A DVSC újabb kameruni támadót igazolhat

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: A DVSC újabb kameruni támadót igazolhat

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.02.15. 12:55

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:
ezt a lényeget amúgy ki állítja? mármint azt, hogy nem jelentene erősítést

hát én állítom senki más


ennyire szarul játszott?

múltkor simán levettem a pályáról, pedig tőled is idősebb vagyok, sőt még egy gólt is rúgtam mellőle
ennyire furcsa, h szerintem a kameruni többedosztályból nehéz jó játékost igazolni ? nyugat európai csapatok tele vannak játékosmegfigyelőkkel arrafelé, aki valamit tud, azt rögtön hozzák is
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A DVSC újabb kameruni támadót igazolhat

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.02.15. 13:22

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:hát én állítom senki más


ennyire szarul játszott?

múltkor simán levettem a pályáról, pedig tőled is idősebb vagyok, sőt még egy gólt is rúgtam mellőle
ennyire furcsa, h szerintem a kameruni többedosztályból nehéz jó játékost igazolni ? nyugat európai csapatok tele vannak játékosmegfigyelőkkel arrafelé, aki valamit tud, azt rögtön hozzák is


mindenhonnan nehéz, mi minden évben befürdünk 2-3 különböző szintű bundesligással például
viszont a nehéz nem azt jelenti, hogy lehetetlen, lehet, hogy csak azért van a negyedosztályban mert az első háromban a meccsidőpontok ütköznek a templomi kórus próbáival vagy a szülői értekezletekkel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég