Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.22. 06:56

ManBat írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Nem szeretem kocsmában vagy ilyen kivetítős ízében nézni a meccseket, idegesít a sok részeg óbégatása.

én sem
ülve se szeretek meccset nézni, ezért se járok már ki, meg még sok más miatt se persze

ezzel egyébként én is így vagyok, anno Miskolcon volt nemszurkolós állóhely is, az Illovszkyban a tribün széle állós volt, a Hidegkutiban a terasz részen mindenki álldogált, sötöbö-sötöbö - a csak úgy állós lehetőségek eltűntek az új stadionokkal

én a szép emlékű Albertban a hozzátartozói/sportolói szektor tetején a reflektorállvány talapzatánál álldogálva néztem a meccseket a stadion kinyírása előtti években amikor már egyedül jártam ki nem haverokkal, halál jól be lehetett látni a pályát onnan
azóta NB3-nál magasabb osztályú meccsen nem jártam
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.22. 07:01

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Nem szeretem kocsmában vagy ilyen kivetítős ízében nézni a meccseket, idegesít a sok részeg óbégatása.

én sem
ülve se szeretek meccset nézni, ezért se járok már ki, meg még sok más miatt se persze

én a kolhoz alapító tanácsüléseket és a kulákverő esteket kedvelem, persze nem vetem meg a bírósági eljárásokat sem, ha nincsenek túlbonyolítva

és persze a közös járőrözéseket, amikor együtt lépkedtünk feketevágásról feketevágásra, hátunkon puttonyban a petrólé, zsebünkben a géppel írt névtelen feljelentések
csak halkan jegyzem meg, hogy ezek is nyugodtan alkalmazhatnának minket, a jó szagemberre minden rencernek szüksége van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.22. 07:09

Szobi Domi elég szemrevaló gólt vert tegnap, lassan tényleg elvihetné a nagytesó Vörös Bika
szerencsére a Mutyiland és az Atlétatrikó is beleszaladt egy mínusz négybe, így nem egyedül égtünk nagyon meg az első játéknapon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Török » 2020.10.22. 10:49

Savaria1919 írta:
Török írta:
Savaria1919 írta:Baráti invitálásra egy körúti kocsmában tekintettem meg az összecsapást. Pontosabban kettőt.

A negyedik Barca-gólnál, egy már nem szomjas (300 volt a korsó Pale Ale Dréher) tag hangosan ünnepelni kezdett, majd tett néhány megjegyzést a Fradira. Erre a velem szomszédos asztalnál helyet foglaló vékonyabb termetű, szemüveges hosszabbhajú fiatal gyerök öntudatra ébredt (szintén lecsúszott pár korsó), heves anyázással vágott vissza. A barcás fazonnak több se kellett, egyből erőpróbára hívta riválisát (gyerekibazmeg gyere ki te köcsög adjak fésűt bazmeg gyere), aki erre vevő is lett volna (felmenői szintet lépett anyázásban), ha csak a haverja le nem fogja. A barcás cimborája (tipikus biztonságiőr kinézetű, hajsamponra nem költő úr) időközben közelített az asztalhoz, kezében egy székkel, ujjain egy boxerral. Közöttük ültem én, akit se a Ferencváros, se a Barca nem érdekel annyira, hogy megérje miatta némi ütésváltásban részesülni.
Nagyobb balhé végül nem lett, a szemüvegest lenyugtató haver összebarátkozott a barcással a pultnál egy-egy korsó társaságában.

Ami a Fradit illeti, tisztes helytállásnak azért költői túlzás lenne nevezni ezt a produktumot, a gólok egyrésze elkerülhető lett volna, és Isael is koncentrálhatott volna jobban. Tanulságot le kell vonni, van még öt meccs, 15 ponttal is tovább lehet jutni.

Hol a toszban adnak manapság 300-ért egy korsót a körúton?

Trap café. Napi akció volt.

Köszi! A keddi 470-es üveges Ászok mellett (korsó 420) 300-ért kibírja a szegény ember, ha a hordó végéről is van szó.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.22. 11:27

ManBat írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Nem szeretem kocsmában vagy ilyen kivetítős ízében nézni a meccseket, idegesít a sok részeg óbégatása.

én sem
ülve se szeretek meccset nézni, ezért se járok már ki, meg még sok más miatt se persze

ezzel egyébként én is így vagyok, anno Miskolcon volt nemszurkolós állóhely is, az Illovszkyban a tribün széle állós volt, a Hidegkutiban a terasz részen mindenki álldogált, sötöbö-sötöbö - a csak úgy állós lehetőségek eltűntek az új stadionokkal

Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.22. 11:31

Török írta:
Savaria1919 írta:
Török írta:Hol a toszban adnak manapság 300-ért egy korsót a körúton?

Trap café. Napi akció volt.

Köszi! A keddi 470-es üveges Ászok mellett (korsó 420) 300-ért kibírja a szegény ember, ha a hordó végéről is van szó.

A Limitben volt talán a legolcsóbb a sör a körúton, rákospalotai Mistert mértek ott 350-ért. Az olyan is volt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.22. 11:37

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Adamek írta:én sem
ülve se szeretek meccset nézni, ezért se járok már ki, meg még sok más miatt se persze

ezzel egyébként én is így vagyok, anno Miskolcon volt nemszurkolós állóhely is, az Illovszkyban a tribün széle állós volt, a Hidegkutiban a terasz részen mindenki álldogált, sötöbö-sötöbö - a csak úgy állós lehetőségek eltűntek az új stadionokkal

Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.

jó, csak itt pont nem a kapu mögötti részekről beszélünk, hanem arról hogy aki nem akar beállni a B-középbe, viszont leülni se akar annak már egy rendes korlátsor sincs, nem hogy álldogálós rész
a stadionok itthon egy tábor, egy tribün, egy vip, egy vendég alapon lettek megtervezve, ami nem épp az álldogálás barátja
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.22. 11:50

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:ezzel egyébként én is így vagyok, anno Miskolcon volt nemszurkolós állóhely is, az Illovszkyban a tribün széle állós volt, a Hidegkutiban a terasz részen mindenki álldogált, sötöbö-sötöbö - a csak úgy állós lehetőségek eltűntek az új stadionokkal

Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.

jó, csak itt pont nem a kapu mögötti részekről beszélünk, hanem arról hogy aki nem akar beállni a B-középbe, viszont leülni se akar annak már egy rendes korlátsor sincs, nem hogy álldogálós rész
a stadionok itthon egy tábor, egy tribün, egy vip, egy vendég alapon lettek megtervezve, ami nem épp az álldogálás barátja

ebben igazad van. azt elképzelhetőnek tartom, hogy az uefától csak ilyen módon kapták meg a megfelelő csillagokat a létesítményre. Mikor a Vasas-Loki meccsre kimentünk pár haverral, a félidő elején lecsapott a vihar. Mi beljebbhúzodtunk a lépcsősorra, de rövid idő múlva jött a secu, hogy tessék visszaülni a helyünkre, mert ott tilos ülni/állni mert menekülő útvonal. De asszem nk meccseken se nagyon szabad felállva meccset nézni a nem b-közepes szektorokban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.22. 12:07

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.

jó, csak itt pont nem a kapu mögötti részekről beszélünk, hanem arról hogy aki nem akar beállni a B-középbe, viszont leülni se akar annak már egy rendes korlátsor sincs, nem hogy álldogálós rész
a stadionok itthon egy tábor, egy tribün, egy vip, egy vendég alapon lettek megtervezve, ami nem épp az álldogálás barátja

ebben igazad van. azt elképzelhetőnek tartom, hogy az uefától csak ilyen módon kapták meg a megfelelő csillagokat a létesítményre. Mikor a Vasas-Loki meccsre kimentünk pár haverral, a félidő elején lecsapott a vihar. Mi beljebbhúzodtunk a lépcsősorra, de rövid idő múlva jött a secu, hogy tessék visszaülni a helyünkre, mert ott tilos ülni/állni mert menekülő útvonal. De asszem nk meccseken se nagyon szabad felállva meccset nézni a nem b-közepes szektorokban.

és akkor itt hozzáteszem hogy az új Illovszky még egy egész pozitív példa az új stadionok közül, de pl. Miskolcon a minden negyedik szék szabad c. akció óta az a rész ahova én szeretek elvonulni (S szektor, a vendégoldali kapu mögötti rész ahol sosincs senki) az meg sincs nyitva
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.22. 13:08

a várható közhelyparádé mellett elhinti ez az interjú a valószínűségét annak hogy záros időn belül az önkori el fog tűnni a DVTK mögül
http://www.amigeleken.hu/hirek/dr-veres ... 2020-10-22
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.10.22. 17:14

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:ezzel egyébként én is így vagyok, anno Miskolcon volt nemszurkolós állóhely is, az Illovszkyban a tribün széle állós volt, a Hidegkutiban a terasz részen mindenki álldogált, sötöbö-sötöbö - a csak úgy állós lehetőségek eltűntek az új stadionokkal

Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.

jó, csak itt pont nem a kapu mögötti részekről beszélünk, hanem arról hogy aki nem akar beállni a B-középbe, viszont leülni se akar annak már egy rendes korlátsor sincs, nem hogy álldogálós rész
a stadionok itthon egy tábor, egy tribün, egy vip, egy vendég alapon lettek megtervezve, ami nem épp az álldogálás barátja

Az Illovszkyban a Béke út felőli hosszanti lelátón/ a B szektorok/ az ülőhelyek feletti korzón végig állnak a szurkolók/én is onnan szeretem nézni a meccset/, ráadásul a legjobb onnan a rálátás a pályára, és közben még sorban is állhatsz a büfébe.
A Hajdú utca felőli hosszanti lelátón is végig lehet állva nézni a meccset, a VIP mellett is ki van alakítva egy korzó, sokan nézik onnan is, én eddig csak felkészülésin néztem onnan, mert a B-be szól a bérletem, de onnan is nagyon jól belátni a pályát.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.22. 17:37

the Janitor írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Vasasnál és Debrecenben a kapu mögötti részek állóhelybarát módon lettek kialakítva, meg alapból a Fradinál is, csak a válogatott odaköltözése majd a nemzetközi meccsek miatt inkább leszékezték azt a részt is.

jó, csak itt pont nem a kapu mögötti részekről beszélünk, hanem arról hogy aki nem akar beállni a B-középbe, viszont leülni se akar annak már egy rendes korlátsor sincs, nem hogy álldogálós rész
a stadionok itthon egy tábor, egy tribün, egy vip, egy vendég alapon lettek megtervezve, ami nem épp az álldogálás barátja

Az Illovszkyban a Béke út felőli hosszanti lelátón/ a B szektorok/ az ülőhelyek feletti korzón végig állnak a szurkolók/én is onnan szeretem nézni a meccset/, ráadásul a legjobb onnan a rálátás a pályára, és közben még sorban is állhatsz a büfébe.
A Hajdú utca felőli hosszanti lelátón is végig lehet állva nézni a meccset, a VIP mellett is ki van alakítva egy korzó, sokan nézik onnan is, én eddig csak felkészülésin néztem onnan, mert a B-be szól a bérletem, de onnan is nagyon jól belátni a pályát.

oké, ott még ezt meg tudod csinálni, de pl. a Groupamában harmincsok sornyi magasságba felgyalogolni azért hogy a kilátás is korlátozott legyen, az nem igazán adja (meg ott asszem korlát sincs rendes)
na meg amilyen kevesen vesznek a szélekre jegyet, a B6 szektort nyugodtan megcsinálhatták volna olyanra mint anno a Fradinál volt hogy időszakos korlátelemek, aztán ha netalántán európai meccsek jönnek akkor visszarakni a helyükre a székeket
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.23. 07:59

Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.23. 10:28

SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

itt teszem mondjuk hozzá hogy Oláh felfutása Csizmadia érdeme, mert mind nálunk, mind Kövesden nulla volt a srác
a vkp posztra meg ne aggódj, majd télen amikor ég a ház akkor leigazoljuk a fél éve meccset se játszott Eleket a lelátóra csillagászati fizuért :lol:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51159
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.23. 10:34

SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

sok mindenért tudom szidni benczést, de oláh ügyében szerintem pont ártatlan, a srác, amikor itt volt nagyon szépen kezdett, aztán olyan szépen vissza is esett, itt már nem tudott volna megújulni - persze utóbbi már felveti a helyi szakik felelősségét is...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.23. 11:15

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

sok mindenért tudom szidni benczést, de oláh ügyében szerintem pont ártatlan, a srác, amikor itt volt nagyon szépen kezdett, aztán olyan szépen vissza is esett, itt már nem tudott volna megújulni - persze utóbbi már felveti a helyi szakik felelősségét is...

Igen, ráadásul tévedtem is, mert Bódog mester küldte el, nem Benczés. A visszaesésével kapcsolatban annyit, hogy abban a csapatban CR7 se tudott volna megújulni. Na de ezért van a szakmai igazgató, a vezetőedzo, az akadémia tucatnyi szakemberrel, medical center, marketingigazgató, főszakács, videóelemző meg minden faszság, hogy ha egy fiatal játékosban megvan a potenciál, akkor azt észrevegyék. Benczés legalább azoknak a játékosoknak a pályáját nyomon követhetné, akik a mi neveltjeink. Oláh már az nb2ben is jól teljesített és jött volna vissza kézzel lábbal, persze nekünk olyan játékos nem kell akiért fizetni kell. Lehetett volna télen előszerződest kötni vele, mint Hegedűssel. Senki nem gondolta akkor h a Budafok feljut. Na de jó ide a görög kiesőcsapattól elküldött argentin meg a két grúz fiatal. Mindenki jól jár vele, a menedzser is és az is aki leigazolja. Kiss Tamás is maradt volna, ki lehetett volna vásárolni a Felcsúttól, de erre szintén nincs pénz. Minden bizonnyal B. Miki a kapcsolatai révén meg el tudta volna intézni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.23. 11:15

ManBat írta:
SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

itt teszem mondjuk hozzá hogy Oláh felfutása Csizmadia érdeme, mert mind nálunk, mind Kövesden nulla volt a srác
a vkp posztra meg ne aggódj, majd télen amikor ég a ház akkor leigazoljuk a fél éve meccset se játszott Eleket a lelátóra csillagászati fizuért :lol:

nekünk van arra a posztra 4-5 spílerünk, az átigazolási szisztémánk alapján még igazolunk oda vagy kettőt a télen, szal majd egyet lepasszolunk nektek meg a Halinak februárban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.23. 11:17

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

sok mindenért tudom szidni benczést, de oláh ügyében szerintem pont ártatlan, a srác, amikor itt volt nagyon szépen kezdett, aztán olyan szépen vissza is esett, itt már nem tudott volna megújulni - persze utóbbi már felveti a helyi szakik felelősségét is...

Igen, ráadásul tévedtem is, mert Bódog mester küldte el, nem Benczés. A visszaesésével kapcsolatban annyit, hogy abban a csapatban CR7 se tudott volna megújulni. Na de ezért van a szakmai igazgató, a vezetőedzo, az akadémia tucatnyi szakemberrel, medical center, marketingigazgató, főszakács, videóelemző meg minden faszság, hogy ha egy fiatal játékosban megvan a potenciál, akkor azt észrevegyék. Benczés legalább azoknak a játékosoknak a pályáját nyomon követhetné, akik a mi neveltjeink. Oláh már az nb2ben is jól teljesített és jött volna vissza kézzel lábbal, persze nekünk olyan játékos nem kell akiért fizetni kell. Lehetett volna télen előszerződest kötni vele, mint Hegedűssel. Senki nem gondolta akkor h a Budafok feljut. Na de jó ide a görög kiesőcsapattól elküldött argentin meg a két grúz fiatal. Mindenki jól jár vele, a menedzser is és az is aki leigazolja. Kiss Tamás is maradt volna, ki lehetett volna vásárolni a Felcsúttól, de erre szintén nincs pénz. Minden bizonnyal B. Miki a kapcsolatai révén meg el tudta volna intézni.

Kissért tettünk fizetős ajánlatot - jó eséllyel szurkolói nyomásra -, ott a PAFC mondta azt hogy faszt a szánkba, nekik kell ő
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.23. 11:18

ManBat írta:
SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

itt teszem mondjuk hozzá hogy Oláh felfutása Csizmadia érdeme, mert mind nálunk, mind Kövesden nulla volt a srác
a vkp posztra meg ne aggódj, majd télen amikor ég a ház akkor leigazoljuk a fél éve meccset se játszott Eleket a lelátóra csillagászati fizuért :lol:

Nálunk nem volt nulla, nagyon jól kezdett, aztán visszesett ahogy Imre is írja. Ha egy debütáló fiatal első meccsein bizonyít, majd visszaesik az nem az ő hibája, hanem a vele foglalkozó UEFAFIFAproegyes képesítésű edzőjét.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.23. 11:20

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Annyira jó szakember ez a Benczés Miki, hogy az általa elküldött Oláh Bálintot már Rossi is figyeli. De legalább van helyette az 50 perces (bár már annyi se) Iszlai és az argentin költő.

sok mindenért tudom szidni benczést, de oláh ügyében szerintem pont ártatlan, a srác, amikor itt volt nagyon szépen kezdett, aztán olyan szépen vissza is esett, itt már nem tudott volna megújulni - persze utóbbi már felveti a helyi szakik felelősségét is...

Igen, ráadásul tévedtem is, mert Bódog mester küldte el, nem Benczés. A visszaesésével kapcsolatban annyit, hogy abban a csapatban CR7 se tudott volna megújulni. Na de ezért van a szakmai igazgató, a vezetőedzo, az akadémia tucatnyi szakemberrel, medical center, marketingigazgató, főszakács, videóelemző meg minden faszság, hogy ha egy fiatal játékosban megvan a potenciál, akkor azt észrevegyék. Benczés legalább azoknak a játékosoknak a pályáját nyomon követhetné, akik a mi neveltjeink. Oláh már az nb2ben is jól teljesített és jött volna vissza kézzel lábbal, persze nekünk olyan játékos nem kell akiért fizetni kell. Lehetett volna télen előszerződest kötni vele, mint Hegedűssel. Senki nem gondolta akkor h a Budafok feljut. Na de jó ide a görög kiesőcsapattól elküldött argentin meg a két grúz fiatal. Mindenki jól jár vele, a menedzser is és az is aki leigazolja. Kiss Tamás is maradt volna, ki lehetett volna vásárolni a Felcsúttól, de erre szintén nincs pénz. Minden bizonnyal B. Miki a kapcsolatai révén meg el tudta volna intézni.

az a baj, hogy intéző, gyúró és szertáros nincs már, csak kit-manager, technikai vezető meg gyógymasszőr, a beállósokból is elősöprögető meg szűrő lett az irányítókból meg box-to-box és árnyékék
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 115 vendég