Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.12. 10:30

Maradonapoli írta:
Adamek írta:végigverjük Kelet-Európát
Könyves jó arc


kétezer kibaszott húsz
a válogatott egy irányba húz

könyvtár szakos norbert a király

stadionépítő Vitya a király?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51356
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.12. 11:43

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:végigverjük Kelet-Európát
Könyves jó arc


kétezer kibaszott húsz
a válogatott egy irányba húz

könyvtár szakos norbert a király

stadionépítő Vitya a király?

sajnos :(((((

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2020.10.12. 11:53

nyúl írta:Nem értem. Nagyon rossznak tűnünk, de fél lábbal az EB-n vagyunk es az NL-ben is van két idegenbeli győzelmünk.
Tunya tud valamit, mázlink van, vagy az ellenfelek beletojnak, Covid, vagy mi ez?
Valaki magyarázza meg, mert sem focistát, sem elképzelést nem látok nálunk, de kúszunk fel, mint a vadszőlő.

Én sem értem, de tetszik, hogy még ilyen hitvány kerettel is picsázzuk az ellenfeleket.
DEBRECENI VSC

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51356
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.12. 12:57

nyúl írta:Nem értem. Nagyon rossznak tűnünk, de fél lábbal az EB-n vagyunk es az NL-ben is van két idegenbeli győzelmünk.
Tunya tud valamit, mázlink van, vagy az ellenfelek beletojnak, Covid, vagy mi ez?
Valaki magyarázza meg, mert sem focistát, sem elképzelést nem látok nálunk, de kúszunk fel, mint a vadszőlő.

törökök lenéztek
bulgár meccset bemákoltuk
szerbek mixeltek egy jót

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.10.12. 16:45

Maradonapoli írta:
nyúl írta:Nem értem. Nagyon rossznak tűnünk, de fél lábbal az EB-n vagyunk es az NL-ben is van két idegenbeli győzelmünk.
Tunya tud valamit, mázlink van, vagy az ellenfelek beletojnak, Covid, vagy mi ez?
Valaki magyarázza meg, mert sem focistát, sem elképzelést nem látok nálunk, de kúszunk fel, mint a vadszőlő.

törökök lenéztek
bulgár meccset bemákoltuk
szerbek mixeltek egy jót
Még jó,hogy az oroszok megvertek minket,csak,hogy tudjuk mi a frankó.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.12. 19:54

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:na igen, sajnos amint elsöpörték Pavelićéket és leálltak a szerbpogromokkal, kroát és rác vállt vállnak vetett hogy gyakoroljanak a Vajdaságban

az is igaz ugyanakkor, hogy az egyik szokásos sikereket meghozó forradalmunk után valahogy ugyanannyi délszláv tábornokot végeztek ki a derék habsburgok, mint magyart. a mi forradalmunk után... pont mint a Martinovics-Lazkovics féle, meg korábban a Zrinyi-Frangepán vezette cuccban.
ha reálisan nézzük a közös történet a 40-es években sem minden a hideg napokkal kezdődött, nem vélelten volt az öngyi magyar miniszterelnök.

hú, ezzel a szokásos sikerezéssel sikerült egy gyönyörűszépet szarmagyaroznod ide

nem mondtam ilyet. a lengyelek, vagy az írek hasonlóan sikeresek voltak a történelmük során. viszont vannak népek, amiknek sikeresek a forradalmaik.

a tegnapira: még azt se mondanám, hogy a szerbek lenéztek minket. csak ékesen bizonyították, hogy a róluk meg a harcosságukról kialakult kép itt nálunk az teljesen téves. ha valaki épp kifogja, kevés a délszlávoknál motiválatlanabb brigádot lehet látni.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.12. 20:23

Maradonapoli írta:
nyúl írta:Nem értem. Nagyon rossznak tűnünk, de fél lábbal az EB-n vagyunk es az NL-ben is van két idegenbeli győzelmünk.
Tunya tud valamit, mázlink van, vagy az ellenfelek beletojnak, Covid, vagy mi ez?
Valaki magyarázza meg, mert sem focistát, sem elképzelést nem látok nálunk, de kúszunk fel, mint a vadszőlő.

törökök lenéztek
bulgár meccset bemákoltuk
szerbek mixeltek egy jót

a turkisi kebab ha nagyon lenézett volna minket akkor is ott volt a második negyvenöt perc, rácok meg a seggükön vették a levegőt a 120 perc után meg Ljubisa mester is lebaszta őket hogy nem túlzottan izgatja őket az NL
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.14. 21:06

no akkor daráljuk be szar játékkal a szovjeteket is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 21:25

Adamek írta:no akkor daráljuk be szar játékkal a szovjeteket is

nemá, én szeretném az otthon melegét idén télen is élvezni

amúgy a viccet félretéve ha ezeknek a történelmi szinten balfasz hitetleneknek összejött egy pont Moszkvában, akkor bőven nem vagyunk esélytelenek mi se
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.14. 21:35

Rossz meccs. Mi a zsinórban harmadikat vagy fejben nem igazán bírjuk, vagy tudat alatt elengedtük, de ránézésre nekik is kb. annyira hiányzott a mai, mint púp a hátukra. Itt a végén azért kicsit megélénkültek, szerintem a félidei lecseszés után próbálnak rúgni egyet vagy kettőt, hogy aztán lepihenjenek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 21:55

Cselszky írta:Rossz meccs. Mi a zsinórban harmadikat vagy fejben nem igazán bírjuk, vagy tudat alatt elengedtük, de ránézésre nekik is kb. annyira hiányzott a mai, mint púp a hátukra. Itt a végén azért kicsit megélénkültek, szerintem a félidei lecseszés után próbálnak rúgni egyet vagy kettőt, hogy aztán lepihenjenek.

én egyelőre pont azt érzem hogy két leszaró csapat egy kívülről igazságosnak tűnő ikszre hajt megosztani az első két helyet békében, mi úgyse akarunk feljutni, ők meg nem igazán kell hogy kaparjanak már
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.14. 22:04

Adamek írta:no akkor daráljuk be szar játékkal a szovjeteket is

a szar játék már megvan
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 22:12

ez a ruszki csapat sajnos egy jó nagy szinttel felettünk van, még így beleszarva is olyan dolgokat csinál Dzjuba amiket szájtátva nézünk
Szalait a bolgár meccs óta köpködik rendesen de rajta kívül túl sok játékosnak nincs esélye labdatartásra 0-nál több orosz játékos gyűrűjében
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.10.14. 22:34

Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.10.14. 22:36

Talán Schäfer Rossi legnagyobb talánya. Kicsi, lassú, körülményes, ügyetlen.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.14. 22:38

Szlovákok otthon 2:0-ról kaptak ki 3:2-re az izraeliektől, de a szerbek is leadták kétgólos előnyüket a törökök ellen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.10.14. 22:40

Adamek írta:
Adamek írta:no akkor daráljuk be szar játékkal a szovjeteket is

a szar játék már megvan

Darálni meg ott a Dóri

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.14. 22:41

nyúl írta:Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

A top brigádoktól egyértelmű a lemaradás, ajándék lenne az a három EB meccsünk a francia-portugál-német trió ellen.
Én azért így is örülnék, ha kijutunk, (és ezért tartom az elmúlt évek szinte egyetlen jó UEFA-döntésének a bővítést) mert legalább lenne megint egy generációnak olyan futballélménye, hogy ezúttal a hazája válogatottjának is szurkolhat a világ legnépszerűbb sportjának egyik legkiemelkedőbb sportrendezvényén.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 22:42

nyúl írta:Szerintem kijutunk majd az EB-re a jegesek ellen. De amikor látom magunkat futballozni, nem tudom minek. Platininek nem kellett volna kiterjeszteni a paralimpikonokra is a részvételt.
Semmi keresnivalónk ott.

ezt a köpködést úgy mondod, mintha sokkal szebb fodbalt játszó válogatottak lennének széles e világban
ebben a futballvilágban ahol a sikeres csapatokban a csatár birkózásra való és a második hullámos szélsők a gólfelelősök, miközben a fő védekezési mód az ellenfél játékának azonnali meggyilkolása feltolt védekezés keretében, ha nem vagy kivételes kvalitásokkal megáldott csapat akkor baltával faragott lesz a végeredmény
vagy szerinted egy Lipcsére, Manchester Unitedre, Dzjubán kívül erre az orosz válogatottra, a papíron ma hengerelő lengyelekre élvezet ránézni? 2020-ra mindenki megtanulta hogy az eredményért jár a della és a pontok, és ez az általános játékban is lecsapódik - ebben, amellett hogy megkönnyebbülés a fiaink technikai adottságaival, óriási húzás volt egy digót a padra tenni aki azért testközelben láthatta ezt a felfogást a catenaccio óta
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.14. 22:43

Kegyetlen írta:Talán Schäfer Rossi legnagyobb talánya. Kicsi, lassú, körülményes, ügyetlen.

mindenki nem jöhet be, viszont a megint virgonc Varga Kevin és a vénségére ismét felgyorsuló Könyves eddig jó húzások
engem Botka irritált ma nagyon, a magassága egyből garantálta hogy bukja a fejpárbajokat, a labdaátvétele meg annyira körülményes hogy mindig csak rossz megoldásokra maradt ideje, ha egyáltalán
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég