügér, Töki és Blazsics teljesen elfáradtak, akik pörögnének azok vagy olyan szarok mint Isael, vagy nem képesek a játék színezésére mint a kaporszakállú pótfrancia, vagy nem fekszenek jól a mesternél, mint Boli, egyedül Somán látom azt, hogy még egyszer ennyi meccset lazán végigrobotolna, persze ez a szint neki is csak neccesen van meg kettes alával
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.12.03. 09:43

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Bódogról jut eszembe, hogy nekünk milyen fasza edzők jutottak :) Bekő, Horváth F., Bódog, Fernando, Feczkó. És vajon ki fog jönni a matektanár után....

a pályakezdő olcsójánosok lerakata vagyunk, jó eséllyel valami "klublegenda" (hahaha), vagy egy jó negyedszezont valahol letudó frissen kirúgott bárgyúképű kókler lesz az utód

csak nem Vityát vizionálod? :) én is úgy tippelek nála próbálkoznak majd először :D

én már inkább nem vizionálok semmit mert a pozitív látomásoknak az ellenkezője szokott megvalósulni, a negatívak meg mindig bejönnek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.12.03. 20:34

Kép
Na legalább már a logóját tudni ennek a konferencialigának, illetve még annyit, hogy a magyar brigádok (2-3. helyezett + kupagyőztes) 2021-ben az első körben indulnak, utána következő évtől a 2-ban.
Nem bántam volna, ha ebbe a felbővített sorozatba kapunk fix csoportkörös helyet, vagy legalább a playoffba. Bizakodva várom továbbá az Intertotó és a Mitropa kupa újraindulását, de beérem a Nehruval is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.03. 20:44

Savaria1919 írta:Kép
Na legalább már a logóját tudni ennek a konferencialigának, illetve még annyit, hogy a magyar brigádok (2-3. helyezett + kupagyőztes) 2021-ben az első körben indulnak, utána következő évtől a 2-ban.
Nem bántam volna, ha ebbe a felbővített sorozatba kapunk fix csoportkörös helyet, vagy legalább a playoffba. Bizakodva várom továbbá az Intertotó és a Mitropa kupa újraindulását, de beérem a Nehruval is.

nekem az nem tetszik, hogy még ide is jöhetnek topligások meg BL-selejtezőben bukók
amúgy azt már határozottan támogatom, hogy szakadjunk le a BL-ről és a topcsapatokról, az se jobb ha játszhatunk ellenük, láthatjuk az idei pofonokból, menjenek inkább G-xx ligázni, viszont az EL-selejtben kaphatnánk azért egy egységnyi esélyt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.12.03. 21:37

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
Na legalább már a logóját tudni ennek a konferencialigának, illetve még annyit, hogy a magyar brigádok (2-3. helyezett + kupagyőztes) 2021-ben az első körben indulnak, utána következő évtől a 2-ban.
Nem bántam volna, ha ebbe a felbővített sorozatba kapunk fix csoportkörös helyet, vagy legalább a playoffba. Bizakodva várom továbbá az Intertotó és a Mitropa kupa újraindulását, de beérem a Nehruval is.

nekem az nem tetszik, hogy még ide is jöhetnek topligások meg BL-selejtezőben bukók
amúgy azt már határozottan támogatom, hogy szakadjunk le a BL-ről és a topcsapatokról, az se jobb ha játszhatunk ellenük, láthatjuk az idei pofonokból, menjenek inkább G-xx ligázni, viszont az EL-selejtben kaphatnánk azért egy egységnyi esélyt

Ez az egymásba fonódás nekem sem szimpi, legalább ez lehetne egy elszeparált homokozógödör a kicsiknek
Viszont szerintem ebből a gigaligából (sajnos) nem lesz semmi, a gigászoknak tökéletes felkészülést biztosít a csoportkör a tavaszi időszakra, míg akik nagy nehezen beverekedik magukat a főtáblára, az anyagiak miatt a bucira verés kockázatát is bevállalják. Win-win szitu, kivéve azoknak a szurkolóknak, akik nem szeretik nézni, hogyan mossák fel a szeretett csapattal a padlót a félgőzzel pörgő topbandák. De hát ők meg kit érdekelnek?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.12.04. 16:51

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:a pályakezdő olcsójánosok lerakata vagyunk, jó eséllyel valami "klublegenda" (hahaha), vagy egy jó negyedszezont valahol letudó frissen kirúgott bárgyúképű kókler lesz az utód

csak nem Vityát vizionálod? :) én is úgy tippelek nála próbálkoznak majd először :D

én már inkább nem vizionálok semmit mert a pozitív látomásoknak az ellenkezője szokott megvalósulni, a negatívak meg mindig bejönnek

Geri Gergely Nyitráról.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.05. 17:03

Az igaz, hogy ha ma hasal a Dió, akkor repül Feczkó?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.12.05. 19:02

Ez ma bőven elég volt, és végre Blazic, meg pár ember pihent, vagy csak keveset játszott, aki vélhetően Kijevben kezdeni fog.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 133 vendég