Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 22:45

Savaria1919 írta:Szlovákok otthon 2:0-ról kaptak ki 3:2-re az izraeliektől, de a szerbek is leadták kétgólos előnyüket a törökök ellen.

na akkor hátha a szerbek az utolsó körben kikaparják a gesztenyét nekünk amikor rájönnek hogy a C-csoportba kiesés igen gáz lenne
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.14. 22:49

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Szlovákok otthon 2:0-ról kaptak ki 3:2-re az izraeliektől, de a szerbek is leadták kétgólos előnyüket a törökök ellen.

na akkor hátha a szerbek az utolsó körben kikaparják a gesztenyét nekünk amikor rájönnek hogy a C-csoportba kiesés igen gáz lenne

Kell nekünk az az A-liga?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 22:51

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Szlovákok otthon 2:0-ról kaptak ki 3:2-re az izraeliektől, de a szerbek is leadták kétgólos előnyüket a törökök ellen.

na akkor hátha a szerbek az utolsó körben kikaparják a gesztenyét nekünk amikor rájönnek hogy a C-csoportba kiesés igen gáz lenne

Kell nekünk az az A-liga?

második kalaposak leszünk VB-selejtező sorsoláson ha feljutunk, a második helyért 3. kalap jár amiből még mindig imádkozni kell az izlandiakért vagy valami hasonszőrű gárdáért hogy legyen esélyünk
ha nyeretlenül meg is szórnak az A-ligában az is mindegy, nem (csak) azért lenne fontos
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.10.14. 23:28

ManBat írta:
nyúl írta:Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

ezt a köpködést úgy mondod, mintha sokkal szebb fodbalt játszó válogatottak lennének széles e világban
ebben a futballvilágban ahol a sikeres csapatokban a csatár birkózásra való és a második hullámos szélsők a gólfelelősök, miközben a fő védekezési mód az ellenfél játékának azonnali meggyilkolása feltolt védekezés keretében, ha nem vagy kivételes kvalitásokkal megáldott csapat akkor baltával faragott lesz a végeredmény
vagy szerinted egy Lipcsére, Manchester Unitedre, Dzjubán kívül erre az orosz válogatottra, a papíron ma hengerelő lengyelekre élvezet ránézni? 2020-ra mindenki megtanulta hogy az eredményért jár a della és a pontok, és ez az általános játékban is lecsapódik - ebben, amellett hogy megkönnyebbülés a fiaink technikai adottságaival, óriási húzás volt egy digót a padra tenni aki azért testközelben láthatta ezt a felfogást a catenaccio óta
Számos szebb futballt játszó valogatott van széles e világban. De a tendenciában igazad van.
Én a 8 csapatos EB-t szerettem. Olyat 92-ben rendeztek utoljára. Az egy szűk torna, de számomra rangosabb, átélhetőbb.
Amikor csoport negyedik még pótselejtezhet, és a teljes mezőny közel fele kijut, az pedzi a komolytalanságot. Pláne hogy a mezőny ötöde eleve resztli, amatőr makkalsó (akik zömétől mi már ugyan kaptunk ki).
Kegyelmi torna lett a halódó vén Európának, ahol svájci albánok röptetnek sast.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 23:36

nyúl írta:
ManBat írta:
nyúl írta:Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

ezt a köpködést úgy mondod, mintha sokkal szebb fodbalt játszó válogatottak lennének széles e világban
ebben a futballvilágban ahol a sikeres csapatokban a csatár birkózásra való és a második hullámos szélsők a gólfelelősök, miközben a fő védekezési mód az ellenfél játékának azonnali meggyilkolása feltolt védekezés keretében, ha nem vagy kivételes kvalitásokkal megáldott csapat akkor baltával faragott lesz a végeredmény
vagy szerinted egy Lipcsére, Manchester Unitedre, Dzjubán kívül erre az orosz válogatottra, a papíron ma hengerelő lengyelekre élvezet ránézni? 2020-ra mindenki megtanulta hogy az eredményért jár a della és a pontok, és ez az általános játékban is lecsapódik - ebben, amellett hogy megkönnyebbülés a fiaink technikai adottságaival, óriási húzás volt egy digót a padra tenni aki azért testközelben láthatta ezt a felfogást a catenaccio óta
Számos szebb futballt játszó valogatott van széles e világban. De a tendenciában igazad van.
Én a 8 csapatos EB-t szerettem. Olyat 92-ben rendeztek utoljára. Az egy szűk torna, de számomra rangosabb, átélhetőbb.
Amikor csoport negyedik még pótselejtezhet, és a teljes mezőny közel fele kijut, az pedzi a komolytalanságot. Pláne hogy a mezőny ötöde eleve resztli, amatőr makkalsó (akik zömétől mi már ugyan kaptunk ki).
Kegyelmi torna lett a halódó vén Európának, ahol svájci albánok röptetnek sast.

azt a tendenciát mindenképpen jól reflektálja hogy ez a magaslatokra emelten taktikus játék egyre inkább Európában teszi kizárólagossá a sportot, a 18-as VB-n is láthattuk hogy már a brazil-argentin-uru triónak vagy a top afrikai válogatottaknak is szenvedés az átalakuló világ és hogy helyi, Európát nem ismerő arcokkal játékosként és szövkapként kb. reménytelen az eredmény elérése
plusz ami nekem rettenetesen tetszik hogy egyelőre elég lassan, de tendenciózusan kezd visszafehéredni a kontinens az ösztönlény második generációs bevándorlók számának csökkenésével akiket sehova nem lehet rakni a pályán ahol ne ártanának többet mint használnak
ez most egy ilyen időszak, aki múltba révedve még próbál valamit az eggyel ezelőtti kazi B-oldaláról lejátszani a zenedobozból azt a csúnyafoci koronázott királyai 8 góllal náspángolták el nem is olyan rég
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.15. 06:52

ManBat írta:
nyúl írta:
ManBat írta:ezt a köpködést úgy mondod, mintha sokkal szebb fodbalt játszó válogatottak lennének széles e világban
ebben a futballvilágban ahol a sikeres csapatokban a csatár birkózásra való és a második hullámos szélsők a gólfelelősök, miközben a fő védekezési mód az ellenfél játékának azonnali meggyilkolása feltolt védekezés keretében, ha nem vagy kivételes kvalitásokkal megáldott csapat akkor baltával faragott lesz a végeredmény
vagy szerinted egy Lipcsére, Manchester Unitedre, Dzjubán kívül erre az orosz válogatottra, a papíron ma hengerelő lengyelekre élvezet ránézni? 2020-ra mindenki megtanulta hogy az eredményért jár a della és a pontok, és ez az általános játékban is lecsapódik - ebben, amellett hogy megkönnyebbülés a fiaink technikai adottságaival, óriási húzás volt egy digót a padra tenni aki azért testközelben láthatta ezt a felfogást a catenaccio óta
Számos szebb futballt játszó valogatott van széles e világban. De a tendenciában igazad van.
Én a 8 csapatos EB-t szerettem. Olyat 92-ben rendeztek utoljára. Az egy szűk torna, de számomra rangosabb, átélhetőbb.
Amikor csoport negyedik még pótselejtezhet, és a teljes mezőny közel fele kijut, az pedzi a komolytalanságot. Pláne hogy a mezőny ötöde eleve resztli, amatőr makkalsó (akik zömétől mi már ugyan kaptunk ki).
Kegyelmi torna lett a halódó vén Európának, ahol svájci albánok röptetnek sast.

azt a tendenciát mindenképpen jól reflektálja hogy ez a magaslatokra emelten taktikus játék egyre inkább Európában teszi kizárólagossá a sportot, a 18-as VB-n is láthattuk hogy már a brazil-argentin-uru triónak vagy a top afrikai válogatottaknak is szenvedés az átalakuló világ és hogy helyi, Európát nem ismerő arcokkal játékosként és szövkapként kb. reménytelen az eredmény elérése
plusz ami nekem rettenetesen tetszik hogy egyelőre elég lassan, de tendenciózusan kezd visszafehéredni a kontinens az ösztönlény második generációs bevándorlók számának csökkenésével akiket sehova nem lehet rakni a pályán ahol ne ártanának többet mint használnak
ez most egy ilyen időszak, aki múltba révedve még próbál valamit az eggyel ezelőtti kazi B-oldaláról lejátszani a zenedobozból azt a csúnyafoci koronázott királyai 8 góllal náspángolták el nem is olyan rég

mondjuk azok a nyócgólos királyok pont mintha nem fehérednének, hanem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.15. 06:54

nyúl írta:Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

és még így se mi leszünk az igazi bagaméri csapat, vicces lesz a D győztes kijutó vagy az öngyilkos finneket nézni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.15. 10:57

Adamek írta:
ManBat írta:
nyúl írta:Számos szebb futballt játszó valogatott van széles e világban. De a tendenciában igazad van.
Én a 8 csapatos EB-t szerettem. Olyat 92-ben rendeztek utoljára. Az egy szűk torna, de számomra rangosabb, átélhetőbb.
Amikor csoport negyedik még pótselejtezhet, és a teljes mezőny közel fele kijut, az pedzi a komolytalanságot. Pláne hogy a mezőny ötöde eleve resztli, amatőr makkalsó (akik zömétől mi már ugyan kaptunk ki).
Kegyelmi torna lett a halódó vén Európának, ahol svájci albánok röptetnek sast.

azt a tendenciát mindenképpen jól reflektálja hogy ez a magaslatokra emelten taktikus játék egyre inkább Európában teszi kizárólagossá a sportot, a 18-as VB-n is láthattuk hogy már a brazil-argentin-uru triónak vagy a top afrikai válogatottaknak is szenvedés az átalakuló világ és hogy helyi, Európát nem ismerő arcokkal játékosként és szövkapként kb. reménytelen az eredmény elérése
plusz ami nekem rettenetesen tetszik hogy egyelőre elég lassan, de tendenciózusan kezd visszafehéredni a kontinens az ösztönlény második generációs bevándorlók számának csökkenésével akiket sehova nem lehet rakni a pályán ahol ne ártanának többet mint használnak
ez most egy ilyen időszak, aki múltba révedve még próbál valamit az eggyel ezelőtti kazi B-oldaláról lejátszani a zenedobozból azt a csúnyafoci koronázott királyai 8 góllal náspángolták el nem is olyan rég

mondjuk azok a nyócgólos királyok pont mintha nem fehérednének, hanem

a Balotellik viszont kihaltak, nekem már ez is nagy pluszpont
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.15. 12:17

4 csapatos EB kellene és csak 1 csapat juthatna be selejtezőből, ami természetesen kupa rendszerű, a tornán viszont a csoport tagjai oda-vissza 6 meccset tolnának, a végén az 1. megküzd a 4-el, a 2. a 3.-al véghül a 3. és 4. reményágon bekerülhetne a döntőbe, míg az 1. és 2 helyezett közül sorsolással döntik el, hogy melyik kerül döntőbe és kerül vigaszágra a bronz éremért, a döntő 5 győzelemig tartana a bronz meccs 3-ig.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.15. 12:58

Maradonapoli írta:4 csapatos EB kellene és csak 1 csapat juthatna be selejtezőből, ami természetesen kupa rendszerű, a tornán viszont a csoport tagjai oda-vissza 6 meccset tolnának, a végén az 1. megküzd a 4-el, a 2. a 3.-al véghül a 3. és 4. reményágon bekerülhetne a döntőbe, míg az 1. és 2 helyezett közül sorsolással döntik el, hogy melyik kerül döntőbe és kerül vigaszágra a bronz éremért, a döntő 5 győzelemig tartana a bronz meccs 3-ig.

megmondom őszintén, ezt értelmezni sem tudom
de a kiscsapatos EB-nosztalgiára: 1990-ben 35 tagországa volt az UEFA-nak, ebből eltűnt egy szem NDK, hozzácsapódott 21 frissen függetlenedett, vagy politikailag át/besorolt náció pluszba, ekkora merítésből sokkal nagyobb pofa kellene az ilyen szintű szűkítéshez
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.15. 13:21

amúgy azt nézem hogy ha az északírek kicsorognak akkor háromból két csoportmeccsük Dublinban lesz, izgi :)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.15. 13:23

ManBat írta:
Maradonapoli írta:4 csapatos EB kellene és csak 1 csapat juthatna be selejtezőből, ami természetesen kupa rendszerű, a tornán viszont a csoport tagjai oda-vissza 6 meccset tolnának, a végén az 1. megküzd a 4-el, a 2. a 3.-al véghül a 3. és 4. reményágon bekerülhetne a döntőbe, míg az 1. és 2 helyezett közül sorsolással döntik el, hogy melyik kerül döntőbe és kerül vigaszágra a bronz éremért, a döntő 5 győzelemig tartana a bronz meccs 3-ig.

megmondom őszintén, ezt értelmezni sem tudom
de a kiscsapatos EB-nosztalgiára: 1990-ben 35 tagországa volt az UEFA-nak, ebből eltűnt egy szem NDK, hozzácsapódott 21 frissen függetlenedett, vagy politikailag át/besorolt náció pluszba, ekkora merítésből sokkal nagyobb pofa kellene az ilyen szintű szűkítéshez

várjá' kifelytem!

3 csapat alap résztvevő az angol, a német, meg a francia - gazdasági erőfölény, marketing/nézettség stb okán.

selejtező: 56-57-58 faszt tudja mennyi nemzet meg kupa alapon eldönti az uccsó szabad helyet, minden 4. évben.

mondjuk kijut Ukrajna

Jön a torna 6 meccsel, azaz egyetlen csoporttal, legyen mondjuk a sorrend

1. Németország
2. Anglia
3. Ukrajna
4. Franciaország

Helyosztók a döntőért:
1.-2. Németország-Anglia - itt nem meccs dönt a döntőbe jutásról, hanem kisorsolják hogy az angolok a döntősek /itt olyan modellalkatú nehézbombázó csajokat bírnék elképzelni egy show-műsor keretében , a gernyóknak irány a bronz meccs - na itt mindenféle szempontból fel lennének korbácsolva az érzelmek, álló fasszal menne mindenki haza -persze valaki az idegtől.

Ukrajna-Csigazabálók - na itt nem sorsolás van, hanem tényleges meccs lenne, mondjuk itt bejut Ukrajna

ezután a németek és a flansziák között 3 meccsen a 3. helyért dől el a küzdelem, majd pediglen

5 nyert meccsig, mint az az amcsi sportokban eldönti egymás között az angolok meg az ukrán muzsikok, hogy kik európa királyai

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 12:12

Topolyán keresztes hadjárat volt a muszlimánok ellen
https://www.youtube.com/watch?v=tOgrUC_c-8Y
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.17. 14:15

Kíváncsi vagyok a mai vereség, hogy lesz megmagyarázva. Azt már tudjuk, hogy győzelemmel felzarkozunk a kozepmezonyhoz :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.17. 15:28

Elég szarul fest a Diósgyőr ma is, nem érződik semmiféle előrelépés. Ha vereség lesz, most indokoltnak tűnik a váltás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 15:45

Cselszky írta:Elég szarul fest a Diósgyőr ma is, nem érződik semmiféle előrelépés. Ha vereség lesz, most indokoltnak tűnik a váltás.

legkésőbb a Kispest elleni hazai verés óta indokolt lenne, de a válogatott szünetet mindenképp ki kellett volna használni
0 remény van Feczkóval az előrelépésre
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 16:36

Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.17. 17:10

ManBat írta:
Cselszky írta:Elég szarul fest a Diósgyőr ma is, nem érződik semmiféle előrelépés. Ha vereség lesz, most indokoltnak tűnik a váltás.

legkésőbb a Kispest elleni hazai verés óta indokolt lenne, de a válogatott szünetet mindenképp ki kellett volna használni
0 remény van Feczkóval az előrelépésre

5 forduló után talán elhamarkodott lett volna, lehetett bízni abban, hogy a két hét szünet alatt rendezik a sorokat. Itt szerintem arról sincs szó, hogy a játékosok alibiznének, egyszerűen egy szétesett, koncepció nélküli társaság benyomását keltik, akiknek az önbizalma is erősen hanyatlik. Egymás után 4 vereség, érik a csere, bár emlékszem, hogy nálunk Elemér anno a zsinórban 5-öt is túlélte.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.17. 17:38

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Elég szarul fest a Diósgyőr ma is, nem érződik semmiféle előrelépés. Ha vereség lesz, most indokoltnak tűnik a váltás.

legkésőbb a Kispest elleni hazai verés óta indokolt lenne, de a válogatott szünetet mindenképp ki kellett volna használni
0 remény van Feczkóval az előrelépésre

5 forduló után talán elhamarkodott lett volna, lehetett bízni abban, hogy a két hét szünet alatt rendezik a sorokat. Itt szerintem arról sincs szó, hogy a játékosok alibiznének, egyszerűen egy szétesett, koncepció nélküli társaság benyomását keltik, akiknek az önbizalma is erősen hanyatlik. Egymás után 4 vereség, érik a csere, bár emlékszem, hogy nálunk Elemér anno a zsinórban 5-öt is túlélte.

abszolúte így van, gyakorlatilag Feczkótól szeptember óta kisebb változásokkal ugyanazt a középpályás védekezésen és playmakeren alapuló ellentámadásos, rövidtávú ívelgetős focit látjuk, csak éppen Iszlai bűn lassú, Márkvárt formán és erőnléten kívül, sebessége a csapatnak 0, az ívelgetéseket pedig se Drazsé, se Ivanovszki nem tudja leszedni, emellé még a védelem is szar lett azzal hogy Brko ellentmondásos körülmények közt ki lett rakva, pótolni pedig nem pótolták (Hegedűs már a télen le lett fixálva)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.17. 18:53

ManBat írta:Feczkó hogy basszak rá arra a kugli kopasz fejedre, remélem épp a lemondóleveled írod a busz hátuljában

Te emlékszel olyan esetre amikor az nb1ben valamelyik edző önként felállt? Ez nagyon régen volt divat.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 124 vendég