Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.17. 19:11

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Elég szarul fest a Diósgyőr ma is, nem érződik semmiféle előrelépés. Ha vereség lesz, most indokoltnak tűnik a váltás.

legkésőbb a Kispest elleni hazai verés óta indokolt lenne, de a válogatott szünetet mindenképp ki kellett volna használni
0 remény van Feczkóval az előrelépésre

5 forduló után talán elhamarkodott lett volna, lehetett bízni abban, hogy a két hét szünet alatt rendezik a sorokat. Itt szerintem arról sincs szó, hogy a játékosok alibiznének, egyszerűen egy szétesett, koncepció nélküli társaság benyomását keltik, akiknek az önbizalma is erősen hanyatlik. Egymás után 4 vereség, érik a csere, bár emlékszem, hogy nálunk Elemér anno a zsinórban 5-öt is túlélte.

Egyébként szörnyű, hogy a magyar edzők mennyire nem tudnak megújulni. Nyilván nem a dobogóért kéne menni ennek a csapatnak, de ilyen kritikátlan teljesítményt kihozni ebből a keretből bicskanyitogató. El fogják küldeni Feczkót, megvan rá az akarat, de ez még nem a jövő héten lesz. Nem csak edzőváltás, hanem koncepcióváltás kéne, mert nehéz megerteni azt, hogy pl a saját nevelésű Oláh Balintra nincs szükség, de grúz fiatalokra igen.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.17. 19:17

SuperDepor írta:
ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában

Te emlékszel olyan esetre amikor az nb1ben valamelyik edző önként felállt? Ez nagyon régen volt divat.

volt aki meccs közben megtette ezt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 19:21

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:legkésőbb a Kispest elleni hazai verés óta indokolt lenne, de a válogatott szünetet mindenképp ki kellett volna használni
0 remény van Feczkóval az előrelépésre

5 forduló után talán elhamarkodott lett volna, lehetett bízni abban, hogy a két hét szünet alatt rendezik a sorokat. Itt szerintem arról sincs szó, hogy a játékosok alibiznének, egyszerűen egy szétesett, koncepció nélküli társaság benyomását keltik, akiknek az önbizalma is erősen hanyatlik. Egymás után 4 vereség, érik a csere, bár emlékszem, hogy nálunk Elemér anno a zsinórban 5-öt is túlélte.

Egyébként szörnyű, hogy a magyar edzők mennyire nem tudnak megújulni. Nyilván nem a dobogóért kéne menni ennek a csapatnak, de ilyen kritikátlan teljesítményt kihozni ebből a keretből bicskanyitogató. El fogják küldeni Feczkót, megvan rá az akarat, de ez még nem a jövő héten lesz. Nem csak edzőváltás, hanem koncepcióváltás kéne, mert nehéz megerteni azt, hogy pl a saját nevelésű Oláh Balintra nincs szükség, de grúz fiatalokra igen.

Oláhot egyébként nem értem, nálunk és Kövesden is a klasszikus villamosra felszállós vicchez hasonlóan azt kellett számolgatni hogy mennyit kéne javulnia ahhoz hogy legalább egy nagy 0 értékű legyen amit csinál, erre Budafokon ha tele is van hibával és 60 perces az erőnléte, akkor is a csapat egyik vezére
a kopasznak meg az volt a legbicskanyitogatóbb hogy kijelentette hogy "sok munka van még", hát baszdmeg mit csináltatok az erobikos Dobossal meg a futbalfitneszes Pacsival az elmúlt 4 hónapban amióta szar ez a csapat?????
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.17. 19:45

Csizi edzősködése kicsit Rossiéra hasonlít, többnyire kutyaütőkkel is képes eredményeket elérni, illetve belőlük csapatot faragni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 20:03

Cselszky írta:Csizi edzősködése kicsit Rossiéra hasonlít, többnyire kutyaütőkkel is képes eredményeket elérni, illetve belőlük csapatot faragni.

ahogy nézem még kb. tíz év és a hajuk is hasonlítani fog
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 20:50

SuperDepor írta:
ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában

Te emlékszel olyan esetre amikor az nb1ben valamelyik edző önként felállt? Ez nagyon régen volt divat.

verebek csiripelik hogy a mai nullázással borult az ultimátuma és nemsoká (1, max 2 nap) bejelentés
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.17. 21:02

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában

Te emlékszel olyan esetre amikor az nb1ben valamelyik edző önként felállt? Ez nagyon régen volt divat.

verebek csiripelik hogy a mai nullázással borult az ultimátuma és nemsoká (1, max 2 nap) bejelentés

utódról van valami tipp vagy pletyka?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 21:05

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Te emlékszel olyan esetre amikor az nb1ben valamelyik edző önként felállt? Ez nagyon régen volt divat.

verebek csiripelik hogy a mai nullázással borult az ultimátuma és nemsoká (1, max 2 nap) bejelentés

utódról van valami tipp vagy pletyka?

semmi, sötétben tapogatózik egyelőre mindenki
én Vignjevićnek örülnék, ami előrevetíti azt hogy biztos hogy nem ő lesz a befutó
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.17. 21:14

“Mészáros, vesszen a tender!” :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.17. 21:19

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:verebek csiripelik hogy a mai nullázással borult az ultimátuma és nemsoká (1, max 2 nap) bejelentés

utódról van valami tipp vagy pletyka?

semmi, sötétben tapogatózik egyelőre mindenki
én Vignjevićnek örülnék, ami előrevetíti azt hogy biztos hogy nem ő lesz a befutó

azt én is megnézném, mit alkot máshol a szerb. Újpesti tevékenysége ellentmondásos, voltak a körülményekhez képest nagy sikerei (3 kupa, 1 bronzérem), de sok játékossal nehezen találta a közös hangot, legalábbis én ilyen pletykákat hallottam.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.17. 21:20

Cselszky írta:“Mészáros, vesszen a tender!” :)

Kép
Nem volt túl boldog az akadémia alapítója.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 21:22

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:utódról van valami tipp vagy pletyka?

semmi, sötétben tapogatózik egyelőre mindenki
én Vignjevićnek örülnék, ami előrevetíti azt hogy biztos hogy nem ő lesz a befutó

azt én is megnézném, mit alkot máshol a szerb. Újpesti tevékenysége ellentmondásos, voltak a körülményekhez képest nagy sikerei (3 kupa, 1 bronzérem), de sok játékossal nehezen találta a közös hangot, legalábbis én ilyen pletykákat hallottam.

én nem látok sok ellentmondást, mindig erőn felül ment a csapattal, ha voltak ilyen problémák azt az öltözőben hagyta, az meg hogy 7 év után belefáradt a csapat és a szurkolók közötti egyre nagyobb szakadék középpontiságába, azt abszolúte meg tudom érteni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.17. 21:27

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:semmi, sötétben tapogatózik egyelőre mindenki
én Vignjevićnek örülnék, ami előrevetíti azt hogy biztos hogy nem ő lesz a befutó

azt én is megnézném, mit alkot máshol a szerb. Újpesti tevékenysége ellentmondásos, voltak a körülményekhez képest nagy sikerei (3 kupa, 1 bronzérem), de sok játékossal nehezen találta a közös hangot, legalábbis én ilyen pletykákat hallottam.

én nem látok sok ellentmondást, mindig erőn felül ment a csapattal, ha voltak ilyen problémák azt az öltözőben hagyta, az meg hogy 7 év után belefáradt a csapat és a szurkolók közötti egyre nagyobb szakadék középpontiságába, azt abszolúte meg tudom érteni

az biztos, hogy erőn felül ment. Talán 2016 és 2019 tavaszán ereszettek le, ott az őszi-téli eredmények után kinézett volna a dobogó környéke.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.17. 22:00

MixTK jól elkente a gimisek száját, szép munka volt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 22:30

Adamek írta:MixTK jól elkente a gimisek száját, szép munka volt

lehet jobban jártak volna ha a korona alatti gimisekkel tolják, Badár Sanyi a padon elég gyorsan felhagyott velük
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.10.18. 00:54

ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában
Nem tudom eldónteni,hogy Feczkó vagy Bódog a szarabb.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.10.18. 01:32

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:verebek csiripelik hogy a mai nullázással borult az ultimátuma és nemsoká (1, max 2 nap) bejelentés

utódról van valami tipp vagy pletyka?

semmi, sötétben tapogatózik egyelőre mindenki
én Vignjevićnek örülnék, ami előrevetíti azt hogy biztos hogy nem ő lesz a befutó
Xevics felfelé bukott,sportigazgató lett. Most a lelátóról irányít.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.18. 10:05

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában
Nem tudom eldónteni,hogy Feczkó vagy Bódog a szarabb.

egyértelműen előbbi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.10.18. 12:21

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában
Nem tudom eldónteni,hogy Feczkó vagy Bódog a szarabb.

egyértelműen előbbi
Lehet,de,hogy a gerince hiányzik az biztos.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.18. 12:48

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem tudom eldónteni,hogy Feczkó vagy Bódog a szarabb.

egyértelműen előbbi
Lehet,de,hogy a gerince hiányzik az biztos.

itt igazából az LT-Sántha-Benczés-Feczkó láncolatból mindegyiknek hiányzik a gerince, és miközben a nagyfőnök beleszarik, a sánta kutyája évek óta a nadrágszíjat húzogatja, Benczés képtelen szerződéseket kötni vagy játékosokat eladni, Feczkó mentálisan és taktikailag is összeesik, a nyári sztárigazolásunk pedig a mezét rázza és a faszát mutogatja addig itt megint a szurkoló az aki megszopja a végén
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég