Szombati foci: Fradi-Vidi!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2020.10.01. 19:17

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:Előbb említettétek a polák focit.
Klubszinten hanyatlásban vannak, nemzetközi sorozatokat tekintve mi jobbak vagyunk az elmúlt években. Viszont a bajnokságukból minden évben elvisznek pár szupertehetséget a topligákba, amire nálunk ritkábban akad példa. Nagyobb ország, nagyobb merítési lehetőség, meg jobban szem előtt vannak.
V4-es sorrendem:
1) válogatott szinten: 1. Lengyelország, 2. Csehország, 3. Szlovákia, 4. Magyarország
2) klubszinten: 1. Csehország, 2. Magyarország, 3. Lengyelország, 4. Szlovákia

a tegnapi midtjylland - slavia 4-1-gyel váratlanul már idén megugrottuk a cseh szintet. a cseh fociban nincs elég pénz amúgy hozzánk viszonyítva, ezért sincsenek légiósaik. emlékszem mikor 15 éve Józsi és Sowumni Tamás ott játszottak és közölték, hogy még a Slavia sem fizet annnyit mint akár egy pre-Orbán ZTE.
tudom ma még két cseh csapat játszik (egész jó esélyekkel), és a Sparta már benn van az EL-ben, ahova a Videoton vágyik.

Akkor szarban volt a Slavia,de most a kínaiak kitömték egy vagyonnal.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2020.10.01. 19:23

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:Előbb említettétek a polák focit.
Klubszinten hanyatlásban vannak, nemzetközi sorozatokat tekintve mi jobbak vagyunk az elmúlt években. Viszont a bajnokságukból minden évben elvisznek pár szupertehetséget a topligákba, amire nálunk ritkábban akad példa. Nagyobb ország, nagyobb merítési lehetőség, meg jobban szem előtt vannak.
V4-es sorrendem:
1) válogatott szinten: 1. Lengyelország, 2. Csehország, 3. Szlovákia, 4. Magyarország
2) klubszinten: 1. Csehország, 2. Magyarország, 3. Lengyelország, 4. Szlovákia

a tegnapi midtjylland - slavia 4-1-gyel váratlanul már idén megugrottuk a cseh szintet. a cseh fociban nincs elég pénz amúgy hozzánk viszonyítva, ezért sincsenek légiósaik. emlékszem mikor 15 éve Józsi és Sowumni Tamás ott játszottak és közölték, hogy még a Slavia sem fizet annnyit mint akár egy pre-Orbán ZTE.
tudom ma még két cseh csapat játszik (egész jó esélyekkel), és a Sparta már benn van az EL-ben, ahova a Videoton vágyik.

Pénz az valóban nincs, pl a 3x válogatott Rabusics is megmondta 2018-ban, hogy azért is igazolt a Haliba a Jihlavából, mert a magyar fociban jobban lehet keresni.

A 3 élcsapatuk simán felveszi a versenyt a magyar élcsapatokkal anyagilag is.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2020.10.01. 19:35

Barcelona, Juve, Dinamo Kijev--a Barca oda-vissza zakó, a Juve ellen otthon összejöhet a zöldeknek egy pontszerzés, a Kijevről fogalmam sincs.
Sok sikert a zöldeknek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74975
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.01. 19:51

háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16505
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.01. 20:23

Vezet a Fehérvár!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.10.01. 20:37

Musliu kilóg lefelé erősen. Na jó, Petrjak jó társ ebben

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 21:28

Legiát csúnyán kitömik otthon az olajosok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16505
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.01. 21:47

ManBat írta:Legiát csúnyán kitömik otthon az olajosok

Szokásos nyári formahanyatlás, kb negyedik éve cseszik el a nemzetközi kupás szereplést.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 21:50

két tizivel kiesni...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51398
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.01. 21:50

ManBat írta:Legiát csúnyán kitömik otthon az olajosok

háborús pszichózisban vannak baltásék

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 21:55

Maradonapoli írta:
ManBat írta:Legiát csúnyán kitömik otthon az olajosok

háborús pszichózisban vannak baltásék

...
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.01. 22:22

Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

:) mindegy 25 év múlva így is úgy ismenetelésről beszélünk. ha még vagyunk.

más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.01. 22:36

már egy pillanatra asszittem, hogy a bolgárok újra tudnak futballozni, de megnézve a CSKA összeállítását, kb olyanok mint a Ludogorec, Ferencváros, Videoton.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 22:36

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

:) mindegy 25 év múlva így is úgy ismenetelésről beszélünk. ha még vagyunk.

más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?

lengyel liga úgy általánosságban megy lefelé, ami néhány éve Bundesliga-ugródeszka volt a Rudnevs-féléknek, abban most az NB2 szintű Tamás Márk kezdő lehet
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.01. 22:41

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot

:) mindegy 25 év múlva így is úgy ismenetelésről beszélünk. ha még vagyunk.

más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?

lengyel liga úgy általánosságban megy lefelé, ami néhány éve Bundesliga-ugródeszka volt a Rudnevs-féléknek, abban most az NB2 szintű Tamás Márk kezdő lehet

jaja, de a legia ennyi pénzből nagyon szép lejtmenet. a lech idén egész komoly csapatokat vert idegenben, talán majd ők
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16505
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.01. 22:47

Javier Arizmendi írta:
más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?

én követem őket, az egyik külföldi szimpátiacsapatom a Hajduk meg az Eintracht mellett.

az utóbbi években nagyon félresikerül a nemzetközi szereplésük, pedig papíron jó sorsolást kapnak. 2018-ban a luxemburgi Dudelange-tól sikerült kikapni, tavaly a gibraltári Europe FC ottonában értek el 0:0-t. Idén ugyanez volt a helyzet, ráadásul az összes meccsüket hazai pályán vívták.
Lehetne boncolgatni az okokat, hogy sok új arc jött (Boruc, Rafa Lopes, Valencia, Mladenovic, Kapustka, Juranovic), meg edzőt is váltottak, de szerintem a polák liga nagyon elkényelmesíti őket. Nincs ott érdemi kihívójuk, elég egy hosszabb jó sorozat az ősz végén-tavasszal, és a rájátszásnak már úgy mehetnek neki, hogy az érdemi kérdések eldőltek. Persze sikerült már úgy is bajnokságot bukni, tavaly a Piast elhappolta előlük, mert hamar kezdtek pihenőbe. A másik meg, hogy színte úgy váltogatják az edzőket, mint más az alsónadrágját. Az szerintem nagy ritkaság volt, hogy Vukovicsot kb egy évig hagyták dolgozni. Michniewicznek se jósolok nagy jövőt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 23:14

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?

én követem őket, az egyik külföldi szimpátiacsapatom a Hajduk meg az Eintracht mellett.

az utóbbi években nagyon félresikerül a nemzetközi szereplésük, pedig papíron jó sorsolást kapnak. 2018-ban a luxemburgi Dudelange-tól sikerült kikapni, tavaly a gibraltári Europe FC ottonában értek el 0:0-t. Idén ugyanez volt a helyzet, ráadásul az összes meccsüket hazai pályán vívták.
Lehetne boncolgatni az okokat, hogy sok új arc jött (Boruc, Rafa Lopes, Valencia, Mladenovic, Kapustka, Juranovic), meg edzőt is váltottak, de szerintem a polák liga nagyon elkényelmesíti őket. Nincs ott érdemi kihívójuk, elég egy hosszabb jó sorozat az ősz végén-tavasszal, és a rájátszásnak már úgy mehetnek neki, hogy az érdemi kérdések eldőltek. Persze sikerült már úgy is bajnokságot bukni, tavaly a Piast elhappolta előlük, mert hamar kezdtek pihenőbe. A másik meg, hogy színte úgy váltogatják az edzőket, mint más az alsónadrágját. Az szerintem nagy ritkaság volt, hogy Vukovicsot kb egy évig hagyták dolgozni. Michniewicznek se jósolok nagy jövőt.

ez egy nagyon kényelmes magyarázat, de a Dinamó Zágrábnak és a Zvezdának sincs otthon kihívója, mégis hozzák a csoportköröket évente
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16505
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.01. 23:22

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
más: valakinek van lövése a Legiáról? otthoni zakók Omonia, Karabah-ellen (akárhogy is írják)?

én követem őket, az egyik külföldi szimpátiacsapatom a Hajduk meg az Eintracht mellett.

az utóbbi években nagyon félresikerül a nemzetközi szereplésük, pedig papíron jó sorsolást kapnak. 2018-ban a luxemburgi Dudelange-tól sikerült kikapni, tavaly a gibraltári Europe FC ottonában értek el 0:0-t. Idén ugyanez volt a helyzet, ráadásul az összes meccsüket hazai pályán vívták.
Lehetne boncolgatni az okokat, hogy sok új arc jött (Boruc, Rafa Lopes, Valencia, Mladenovic, Kapustka, Juranovic), meg edzőt is váltottak, de szerintem a polák liga nagyon elkényelmesíti őket. Nincs ott érdemi kihívójuk, elég egy hosszabb jó sorozat az ősz végén-tavasszal, és a rájátszásnak már úgy mehetnek neki, hogy az érdemi kérdések eldőltek. Persze sikerült már úgy is bajnokságot bukni, tavaly a Piast elhappolta előlük, mert hamar kezdtek pihenőbe. A másik meg, hogy színte úgy váltogatják az edzőket, mint más az alsónadrágját. Az szerintem nagy ritkaság volt, hogy Vukovicsot kb egy évig hagyták dolgozni. Michniewicznek se jósolok nagy jövőt.

ez egy nagyon kényelmes magyarázat, de a Dinamó Zágrábnak és a Zvezdának sincs otthon kihívója, mégis hozzák a csoportköröket évente

Mert ők komolyan veszik a selejtezőket.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 12:56

Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.10.02. 13:06

Adamek írta:háromból két ellenfelet eltaláltam, a Dinamó helyett a piacos görögöket jósoltam
remélem nem döntünk negatív gólrekordot
Kizártnak tartom. Sőt, Szergej az övéit le is vereti veletek egyszer. Ebben a Barcelonában nincs most annyi, hogy ötösöket rugdaljon. Két meccsen benne van azért 5-6 gombóc az Öreglány és ellenük is.
15 kapott gól körül saccolok, de még az is lehet, hogy kevesebb lesz. Szerintem 6-7 gólt rúgtok is.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 117 vendég